|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zahvale
20.10.2006 14:44:09   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ampak sam event, bi pa vseen želel ampak veselega.. s kakšnim bendom, ki bi špilu moje najboljše komade


zakaj pa??user posted image  nej zapravjo SVOJ denar kot jih je volja.. ce hocejo bend naj ga majo, ce hocejo pogreb naj ga majo.. ce hocejo podarit revnim, naj ga podarijo..

jaz za svoj pogreb sparala ne bom (kot jih to pocne veliko), ker sem izrazila zeljo, da 'pokopljejo' zastonj..


no.. bi daju v en sklad.. da bi se ga pokurl za moj pogreb.. v obliki take hude žurke user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zahvale
20.10.2006 14:50:20   
baguSka
no.. bi daju v en sklad.. da bi se ga pokurl za moj pogreb.. v obliki take hude žurke


in ti verjames, da bojo mel res zurko user posted image user posted image user posted image

tud jst sem skor prepricana, da me ne bojo vrgl v potok..

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zahvale
20.10.2006 14:50:35   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

z mano bodo naredili kar jim pase, nobenemu ne bom nic zamerila




Jaz pa bom. Ker na ku****** mi gre tisti 1. november. Ker tiste rože povečini nosijo zaradi drugih in ne zaradi pokojnika. In potem...glej kako ikebano je ona kupila. Ma ku**** pa tista ikebana ko me ni. Naj tisti denar raje zapravijo za kaj pametnega. Jaz tistih rož ne rabim. Ker me ni!!!!!!!! Rože so za žive in ne za mrtve.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zahvale
20.10.2006 14:51:40   
baguSka
Jaz pa bom.


Jaz pa ne bom... Ker me ne bo vec... user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zahvale
20.10.2006 15:09:36   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

z mano bodo naredili kar jim pase, nobenemu ne bom nic zamerila




Jaz pa bom. Ker na ku****** mi gre tisti 1. november. Ker tiste rože povečini nosijo zaradi drugih in ne zaradi pokojnika. In potem...glej kako ikebano je ona kupila. Ma ku**** pa tista ikebana ko me ni. Naj tisti denar raje zapravijo za kaj pametnega. Jaz tistih rož ne rabim. Ker me ni!!!!!!!! Rože so za žive in ne za mrtve.


ma nekaj v moj spomin naj le bo user posted image

naj bo namesto mojega groba kaka pipa, na kateri se toči kakšna fina pijača z mojim imenom..

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zahvale
20.10.2006 15:12:09   
baguSka
ma nekaj v moj spomin naj le bo


sej bojo spomini tistih, ki si bojo tega zeleli..user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zahvale
20.10.2006 15:13:25   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ma nekaj v moj spomin naj le bo


sej bojo spomini tistih, ki si bojo tega zeleli..user posted image


ja .. samo tko bi rekl.. Gremo k Zahiju na pir.. user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zahvale
20.10.2006 15:25:51   
igralka
Že od nekdaj sem si svoj pogreb zamišljala takole: Vsi v belih ali pisanih oblekah, nobene črnine, če bi bilo poleti bi vsak prinesel šopek sveže natrganega travniškega cvetja, igrali bi veselo glasbo, letali bi pisani metuljčki, točila bi se dobra pijača in jedla dobra hrana, govornik, če bi bil, pa bi pravil zabavne dogodke iz mojega življenja.

Zakaj bi žalovali zaradi izgube, to je sebično, naj se veselijo zame, ker sem šla na lepšeuser posted image

_____________________________

Dragi Bog, daj mi pogum, da spremenim tisto, kar lahko,
daj mi moč, da sprejmem tisto, česar ne morem spremeniti,
in daj mi razum, da ločim to dvoje.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zahvale
20.10.2006 22:17:02   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: daddy
     Meni bolj od tega ne grejo v glavo sedmine, ki so včasih tako vesele, da ti ni jasno, ali gre za ohcet ali kaj podobnega. Že sama ideja te tradicije mi je nenavadna - na sedmini so namreč pravcate pojedine, a značilno za človeka, ki žaluje, je, da nima apetita po hrani.


Ce prav vem so sedmine se iz tistih casov, ko so ljudje hodili na pogrebe pes ali z vozom in je vse skupaj trajalo kar nekaj casa, pa so prisli lacni in zejni. cakala ih je se krepka pot nazaj, pa je nastal obicaj, da se jih nahrani, ce so ze prisli pokojniku izkazat spostovanje in ga "pospremit na zadnjo pot".  Kaksen poseben smisel v sedminah danes ne vidim, razen, da je za nekatere to res prilika, da se zberejo, da se vidijo s sorodniki in/ali prijatelji s katerimi se sicer nimajo prav dosti moznosti videti.  Tako nekako kot ohceti.. zato se verjetno marsikdaj sedmina sprelevi v ohcet.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Zahvale
20.10.2006 22:20:13   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ali bi bilo to tako narobe?.. se spomniti na pokojnika, praznovat njegovo življenje.. obudit zabavne momente z njim.. povedati kako šalo na njegov račun.. se spomnit na vse kar je naredil dobrega..


ce lahko to naredis, svaka ti cast!!!!!!!

meni je prevec hudo ob izgubi in spoznanju, da te osebe ne bom nikoli vec videla, da bi se v tistem trenutku veselila in zabavala...user posted image


Se mi zdi, da ce te kdo, ko se v zalosti utapljas, lahko nasmeje, ti vseeno malo odvrne misli in ti malo vsaj za trenutek olajsa.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zahvale
20.10.2006 22:23:06   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Zakaj točno bi se morali v časopisu zahvaljevati nekomu, ki je mrtev? user posted image
Misliš, da bere časopis?


Saj to je to.  Zato izkoristim vsako priloznost, da ljudem, ki jih imam rada to tudi povem in pokazem.
Vendar ce se ze moramo, zaradi navad in okolice ze nekomu zahvalit, zakaj ne pokojnemu, zakaj ravno nekomu ****?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Zahvale
20.10.2006 22:27:57   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
No jst tega tud nism se nikjer zasledila, da bi se preziveli zahvaljevali umrlemu, da je bil z njimi... user posted image


Jaz sem videla parkrat. Mogoce je stos v tem, da izrazis svoja custva. Nekateri pisejo pesmi in tako izrazajo svoja custva, ter svoje pesmi objavljajo. Zalost pravijo napise najlepse pesmi. Mogoce za nekoga, ki ne pise pesmi je to nacin, da izlije svoja custva in nekako pove vsem svetu, da je nekoga imel rad in da ga nekdo ima rad. da poves vsem kako dober clovek je bil in koliko ti pomeni. Ne vem, sam malo se mi sanja....

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Zahvale
20.10.2006 22:31:17   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Jaz pa si svoj pogreb predstavljam tako: Tanika stegne pete. Jo dajo v krematorij, potem pa ...... baš me boli briga kaj bo z mano. Če takoj tisti pepel sipajo na gnoj. Kaj bom pa mela od tistega, da bo tam stalo en kup ljudi. .......


Saj ni nujno, da imas ti od tega kaj ker nimas. Ker te ni. Imajo pa tisti, ki te imajo radi.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Zahvale
20.10.2006 22:33:40   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
in ti verjames, da bojo mel res zurko user posted image user posted image user posted image


Ce tako narocis pa mogoce tudi zapises ( ce ne bo zurke ne bo dediscine...), pa ce bo se muzika fajn..... zurka bo user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Zahvale
20.10.2006 22:34:42   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi
naj bo namesto mojega groba kaka pipa, na kateri se toči kakšna fina pijača z mojim imenom..


Edina asocijacija mi je tekila s crvom.... fuj...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Zahvale
21.10.2006 10:38:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek
Zakaj se zahvalimo vsem, razen tistemu, ki je s svojim zivljenjem obogatil nase zivljenje...


Ker smo egoisti. Zahvaljujemo se tistim, ki so ostali. Njih bomo še potrebovali.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?