|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007
26.10.2006 9:43:58   
Anonimen
No čudovito!user posted image
Sm pozabila anonimnost vklopit pa še podpisat se tku da me kar črtejte z anonimnosti. Je itak brez veze se skrivat!user posted image
Sem user posted image .

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Julijke 2007
26.10.2006 10:46:08   
Afnica
Jaaaa....in če se ne motim sta tudi vi2 drug mesec na delu?

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Julijke 2007
26.10.2006 10:53:03   
Anonimen
Tretjiuser posted image

(odgovor članu Afnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Julijke 2007
26.10.2006 11:03:17   
Afnica
Ja, al pa tak ja  user posted image .
 


_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Julijke 2007
26.10.2006 11:07:13   
Anonimen
Čimveč pluskov vam želim user posted image ,...me (novembrke) se počasi poslavljamo iz čvekanja v pričakovanju (ali pa se samo meni zdi, da gre čas tako hitro user posted image ),...

user posted image user posted image  Vso srečo vsem, ki čakate user posted image  user posted image .

(odgovor članu Afnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Julijke 2007
26.10.2006 11:11:21   
Anonimen
Vso srečo tud teb matejka, pa čim lažji poroduser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Julijke 2007
26.10.2006 12:17:58   
ivanap
Tudi jaz postajam bolj pozorna pri opazovanju sprememb pri sebi. Zjutraj mi je bilo malo slabo, lulala sem že ****-krat, včeraj zvečer mi je tekla kri iz nosa. Ne vem no, mogoče se mi samo zdi, da mi je slabo, pa da hodim več na wc.

V prvi nosečnosti sploh nisem vedela, da sem noseča. Nobenega problema od začetka do konca, vključno z ekspresnim porodom. Če je tokrat uspelo, upam, da bo tudi ta nosečnost taka.

Komaj čakam test, še 15 dni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Julijke 2007
27.10.2006 13:29:47   
Anonimen
Živjo julijke,user posted image  tukaj.

Nekaj dni se nism nč javla, malo sem bila doma, v službi je bil naporen teden.....potem sem pa raje tiste proste urice z mojim sončkom preživela.user posted image

Vidim, da ene že trepetate pred testom in da ste tik pred zdajci. Jaz vam džim pesti. user posted image  Midva pa sva zdaj v fazi rednega hopacupanja user posted image . Pravkar imam ovulacijo in pomo videli, kako in kaj bo user posted image

Imate kakšne načrte za praznike?

Lp od user posted image

(odgovor članu ivanap)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Julijke 2007
27.10.2006 14:15:11   
Anonimen
Upam, da vam/nam  vsem skupaj hitro rata!!

< Sporočilo je popravil *anc* -- 27.10.2006 14:16:45 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Julijke 2007
27.10.2006 14:25:07   
Anonimen
Še ena anonimna s podpisom user posted image  Jokica, skrita sem zato, da ne bom vsak mesec pri naslednjem mesecu, če ne rata!! Delava na tem od decembra!!!!

Sicer sem pa jezna sama nase, ker si nisem zapisala kdaj sem imela user posted image  ta mesec, tako da nimam pojma kdaj jo dobim naslednjič!!  Mislim, da mora biti okrog 8-12! Ne vem! Bom kar znorela!

No v upanju, user posted image  Jokica!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Julijke 2007
28.10.2006 10:44:22   
Anonimen
user posted image  tukaj
Pina, kako je? Je kaj novega?

Mi je malce dolgčas in pregledujem malce strani na RR...nimam kaj počet. user posted image

En lep sobotni pozdravček

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Julijke 2007
28.10.2006 18:05:14   
micla
Pozdravljene,

tudi jst upam, da bom julijka......čeprav sem upala tudi da bom majčica, pa potem junijka, pa nič ni ratalo. Moja O je mimo, zdej pa ostane samo še dolgo čakanje na 6.11, ko naj se (ne) bi prikazala user posted image . Test imam že doma, ampak ga bom delala šele ko bo par dni zaostajala. Mogoče na 11.11, ko imava z mojim user posted image  11. obletnico. Uau, kako se to lepo piše......šele zdej sem vidla, da so same 11.  To bi bilo pa res eno fajn darilo za obletnico. user posted image user posted image user posted image

Držim pesti za vse nas "upajoče julijke"

PA PA

_____________________________

micla

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Julijke 2007
28.10.2006 18:59:16   
GB
Drage moje ne boste verjele , ampak tud jest bom naredila test okol 10 in UPAM UPAM da bo user posted image user posted image . S fantom sva obiskala ze vse mozne trgovine z otrosko opremo , ampak se nic kupla ( sva malo vrazeverna ) ,saj pravijo da ni dobro kupovat pred porodom.

UPAM , da se bo vsem nam dobro izteklo in da se nam bo vsem pokazali  ti dve magicni crtici . user posted image

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Julijke 2007
28.10.2006 19:40:42   
tatam
Zanimivo vas je brat,saj me prav nasmejite,pa tako ste polne optimizma...Upam, da boste vse čimprej zagledale črtice!!! Sedaj pa raje hitro na delo user posted image ,da bodo možnosti večje!
Sama sem januarčica,moja tretja user posted image  in čakamo dvojčke!!!

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Julijke 2007
29.10.2006 9:32:19   
lali82
OJLA! pridružuje se vam še ena morebitna julijka. Test bom naredila v torek 31.10. če ne bo prej prišla user posted image !!(takrat bo 32.dan ciklusa) Sicer nismo načrtno delali na bebici ampak ta mesec mam ful občutek da sem user posted image . Skoz me dajejo neke utrujenosti pa rahle slabosti. Prsi mam mal napete ampak take so itak pred vsako user posted image . No v torek se vam javim.

Aja včlanila sem se pa šele danes, čeprav spremljam RR že kar nekaj časa.

Lep pozdrav vsem, upam da vse zagledamouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Julijke 2007
30.10.2006 10:05:20   
jasnicaa
Ojla punce,

naj povem, da jaz pa bom julijka seveda če bo vse kot mora biti. Sem v petek naredila test in user posted image  krepka. Potem pa ker enostavno nisem mogla verjeti še v nedeljo, druga črtica se je obarvala takoj ko sem pomočila v urni tako da 2x krepki user posted image .

Sem se hotela danes naročiti pri G pa ne dela tako, da moram počakati do četrtka.

Tako, da upam da se še ostale čimpre pridružite user posted image  julijkam 2007.

(odgovor članu lali82)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Julijke 2007
30.10.2006 11:22:38   
zrak
Jasnica ti si pa prva... čestitke.. a si julijka.. katerega planiraš rok?

user posted image user posted image  dobrodošla med nosečke user posted image user posted image
srečno

(odgovor članu jasnicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Julijke 2007
30.10.2006 12:11:38   
Anonimen
Jasnica čestitam, juhej, čestitam,user posted image    upam, da bom postala tudi jaz julijka!!

user posted image  Jokica

(odgovor članu zrak)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Julijke 2007
30.10.2006 12:18:27   
Anonimen
user posted image  tukaj

Jasnicaa najprej tebi čestitke za user posted image . juuuuuuuhuuuuuuuuuser posted image user posted image user posted image

Si že izračunala rok? Po moje si med prvimi julijkami user posted image

Jaz sem danes izredno slabo počutim.user posted image  Spodaj me v levem jajčniku skoz neki špika, na wcju sem bla že nekajkrat, slabo mi je.....
Takšni so bili znaki tudi pri prvi nosečnosti. Vsekakor moramo počakat do 10.11.
Madonca, takrat nas bo cel kup delalo teste user posted image

Lp od user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Julijke 2007
30.10.2006 12:27:22   
Anonimen
tukaj user posted image

jst si pa domišlam, da imam joškice trde, pa nič mi ni slabo! Sej že kar vem kaj bo okol 10!! Upam da rata!

LP user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Julijke 2007
30.10.2006 13:28:13   
GB
Najprej cestitke Jasnici user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  . Danes sem kupila test in ga bom naredila v petek ali soboto . KOMAJ CAKAM . Malo imam tremo in ko pomislim na test mi postane slabo user posted image .  Upam , da se bom pridruzila julijkam in da bo vse OK.

Vsem ostalim ,ki cakate na test pa zelim veliko srece in cim vec user posted image user posted image .

_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Julijke 2007
30.10.2006 13:45:17   
Anonimen
Velika britanija držim pesti zate, upam da bo user posted image user posted image , močno upam da boš julijka!!
Pa boš zdržala do petka?? Jst zihr ne bi!! user posted image

Jst ga bom pa delala šele čez dober teden! Grrr, upam da bo hitro minilo in upam da bom zdržala!!!

LP user posted image  Jokica stokica :)

(odgovor članu GB)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Julijke 2007
30.10.2006 15:35:39   
GB
Draga Anonimna , sploh ne vem zakaj sem ga tako zgodaj kupila, ampak firbec mi ne da miru. Sedim v dnevni sobi in samo razmisljam , kako bi sla na wc in naredila test. jjjoooojjjjj ful sem neucakana .

pa se eno vprasanje imam. A je katero od vas na zacetku mal bolel trebuh in ful tko spikal pa zjutraj jajcniki bolel ???? jest mam te edine znake ,da bi lahko bila noseca in upam upam upam da sem .

Vam povem v petek kako in kaj user posted image user posted image .
Veliko srece vsem in drz te se . user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Julijke 2007
30.10.2006 17:13:23   
lali82
No jaz sem imela namen delat test jutri pa nisem zdržala - sem ga naredila že danes zjutraj in je bil pozitivenuser posted image user posted image
Tako da sem  že cel dan ful vesela... Bom pa tudi jaz poklicala ginekologinjo v četrtek da se naročim.
Po eni strani kar ne morem verjet da sem res noseča - tako da komaj čakam da mi ginek. potrdi!

Držim pesti tudi za vse ostale!

Aja zračunala sem si rok in je 9.7.2007






(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Julijke 2007
30.10.2006 18:12:25   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image Jasnicaa in Lali82. Čim lepših user posted image in zdravo user posted image , upam da se vam pridružim še jaz in čim več ostalih, čeprav pri meni bolj slabo kaže. Lepo se imejte in pazite na svoje pikice, vsem ostalim pa naj dnevi do testa minejo čim hitreje. user posted image

(odgovor članu lali82)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?