|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova ovulacija
25.10.2006 14:41:09   
tasi81
Ne, ampak jst sem res kokoš. Vem da sem na začetku ko sem našla tale forum že računala kdaj imam ovulacijo, in vem da sem že prišla do pravih datumov. Zdej pa vsak dan visim tlele gor pa vsak dan tapkam datume notr, pa vedno neki čudnga ven pride. Sej če človek nebi bil tolk neučakan bi blo tud mal bolš in bi kej več stvari okrog sebe opazil, ne samo čakal na ta čudež ki ga vsi nestrpno pričakujemo.

_____________________________

"ko me iščeš me išči v svojem srcu, če imam tam prebivališče bom vedno pri tebi"

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nova ovulacija
25.10.2006 14:48:27   
Klarita
Vem kaj misliš, te čutim. To čakanje ubija in je res neznostno. Jaz sem se sicer sedaj malo skulirala, ker sem svojo energijo usmerla v službo, samo da ne mislim, drugače pa skoz visim tu gor in ravnotak razmišljam o user posted image . Včeraj je bila pri meni še kolegica na obisku, ki ima 4,5 meseca starega fantka in se mi je spet mešalo, ko sem ga hranla in cartala.
Saj bo, bomo že dočakali in občutili ta čudež. Nič bat. user posted image

(odgovor članu tasi81)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nova ovulacija
25.10.2006 14:54:58   
tasi81
Kok dobr te razumem. Ko vsak dan v naročju držiš tako malo štručko, ki se ti še smeje povrh, si zaželiš da bi se v trenutku ustavil čas, in da bi bila ta štručka tvoja. Men se kr srce topi v tistih malih učkah. Zdej razumem besede, ki jih prej nikoli nisem, da so otroci naše največje bogastvo, pa še nimam svojih otrok, na žalost.

_____________________________

"ko me iščeš me išči v svojem srcu, če imam tam prebivališče bom vedno pri tebi"

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nova ovulacija
25.10.2006 15:04:11   
Klarita
Boš pa kmalu imela svojega user posted image , ki te bo razveseljeval. user posted image
Samo čas naj hitreje mineva, zdaj itak bo, ko so dnevi krajši.

(odgovor članu tasi81)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nova ovulacija
25.10.2006 15:12:52   
tasi81
Naj se uresničijo tvoje besede.

_____________________________

"ko me iščeš me išči v svojem srcu, če imam tam prebivališče bom vedno pri tebi"

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nova ovulacija
25.10.2006 15:21:31   
andreja2000
tasi81,klarita ima popolnoma prav,tudi ti boš enkrat sečna mamica.Malo moramo vse skupaj potrpet,vem da je to hudo,ker si tako želimouser posted image .Vendar se je tudi dobro zavedati,da z svojo neučakanjostjo včasih delamo škodo samemu sebi.Saj veš,psiha zelo vpliva na nas in tako tudi na zanositev.
Zato je potrebno malo potrpežljivosti,veliko pozitivnih misli in brez prevelikega pritiska nad samim seboj.
Ko bomo znale doseči vsaj delček tega,se nam bodo vrata do sreče dosti bolj odprla.Zato,užvajmo v danem trenutku,tem,ki se dogaja sedaj,saj s tem,ko se obremenjujemo z našouser posted image  enostavno izpustimo sedanji trenutek.Zato lepo počasi,korak za korakom,z vedrino v srcu,z ljubeznijo, strpnostjo stopajmo naprejPotem,pa bo kar nenkrat tuuser posted image ,za vse nas.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nova ovulacija
25.10.2006 15:32:02   
tasi81
Ja Andreja, vsega tega kar ti tule napisala se zavedam, se takoj podpišem spodaj in tudi skušam uresničevat vse te stvari. Pa sej sploh ne znam opisat. Imam obdobja (takrat ko crkljam nečakinjo) ko si obupno želim user posted image , potem pa se skuliram in normalno zaživim brez pritiska, odmislim okolico, in skušam uživati. Sej najbrž same dobro veste, kako se občutki med seboj mešajo skozi dan in noč. Moram pa priznat da je zelo, zelo težko pozitivno razmišljat in se ne obremenjevat z neuser posted image .

_____________________________

"ko me iščeš me išči v svojem srcu, če imam tam prebivališče bom vedno pri tebi"

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nova ovulacija
25.10.2006 15:47:44   
andreja2000
tasi81,to imaš poplnoma prav.Vse to je zares težko in verjetno odvisno tudi od dneva.Tudi jaz padam v različna stanja,kakor kdaj,a se trudim nekako nehat tako močno misliti nauser posted image .Nekako pa sem najbolj na tleh ko prideuser posted image ,potem pa se znova poberem.Sedaj poizkušam že 17 mesec,zato sem že vajena teh padcev ,a važno je,da ohranjamo voljo in moč,da se znamo pobrati in gremo dalje.
Gotovo,se pa vse tukaj kdaj pa kdaj nekako pogreznemo v neko čudno stanje,ko nas preplavijo tisti močni občutki po materinstvu in tista neizmerna želja imetiuser posted image ,ne glede na to ,da se čutimo močne.Mislim,da je vse to čisto človeško.
Zato upajmo in gremo dalje,in punce,zmagajmo!!!!user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu tasi81)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nova ovulacija
25.10.2006 15:56:50   
tasi81
Zdej se pa res ne bom več obremenjevala s tem. Ti ki se trudiš že 17 mesecev tolažiš mene, ki se trudi na otroku 3 meseceuser posted image .  Dobra si, vsaka čast. Jst bi najbrž še na psihiatriji sedela po 17 mesecih. Taki trenutki mi pomagajo da se ne sekiram preveč, ko vidim v kakšnih položajih ste druge. Dobre ste.

_____________________________

"ko me iščeš me išči v svojem srcu, če imam tam prebivališče bom vedno pri tebi"

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nova ovulacija
25.10.2006 19:06:43   
andreja2000
tasi81
ja,mam kar neki negativnih izkušenj za sabo,plus teh sedemnajst dolgih mesecev brezuser posted image ,vendar,kar te ne ubije,te ukrepi!

Važno je ,da verjameš vase in da veš,da bo dan,ki ga čakaš,enkrat prišel in boš tudi ti okusila srečo,po kateri hrepeniš danes.Vendar moraš v to resnično verjeti,potem boš imela tudi moč premagati morebitne ovire.,ki se pojavijo pri uresničitvi tega velikega cijauser posted image
Uspelo nam bo,enim malo prej,drugim nekoliko kasnej,a vse bomo imele našeuser posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu tasi81)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nova ovulacija
26.10.2006 8:17:36   
Lona76
Živjo! Tudi jaz ne pričakujem user posted image 05.11. upam, da vse zagledamo user posted image .

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nova ovulacija
26.10.2006 8:44:06   
ANIME
Še ena, ki upa, da se dobimo med julijskimi mamicami ...
Full sva bila pridna med 14. in 20. 10 .... in upam, da bom zdržala do naslednjega tedna, da ne bom šla test prej delat.

Je pa ta mesec najin prvi poskus ampak za enkrat sem še optimistična!!!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Lona76)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nova ovulacija
26.10.2006 8:48:26   
Klarita
Tudi midva sva bila pridna. Še noge sem v luft držala in počivala po user posted image . Baje, da to nič ne pomaga, ampak sem vseeno, ker me je dragi prisilil, da ja nebi kakšen "mekgajver" ven pobegnil. user posted image  Je rekel, da jih je vse napotil v pravo smer, sedaj pa je treba čakat in upat, da je res kakšen maratonec prispel v cilj.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nova ovulacija
26.10.2006 9:20:46   
Afnica
Zgleda, da smo bolj ali manj vse opravile delo.  Zdej nam pa ostane še samo čakanje. Ojej, kako sovražim to. user posted image

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nova ovulacija
26.10.2006 9:23:15   
Klarita
Sploh ne govori, jaz bi ta čas kar prespala, samo da bi hitro minilo.

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nova ovulacija
26.10.2006 10:38:41   
kitty
Evo mene, spet je delaven teden user posted image user posted image user posted image
midva že od ponedeljka pa nekje do nedelje kar po

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nova ovulacija
26.10.2006 10:44:49   
tasi81
Eni ste že pridni, eni pa še bomo, začeli bomo takoj po nedelji, pa pol na vsake dva dni do naslednje user posted image . Če bi res uspelo user posted image  vsak drugi dan, ni hudič da nebi zadela plodnih dni. Vaše mnenje?

_____________________________

"ko me iščeš me išči v svojem srcu, če imam tam prebivališče bom vedno pri tebi"

(odgovor članu kitty)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nova ovulacija
26.10.2006 10:47:43   
alex55
Živjo punce! Midva z mojim tudi delava na polno paro, da bi ratalo ta mesec. Sem pa včeraj kupila v DM ovulacijski test in ga naredila. Na tej spletni strani mi je ovulacijski koledar izračunal, da bom v tem tednu imela o. No test mi je pa včerja pokazal user posted image . Do sedaj sva se z mojim kar dosti zanašala na ta izračun ampak do zdaj ni nič uspelo. Tako, da nimam pojma kdaj je moj dan D.

Držim pesti, da nam uspe!!!!!!!user posted image  Pozdravček Alex55

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nova ovulacija
26.10.2006 10:53:55   
Klarita
Jaz sem se tudi na ta O koledarček zanesla in se mi sedaj po mojih testih zdi, da sem imela O prej kot po koledarčku. Opazuj malo svoje telo.

(odgovor članu alex55)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nova ovulacija
26.10.2006 10:55:20   
tasi81
Alex55 dobrodošla v klubu tistih, ki samo približno vedo kdaj imajo O. Vsaka metoda ki se je poslužuješ ti drugače pokaže. Najboljši recept moje prijateljice " ne se sekirat pa vsak dan user posted image  pa bo" - lahko je njego govorit, ona je že noseča.

_____________________________

"ko me iščeš me išči v svojem srcu, če imam tam prebivališče bom vedno pri tebi"

(odgovor članu alex55)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nova ovulacija
26.10.2006 13:07:28   
alex55
Joj vsak danuser posted image men se sploh ne da. Midva se že 10 mescev "trudiva" pa še vedno nič.

(odgovor članu tasi81)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nova ovulacija
26.10.2006 13:20:50   
Xandra1
Jst tko navijam za vse vas user posted image user posted image user posted image user posted image ISKRENO NAVIJAM!!!!!!!!!

_____________________________

Ljubezen so zlate stopnice po katerih se srce vzpenja v nebo!

(odgovor članu alex55)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Nova ovulacija
26.10.2006 13:44:34   
Klarita
Alex 55, dajta kakšen dan pavzo naredit, ker tako na silo itak ne gre nič. Probajta sproščeno na 2 dni ko je O, pred in po O pa na 3, če še je slučajno kaj od O ostalo.....user posted image
Upam, da veš kaj sem hotla povedat. user posted image

(odgovor članu alex55)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Nova ovulacija
26.10.2006 14:59:40   
ANIME
Da se ne bo isto zgodilo, kot v filmu, ko je tip rekel ženi, da se je že navadil sexat samo vsako 4 sredo ... user posted image

Midva med mesecom cca enkrat na teden (več se nama enostavno ne da, oz. kaj vmes pride). Ampak med O ta mesec sva pa kar res pridna na 2 dni in to en teden skupaj (malo pred O in še malo po O ...). Po tej logiki res ni razloga, da ne bi bila user posted image . Samo kaj ko logika ni vedno isto kot mati narava.
Danes sem se celo "spozabila" in šla kupittest  v DM ampak bom probala še za kakšen dan dat živčke na pašo ... vsaj do nedelje ... koledarček pravi: 6 days till test  user posted image  ko pa je težko čakat ...

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Nova ovulacija
26.10.2006 15:22:07   
andreja2000
kaja80,kot sem ti obljubila ti danes javljam,da se je moja BT dvignila,kar pomeni,da je O,sedaj za mano in so tu tisti dolgi dnevi čakanja.

Želim,da vse skupaj čim prej zagledamo user posted image ,ter da nam ti mučni dnevi minejo kar se da hitro.



_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?