|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: NEZGODNO ZAVAROVANJE PREDŠOLSKIH OTROK 2.10.2006 17:39:12
|
|
|
|
kofetek2010
|
mi imamo oba nezgodno zavarovana (+ možnost bivanja v sobi z otrokom) pri Adriaticu, tud ta malo 9 mesečnico greš na Dunajsko na Adriatic, izpolniš prijavnico, plačaš premijo in to je to
|
|
|
|
|
RE: NEZGODNO ZAVAROVANJE PREDŠOLSKIH OTROK 2.10.2006 17:48:30
|
|
|
|
Petraa
|
Isto kot jana
|
|
|
|
|
RE: NEZGODNO ZAVAROVANJE PREDŠOLSKIH OTROK 2.10.2006 17:48:40
|
|
|
|
Aja32
|
Koliko pa plačuješ mesečne premije? LP A
|
|
|
|
|
RE: NEZGODNO ZAVAROVANJE PREDŠOLSKIH OTROK 2.10.2006 17:52:00
|
|
|
|
Petraa
|
Mi smo našega zavarovali za 4.000 sit plus za spremnlejavlca ,ki znaša 1950 sit.Torej vse skupaj 5950 sit
|
|
|
|
|
RE: NEZGODNO ZAVAROVANJE PREDŠOLSKIH OTROK 2.10.2006 18:12:25
|
|
|
|
kofetek2010
|
IZVIRNO SPOROČILO: Aja32 Koliko pa plačuješ mesečne premije? LP A za tamalo je letna premija: 6.000 sit + 1.950 sit (spremljevalec) = 7.950 sit za tavečjega (šolarja) pa: 7.000 sit + 1.950 sit = 8.950 sit tukaj imaš link: http://www.adriatic-slovenica.si/
|
|
|
|
|
RE: NEZGODNO ZAVAROVANJE PREDŠOLSKIH OTROK 2.10.2006 19:40:00
|
|
|
|
puncica
|
predšolsko nezgodno zavarovanje imamo pri triglavu drugo leto.
_____________________________
Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.
|
|
|
|
|
RE: NEZGODNO ZAVAROVANJE PREDŠOLSKIH OTROK 2.10.2006 20:00:28
|
|
|
|
KODA
|
Pri nas so imeli prejšnja leta,to v vrtcu,po izbiri.Letos pa v lastni režiji.Tako,da je moj zavaroval celo družino,pri sebi v službi.
_____________________________
Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...
|
|
|
|
|
RE: NEZGODNO ZAVAROVANJE PREDŠOLSKIH OTROK 2.10.2006 20:37:03
|
|
|
|
KIKI****
|
Naša dva sončka sta zavarovana pri triglavu-šolsko letno-za 4.890 sit na leto vsak pri zavarovalnici maribor pa nezgodno življensko zavarovana za 18 let-pol dobita pa izplačilo-se pravi rentno varčevanje in nezgodno zavarovanje ob enem za vsakega po 6965 sit na mesec.
|
|
|
|
|
RE: NEZGODNO ZAVAROVANJE PREDŠOLSKIH OTROK 2.10.2006 20:52:12
|
|
|
|
SaaS
|
Pri nas so pa v vrtcu vsi avtomatsko nezgodno zavarovani. Se mi zdi, da pri Triglavu, nisem pa ziher.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKo otroci ustvarijo svojo restavracijoKaj se zgodi, ko otrokom zaupamo odgovornost, jim damo glas in priložnost za sodelovanje? Na OŠ Zalog so ustvarili proje...
Kdaj je čas za kahlico?Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Zadnje s foruma
Dobri možjeAdminKateri "dobri mož" obišče vašo družino in obdari vaše otroke? Božiček (
20%)

Miklavž (
28%)

Dedek Mraz (
7%)

dva od naštetih (
30%)

vsi trije (
13%)

noben (
3%)
Število vseh glasov: 243Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!