|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
8.10.2006 21:03:56   
Bonnie_RR
Mojega user posted image je dragi doma pazil, drugače pa je pri moji ginekologinji praksa, da so doječe mamice takoj na vrsti.

Sem pa večkrat videla mamice z dojenčki v čakalnici...


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
9.10.2006 20:32:10   
Grascakinja
Pri moji G traja vse skup 15-25 min, s čakanjem vred, če je le vse OK - naročajo točno in se časa tudi držijo. Malo sem dojila, moža ni bilo, pa sva šli kar skup (do tja imam 1h vožnje). Z mano je čakala v čakalnici, potem pa lepo v lupinici pri sestri na mizi spančkala. Ko sem končala, sem jo na povabilo sestre lepo podojila na udobni postelji za zaslonom, kjer ponavadi delajo CTG. Krasen servis... si pa ne predstavljam, da morajo nekatere reve 3-4 ure zapravit za en frdaman obisk pri ginekologu. user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
13.10.2006 10:37:58   
igralka
Dokler je bil majčken in se je dosti dlij,je šel kasr z mano. Ko sem bila pri zdravnici, pa ga je sestra malo pocartala.
Itak radi vidijo, da vsaj pri prvem pregledu prineseš malčka pokazat, pa še slikico, ki jo nalimajo na steno, to mi je tako ljubko!

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
19.10.2006 11:47:35   
pearl
Šli smo skupaj z očkom, ker jo še dojim. Ata je počakal v čakalnici, ker je bil tak čas hranjenja. Pa še g. smo jo pokazali, se je kar raznežila.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
19.10.2006 17:19:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pearl)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
21.10.2006 12:51:44   
Splet.Ka
Jaz sem jo vzela sabo in to je pomagalo, da sem bla prva na vrsti. Drugače se pri nas čaaaaaka in čaaaaaaka.

Na srečo je mala vse skupaj prespala. V nasprotnem primeru bi pa lepo sredi čakalnice lepo dala joško ven in gremouser posted image .

Jaz predlagam, da dojenčka vzame sabo!

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?