|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dan D
9.11.2006 14:10:48   
Klarita
Deal Xandra1. user posted image  Upam, da se meni zgodi enako.

(odgovor članu Xandra1)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Dan D
9.11.2006 14:27:33   
andreja2000
user posted image user posted image user posted image Klarita
upanje še ostaja dokler je ni user posted image  in ti želim,da je tudi ne bo,zato še vedno stiskam pesti za user posted image

No,pri meni pa je konec upanja v tem krogu,saj je danes prišla user posted image  ,.Seveda semuser posted image  user posted image ,vendar ne morem nič spremeniti.Moram le poizkusiti znova,če prav se  mi  zdi,da  sem  po  vsem tem  dolgem  času  postala  že  malo utrujena,vendar  vem,da bo že  čez  par dni bolje.....

ZA VSE ,KI JE NE ČAKATE,ŽELIM user posted image user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image

za vasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Dan D
10.11.2006 8:00:59   
Klarita
Hvala andreja2000, upanje itak umre tazadnje......
Jutro punce. Stanje nespremenjeno. Se veselim nedelje, če bo tako ostalo.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Dan D
10.11.2006 8:57:28   
Anonimen
Jutro punce.

Moje še ni. Naj bi prišla včeraj oz. danes.  Se tolažim da je bil test narejen prezgodaj(m še ni zaostajala) in da še obstaja možnost. Nič ne kaže da bi prišla me nič ne "črviči" tam spodaj sam včasih čutim tako topo bolečino sam ni hudo. Pa prsa so še vedno ful občutljiva. Aja pa mam ful močen izcedek tak belo rjavkaste barveuser posted image

(odgovor članu Klarita)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Dan D
10.11.2006 9:19:18   
Klarita
karin24 mogoče je še upanje za naju.

Držim pesti na rokah in nogah. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Dan D
10.11.2006 9:21:13   
Xandra1
user posted image user posted image user posted image hehehehe
sej že petek .... še dva dni user posted image user posted image user posted image
jaz pa vem tralalala jaz pa vem tralalala .... da bo imela Klarita v nedeljo user posted image user posted image


_____________________________

Ljubezen so zlate stopnice po katerih se srce vzpenja v nebo!

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Dan D
10.11.2006 9:30:07   
Sulfinija
Ojla!

Punce pri meni je danes 29.dan in mene vedno še muči izcedek user posted image  pa ni od nikoder se enostavno ne vlije.Če je čez vikend ne bo bom pa jaz šla lepo po test.Kja pravite ve nato?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Xandra1)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Dan D
10.11.2006 9:34:18   
Anonimen
Jaz tudi držim pesti zate Klarita! Sam sam na nogah k ne morem tipkat drgačuser posted image . Pa še v službi ne bodo opazl če jih bom na nogah če bi pa s pestmi sedela za rač. bi blo pa mal sumljivouser posted image .
Jih bom pa doma. Da bom mela izgovor da ne morem pospravljat. K morem držat pesti zate in za vse ki še čakamouser posted image .
Jaz bom tud delala test v nedeljo zjutrej če je še ne bo.

user posted image  za srečo za vse čakajočeuser posted image

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Dan D
10.11.2006 9:53:48   
Klarita
IZVIRNO SPOROČILO: Xandra1

user posted image user posted image user posted image hehehehe
sej že petek .... še dva dni user posted image user posted image user posted image
jaz pa vem tralalala jaz pa vem tralalala .... da bo imela Klarita v nedeljo user posted image user posted image



ti ti, kar user posted image  na oči sem dobila. Si pravi sonček veš! user posted image

(odgovor članu Xandra1)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Dan D
10.11.2006 9:55:26   
Klarita
karin24, v mislih drživa obe vse pesti in fige in vse.......
drugač jaz tudi tipkat nebi mogla.
mojca9000, kako pa se drugače počutiš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Dan D
10.11.2006 10:29:53   
Sulfinija
Klarita!

Kja pa vem tu in tam me kaj spodaj pikne,vendar do sedaj je še ni.Tale izcedek pa se tkole ne šteje kor redna user posted image ,ker to ni to.Punce mene so redno začeli prsti srbeti,da bi šla po en tst.Lani je bil isti šmarn kljub izcedku je test pokazal +.Ne vem kaj menite ve?Bom še malo počakal,da bo bolj oreng čez vikend.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Dan D
10.11.2006 11:34:40   
Klarita
Če te tak fejst srbi, idi po test. Lahko pa ti povem svoj recept potrpežljivosti.
1. Xandri1 sem obljubila, da bom test naredila šele v nedeljo, če do takrat ne   bo user posted image ....
2. Rekla sem si: "Če sem user posted image  bo user posted image  itak noter počakal, če pa do takrat pride user posted image  pa bom pač denar za test prišparala.
Hmmmuser posted image  nisem pa razmišljala kaj bo, če v nedeljo ne bo user posted image  in ne user posted image . user posted image  No, to pa ti bom v ponedeljek povedala.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Dan D
10.11.2006 14:57:46   
Lona76
Klarita jaz ti želim da do nedelje ni user posted image in ti test pokaže user posted image . Tudi vsem ostalim. Mogoče sta pa res obe z Karin 24 prekmalu naredile test. Drži pesti da obe zagledata user posted image .

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Dan D
10.11.2006 17:14:56   
andreja2000
Ej punce,tudi jaz še vedno močno stiskam pesti za vas,dajmo,Klarita,mojca9000,Karin24 !!!!!!!!!!
Pa še seveda  za vse ostale,ki je ne čakate.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Lona76)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Dan D
10.11.2006 17:25:51   
florita
Klarita mi vse smo s tabo in upam na čim več user posted image  in user posted image  . Jaz tko upam na dvojčke ;))....no že eden bio bil zdele več kot dobrodošel......a si to špikanje imela od O naprej al imaš to v vsakem ciklu....jaz še čakam moje ++++ in
user posted image  do srede bom mogla zdržat....

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Dan D
10.11.2006 18:23:05   
kasija78
Punce,

V veselje mi je bilo brati vaša user posted image  sporočila. Še jaz se počutim bolj pozitivno. Držim pesti za vse čakajoče, ostale pa gremo v nove boje.

LuLuna, meni je bilo tudi nenavadno tole z 20 dnevi povišane T. Sem pa prepričana v merjenja, saj so bila kot iz knjige, tudi pred povišanjem mi je T padla za en dan. M je bila bolj krvavitev kot običajno - prej močnejša, kot manj močna in T imam zdaj občutno nižjo. Tako da morda je kaj bilo, pa ni zdržalo.
Pa še odgovor Klariti - poskušava že eno leto in ta mesec grem h ginekologinji po napotnico za naprej. Pa bomo videli.

Pozdrav vsem, kasija

(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Dan D
10.11.2006 19:50:10   
mama06
Tako, danes je 31. dan(en dan zamuja) in user posted image še ni. user posted image še tudi ni. Upanje ostaja.

Pri prvi user posted image sem test naredila šele 36.dan, vendar se je 3 dni kasneje žal zgodil ss.

Držim pesti za vse, ki čakamo na user posted image !

A lahko katera pove, če jo je kdaj pekla kislina, ko je bila noseča, saj mene nikoli ni, danes pa me je naenkrat začela peči?


(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Dan D
10.11.2006 20:28:27   
Sulfinija
Ojla!

Jaz pa mislim,da meni ne bo treba posečt po testu,ker se že vse preobrača iz izcedka v redčo zadevo,tkole da se bo najbrž oreng vlilo jutri.jaz sem tkole user posted image user posted image user posted image user posted image .No vendar upanje umre zadnje še en mesec mava fore,da kaj poštimamo doma,pol pa grema tkole na ivf.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Dan D
10.11.2006 21:50:31   
andreja2000
Mojca9000,žal mi je,da se rjavi izcedek obrača v rdečo zadevo in vem kako se počutiš.Tudi meni sedaj po 17 mesecih vse dol zbije ko vidim nesramno user posted image .Sem si rekla,da moram nehat tolk mislit na user posted image ,ker sem že čist smotana od tega.Sam ko je to tako težko,da mi večino časa vseeno roji po glavi mala pikica,vendar se trudim,da bi moje misli ne bile tako zelo ukopirane z user posted image .
Naj že enkrat sreča obišče tudi nas,ki jo že težko čakamo.Uspelo nam bo,prišel bo tisti lepi dan,ko bomo tudi me zagledale tisti tako zaželjeni user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Dan D
11.11.2006 8:47:31   
kaja80
le pozdrav punce!

pridružuje, se tistim. ki upajo da so test naredile prehitro.
Moja M zamuja danes tretji dan, temperatura danes se je pa spet zvišala. Ne vem kaj naj bi to bilo ampak sem bila včeri tako žalostna da sem danes 100% bila da bo temp. padla.
Kaj zdaj?


(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Dan D
11.11.2006 11:49:28   
Klarita
Dan punce, na hitro in na kratko se vam javljam, da ne boste mislile, da sem od vsega tega že v trans padla. Torej, stanje nespremenjeno, komaj se še zadržujem, da ne naredim testa, ampak sem oblubila in obljuba dela dolg. Še dobro, da imamo danes praznovanje roj. dne, tako da bom malo zaposlena in ne bom toliko mislila na to. Jutri bo zame ponovno dan D, ampak me je ful strah, da bo spet negativno in da spet ne bom vedela pri čem sem. Se mi pa res še nikoli ni zgodilo, da bi toliko zamujala in da bi se sama tako počutila (joški me bolijo za znoret).
Torej punce, zdržimo še malo. Kaja80 dobrodošla med nami, ostalim puncam pa hvala za spodbudne besede. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kaja80)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Dan D
12.11.2006 10:37:00   
Kniči
Klarita, si naredila test? Sicer ne pišem veliko, te pa spremljam že cel teden in močno držim pesti zate!!! daj, sporoči rezultat!

_____________________________

LP
Kniči
**********
PDP:28.7.2007

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Dan D
12.11.2006 19:21:55   
bačko
Klarita!Zelo mi je žal da ni uspelo.Ne smeš obupati!Vztrajaj!Jaz sem vztrajala in je uspelo.Včeraj sem naredila test in je pozitiven.user posted image Tako sva bila vesela!Zato ti želim veliko sreče in upam da vama kaj kmalu uspe!
Pa pa 

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Dan D
12.11.2006 20:03:25   
anja7
Klarita, čimprej se javi kako je s testom. Držim pesti in kr mal mislim da si srečka user posted image . Tud mene so joške bolele za znoret oz. me še vedno bolijo. Upam, da zagledaš magični user posted image  ali user posted image . Javi se in držim pesti

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Dan D
13.11.2006 8:27:53   
Klarita
Dobro jutro,
no da vam na hitro poročam, kako je zgledala moja nedelja: Zbudila sem se ob 7.00, vstala in šla hitro delat test. Test je bil spet  --. Žalostna sem šla nazaj v posteljo, ampak nisem mogla več zaspat. Cel dopoldan sva razmišljala kaj bi to lahko bilo, če je mogoče s temi testi kaj narobe (kupila sem jih preko interneta). Okoli 11.00 sem se vsedla v avto in šla v dežurno lekarno po CB. Kljub obisku sem šla hitro naredit test. Čakam in čakam in upam, ampak spet --Pred obiskom sem se sicer zadržala, ampak ko so šli pa user posted image . Dragi me je potolažil in oba sva še upala dokler ni bilo user posted image . Pokazala se je komaj zvečer, ampak samo pikica, konkretno pa še ne. Po 5 dnevih mučenja in upanja, čakam na user posted image , da lahko greva potem z dragim v četrti krog upanja. Tako, to je bila moja mučna in napeta nedelja. Obupala nisem, le novih moči si moram nabrat.
Bačko iskrene čestitke in lepo user posted image  ti želim. user posted image  Ostalim pa hvala za vse vspodbudne besede.

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?