|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za Klarito
16.10.2006 13:09:57   
andreja2000
xsandra1

user posted image user posted image  č e s t i t k e  user posted image user posted image
 
jaz pa  še nisem   user posted image in nisem iz Ljublane.Želim ti pa lepouser posted image .

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Za Klarito
16.10.2006 13:21:33   
Xandra1
Hvala Andreja2000! user posted image sej tisto z kavo je bilo mišljeno bolj za hec ... ali pa tudi ne no user posted image z vsemi bom rade volje klepetala ves čas ... kot sem napisala, sem se kar navezala na vas user posted image
Andreja ... tudi tebi iz vsega srca želim čim prejšnji user posted image !


_____________________________

Ljubezen so zlate stopnice po katerih se srce vzpenja v nebo!

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Za Klarito
16.10.2006 13:43:47   
andreja2000
hojla,
veš tisto z kavico res ni slaba zamisel za povrh pa še s takšno ki je tudiuser posted image . Pogovarjata se lahko o vseh sprotnih občutjih,skratka misim da je to O.k. Tako,da bi bilo res fino,da se ti pridruži ena iz tvoje bližine,no,lahk vas je tudi več,a ne?Zato punce,dajmo gremo v boj,da ne bo naši  Xsandri1 preveč dolgčas.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Xandra1)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Za Klarito
16.10.2006 14:12:34   
Xandra1
user posted image sej dolgcajt mi glih ni ... pa še to bo moj tretji user posted image
Vem pa, kako mi je bilo luštno, ko smo bile v bloku 3 user posted image ena za drugo ... neutrudljive klepetulje smo bile, ko smo začele govorit o nosečnosti user posted image


_____________________________

Ljubezen so zlate stopnice po katerih se srce vzpenja v nebo!

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Za Klarito
16.10.2006 14:33:38   
Taula
Sem se odločila da grem danes popoldne po test, če prej ne pride user posted image . K mi dragi cel čas teži zakaj ga nisem šla kupiti. Vem da bom vrgla denar stran, vendar bom vsaj videla kako to poteka. Test naj bi delala jutri zjutraj....saj je tako najbolje? Upam da ni prezgodaj..ker je 30 dan od zadnje menstre. Katerega naj pa kupim? Kak predlog?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Xandra1)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Za Klarito
16.10.2006 14:38:28   
Xandra1
kooonnnčččnooo user posted image user posted image user posted image
mini baby check v lekarni te bo prišel malo manj kot 800 sit, notri sta 2 testerčka ... in ja, naredi jutri zjutraj user posted image user posted image user posted image
spet ne bom mogla spat, ko bom čakala jutri zjutraj s tabo vred na rezultate user posted image


_____________________________

Ljubezen so zlate stopnice po katerih se srce vzpenja v nebo!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Za Klarito
16.10.2006 14:40:53   
Klarita
Taula, držim pesti zate user posted image user posted image user posted image .
Naj se ti jutri pokaže user posted image !!!!!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Za Klarito
16.10.2006 14:43:01   
Nasy
ma teh testov je malo morje..
zjutraj je koncentracija nosečniškega hormona največja, zato je najbolje zjutraj..že tako je možno, da švoh pokaže, jaz sem delala vedno zjutraj

in sporoči, kakšen je rezultat..držimo pesti!!!user posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Za Klarito
16.10.2006 14:57:23   
Taula
Ne me strašiti! K ne bom nič spala.....po moje ga sploh ne bom upala delati. Oz ga bom naredila vendar ne bom upala pogledati. VEM DA NE BO NIČ oz. da me bo prej user posted image presenetila, ampak vem da bom razočarana. Ker če ne pokaža jutri nič, potem ni nič ne? Sej 30 dan po zadnji menstri naj bi že kaj pokazalo, ni prezgodaj to?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Za Klarito
16.10.2006 18:57:14   
andreja2000
Ja,moralo bi ti pokazat,saj je meni v vsaki nosečnosti 30 dan že pokazalo.Včasih je bila črtica manj vidna,včasih bolj.Če pa ti slučajno ne bi,pa še čez par dni ponovi,če še tudiuser posted image  ne bo.Včasih pride do vgnezditve malce kasneje in je možno,da ni dovoj hormona kljubuser posted image ,tudi to se zgodi.
Kar pogumno in veliko sreče jutri zjutraj.Držim pesti,da si srečkauser posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Za Klarito
17.10.2006 8:30:32   
mala zirafa
Xsandra, moje čestitkeuser posted image user posted image .Za vse  vas pa seveda držim pesti in sem tudi jaaz neučakana nad vašimi rezultati.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Za Klarito
18.10.2006 16:49:57   
Klarita
Taula, kaj je s tvojo user posted image ? Bo ali se bomo veselili?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 112
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?