
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Tigrice...12.dan(sadje) 25.10.2006 8:33:27
|
|
|
|
nina166
|
Jaz imam 59,5kg, dieto začnem danes, izgubiti pa želim 15 kg. Te diete nisem imela še nikoli, zato me zanima, če lahko pijem nesladkan čaj med obroki? Veselo zgubljanje kilogramov
_____________________________
Domen - 16.6.2006 Daša - 21.1.2009
|
|
|
|
|
RE: Tigrice...12.dan(sadje) 25.10.2006 8:49:29
|
|
|
|
Jaz*
|
nina 166, dobrodošla med mnogimi, ki se trudimo izgubit kak kg po tej djeti.Seveda lahko piješ nesladkan čaj med obroki, sploh pa je zaželjeno, da spiješ čim več tekočine - vode al pa čaja na dan.Jas se sicer trudim, ma več kot 2l na dan mi ne uspe. Obilo uspeha ti želim, predvsem pa, da bi dosegla cilj ki si si ga zadala. Lp
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Bonboninada56Otroci obožujejo sladkarije. Bi mu kupili/podarili darilni paket sladkarij narocen preko preverjenega trgovca na netu?Da, otroci potrebujejo tudi sladkarije in so jih zelo veseli (
14%)

Da, a bi jedel pod nadzorom odraslih (
8%)

Da, ce vem, da so kvalitetne (
5%)

Ne, kupujem sproti v trgovini (
48%)

Ne dajem sladkarij (
25%)
Število vseh glasov: 73Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!