
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: Nazivi učiteljic in učiteljev 19.10.2006 22:44:47
|
|
|
|
Anonimen
|
V prvem in drugem razredu smo uciteljici klicali po imenih in jih tikali, v 3. je zahtevala, da jo vikamo in klicemo uciteljica (evenuelno po imenu, redko), od takrat naprej so bili vsi ucitelj/uciteljica. Ko pa prides v gimnazijo, so pa gospa/gospod profesor, ce pa v zbornici isces nekoga, pa ga./g. izpustis in poves, da isces profesor to in to (priimek). Meni se ni zdi tukaj nic spornega in bi mi bilo v OS butasto klicati profesorje gospod/gospa uciteljica Se ena pred pokojem, pa je zlo po stari soli naravnana, ni tega zahtevala od nas LP
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiSo crocsi primerna poletna obutev za otroka?Diplomirano fizioterapevtko razvojno-nevrološke obravnave Špelo Gorenc Jazbec smo vprašali, ali so crocsi in podobni nat...
Kdaj je čas za kahlico?Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Zadnje s foruma
madežiMC09S čim uspešno odstranjujete madeže? Prosim za komentarjeVanish (
32%)

Ariel professional (
14%)

trdo milo DM (
5%)

nič od naštetega (
27%)

perem samo s praškom (
21%)
Število vseh glasov: 91Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!