|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007
4.11.2006 10:39:21   
Anonimen
Čestitke tejči77. user posted image user posted image user posted image  Te že dajem na seznam.

Julijke srečke nosečke:user posted image

Tejči77      ???  (sporoči rok)

Jasnicaa    ??? (sporoči rok)

Tašonka     7. 7. 2007

Kristina-1   8. 7. 2007
 
Lali82         9. 7. 2007

Afnica         13. 7. 2007

Kety           15. 7. 2007 

Lp od user posted image

(odgovor članu tejči77)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Julijke 2007
4.11.2006 10:42:06   
GB
ANONIMEN :  draga moja tukaj je mraz za popent , sicer ni snega ( sej ga nikoli ni ) ampak mraz pa je .
Ja tukaj ( angliji ) delam, zivim in probam met dojencka . Verjetno mi klima ne pase  user posted image  . Bom morala mal v slovenijo mogoce mi tam kej hitrej rata user posted image user posted image .
sala mala .

Moram se pohvalit,da se ne obremenjujem vec toliko in sem vceraj v sluzbi mela prav prijeten dan in me je sef vprasal kaj se mi je zgodilo , da se tok zgovorna. user posted image user posted image  

lep pozdrav

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Julijke 2007
4.11.2006 11:05:59   
Jelenche
naj se vam še jaz pridružim kot JULIJKA!!!

danes je test pokazal user posted image
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

no po izračunih naj bi bil rok 8.7.2007

user posted image



_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Julijke 2007
4.11.2006 11:13:22   
Anonimen
Čestitke Jelenche user posted image user posted image user posted image

Julijke srečke nosečke:user posted image

Tejči77      ???  (sporoči rok)

Jasnicaa    ??? (sporoči rok)

Tašonka     7. 7. 2007

Kristina-1   8. 7. 2007

Jelenche     8. 7. 2007
 
Lali82         9. 7. 2007

Afnica         13. 7. 2007

Kety           15. 7. 2007 

Lp od user posted image

(odgovor članu Jelenche)
  Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Julijke 2007
4.11.2006 12:23:00   
Afnica
Juuuuuuupiiiiiii...vedno več nas je.



_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Julijke 2007
4.11.2006 13:39:58   
Anonimen
Afnica kater test si pa ti delala?


(odgovor članu Afnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Julijke 2007
4.11.2006 14:19:03   
Anonimen
Kristina_1, sem tudi jaz že slišala za to teorijo, samo pri meni ni bilo zapoznele M, je bila čisto točna, samo jaz sem prezgodaj delala test, ker sem imela ful močne znake nosečnosti. Mi je pa ena punca, ki študira za babico rekla, da je to najverjetneje od hormonov, ker sem pred nekaj meseci rodila.

user posted image , prejšnji mesec sem imela lažno pozitiven test, zdaj je kar po resnici pozitiven, ker mi že 5 dni zamuja M in dva testa sta pokazala user posted image .

Tejči77 in Jelenche, čestitke!user posted image

Včeraj sem pa jaz čisto zbolela. Komaj živim. Vsaj tamala je malo bolje, ampak sva pa sami doma, no, smo sami doma, še dva user posted image  mamo, oči je pa na terenu in sem še bolj preč, ko sem takale za vse sama.user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Julijke 2007
4.11.2006 16:39:35   
Kristina_1
Tašonka mogoč boš pa junijka in tisto ni bla menstruacija ampak neka krvavitev.?

No jaz mam pa v pondeljek pregled, ko pride moj g. - je na dopustu. Komaj čakam, da pove, če je vse o.k. Sicer se mi je krvavitev po 4 dneh sicer ustavla ampak me vseeno malo skrbi.

Pa ostale srečke nosečke kako se počutite?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Julijke 2007
4.11.2006 17:19:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kristina_1
Tašonka mogoč boš pa junijka in tisto ni bla menstruacija ampak neka krvavitev.?

Zelo dvomim, ker sem namreč po tistem pozitivnem testu naredila še dva, ki sta bila negativna, pa krvavitev je bila zelo močna, kot vsaka M, ki jo imam. Po porodu imam namreč veliko močnejše.
A se me hočeš znebit? user posted image  user posted image

(odgovor članu Kristina_1)
  Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Julijke 2007
4.11.2006 17:58:18   
Kristina_1
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

A se me hočeš znebit? user posted image  user posted image


Komaj se nas je nekaj nabralo, pa se te že hočem znebit user posted image .

Ne ne, več nas bo bolj lušno bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Julijke 2007
4.11.2006 21:32:35   
Anonimen
Tejči77 in Jelenche, tudi jaz vama čestitam user posted image
Se kar pridno nabirate.

Velika britanija - ja, super sanje si imela. Naj se ti uresničijo, samo ne glede velikosti user posted image , seveda. user posted image
Tašonka, pozdravi se čimprej in pazi nase in user posted image , oba seveda: tistega, ki že laufa naokrog in tistega v bušiju. user posted image
Pri meni še vedno nič novega. Testa tudi danes še nisem šla kupit. Vem, da ko ga bom kupila, ga bom tudi takoj naredila user posted image
Uživajte na toplem!

(odgovor članu Kristina_1)
  Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Julijke 2007
4.11.2006 21:35:06   
Anonimen
Evo,  spet me daje skleroza: prejšnji post od user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Julijke 2007
4.11.2006 21:54:22   
Anonimen
Zaenkrat se še lahko oglašam tu gori. M še nisem dobila, ampak še tudi nisem prišla do zg. meje, tako da v naslednjih  nekaj dneh mi bo vse jasno.
Čez nekje 6 dni bom delala test - ko mi bo (če bo) M zamujala dva dni, gledano na najdaljši ciklus.

Čestitke vsem julijkam 2007 in čudovito nosečnostuser posted image

lp oduser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Julijke 2007
4.11.2006 22:06:52   
Anonimen
user posted image tukaj user posted image še ni od nikoder, samo ima še tudi kakšen dan časa da pride. Nimam ne vem kako rednih ciklusov. Test je bil negativen, ampak dokler ni user posted image ... Upanje umre zadnje pravijo. Čestitke vsem julijkam in lepo nosečnost vsem. Dejte  mal napisat tiste ki je ne pričakujete kdaj boste delale test.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Julijke 2007
5.11.2006 10:51:07   
GB
Dobro jutro vsem skupaj. No danes bi morala narediti test , saj po nekih izracunih bi morala , danes dobit user posted image . Nisem ga se naredila in ga tudi ne bom , saj je dan se pred mano in mogoce se pride user posted image . Nimam nobenih znakov nosecnosti in tudi prihod user posted image  ne . A sem sploh ziva user posted image user posted image ??? Ne vem ce sem sploh normalna od vsega tega . Psiha mi dela sto na uro in si vmisljam stvari , ki jih verjetno sploh ni .
Vceraj sem bila pri eni znanki na kavi in sem ji malo pojamrala glede tega vsega in je rekla , da sem prevec neucakana in da to ne gre tako hitro user posted image .

No nisem obupala , ampak tudi razmisljala ne bom tako intenzivno o tem kot sem sedaj . Kar bo pa bo .

Vsem puncam ,ki pa so ze srecne nosecnice in tistim ,ki to se boste pa zelim vse vse vse najlepse in najboljse , pa da se vasi soncki cim prej prikazejo .

Lep pozdrav

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Julijke 2007
5.11.2006 18:53:41   
Jelenche
hej punce,

hvala za čestitke!

velika britanija, jaz tudi nimam NOBENIH nosečniških zankov, razen da me občasno peče zgaga. Drugače pa res 0! Pa je test vseeno pokazal user posted image .
Upam da bo pti tebi tudi tako!

LP vsem

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Julijke 2007
5.11.2006 21:37:23   
Anonimen
user posted image poroča, da še user posted image vedno ni. user posted image Tudi znakov za user posted image ni, tako da mi je malo sumljivo.
Sem pa zadnjič brala nekje, da se HCG zasledi v urinu 14 dni po ovulaciji, v krvi pa že 7 dni . Če vam kaj to pomaga pri odločitvi, kdaj bi delale test.
Velika britanija, tudi jaz sem se po 1. testu odločila, da se več ne obremenjujem. In mi celo uspeva.
Pozdravček, user posted image

(odgovor članu Jelenche)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Julijke 2007
6.11.2006 7:02:39   
lexl
No evo mene. Se dolgo nisem oglasila. Še mene prosim na seznam julijskih nosečk. Moj PDP je 11.07.2007. Mojo prvo pupo sem pa rodila konec julija 2005. Kot bi si zračunala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Julijke 2007
6.11.2006 7:58:56   
Jelenche
o super, čestitkeee lexl

kar dva julija

user posted image

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu lexl)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Julijke 2007
6.11.2006 8:19:06   
Anonimen
Čestitke vsem novim julijkam!!

(odgovor članu Jelenche)
  Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Julijke 2007
6.11.2006 8:20:02   
Anonimen
Jutro, se poslavljam od julijk, prišla user posted image . Grem k avgustovkam!! Baj Baj

Jokica user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Julijke 2007
6.11.2006 8:50:40   
Anonimen
Čestitke lexl user posted image  in Jelenche user posted image

Jokica, škoda. Žal mi je, da ti ni uspelo. Nič obupat. No ja, jaz še tudi ne vem kako bo  - mogoče bom celo šla za tabo k kandidatkam za avgustovke.
user posted image
pozdravček od user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Julijke 2007
6.11.2006 9:01:11   
ivanap
Moje user posted image  še vedno ni. Test bom naredila danes, ker moram danes vedeti ali sem user posted image  ali nisem (zaradi pomembnih odločitev glede menjave službe).

Zdaj pa me zanima kateri test naj uporabim, da je kolikor toliko zanesljiv. ALi imajo v DM kaj primernega. Je ravno tukaj blizu moje službe, pa bi kar med malico skočila ven. Pri prvi nosečnosti sem uporabila CB in je pokazal pravilno, samo mi je user posted image  zamujala že 10 dni in ne samo 3 kot zdaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Julijke 2007
6.11.2006 9:12:36   
pina-1
Dobro jutro.
ME dolgo ni blo, ker sem si glavo luftala doma na dopustu. Anonimna "slonček" moja M je prišla 26. sedaj že pridno delamo da je ta mesec ne bo.....grem kar k avgustovkam.


vsemsrečnim julijkam čestitke in topel objem

(odgovor članu ivanap)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Julijke 2007
6.11.2006 9:13:34   
lali82
Cestitke vsem novim nosečkamuser posted image user posted image Vidim da se nas je kar nekaj že nabralouser posted image

Ostale pa ne obupat, boste pač avgustovkeuser posted image

Ivanap - v dmu lahko kupiš First Sign. Jaz mislim da je kar zanesljiv, sploh tri dni po zaostali user posted image .

(odgovor članu ivanap)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?