|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
9.11.2006 13:33:45   
kapica
Joj misek user posted image , a ves da sem komaj zdaj videla cisto zadnjo slikico.

Se popravljam, mislila sem predzadnjo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
9.11.2006 13:34:35   
Saša27
Veš Mišek, jaz že dolgo dolgo nisem doma user posted image user posted image user posted image , zadnje čase raje  user posted image , me moj še kr user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
9.11.2006 13:35:54   
kapica
Misek user posted image user posted image user posted image .
Ja poopsie je pa malo grabezljiva, ona bi kr vse mela. Jaz pa sem tako skromna da sem samo eno zbrala. Tako da ves Poopsie, Bozicek te bo letos ven spustil, bo k meni prisel, ker vidi da sem skromna user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
9.11.2006 13:37:03   
kapica
Sasa a to pomeni da to tvoj dela za tebe user posted image   .Uf, kako je enim fino user posted image user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
9.11.2006 13:40:47   
Anonimen
kapica, ne govori tko, da me bo ven spustil, bo božiček to narobe razumel in me bo ven spustil pri otrocih!!user posted image ...bog ne dej da se tko zgodi, hitr si pejt usta umit in popravi svoj stavekuser posted image

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
9.11.2006 13:42:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kapica

Misek user posted image user posted image user posted image .
Ja poopsie je pa malo grabezljiva, ona bi kr vse mela. Jaz pa sem tako skromna da sem samo eno zbrala. Tako da ves Poopsie, Bozicek te bo letos ven spustil, bo k meni prisel, ker vidi da sem skromna user posted image user posted image user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image evo poopsie pa mašuser posted image
kapica a pol k sem jaz bila tolk dobra, da sem vam zdaj tolk velik stvari nalimala, da bo meni ziher prnesu kaj user posted image , bom čist zadovoljna z enim user posted image , al ap z user posted image user posted image , al pa z user posted image user posted image user posted image , aja pol bom že ko poopsie ap ne bo nič iz tegauser posted image user posted image user posted image . ok, bom pa samo engauser posted image

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
9.11.2006 13:42:35   
Saša27
Ja mam zelo pridnega dragega (na srečo), drgač bi bil najin domek že prava katastrofa.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
9.11.2006 13:43:50   
Anonimen
ko smo že pri delih, jaz sem na RR, moj pa pere posodouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
9.11.2006 13:44:05   
Anonimen
grde ste, tko da vestauser posted image ....božiček ve, da si jst zaslužim same lepe stvari, ker sem bila preveč pridna vsa leta nazaj in ker me je zmeraj spustil...zdej me pa bo obdaril z otročkom, čutimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
9.11.2006 13:45:13   
kapica
Joooj, Poopsie mas prav. Pa ravno par dni nazaj smo se o tem pogovarjale da nam letos bozicki prinesejo bebice user posted image .
OPROSTI, OPROSTI , OPROSTI !!!!! 

Res ni bilo tako misljeno, usta sem ze umila, z zobno pasto in potem se z ustno vodico, upam da je pomagalo.
Oprosti Poopsika, joj, res mi je prav hudo zdaj.    user posted image user posted image user posted image

Hotela sem rect da ne bos dobila sminke in puloverja in tega stosa. Pa cokolade tudi ne verjetno user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
9.11.2006 13:45:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MIŠEK13

ko smo že pri delih, jaz sem na RR, moj pa pere posodouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za naše možekeuser posted image user posted image user posted image .MIŠEK včeraj sem imela podobno situacijo, moj je pral posodo jsts em pa TV buljila potem pa zaspalauser posted image

Saša brao tudi za tvojega, res so zlata vredniuser posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
9.11.2006 13:47:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kapica

Joooj, Poopsie mas prav. Pa ravno par dni nazaj smo se o tem pogovarjale da nam letos bozicki prinesejo bebice user posted image .
OPROSTI, OPROSTI , OPROSTI !!!!! 

Res ni bilo tako misljeno, usta sem ze umila, z zobno pasto in potem se z ustno vodico, upam da je pomagalo.
Oprosti Poopsika, joj, res mi je prav hudo zdaj.    user posted image user posted image user posted image

Hotela sem rect da ne bos dobila sminke in puloverja in tega stosa. Pa cokolade tudi ne verjetno user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz se tudi opravičujemuser posted image , drgač ap itak veš, da je sam zajebancijauser posted image , vem da vešuser posted image

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
9.11.2006 13:47:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kapica

Joooj, Poopsie mas prav. Pa ravno par dni nazaj smo se o tem pogovarjale da nam letos bozicki prinesejo bebice user posted image .
OPROSTI, OPROSTI , OPROSTI !!!!! 

Res ni bilo tako misljeno, usta sem ze umila, z zobno pasto in potem se z ustno vodico, upam da je pomagalo.
Oprosti Poopsika, joj, res mi je prav hudo zdaj.    user posted image user posted image user posted image

Hotela sem rect da ne bos dobila sminke in puloverja in tega stosa. Pa cokolade tudi ne verjetno user posted image .

¸

kapica, nehaj..sej sem se hecalauser posted image ...sej vem, da ne misliš nič slabega...nič se sekirat, sej jst nič ne zamerim

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
9.11.2006 13:48:12   
pikovit
Mišek ker si me prestrašila z Dominikansko sem se odločila da me boš vzela pod svojo strehouser posted image in skupaj bomo počeli tiste stvari pospravljanje,likanje(jaz bi raje počivala)user posted image ,trebušni ples ,ja tega bi se rada naučila.Če pa boš še kakšno tako prestrašila bomo vse prišle k tebi, pol nas boš pa imela na grbi.Če pa se nas boš hotla znebit nas boš lahko zamenjala za kakšno kamelo v primeru če še nimaš prevozauser posted image .Ta ne rabi bencina.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
9.11.2006 13:48:16   
kapica
Poopsie jaz tudi cutim da te bo nagradil z user posted image user posted image user posted image . Pa vse ostale tudi, se razume user posted image user posted image .

Pa nehajte se tako na Poopsiko spravljat, revica uboga ima ze tako slab danes user posted image . Saj vemo da si bila pridna in si se vedno , tako da brez skrbi, bozicek ti bo prinesel vse kar hoces user posted image .

Sasa in Misek hura za vajinega mozeka user posted image user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
9.11.2006 13:49:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

IZVIRNO SPOROČILO: MIŠEK13

ko smo že pri delih, jaz sem na RR, moj pa pere posodouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za naše možekeuser posted image user posted image user posted image .MIŠEK včeraj sem imela podobno situacijo, moj je pral posodo jsts em pa TV buljila potem pa zaspalauser posted image

Saša brao tudi za tvojega, res so zlata vredniuser posted image user posted image




ko konča, ap me bo pelal še v šopinguser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
9.11.2006 13:50:41   
kapica
Pikovit a to pomeni da gres v Dubaj na izlet user posted image user posted image ?

Saj vem da se hecamo, ampak da veste cisto zares jaz vsaki posebej zelim vse naj naj in najlepse bebice na svetu in tako user posted image .
A mi posodite vase mozeke, kr tako malo, za par uric, da mojga kaj naucijo user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
9.11.2006 13:51:10   
Anonimen
punce moje, sej veste da vas ima pupsika ful radauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!
valda da vem, da ste sem hecala...sem misla da sem dost nazorno pokazala, da se tudi jst hecamuser posted image ...zato pa so smajlijiuser posted image

Nič ne zamerim, mi je prov fino, da se hecamo malo pozabljam na jutrišnji danuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
9.11.2006 13:52:53   
kapica
O, jaz bi tudi soping, pliiiissss user posted image . A me katera vzame zraven, Poopsie, Misek ...?

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
9.11.2006 13:53:01   
Anonimen
pikovit pri nas v bajti fuuuuuuuuuuuuuuuuuuul straši, alibaba in vsi duhovi sveta se zbirajo v naši hiši in kartajo pa pijejo pivo in viski. user posted image user posted image tak, da premisli še enkrat če hočeš pod mojo strehouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
9.11.2006 13:53:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kapica

Poopsie jaz tudi cutim da te bo nagradil z user posted image user posted image user posted image . Pa vse ostale tudi, se razume user posted image user posted image .

tebe tudiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Pa nehajte se tako na Poopsiko spravljat, revica uboga ima ze tako slab danes user posted image . Saj vemo da si bila pridna in si se vedno , tako da brez skrbi, bozicek ti bo prinesel vse kar hoces user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image
Sasa in Misek hura za vajinega mozeka user posted image user posted image .

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
9.11.2006 13:53:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kapica

O, jaz bi tudi soping, pliiiissss user posted image . A me katera vzame zraven, Poopsie, Misek ...?

jst te vzamem, pa greva še na izlet v Dubaj, si za?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
9.11.2006 13:55:11   
kapica
Misek jaz sem se zdaj trdno odlocla, da ne pridem k tebi na tist kofe, ko ga vedno tako ponujas user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
9.11.2006 13:55:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MIŠEK13

IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

IZVIRNO SPOROČILO: MIŠEK13

ko smo že pri delih, jaz sem na RR, moj pa pere posodouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za naše možekeuser posted image user posted image user posted image .MIŠEK včeraj sem imela podobno situacijo, moj je pral posodo jsts em pa TV buljila potem pa zaspalauser posted image

Saša brao tudi za tvojega, res so zlata vredniuser posted image user posted image




ko konča, ap me bo pelal še v šopinguser posted image


a mava midve istega?user posted image ..mene je včeraj želel peljat v šoping pa sem bila preveč utrujena, danes pa gremuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
9.11.2006 13:56:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kapica

O, jaz bi tudi soping, pliiiissss user posted image . A me katera vzame zraven, Poopsie, Misek ...?

je pa res carski šoping tu. je bila zdaj sestra pri meni in so vsak drug dan bili v šopigu in samo 2 dni na plaži. nakupli, da so kufri pokali po šivu. user posted image user posted image zato komot lahk pridete, bo vam naš pesek odstopu mal posteljo, ad se stisnete. še prej pa se morate seveda z njim zment, akka kost, da ga podkupite, ne bi bila slaba. potem pa še ne pozabite na duhove in alibabouser posted image

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?