|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
20.12.2006 7:23:01   
Saša27
Dobro jutro!

Kot vidim, se Mišek včeraj ni nič javila, srčno upam, da je to dober znak, da mora počivati 100/uro, ker sedaj greje svoje pikice.

Kanarka, dobrodošla med nas fosilke in novopečene nosečke, ki jih je bilo ta konec leta kar nekajuser posted image . Tudi jaz sem naslednji mesec v postopku, tako kot še veliko sotrpink tu na foromu, bomo lahko držale pesti ena za drugo, a neuser posted image

Kapica, Siskamiska lepo vaju je brati, lepo je vedeti, kako raste/jo vaše pikice, za katere smo tudi me držale ogromne pestke, pa še sedaj držimo, da bodo zrasle v zdrave user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
20.12.2006 8:53:52   
Anonimen
Ojla pupe, evo da se še jst malo oglasimuser posted image
Doma uživam, izdelujem božične čestitke, berem knjigice..v glavnem se veselim vsakega dneva posebejuser posted image
 
Kapica bravo za tvojega črvekauser posted image ....pridno raste in se razvija, bravo!!!
Tudi jst sem imela v ponedeljek UZ, kjer sem videla moj fižolček, ki je velik 1cm in 1mmuser posted image user posted image user posted image So me pohvalili kako lepo vse poteka in sem tako srečna, da bi vriskala. Slikice še nimam, ker mi jo je moj gin. pozabil dati, tko da čakam na svojo prvo slikicouser posted image .
Sem pa vesela, ker je najhujša utrujenost minila in i je precej lažje. Čeprov mi je pa vsake toliko časa slabo ampak v zelo blagi obliki tako, da me to ne moti preveč, Apetiti je astronomski ampak se čuvamo in jemo pravilnouser posted image .
 
MIŠEK, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , moja moja!!!
 
Vsem pupam pa veliko veliko sreče v postopkih in veliko veselja v tem lepe predbožičnem času
user posted image

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
20.12.2006 10:07:30   
kapica
Dobro jutro punceuser posted image !

Siskamiska, tudi jaz tega ne razumem, logike pri teh zadevah tako ni, tako da moremo vzeti stvari tako kot so. No, bos pa ti pred mano videla svoje bebice, sicer pa glede na to da imas dva, bosta sigurno se par tednov prej prisla na svetuser posted image .

Poopsika, ti pa uzivas,a? Saj prav, samo da ti je lepo in grejes svojo pikico. To da je utrujenost minila, je tudi pri meni enako in nekako veliko stvari gre hitreje, kot pravis. Tudi z slabostjo sva zgleda srecke, da ne rabiva objemat skoljke, tako kto pise na tvoji slikici te dni.
Na moji slikici pa se je beba ze premaknila za eno stopnjo, da ima ze lepo obliko. Uh, kako gre hiiitro.

Sasa, vidis kako gre hitro, januar je ze pred vrati, to pomeni da se spet odpirajo nova vrata in to bo tvoj oz. vas mesec user posted image user posted image user posted image .

Misek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
20.12.2006 14:29:10   
buškica
Koklja Buškica se javlja.
Danes sem imela spet UZ in našteli smo v desnem deset foliklčkov, pet od teh jih je bilo velikosti 16-20 mm, v levem pa jih je pet od 18-20. A katera ve, kaj pomeni 19+ ali 20 +.
Tako, da jutri grem še enkrat na Uz in potem stop inekcija.
Juhuhu, komaj čakam.
Kapica, šiškamiška, popsie super za vaše pikice. Da bi vam nosečnost čimmirneje potekala.
Mišek javi se, upam da je bilo vse uredu in da greješ pikico. Mislimo nateuser posted image

lep sončen dan. 

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
20.12.2006 15:15:34   
Sulfinija
Mišek,javi se nam.Upam,da si ti tista srečka,ki greje kar user posted image user posted image user posted image .

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1305
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
20.12.2006 19:15:03   
citrončica
Kako simpatično je prebirati vašo poštouser posted image ,
vsak dan se vzpodbujate, mislite ena na drugo.....
Tudi jaz držim pesti, za vse skupaj, ker vas še premalo poznam, user posted image ,
da bi točno vedela, kje je trenutno katera.....
Vseeno pa mi polepšate dan, že mislel, da vam je nekaterim uspelouser posted image ,
mi daje boljši občutek.....

Super ste!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
20.12.2006 22:02:45   
kapica
Haj punce!

Se enkrat se vam oglasam danes, zjutraj sem namrec pozabila povedati, da grem jutri koncno na dopust in pridem verjetno komaj po novem letu nazaj user posted image .

Punce, vsem zelim cimlepse praznike, vesel Bozic in lepo Silvestrovanje, mirno, z ne prevec alkohola user posted image . Vse tiste, ki zacenjate postopek, zelim, da vas spike cimmanj bolijo, da boste pridne koklje in pozneje vesele nosecke. Tistim ki cakate na rezultate, zelim da zagledate koncno en debel velik plususer posted image user posted image . Za vse, ki smo pa ze nosecke, pa se pustimo razvajati in uzivajmo v teh cudovitih trenutkih, vsak dan posebej user posted image .
Upam da bo forum se drugo leto v pomoc vsem ki cakajo in grejo skozi postopek, da vam bo krajsal trenutke in da bo prinesel spet toliko novih noseck, kot tokrat.
 
Rada vas imam, brez vas bi postopek bil samo se vecje breme in strah!!!
 
LP, user posted image user posted image

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
20.12.2006 22:07:34   
Anonimen
user posted image  Hvala za lepe želje.Uživaj na dopustu in vrni se do januarja,da nas boš spet vzpodbujala.
Vso srečo in lepe praznike,preživi jih tako,kot si sama najbolj želiš.user posted image user posted image

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
21.12.2006 7:37:36   
Saša27
Kapica, verjetno greš domov v Slovenijo, a ne?  Prečudovite praznike ti želim, Božič naj ti prinese mir in zdravje, Novo Leto pa veselje in srečo, pa kmalu se vrni na naše strani, pogrešali te bomo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
21.12.2006 7:51:35   
Sulfinija
Kapica!

Želim ti ene najlepših praznikov kar se le da.Lepo se pusti razvajati ,ter pridno božaj svojo user posted image ,ki je v bušiju.
Pogrešale te bomo in hitro se vrni med nas!!!

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
21.12.2006 15:41:46   
teira
Draga dekleta,
 
naj vam Božiček prinese kar si najbolj želite,
 
v Novem letu 2007, pa čimveč debelih user posted image  user posted image  
 
in ogromno user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .

Teira user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
21.12.2006 15:42:54   
teira
Draga dekleta,
 
naj vam Božiček prinese kar si najbolj želite,
 
v Novem letu 2007, pa čimveč debelih user posted image  user posted image  
 
in ogromno user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .

Teira user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
21.12.2006 15:46:21   
Anonimen
Hvala Teira za lepe želje.Upam,da se nam bodo v Novem letu uresničile in da bo veliko
srečk nosečk.Tudi tebi vse naj naj!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teira)
  Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
21.12.2006 17:53:15   
citrončica
Hvala za lepe želje.....
......in seveda enako vsem....da nam Božiček izpolni ne 1001 željo, le tisto 1!!user posted image

(odgovor članu teira)
Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
22.12.2006 10:54:10   
Anonimen
 
 
Tudi jaz naj vam zaželim čim lepše in mirne božične praznike in veliko veliko dobrega v letu, ki prihaja!!!
Naj vam bodo zvezdice naklonjene in naj vas angelčki čuvajouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !
In tako kot je teira rekla mnogo in še več user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu citrončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
22.12.2006 11:13:18   
Anonimen
Živjo pupe moje drage zlateuser posted image . Ne nisem vas pozabila in vidim da ve tudi mene neuser posted image . Hvala za vse močne pestke, hvala da me spodbujate, hvala, hvala iz srca. Odmaknila sem se, ker rabim malo miru, ker sem preživela malo večjo krizo. Upam, da mi niste zamerile. Tokrat sem se oglasila, da mojim soborkam zaželim vse naj naj, da bo novo leto bolj plodnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da bomo z novim letom vse user posted image . Zato se naužijte božičnih in novoletnih praznikov v družinskem krogu, saj bo ta krog drugo leto povečan za engauser posted image   ali dvauser posted image user posted image člana.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
22.12.2006 12:16:07   
siskamiska
Drage punce,
 
tudi jaz vam želim vesele božične praznike, ter srečno, zdravo in uspešno leto 2007. Naj se vam uresničijo vse želje, zraven pa še veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
22.12.2006 12:50:48   
Saša27

K
o hodiš,

pojdi zmeraj do konca.

Spomladi do rožne cvetice,

poleti do zrele pšenice,

jeseni do polne police,

pozimi do snežne kraljice,

v knjigi do zadnje vrstice,

v življenju do prave resnice,

v sebi do rdečice čez eno in drugo lice.

A če ne prideš ne prvič, ne drugič

do krova in pravega kova

poskusi: vnovič

in zopet

in znova.

(Tone Pavček)

Vesel Božič ter
veliko veselja, sreče in zdravih bebic v letu 2007

 
 
Saša

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
22.12.2006 16:59:02   
Sulfinija
Ves lepo ob prihajajočih se praznik in vsaki v novem letu po user posted image user posted image  hkrati.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
23.12.2006 14:02:41   
buškica
Drage RR-ovke. Buškica me je kot zakonitega (in zakonskega zastopnikauser posted image ) pooblastila, da vam poročam o dogajanju "v naši hiši".

Torej: v četrtek zjutraj je opravila zadnji UZ, tako da je zvečer ob 22.00 prejela Pregnyl stopko. Danes zjutraj je imela punkcijo. Oba sva bila zelo prijetno presenečena, saj je pridelala kar 16 "komadov"user posted image . Sedaj počiva, zaenkrat brez posebnih problemov oz. večjih bolečin. Vse skupaj vas seveda lepo pozdravlja in vam želi vse dobro. Željam se pridružujem tudi jaz "buškec"user posted image .

< Sporočilo je popravil buškica -- 23.12.2006 14:03:54 >

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
23.12.2006 14:23:15   
Anonimen
OOOOOO buškica pa je bila res dobra kokoškauser posted image user posted image user posted image user posted image . Kar 16user posted image user posted image user posted image user posted image , bravo obema za tako dober pridelek. Buškec lepo pozdravi svojo buškico, crklaj jo in sporoči ji, da se veselimo ob tej novički, ji čestitamo in seveda še naprej stiskamo pesti, da se bojo lepo  oplodile in da vama bo ratalo v tem poskusu zagledati user posted image user posted image . Drugače, te je pa itak vedno tako zelo hvalila, da skoraj da ni mogoče, da je ne bi crklaluser posted image user posted imageuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Lepe praznike vama želim

(odgovor članu buškica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
24.12.2006 10:43:59   
siskamiska
user posted image user posted image user posted image user posted image  Buškica. Zgleda da si bila res zelo pridna celo leto da ti je božiček toliko jajčk prinesu.

user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
24.12.2006 15:02:03   
Ursulca
Ojla punce!

Spet javlam po dolgem času.
Nisem vas pozabila in tudi nisem pozabila stiskat pesti.

VSEM ŽELIM ČIM PLODNEJŠE LETO 2007 IN DA BOMO KMALU ZAGLEDALE user posted image user posted image
 
NOSEČKAM PA ŽELIM MIRNO NOSEČNOST!!!!
 
SREČNO!

Ursulca


(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
24.12.2006 16:33:16   
Niovi
Drage pupe user posted image
Naj vam Božiček& Dedek Mraz prineseta, kar si najbolj želite, v novem letu pa naj se izpolnijo vse želje, pa da boste čim bolj debele ( user posted image ) user posted image

user posted image

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
25.12.2006 10:01:26   
citrončica
V večeru tihem pridna roka nežno gladko nit prepleta,
čudovite vzorce spleta polne sanj in domišljije............
kot da nit življenja vije....
Dobre želje združi v zvezde,srečo v sonce oblikuje,
nato po robu bele čipke:cvetove upanja nasuje..........
Tako ljubeče naj usoda stke nam dneve v noven letu.
Skrbno trenutke naj izbira, previdno naj poti utira,
da nam bo lepo na svetu!
 
Vsem skupaj en lep Božični dan,v krogu najbližjih, najdražjih.....
.....potem pa spet novim "zmagam" naproti.........
 
user posted image user posted image

(odgovor članu Niovi)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?