|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 22:43:38   
soncece24
Glede cotk ne vem ravno, če bi fantku roza oblekla, ajde za doma sigurno, če bi jih mela, sam da se ponosi, pa za spat pa to. Zdaj če pa je ena roza črta na bodijo, pa nima ravno nekih volančkov gor pa bi mu verjetno tudi za ven, kaj pa vem, meni se to ne zdi neka tragedija, saj so samo obleke.
Mam pa eno fajn idejo za tvojega za darilo za božička - kupi mu eno roza srajčko, je letos moderno user posted image user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 22:44:59   
eya
Naš Žiga ima na sebi vse barve razen roza...roza mi je itak obupna...no, na majhnih punčkah še gre, najbolj mi gre pa na bljak, ko vidim kako 40letno vso v roza...

puncica-ne vem, zakaj se ti tako obremenjuješ-zakaj bi imela nizko samozavest zaradi tegauser posted image  A zdaj barva bodija pove, kakšna mama siuser posted image  Ne pretiravat... Če pa se res tako slabo počutiš, si pa itak dobila par dobrih nasvetov-barvanje, naj ima doma roza stvari gor al pa jih oblečte pod moder pulover, pa je...

(odgovor članu sato)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 22:55:19   
lolipop
Če bi bil čist v sladoledno roza oblečen, potem bi bla že kriza. Drgač maš pa prav. Danes so tudi moški v roza in meni je to super. Mojega sem komaj prepričala, da si je kupil roza srajco. Ampak zdaj jo ima in se v njej prav dobro počuti.

Mojemu user posted image  je pa babica v Womans secret kupila en luškan body, črtast. Vmes je bila tudi močna roza. Čeprav potiho mislim, da imajo tam stvari samo za ženske in male ženskice, sem mu ga z veseljem gor namontirala. In ga je nosil samega, ker je bil precej debel. Enkrat sem ga tud na eni punčki vidla. Pa kaj pol. Mojemu je bolj pasal. user posted image  



 

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 23:07:01   
Pupica
Adej nouser posted image Naš je skoz v roza, celo špangico je že dobil rozasto v glavouser posted image

Ne resno!Sej ne rečem, bom dokupila nekaj modrih stvari ampak vseh rozastih še nisem zabrisala preč, ker...he he ker ne veš kaj bo v tretjeuser posted image V glavnem če potegnem ven slinček in je roza, so what.Pa če v hitrci pograbim prve štumfke, k mi pridejo pod roko pa so punčaste, mi tut ni mar. Čez so še copatki. Itak so otr. stvari ful drage, počas bomo že dokupil, če pa kaj na hitr fliknem, pa tut ne bo konc sveta.
Aja lahko ti pa dam idejo, greš kupit barve za tekstil, kupiš jeans ali temno modro(lahko tut rjavo)daš cunce v pralni stroj in jih pobarvaš.Kar je potem popolnoma nenosljivo zaradi kreganj barv, vržeš proč...vse ostalo je zelo uporabno)Jaz do tam še nisem prišla, ker itak smo mel do 4 meseca vse v modrem, ker smo v prvo pričakovali fantauser posted image za naprej pa še ne vemuser posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 23:14:17   
Jacqueline
Če mate stvari od prvega otroka in so lepe, ni razloga, da jih ne bi porabili. Za ven ga pa malo bol po moško oblečete. Če ma roza body ali kaj takega je to čist ok.

Glede roza barve pa mi osebno ni preveč všeč, tako da če bomo dobili punčko bo mela kaj roza, nebo pa cela oblečena v to barvo.

Sem pa zadnjič gledala izložbo od Aladina in imajo noro dobre stvari za fante. Prevladuje pa olivno zelena, lepa rjava in ORANŽNA in so mi te oranžne stvari ful všeč pa taka moška oranžna je!!!

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 23:19:33   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: Jacqueline

Sem pa zadnjič gledala izložbo od Aladina in imajo noro dobre stvari za fante. Prevladuje pa olivno zelena, lepa rjava in ORANŽNA in so mi te oranžne stvari ful všeč pa taka moška oranžna je!!!


Nisem vedla, da obstajata moška in ženska oranžna...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 23:24:37   
Jacqueline
Eya ha ha ha!!! Če pa je ...

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 23:24:43   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: rija


a je res tako grozno če ima fantek na sebi tudi kaj roza

Meni je grozno že na punčki, kaj šele na fantku. Govorim pa samo za roza barvo, ki mi enostavno ni všeč.


Enako. user posted image




meni je tud blo user posted image  dokler nisem vedela, da bo punčka user posted image   vi2 bosta videli kako bo, ko bosta imeli punčki user posted image


naša je lahko cela v roza in jo bodo imeli za fantka user posted image  user posted image  


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 23:26:15   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

  vi2 bosta videli kako bo, ko bosta imeli punčki user posted image



Najprej mi tipa zrihtaj, ki ZNA delati punčke. Moj odpade...user posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 23:29:55   
cinci
jst ga kdaj doma več al manj za spat user posted image dajem v nejine cunjice za ven pa tko da se vid da je decuser posted image  ne vem no,drugač je pa tko da mam ful "poverbanih" lepih cunj od punc in fantov(4sestričn pa 3bratrančkov),še k srečiuser posted image

pa ne sekiraj se,sam kaj mu pa tud kej novga prvoščita,pa brez zamereuser posted image

_____________________________

Zvezdica Neja 3.11.04
Sonček Andraž 19.12.05

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 23:30:34   
rija
Te mi bo pa grozno ostalo user posted image

Moj pikec bo mamin sinček edinček....user posted image user posted image

Sicer pa mami prisega na oranžno, zeleno (ko sem mu prejšnjič kupila jakno in hllače-zelene seveda so se atiju oči dobesedno nazaj obrnileuser posted image user posted image  da ne omenjam, da sem k zeleni jakni mislila najprej vzeti take sončno rumene hlačeuser posted image user posted image  V tem primeru pa sem prepričana, da bi me ati zapeljal nazaj do HM.....ali pa do Ormoža user posted image user posted image ), rdečo, rumeno.... Tak ko roza nimam rada,tudi nimam rada da je pa fantek vedno v temno ali svetlo modri...user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
13.10.2006 7:34:37   
lojzika
Jaz ga v roza nebi obleka ampak bi potem lepo skombinirala kaj, če bi se pa res počutila tako grozno, bi pa magari kupila kakšne rabljene oblekce al pa tud tiste svoje prodala. Dedu pa sploh ne bi razlagala, če bi jaz svojga poslušala bi imel naš 2 kosa hlač pa 5 majčk 9 ton kreme za ritko, zokne brez elastike, da ga slučajno ne bi kaj držalo, pa tako naprej

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
13.10.2006 7:46:10   
Anonimen
Na živce mi gre, ko ga pripeljem kam in reče kakšna mamica o kako lepa luštna punčka,


Moj je bil po fantovsko oblečen, pa še moder voziček smo imeli pa so mi non stop govorili: joj kako je lepauser posted image

Če bi jaz Maxa oblekla v roza, bi me moj vprašal, če se mi je totalno zmešalo.

< Sporočilo je popravil URSKA -- 13.10.2006 7:51:23 >

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
13.10.2006 8:39:42   
lelaval
Jaz sem mojemu sinu, ki se je rodil 16 mesecev za 1. hčero, na začetku doma - pa še to bolj za spat - oblačila njene stvari. Ampak za ven pa ne. Sem raje kupila kakšno stvar, ki je bolj fantovska. Ampak tudi punčkastih stvari ni dolgo nosil, ker je hitro prerastel sestrico. user posted image  Pa tudi ona ni nosila fantovskih stvari za njim.
Za najmlajšo pa imamo itak novo garderobo, ker nisem šparala.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
13.10.2006 9:07:27   
najina pikica*
men so mojega novorojenčka v porodnišnici oblekli v roza kompletek,pa so vsi obiski mislili da imamo pupo in da sva se z mojim hecala da je fantek user posted image ...drgač je res mal čuden roza oblekca user posted image .,drugače je,če je roza kombinirana še s kako barvo ...jst tut ne zbiram baru,moj žapček ima mavrivco v garderobi...pa tut  rozo,samo ta je kombinirana z rjavo, je brezrokavnik...pa ful zanimivo zgleda

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
13.10.2006 9:09:46   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

naša je lahko cela v roza in jo bodo imeli za fantka user posted image  user posted image  


Naša dva sta pa lahko oba totalno v modrem, pa v čisto moških krojih, pa se še vedno najde kak junak, ki ju razglasi za punčke. Ajd, za Vasjo ne rečem, ko ima malo daljše lase, ampak za Kajetana mi pa ni jasno, ko je tak terminatoruser posted image .

In jaz tudi ne vem, kaj je tako narobe z roza barvo - pupe so ful lepe v njej. Če je kombinirano z olivno barvo, je pa splohuser posted image . No, seveda ja odvisno tudi od odtenka roza barve, ene so res grozne.

< Sporočilo je popravil Jančika -- 13.10.2006 9:11:33 >

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
13.10.2006 9:13:59   
Geja
Odvisno je pa vse skupaj tudi od vašega finančnega stanja.
Če vam ne gre slabo, mu kupi jaknico ki vam bo všeč, v nasprotnem primeru pa se jaz s tem ne bi preveč obremnjevala.

Geja

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
13.10.2006 9:25:17   
NinKa


a je res tako grozno če ima fantek na sebi tudi kaj roza

Meni je grozno že na punčki, kaj šele na fantku. Govorim pa samo za roza barvo, ki mi enostavno ni všeč.


Enako. user posted image




Ja, se popolnoma strinjam....sem pred kratkim kupovala nekaj za novorojeno nečakinjo...kriza...vse roza....user posted image user posted image .
Je pa tut res, da sem se po skoraj treh letih beža in modrega, letos poskusila v oranžno zelenskasti kombinaciji.... pa gre.

Ni pa variante, da bi odstopila od "normalnih" barv za fantke, sam zaradi tega ker je letos kao roza in. Men je roza na fantih/moških bolj "topla" kot kakor kaj drugega.

če bom pa kot drugega user posted image imela user posted image pa bomo po večini kupovali na novo....razen oblačilc za prve 3 mesece, ker te sem kupovala nevtralne, ker do rojstva prvega nisem vedela al bo user posted image al bo user posted image .


Se pridružujem.

Sem pa jaz v sili tudi 2x Jana oblekla v roza, ko je blo že vse drugo umazano, pa še to je bilo samo za doma. Sem imela pa kontra problem, ki ga imajo mamice punčk -> da sem za našga falotka kupovala vse v modri barvi, tako, da mi je po enem letu že pošteno stopla na živce. Zdej smo bolj na vojaški barvi. In tu in tam kaj rdečega.


(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
13.10.2006 9:45:03   
ribica.

Če bo še kdaj kaka teta tvojega mišota zamenjala za pupo, ti kr reči, ne ni punčka, je fant s karakterjem user posted image .

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
13.10.2006 9:46:53   
puncica
Pa jst ne zastopim tega a mate tolk dnarja da za drugega otroka vse na novo kupujeteuser posted image in to do enega leta, ko otroc ful rastejo in ima eno stvar samo nekaj mesecev. Ja nič verjetno bom kakšne rabljene zadeve šla gledat če majo kje.

Hvala vsem za nasvete in ideje, glede samozavesti povem da ni samo to, je še kup drugih stvari, in ja moja samozavest je na nuli. Glede mojga deca pa ja on se ne ozira na druge, če je stvar dokaj nova, ne raztrgana pa čeprav je roza je ok. Me pa res zanima če bo nosil roza srajco user posted image Zdej mi skoz govori da bi lahko zimski kombinezon od punčice porabila za tamalga, pa sej se še men strga, ko je celo roza, ni šans, sem rekla da bomo novo kupil pa spet obračanje oči, sem rekla da od tega pa ne odstopam in se je moral sprijazniti sicer z slabo voljo a vseeno. Da ne govorim o kombiniranju barv za v vrtec user posted image user posted image user posted image

Pa še enkrat ponovim, tamal ni CEL v roza, ima sam kakšne detajle na oblačilih (slikca, črtice,...), tiste bodije čist roza pa itak niti ven nisem prvleklauser posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
13.10.2006 9:48:33   
Naja31
Meni se pa to ne zdi taka katastrofa.
Ok, ne rečem, če bi bil oblečen cel v roza, ampak kakšna majčka, ali štumfki pa niso nič hudega.
Moj sinko ima veliko rdečega, zadnjič je imel rdeče hlače in rdeč body, pa so me spraševali če je punčka.
Pa tudi veliko oranžnega ima, ker je meni ta barva tok všeč.

Tudi drugače nimam nič proti roza barvi.
Včeraj sem mu kupila troje dokolenk, ene modre, ene roza in ene barva ciklame. Zakaj? Ker so to edine ker so imeli in se mi ni ljubilo hoditi po trgovinah in iskati dokolenke fantovskih barv. 

< Sporočilo je popravil Naja31 -- 13.10.2006 9:50:21 >

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
13.10.2006 10:05:48   
viv_
puncica - res, dej prebarvat. V Kranju je tam spodaj, kjer je bila včasih Trenča, en stric, ki barva cunje. Barva industrijsko, tako da imaš lahko res lepe barve, pa daš v kakšno rdečo lahko, ali oranžno... Da ni ravno roza. Ni pa drago, ful pocen...

Te pa zastopim - jaz imam za tamalo ful roza cunc, pa mi je luštn, če je v roza user posted image  in sem prav vesela, da bo v drugo tudi user posted image , ker ravno ko sem pripravljala oblekice sem gledala, kok luštnih stvari je. Mi pa nikoli ni padlo na pamet, da bi kupovala "unisex", za vsak slučaj, če bo fantek...

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
13.10.2006 10:23:22   
tinkatonka
Jaz fantka v roza ne bi oblekla. Roza trenirke, bodye, štumfke,..., prebarvaj pa bo.

Mi imamo sicer fantka, ampak mu rada kupujem tudi bolj živahne barve, kot so oranžna, rdeča, rumena, zelena. Da če bo v drugo punčka, da ne bo imela samo modrih, rjavih in povsem fantovskih stvari. 

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
13.10.2006 10:54:18   
AKP
Ne sekiraj se zaradi takih stvari. Jaz sem sina pred 20 leti, ko je bil še majhenuser posted image zanalašč oblačla v roza cotike in ga peljala v park in jezla omikeuser posted image . Imel je take lepe blontne kodre in je res zgledal, ko punčka. Nikoli nisem komplicirala pri barvah. Res ni imel rožic in takšnih res ekstra punčkastih oblačil je pa imel vse možne pastelne barve. Je pa hčerka tudi ponosla vse njegove fantovske cotike. Še za sinov krst sem gledala ful lep roza komplet pa me je komaj moja mama prepričala, da sem vzela plavega.  V mislih sem že videla vse sorodnike user posted image zgrožene v cerkvi, ko bi ga videli v roza kompletuuser posted image . Oblači ga čisto po svoje in se ne sekiraj, kaj mislijo drugi.

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
13.10.2006 11:04:41   
petraz
Mene pa čisto nič ne moti, če ima kak fantek na sebi kaj roza. Navsezadnje imajo tudi miški roza srajce itd... in kaj je v tem slabega user posted image  Meni osebno je roza barva zelo pri srcu...user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




1. november
Michonne RR

Koliko nagrobnih sveč ste prižgali ob letošnjem prazniku?

1-3 (27%)

3-5 (9%)

5-10 (8%)

10 ali već (4%)

Nobene (46%)

Namesto sveč smo na grobove položili rože, kamenčke... (6%)


Število vseh glasov: 78

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!