|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  839 840 841 [842] 843   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 14:57:41   
Maxica
Ok, Muki, naj vam bo.user posted image
Drugače je naš atek isti, zanj je treba skoz nekaj drugega kuhat kot normalnim ljudem. Tolk je nezakompliciran, da je prav zakompliciran.user posted image  Nič zelenjave, razen solate in paradižnikov ne je, pire krompir mora biti ful kompakten, v glavnem, ful stvari ima rajši drugače kot mi ostali. Tako da sem že enkrat rekla, da mu ne bom ničesar skuhala, pol bo pa videl. Ampak to ni kazen, ker on ima najraje kruh in sir, in bi samo od tega lahko živel.user posted image  Eh, bomo že...user posted image
Predlagam, da bi bilo naslednje srečanje oktoberk kar v NY, mene je Lina tudi tako zrajcala s temi njenimi krasnimi fotkami.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 21026
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 15:02:49   
Maxica
Moci, še nekaj - a vi sploh ne greste na morje ali ne veste še, kdaj greste? Bova skupaj pretrpeli celo poletje kar doma?user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 21027
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 15:37:11   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Moci, še nekaj - a vi sploh ne greste na morje ali ne veste še, kdaj greste? Bova skupaj pretrpeli celo poletje kar doma?user posted image

pojma nimam. se še nisva odločilauser posted image namen imamo vsaj malo it, če bo pa vroče pa ne gremo, mogoče kakšen vikend, ali pa v gore. mah. sproti sporočimuser posted image user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 21028
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 20:36:45   
štorkljica
Dober večer!
Malo sem prišla povohat kak ste tukaj kaj, se kuhate od vročine al pa uživate s prižganimi klimami?
Moci in Maxica zakaj pa ne greste na dopuste? Al pa dreste bol v začetku jeseni?
Drugače kaj vas je že dosti oktobrk fiknilo na morje?

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 21029
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 20:47:46   
moci
mi bomo šli pa jutri verjetno na obalouser posted image zdajle se odpravljamo na kresovanje, potem bomo pa zjutraj videli kakšno bo vreme in kako bomo razpoloženi

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 21030
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 20:48:42   
moci
ej, čveke, v akcijo.user posted image
zoja je imela za večerjo zdrob kuhan na riževem mleku in ji je fuuuul všečuser posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 21031
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 20:53:18   
štorkljica
Jaz sem pa Ajdi mlečno rižo skuhala, z navadnim mlekom, pa jo je pohrustala tok da nisem mogla verjet...papcala je kot velikauser posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 21032
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 20:54:02   
štorkljica
Moci kje je kresovanje? Kdo špila?

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 21033
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 21:22:31   
pikapolona2
evo nas z obiska....jst neki jamram da mamo vroče .....madona pri teh k smo zdej bli je pa sauna(pa če pomislim da je blo danes bolj hladno???user posted image )....imajo tako kot mi podstrešje pa še majhen prostor....čist adijo...tamala je ponavadi na obiskih vedno pridna danes je pa skoz stokala in cmihala.....mah ni hotla spat čez dan pol je pa že čist utrujena.

Moci upam da ga umirjeno žuraš! Jutr pa hop v morje!

Mi smo se zdej še čez Kranjsprehodili...in sva ugotavljala daje čista tuga..nikjer nobenega...no par alternativcev je plesalo kolo z venčki v laseh na Pungartuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 21034
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 21:58:25   
Maxica
Mi bomo šli na dopust v začetku oktobra, na Korziko. Na morje bomo šli le za kakšen dan, imamo pa namen iti raje v Olimije enkrat do takrat.
Jaz sem zdaj albume naredila, če bo katero zanimalo, naj pove, bom dala gesla.


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 21035
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 22:13:20   
Pikabu
Da se še jaz malo na hitro oglasim. Sem bolj lene sorte in se mi nič ne da.

Kaj je zdaj to? A ne bomo nič dela naredile našim dopustnicam? Ne bodo imele nič branja?

Pri nas ni bilo nič posebnega. Na piknik nismo šli zaradi vremena, pa tudi ati je šel z Emo nekaj kontrolirat v službo in sta prepozno domov prišla, da bi šli tja, ker je imel ati zvečer še nastop. Ema pa ni nič spala in je zdaj zvečer zaspala kar na tleh, v svoji sobi. Sploh ni oblečena v pižamo, nič umita. Sem jo mislila vsaj preobleči, ko sem jo prestavljala v posteljo, pa se je samo uelgla in spala naprej, pa sem jo kar pustila. Maks pa tudi že en lep čas spi. Postaja pa to naše uspavanje vse težje, ker Maks kar naprej vstaja v posteljici, zelo težko se umiri in ga moram čohati in božati, da se umiri, pa sem se zdaj odločila, da tega ne bom počela. Ga položim v posteljo in grem ven. Ko se dvigne, grem nazaj, ga samo položim in ven in to ponavljam, ko je dovolj utrujen, ga zmanjka. Se bom kar tega držala, ker to res nikamor ne vodi, da ga bom zdaj začela tako uspavati, če že skoraj od začetka lepo sam zaspi.

Zdaj pa pe malo bluzim tukaj. Saj počasi se bom odpravila spat.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 21036
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 22:13:41   
Pikabu
Televizija: pri nas itak Ema gleda risanke. Maks je v dnevni zraven, včasih se ustavi, obsedi, malo gleda, pa gre po svoje naprej. Ne bi mogla reči, da ima kakšno risanko posebno rad, se mi zdi, da ga bolj privlačijo žive barve ali pa zanimivi glasovi in vedno glasba. Nad glasbo pa res kaže veliko več navdušenja kot ga je Ema tak čas.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 21037
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 22:13:45   
Pikabu
muki, user posted image user posted image user posted image user posted image za žuriranje. Ti si samo privošči.

Nič ti nisem za nazaj še odgovarjala. Tole, ko si zadnjič opisovala, kako se je Iva davila. Pri nas se je to že parkrat zgodilo in je tudi dol pojedel. Zdaj se mi zdi, da me ne zagrabi več taka panika, ker vidim, da ni šlo v sapnik in da normalno diha, le požreti ne more dol. Jaz ga tudi obrnem na glavo, pa prst mu da v usta, da bi izbruhal, če ni nič, je verjetno predaleč, da bi bruhnil nazaj, potem mu dam pa kar čaj, da popije in spravi dol. Me je pa ful strah, da ne bi pojedel kakšnih res nevarnih stvari. Do sedaj je bil le papir. Sem se zadnjič prav spravila in prebrskala vse Emine igrače in odstanila vse majhne delce, vse majhne igrače. Pa Emo ves čas opozarjamo in ji težimo, kaj mora posebno paziti, da ne pusti kje na tleh.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 21038
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 22:13:58   
Pikabu
Hej, Maxica, naša Ema je pomojem tudi še frej. Če mene vprašaš, bi bila prav lep parček z vašim Maxom. user posted image

Super za nov čebriček, naj Lan še dolgo uživa v njem.

Ste že shodili? user posted image Je projekt uspel?

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 21039
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 22:14:04   
Pikabu
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2
Mi smo pa generalko naredl......tamala je bla malo tu malo tam...spat ni hotla je pač skoz zraven svetla.....pomila sem celo okna in sedežno.....čaka me še malo pranja pol pa bo tak čisto kot že dolgoooooo ne.....glih pravo vreme je blo oblačno in malo bolj hladno....zdej pa imamo že sonce...


O, pridna. user posted image user posted image user posted image user posted image Kaj je že to generalka? user posted image Meni je še dolgo ne bo uspelo narediti, če bo šlo takole naprej. Res je vse težje z obema kaj narediti, oz. najnujneje gre, generalko: ni šans.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 21040
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 22:14:11   
Pikabu
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2
Pikabu kaj si kupila Emi?


Je bila težka izbira. Želi si sesalec, bano za dojenčka s pripadajaočo opremo, kužka pipi Max (mislim, da se tako reče), blagajno. To so glavne stvari. Sem malo razmišljala in ji bova tisto bano poskušala dobiti skupaj s previjalno mizo in bo to dobila za rojstni dan, nekaj od ostalega pa za Miklavža. Zdaj sem ji pa kupila blagajno, ampak ona še ne ve. Dobi v torek zvečer, ker ima v sredo god. Mislim, da bo navdušena. user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 21041
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 22:14:24   
Pikabu
IZVIRNO SPOROČILO: muki1
*Lina*, to z NY, je totalno super.


Lina, meni si tudi naredila lušte. Res super slike. Ti nam kar še kaj povej, kako ste kaj. Pa uživajte. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 21042
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 22:17:21   
Pikabu
IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica
Drugače kaj vas je že dosti oktobrk fiknilo na morje?


Kar nekaj jih je, ja. A se ne vidi, kakšno zatišje je tukaj gor? user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 21043
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 22:17:25   
Pikabu
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica
Mi bomo šli na dopust v začetku oktobra, na Korziko. Na morje bomo šli le za kakšen dan, imamo pa namen iti raje v Olimije enkrat do takrat.
Jaz sem zdaj albume naredila, če bo katero zanimalo, naj pove, bom dala gesla.


O, Maxica, tole se pa super sliši. Jaz kar malo zavidam vsem, ki greste lahko izven sezone na dopust. Pri nas to odpade. Jaz bi tako rada šla kdaj jeseni, pa ni šans. Takrat niti slučajno ne morem dobiti dopusta. user posted image

Pa za geslo bi prosila. user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 21044
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 22:22:43   
Arabela
Piknik super uspel...user posted image user posted image ... čim smo prišli je posijalo sonce.... pa smo (no jaz sem se igrala z otroci) igrali tenis, odbojko, nogomet... pa naša mala se je čisto zatrapala v 7letnega pobiča, sem jo kar njemu prepustila, da sem imela malo miru..
 
Zdaj grem ajat, jutri pa sva z malecko spet sami, ker gre ati na ribičijo..user posted image

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 21045
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 22:24:19   
Arabela
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Ok, Muki, naj vam bo.user posted image
Drugače je naš atek isti, zanj je treba skoz nekaj drugega kuhat kot normalnim ljudem. Tolk je nezakompliciran, da je prav zakompliciran.user posted image  Nič zelenjave, razen solate in paradižnikov ne je, pire krompir mora biti ful kompakten, v glavnem, ful stvari ima rajši drugače kot mi ostali. Tako da sem že enkrat rekla, da mu ne bom ničesar skuhala, pol bo pa videl. Ampak to ni kazen, ker on ima najraje kruh in sir, in bi samo od tega lahko živel.user posted image  Eh, bomo že...user posted image



Moj je isti!!!!! Nič zelenjave, razen paradižnik in kumare, pa samo sir in meso!!!! Porazno!!!! Poitem pa me gnjavi zakaj ne kuham user posted image

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 21046
   RE: Oktober 2006
24.6.2007 8:21:18   
beki24
kaj a še vse spite??
No bom pa jaz prvauser posted image

_____________________________



(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 21047
   RE: Oktober 2006
24.6.2007 8:32:05   
beki24
Tinkara je spala od 20ih-7ih, brez vstajanjauser posted image  Sem se načeloma naspala, ampak sem imela pa take čudne sanjeuser posted image - sem skoz pakirala in načrtovala, ker sva s prijateljico hoteli it v Španijo, no pol je bla že Portugalska. V glavnem vse spakirano, ampak 30min pred odhodom aviona sva bili še vedno doma, ker smo kar pozabili it- pol je bla pa panikauser posted image - no nekaj podobnega se mi je 1x že sanjalo.........paranoja- sem včeraj seznam za morje delalauser posted image

Čestitke vsem mesečnikom.........za nazaj
user posted image Maxica in Lanuser posted image
user posted image Muki1 in Ivauser posted image
user posted image Nanica in Blažuser posted image ....

Danes gremo k tašči na kosilo-smeški ne delajouser posted image - tistikizavijazočmi!!
Mi je spet živc dvignila, že tko hodmo vsakih 14dni tja, ob nedeljah. In zdej ko je moj klical v petzek, da pridemo, dobi odgovor, da se zmenimo v soboto, ker če bo lepo vreme bodo šli oni nekam vem( verjetno z Laro- drugo vnukinjo) na bazen......ja in ker je bilo včeraj slabše vreme, zdaj lahko pridemouser posted image

Tinkara je šla že spat- 2 rundo, preden gremo...

_____________________________



(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 21048
   RE: Oktober 2006
24.6.2007 8:56:31   
pikapolona2
beki24 starši tašče...hehe...user posted image user posted image  kaj pa to....jaz imam očeta (z mamo ne živita skupaj) ki mi je preden sem zanosila na vsaki družinski žurki težil kdaj mislim imeti otroka....pa da on bi bil rad dedek ipd...jst sm že čist šizila in enkrat sm popizdila in mu lepo v obraz in naglas povedala da mogoče pa mi NEMOREMO imet otroka....no pol se je umiril...ampak to kar hočem povedat je to...da prej je skoz težil ....zdej je pa vnukinjo videl točno 6x pri nas je bil pa mislim da glih 2x(obakrat za 15 minut)....ker on mora skoz v hribe in med vikendom nima nikoli časa.......pol mi pa vedno teži naj se mi kej tam oglasimo pri njemu na štajerskem....je haloooo mislim da je nejmu lažje se spakirat in pripeljat do nas kot pa nam....pa ko bi nas vsaj povabu na kosilo....da bi pol se splačalo tako daleč peljat ne on nas povabi vedno tko popoldne, ko se on vrne iz svoje ture...mislim...kr v rit bi ga kdaj brcnila!user posted image   In zdej sm se odločla da res nebom več šla nej se kr on potrudi in pride.....grrr


(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 21049
   RE: Oktober 2006
24.6.2007 8:59:38   
pikapolona2
IZVIRNO SPOROČILO: Pikabu

IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2
Pikabu kaj si kupila Emi?


Je bila težka izbira. Želi si sesalec, bano za dojenčka s pripadajaočo opremo, kužka pipi Max (mislim, da se tako reče), blagajno. To so glavne stvari. Sem malo razmišljala in ji bova tisto bano poskušala dobiti skupaj s previjalno mizo in bo to dobila za rojstni dan, nekaj od ostalega pa za Miklavža. Zdaj sem ji pa kupila blagajno, ampak ona še ne ve. Dobi v torek zvečer, ker ima v sredo god. Mislim, da bo navdušena. user posted image


hitro jo navadi na pravi sesalec...nebo potrebno igrače kupituser posted image ....za likat sm pa jst ko sem bila majhna veš kaj imela......en likalnik star ....pol pa zraven tisto ta malo likalno deskico ki je kao za srajčne rokave likatuser posted image
upam da bo vesela blagajne...lepo praznujte god....jst vedno pozabim da ga imam....pol me pa vedno moja oma pokliče....hehe....kdaj smo 29 junija.....aha v petek....pričakujem njen klic!

papa

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 21050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  839 840 841 [842] 843   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  839 840 841 [842] 843   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?