|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:38:49   
Anonimen
no, pa da ne bi samo o tem, kako smo zenske za en drek, ne

se mi je ze n-krat zgodilo, da tip pred mano ni znal bocno parkirat...jst sem seveda sam "mal" pocakala in...smoothly v luknco hehehe

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:46:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Samo baje da se po avtocesti ne vozi 170 km/h in da zunaj naselja ni priporočljivo voziti 100 km/h.


Ves kaj to pomeni? Da si spolno nepotesena... user posted image user posted image


pol sem jst skos spolno nepotesenauser posted image



A res.. Kaj pa zdaj.. ?!user posted image Ne mormo te tako pustit.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:46:16   
srki
Moj se nad mojo vožnjo ne pritožuje, mogoče se je na začetku, ko sem bila "frišna" voznica, ker pa imam za sabo kar nekaj km in sem tudi že nekaj nesreč preprečila z mojo hitro reakcijo, bi rekla, da sem dokaj zbrana in previdna voznica. Sicer ne divjam, na cestah izven naselja največ 120 km/h, ampak mezgače pa resnično resnično sovražim. Take, ki bi morali peljati 90 km/h, pa vozijo 70, poleg tega pa še opazujajo okolico...take.bi najrajši zadavila, pa take, ki delajo kolone, kot je rekel Nixon-neiznajdljive, s počasnimi reakcijami, da žmigavec že 100 metrov prej, predno zavije, pa mečka....

Včasih nisem bila takšnega mišljenja, ko pa sem se začela vsak dan vozit po 60 km, pol pa marsikaj vidiš na cestah-norce in mezgače.

Menim, da se najdejo slabi šoferji tako pri moških, kot pri ženskah.

Da ne omenim, kako smo se enkrat v službi s sodelavkami smejale, ko je en tipson vzratno parkiral celih 5 minut, volan vrtil v kontra smer, se nagibal skozi šipo, da je skoraj ven padel, kot da nima stranskih ogledal...skratka katastrofa od katastrofe.

No, to kar je omenila Taula, glede tega, da jo kritizira, da bo vse polomila, pa je pomojem samo moška občutljivost za avto, se bojijo preveč za njega, bolj kot za sovjo dragouser posted image , ja eni so taki. Meni edino včasih očita, da vrata tako zaloputnem, da on na drugi strani skoraj ven padeuser posted image , ampak to naredim samo v primeru, če sem jezna ko user posted image .

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:47:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

to da pride do skrivljene teme,  se lahko posreči samo tebi.user posted image



Ni blo tko zlo tezko tole.. user posted image   Skrivit mislim..

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:48:06   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


A res.. Kaj pa zdaj.. ?!user posted image Ne mormo te tako pustit.. user posted image user posted image



Tjaži, vse bolj imam občutek, da ti primanjkuje sexa. Glede na to, kolikim se ponujaš.....user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:50:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Kje ste moški, ki priznavate, da so tudi ženske dobre voznice, nič manj in nič več, kot moški.


Saj jaz to priznavam.. ampak vsem pa res ne...

Se moja se je zadnjic na eno zensko pizdila.. ko je bla za volanom.. in se ni nikamor premaknilo.. placa pa je bilo kot na letliscu.. user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:52:22   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Nixxon



Hočeš rečt "kje ste moški ki mislite tako kot jaz hočem"? user posted image




Niti slučajno. Mislim tako kot sem napisala. Za tvoje razumevanje pa: Kje ste moški, ki priznavate, da so tudi ženske dobre voznice, nič manj in nič več, kot moški.


Za tvoje razumevanje pa bi bilo bolje, da bi poste dobro prebrala. Tu sodelujemo trije moški, v tej temi. Zahi je napisal da imamo ekstreme na obeh straneh v prvem postu, jaz sem to napisal JASNO v svojem drugem postu, Tjazy pa tudi v prvem.

Torej: kdo ne priznava česa?

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:52:58   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


A res.. Kaj pa zdaj.. ?! Ne mormo te tako pustit..



Tjaži, vse bolj imam občutek, da ti primanjkuje sexa. Glede na to, kolikim se ponujaš.....


Meni se zdi da on vozi 200 na uro po avtocesti.

Kdo je že rekel da so tisto ki hitro vozijo spolni nepotešeni?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:56:53   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Nixxon

Ja, vendar vam manjka nekaj ključnega: iznajdljivost. Govorim na splošno, ampak v glavnem, preveč lesene ste, včasih ne odreagirate dovolj hitro, včasih se preveč držite pravil (včasih je potrebno narediti manjši prekršek, da se ne naredi 2km kolone za tabo).

PS: Boljše ni enako kot varnejše. Ve ste varnejše voznice.




Jaz to pač ne razumem kot tvoje priznanje, da so tudi ženske dobre šoferke.

Sicer pa, jaz imam za svoj zagovor svojo blond glavo, pa ti??? user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 14:58:29   
Nixxon
Tut, no, delno blond.

Ej bjonda user posted image rekel sem DRUGEM (2.) postu.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 15:09:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


Meni se zdi da on vozi 200 na uro po avtocesti.

Kdo je že rekel da so tisto ki hitro vozijo spolni nepotešeni?user posted image


To se tebi ZDI.. torej gre za halocinacijo na nek nacin.. :))

Sicer pa tisto velaj samo za zenske.. user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 15:09:50   
GATA
Jaz se imam za dobro voznico. Moj user posted image  pravi, da sem dobra voznica in da lepo vozim, mama pravi, da sem objestna user posted image , fotr pa da preveč za ritjo vozim user posted image . No pol si nej pa vsak po svoje razlaga.

Sicer pa bi bilo treba opredelit kakšni so dobri in kakšni slabi šoferji ( kot vidim ima vsak svoje kriterije ), ker je drugač itak brez veze razglablat.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 15:15:31   
Taula
Sicer pa tisto velaj samo za zenske..
ž

Izgovori, izgovori.....

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 15:26:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Sicer pa tisto velaj samo za zenske.. user posted image user posted image


kaj pa to, da so avtomobili podaljski ticov, aauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 15:30:44   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

kaj pa to, da so avtomobili podaljski ticov, aauser posted image user posted image user posted image



no.. pol ne smete tok padat na drage avte.. ampak na kratke avte.. kratek avto.. večji tič..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 15:34:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Sicer pa tisto velaj samo za zenske.. user posted image user posted image


kaj pa to, da so avtomobili podaljski ticov, aauser posted image user posted image user posted image



prvic slisim.. user posted image   user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 15:39:22   
kalbo
No ja no. Sem videl že tud hipernesposobne moške za volanom. Če sodim po moji ženi so ženske odlične voznice.

Sem bil pa ravno zadnjič na Treningu varne vožnje pri Kizmiču, pa je sam Kizmič rekel, da se ženske enako ali bolje obnesejo za volanom kot moški. Moške nese po navadi mišljenje, da vse obvladajo. Pa ni res. Nihče za volanom ne obvlada vsega.
Smo bli tam sami vozniki, ki službeno nardimo ogromno kilometrov, po Kizmičevo top klasa voznikov, pa še vedno nismo znali vsega skup sestaviti pri zaviranju v sili v ovinku, tko da se človek vseeno malo zamisli.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 15:41:30   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Sicer pa tisto velaj samo za zenske.. user posted image user posted image


kaj pa to, da so avtomobili podaljski ticov, aauser posted image user posted image user posted image



Kako se ga pa potem to uporablja? Pred seksom natakne gor? Kako, na auspuh?user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 15:44:08   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

No ja no. Sem videl že tud hipernesposobne moške za volanom. Če sodim po moji ženi so ženske odlične voznice.

Sem bil pa ravno zadnjič na Treningu varne vožnje pri Kizmiču, pa je sam Kizmič rekel, da se ženske enako ali bolje obnesejo za volanom kot moški. Moške nese po navadi mišljenje, da vse obvladajo. Pa ni res. Nihče za volanom ne obvlada vsega.
Smo bli tam sami vozniki, ki službeno nardimo ogromno kilometrov, po Kizmičevo top klasa voznikov, pa še vedno nismo znali vsega skup sestaviti pri zaviranju v sili v ovinku, tko da se človek vseeno malo zamisli.


Ja, sem že slišal da je še skoraj vsakega streznilo na takem tečaju. Koliko pa tak tečaj stane?

Nekaj sem gledal eno spletno stran par let nazaj pa so imeli nekje okoli Mursk Sobote poligon (pa ne kizmič). Samo ne vem če še obstaja.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 17:41:08   
CatJa
Rečte kar hočte, jaz se na podlagi izkušenj kar strinjam z moškimi. Nič mi ne gre bolj na živce kot cincanje, pa bremzanje, ko jim kdo pripelje nasproti, ene so skor nalimane na vetrobransko steklo, gledajo naprej kot fijakarski konji, skratka, totalno neprilagojene. Kar seveda ne pomeni, da na cestah ni takih moških primerkov. Ampak, roko na srce, babnc je več.
Moj je z mano zadovoljen, saj me je sam "vzgojil". Eno leto je celo pot do morja prespal, torej mi očitno zaupa. Sicer pa vedno pravi, da naj se ne zanašam samo na svoje sposobnosti "dobrega voznika", ker nikol ne veš, kdaj ti drug naredi sranje na cesti.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 17:48:11   
lojzika
Najhujši vozniki so ženske z natopirano frizuro v velikih avtomobilih pa moški s klobuki

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 17:55:30   
sato
Slončica, mene pa zanima, kdo ni znal rikverc iz parkirnega prostora user posted image  .

Slabih voznic pa je po moje toliko, kot slabih voznikov. Po številu nesreč pa verjetno tudi ne gre meriti, kdo je slabši. Po moje pa moški povzročijo več materialne škode.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 18:07:22   
kalbo
Nixon, toplo priporočam ta tečaj čisto vsakemu. Tako začetnega kot nadaljevalnega. Te resnično strezni. No vsaj mene je že prvi 5 let nazaj. Nadaljevalni pa tudi. Predvsem tista Kizmičeva o top klasi voznikov, ker smo se dejansko peljali 60 v tisti ovinek, v real life se pelješ v tak ovinek vsaj z 80. Tečaj košta 35 jurjev +DDV.

Pa še nekaj Kizmičevega: Najbolj nevarni na cesti so pametni sovozniki, ker dekoncentrirajo voznika. Tako da dragi moški, če vas kaj moti na vožnji vaših žena, jim to povejte po končani vožnji, vmes bodite pa tiho, ker s teženjem močno povečujete reakcijski čas. Takoj za njimi so pa vozniki, ki precenjujejo svoje sposobnosti.

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 18:18:43   
Gina
Ma ne vem, jaz bi raje vprašala drugače:

A se kdaj slabo počutite (ne-varno), če se peljete z žensko? (Jaz se nisem še nikoli)

A se kdaj slabo počutite (ne-varno), če se peljete z moškim? (Jaz se z večino moških nerada peljem, ker se mi zdi, da ne vozijo varno.)




(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ženske-zanič voznice?
25.10.2006 19:12:43   
srki
user posted image user posted image user posted image  CaTja in Kalbo.

Jaz osebno se ne počutim dobro, če se vozim z nekom, ki v bistvu ne poznam njegovega načina vožnje ali pa se ne družim z njim toliko. Se pa rajši peljem z moškim, ki ima bolj težko nogo, kot pa z nekom, ki cinca in je zato nepredvidljiv.

Sicer pa sva midva včeraj za las ušla karambolu, kriv pa je bil nek voznik-moški, ko je hotel prehitet nekega napol razpadlega tovornjačka, v ovinku, ne da bi se sploh prepričal, če gre nasproti kakšen avto...v tistem pa smo se srečali, čelno bi počilo, če ne bi obadva odreagirala tako kot sta, moj do konca volan v desno, posledično naju je obrnilo in bočno sva drsela po dveh kolesih, na srečo sva se ustavila....sem mislila, da me bo kap, un frajer pa je kar naprej odpeljal, sem bila tako besna, sem mojemu rekla, naj obrne avto in gre za njim, da mu odtrgam prašnike....dobila ga nisva, ker je prej spiz***sem se še celo popoldne tresla. Na srečo tudi avto ni bil poškodovan...se opravičujem, sem zašla s teme.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?