|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Toplice sedaj-kam?
1.3.2010 13:47:57   
jabi babi
oj
rada bi ti pomagala a nimam dobrih izkušenj s toplicami.mi jih ne podariš.vedno sem prišla domov vsa prehlajena od tistih prepihov al pa.....ma nevem,sovražim jih.rajši grem v najbolj umazano morje kot pa v bazen,k se mi zdi da sama bolezen not plava....nevem no,to je moje mnenje...za nas je morje,,,,:))))

(odgovor članu lol)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Toplice sedaj-kam?
12.3.2010 21:26:26   
TamaraT
Ker smo se letos odločili, da gremo v mesecu maja v Čatež, me zanima kako je zraven kopanja, kaj je blizu, da si lahko ogledaš. So kakšne sprehajalne poti.

(odgovor članu lol)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Toplice sedaj-kam?
8.5.2015 16:58:15   
MarjanJ
Zdravo,

če koga zanima je tukaj: SPLETNA RAZPRODAJA z največjimi popusti v Sloveniji.
Zaloge so omejene.

lp

(odgovor članu lol)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Toplice sedaj-kam?
24.10.2015 11:29:19   
Robert15
Mi smo bili en teden nazaj z družino v hotelu Terme Čatež. Imeli smo miši v sobi in to v 5 nadstropju! Na recepciji so nam rekli, da so že imeli v prvem nadstropju problem z miši od kar so naredili centralno ogrevanje in namestili cevi...tako da očitno pridejo po ceveh. Nezaslišano za hotel s 4 zvezdicami!

(odgovor članu MarjanJ)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Toplice sedaj-kam?
9.3.2016 12:05:01   
robista
Mi smo se januarja odpravili v terme Čatež preko ponudbe na 1nadan - http://1nadan.si/vse-ponudbe/terme.
Za 189 € smo dobili 3 dnevni paket in še brezplačno je bival otrok, ker je mlajši od 6 let.

(odgovor članu Robert15)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Toplice sedaj-kam?
20.7.2017 9:03:43   
Iwaa
Mi pa se najraje odločimo za družinske počitnice v Laškem, ambient je res prijeten in tudi za otroke je odlično poskrbljeno. Sedaj gremo že tretje leto zapored in otroci se že res veselijo :) več pa se najde tudi na njihovi strani: https://www.thermana.si/druzinske-pocitnice

(odgovor članu robista)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Toplice sedaj-kam?
5.4.2018 13:02:55   
lola85 RR
Je mogoče kdo obiskal Terme Olimia sedaj, ko je bil velik del prenovljen?
Imajo prav nek kompleks, ki je namenjen družinam z otroki- FAMILY FUN se imenuje.
Na novo je bazen z mivko, kjer otroci itak uživajo 100 na uro, lepo urejeni prostori za dojenje, previjalnica, igrala in še in še.
Prosim za povratne informacijeuser posted image

(odgovor članu Iwaa)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Toplice sedaj-kam?
5.4.2018 13:25:33   
maca83 RR
Slisati je FUN :) Ideja za nas naslednji izlet mogoce. Nazadnje sva bila z mozem v savnah (dolgo nazaj) in je bilo super. Drugace smo bolj ljubitelji morske vode. Vsec mi je v Bazenih Bernardin. Komaj cakam na toplejse vreme, da gremo v pravo morje.

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 58
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?