|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: zanimivi kraji na Štajerskem 29.10.2006 20:48:19
|
|
|
|
frutka_
|
- Fajn plac je Limbuš, pri Čolnarni. Avto lahko pustiš na bližnjem parkingu, greš malo peš čez gozd do elektrarne, pa nazaj. Pred Čolnarno so tudi igrala in peskovnik.
- Drugi podbno lep plac je MB otok. Fajn izlet s kolesom, vozičkom ali peš.
- Glede na starost otrok je fajn iti tudi pod Pohorje. Tam imaš igrala in trampoline za večje otroke. Seveda lahko greste tudi gor na Belvi do stolpa, na igrala, do MB koče...
- Kamniški in Tomšičev drevored sta tudi lepa sprehoda. Ne pozabi na hipodrom pri Kamnici.
- Park je še vedno zakon in nova igrala tudi.
Bo kaj prišlo prav?!
|
|
|
|
|
RE: zanimivi kraji na Štajerskem 29.10.2006 21:08:57
|
|
|
|
al1*
|
- Stari kovač pod Žavcarjevim vrhom: lepa igrala, velik travnik, dobra hrana, - Pekrska gorca - tudi 1,5 letnik pride peš gor, - Pohorje - z gondolo gor in pol do stolpa, - Rački ribniki - lep sprehod, igral pa ni, Uživajte v lepih dnevih!
_____________________________
lp
|
|
|
|
|
RE: zanimivi kraji na Štajerskem 29.10.2006 21:17:43
|
|
|
|
Marogica
|
Sprehodi ob Dravi do otoka, kot je že al1* napisala, še bolj zanimivo pa je na drugi strani. lahko pa se peljete tudi s kolesom Fajn se je tudi sprehajati ob Dravi(blizu Svile na Pobrežju), kjer je lušna pot ob reki, ki jo zaključiš pri azilu( no ne več) SE odpravite v kakšen gozd(od Gaja) naprej ali kje drugje... Drugega se pa ne spomnim, saj so predhodnice kar nekaj lepih točk napisale
_____________________________
"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa". R. Tagore
|
|
|
|
|
RE: zanimivi kraji na Štajerskem 29.10.2006 21:47:40
|
|
|
|
rainbow
|
thanks ženske za te ideje, center MB imamo pokrit, ker tu živimo; otok in Limbuš sta dobri ideji, pod Pohorjem smo bili danes. kaj pa ven iz MB, kaj vem Ptuj in tak krog okoli??? ps saj vem da sem tečna
_____________________________
lp, rainbow Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 30.10.2006 12:23:05
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiNa pomoč: Dojenček se noče voziti v avtu!V članku preverite, kaj lahko storite, če vaš dojenček ne mara vožnje v avtomobilu in začne jokati že, ko ga samo pripen...
Zadnje s foruma
Diplomska naloga-Izbor trgovinesigapČe ocenjujete videz, ceno, kakovost in seveda prijaznost osebja, v kateri trgovini bi kupili oblačila za svojega otroka?OshKosh in Kanz (
9%)

Baby Center (
18%)

H&M (
41%)

C&A (
12%)

S`Oliver (
9%)

Okaidi (
12%)
Število vseh glasov: 345Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!