|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dan D
13.11.2006 8:56:37   
Anonimen
Klarita user posted image .

Tudi moja je prišla včeraj.
Tokrat me je res potrlo pa ne vem točno zakaj je ta mesec drugače. No midva greva tudi v četrti krog.

Pa hvala k ste držale pestiuser posted image

(odgovor članu Klarita)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Dan D
13.11.2006 9:05:04   
Taula
Enga user posted image za lepši dan!

Kdor čaka dočaka. Če ne ta mesec, pa drugi. Bo božično novoletno darilouser posted image
Bi bilo fajn iti v leto 2007 z bebo v trebuhuuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Dan D
13.11.2006 9:10:39   
Anonimen
Hvala!user posted image

Pa res bi blo fajn ja it v novo leto z bebico v trebuhuuser posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Dan D
13.11.2006 9:11:37   
Lona76
Žal mi je, da se vama je ulilo. Glavo pokonci in v nove boje. Jaz in moj dragi greva že v šesti krog. Upam, da nama ta mesec uspe in mu dam za obletnico lepo darilo. Tudi vsem ostalim želim, da zagledate user posted image .

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Dan D
13.11.2006 9:15:20   
Klarita
Jaz bi tudi za božička in novo leto imela bebico v trebuščku. Bi bilo lepo vsem povedat za božička, da pričakujeva user posted image . Imate prav punce, bolj zanimivo bo. user posted image  Karin24 pač greva skupaj v četrti krog, se bova lahko podpirale. Hvala za to lepo slikico Taula. Zlata si.
Ravnokar sem se odločila, da ne mislim več dnevov in ur in kaj jaz vem kaj še štet in da enostavno po user posted image  začneva z user posted image pa upava na najbolje. Res je, da bo zelo težko odmislit, skorajda nemogoče, ampak se bomo potrudili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Dan D
13.11.2006 9:51:30   
kaja80
lp!
Tudi moja M se je po treh dneh zamude najavila, predvčerajšnim par pikic, pa do danes nič več. Ampak jo čutim da prihaja.
Tudi midva greva v četrti krog, veselo na delo.
Držim pesti za vse nas v novem krogu.

papa

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Dan D
13.11.2006 10:27:19   
florena
Aloha!

Punce danes je moj 27.dan od prejšnje user posted image . Znakov za prihajajočo user posted image  nimam. Prav tako tudi znakov za user posted image  nimam. Z testom ne bom nič hitela. Bom raje počakala dan ali dva potem bom pa testirala. Upam, da nama bo tokrat uspelo. Ker se v tem mesecu bova bolj malo videvala. Partner ima manreč dela čez glavo in bo preutrujen ,da bi ga pripravila do ljubljenja. Vsem ,ki ste dočakale user posted image  pa iskreno čestitam in želim čimbolj zdravo user posted image  in seveda zdravo in lepo user posted image .  Držite pesti.

(odgovor članu kaja80)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Dan D
13.11.2006 11:21:40   
Xandra1
Če prav razumem, jo še zdaj nimaš??? user posted image namreč???

_____________________________

Ljubezen so zlate stopnice po katerih se srce vzpenja v nebo!

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Dan D
13.11.2006 11:28:14   
Klarita
xandra1, ravnokar se je konkretno prikazala, sedaj komaj.

(odgovor članu Xandra1)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Dan D
13.11.2006 11:32:31   
Xandra1
Madonca user posted image pa tolk sm bla ziher user posted image
gremo se stisnit k ateju in hop v naslednji krog ... s tabo bom dokler ne zvem da ujčkaš ... user posted image


_____________________________

Ljubezen so zlate stopnice po katerih se srce vzpenja v nebo!

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Dan D
13.11.2006 11:37:40   
florita
Smr, smrrk, jaz tudi jokam zate Klarita in zame moja je vceraj zvečer prišla in sem tulila kot dež.user posted image . Moj možek me je komaj pom iril, greva kmal v tretji krog......, bo pa božič naš a ne punce?

user posted image user posted image  Pogumno gremo vse naprej!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Dan D
13.11.2006 11:42:48   
Klarita
Jaz sem bila tokrat tudi ful ziher. V mislih sem že videla kako mi trebuh raste in kje bo posteljica stala. Kaj češ. Sedaj vsaj vem, da ni vsem znakom za verjet. Psiha pač naredi svoje, ampak si nebi nikoli mislila, da lahko user posted image  zadrži za 5 dni. Sedaj ne bom nič več trdila, dokler res ne vidim user posted image , to bo najbolj ziher. Xandra1 tebi pa en velik user posted image  in cmokec na ličko. Fajn ste punce in super je debatirat z vami, ene mi dajo ful upanja, druge me malo spravijo na realna tla (kar je vsekakor vredu), da nebi bila preveč 100%. Bom javila kako bo, KO BO, ampak do takrat brez komantarjev. Raje bom spremljala druge in navijala za vse.

(odgovor članu Xandra1)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Dan D
13.11.2006 13:34:21   
LuLuna
Klarita,

To temo, ki si jo odprla sem redno spremljala, saj sem se v tvoji zgodbi tudi sama prepoznala. Tako, kot tudi Karin24, kasija78, mojca9000... Le, da ste ve bile kaksen dan ali dva pred mano. Na zalost pa se je napeta zgodba vseh vas koncala nezazeljeno. Zelo mi je zal, da je temu tako.

Zato bi rada podelila tudi svojo zgodbo z vami, se preden bo znan njen koncen izid. Naceloma nerada ugibam kaj se bo zgodilo in kaj pomeni kaksen znak in raje pocakam na jasen razplet. Tokrat pa bom naredila izjemo, ker ste ve bile tako pogumne in ker so mi vase izkusnje veliko pomagale.

Torej, moj Dan D je bil 09.11., na 32. dan ciklusa, ko bi morala dobiti M in sicer glede na daljsi ciklus, ki je do sedaj bil 31 dni.
Danes pa je 36. dan ciklusa, M zamuja 5 dni, O bi glede na BT morala biti 19. dan ciklusa, temperatura je zvisana danes 17. dan.
Tudi jaz sem ze naredila test ClearBlue 34. dan ciklusa, oziroma 15. dan po ovulaciji in je le-ta bil negativen.
Izvedela sem, da ClearBlue zazna koncentracijo nosecniskega hormona, ko ta doseze stevilko 50mlU/ml. Glede na tele podatke:




10 DPO:   
  10 - 50   mIU/ml HcG

13 DPO:  
  20 - 100 mIU/ml HcG

16 DPO:   
  40 - 200 mIU/ml HcG

19 DPO: 
  80 - 400 mIU/ml HcG

22 DPO:   
160 - 800 mIU/ml HcG
pomeni, da CB ne sodi med najbolj obcutljive teste in da obstaja realna moznost, da je bil test narejen prezgodaj (DPO je Day Past Ovulation - dan po ovolaciji).
Zato se vedno upam, da bo test jutri, ko ga imam namen ponovno delati, vendarle pozitiven.

Sicer pa se moja zgodba od vase razlikuje tudi po tem, da me ze od 25. dneva ciklusa vsak dan spremlja rjav izcedek. To pa je nekaj, kar me dodatno skrbi,  zato, ker vem, da je to obicajno slab znak, tako za moznost zanositve, kot tudi za samo nosecnost (ceprav seveda ne nujno, statisticno gledano pa kar verjetno). Tudi zaradi rjavega izcedka bi rada cimprej izvedela, ce sem morda le zanosila, da lahko cimprej poiscem zdravila s hormonsko podporo (Dabroston?).

To je moja zgodba, razplet bo znan kmalu in vam ga sporocim. Ce bo pozitiven upam, da bo marsikateri v spodbudo, ce bo negativen boste vedele, da niste same, ki se jim dogajajo nelogicne in nerazumljive reci, ampak, da je vse to del zivljenja, ki nas nekaj uci.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Dan D
13.11.2006 13:37:10   
Anonimen
Držim pesti da se vse dobro izteče in da zagledaš user posted image .user posted image

(odgovor članu LuLuna)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Dan D
13.11.2006 13:41:45   
Sulfinija
Ojla!

Moje M je od včeraj pri meni na obisku.Tudi jaz čakam,da bom drugi mesec dobila na obiks v trebuh najino bebiko brez pomoči seveda.No lani sm bila nosečka v veselm decembru le dva dni pol pa se je končalo z ss.
Vsem,ki še M vedno nimate želim vam,da naj čimprej javite veselo novičko.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Dan D
13.11.2006 14:24:54   
Klarita
LuLuna, sicer se mi sanja ne kaj bi to lahko bilo in zakaj izcedki. Punce so večkrat pisale, da izcedki ne pomenijo nič kaj dobrega, zato ti bom toliko bolj držala pesti in mislila nate.
Moram rečt, da me je včeraj kar potrlo, ko sta bila oba testa negativna, zaradi drugega še toliko bolj, saj je stal čez 2000 SIT (dežurna lekarna). Pa dobro. Moj dragi me je potolažil, me cel dan cartal in tako sem se nekako pomirila. Ko pogledam tu gor in vidim koliko nas sedi v isti ladji, se mi zdi kar kot da se že dolgo poznamo. Dodatno veselje so punce, ki javljajo user posted image . Vesela sem za vsako. Tudi za nas bo prišel pravi čas in res se ne mislim sekirat. Ta mesec je res razočaranje največje, ker sem bila prepričana v user posted image , ampak sem se tud kar hitro pobrala. (upam, da to ni trenutno) Mislim na to, da ko user posted image  mine, bova spet user posted image  in mi gre kar na user posted image .

(odgovor članu LuLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Dan D
13.11.2006 15:30:56   
pingi
Ja, zanimivo, kako človek lahko tako doživeto spremlja kaj se dogaja nekomu, ki ga sploh ne pozna.
Moram priznat, da sem danes, ko sem prišla v službo in prižgala računalnik, takoj pomislila, da moram pogledat, kakšen je rezultat pri Klariti.
Seveda sem bila nad iztekom razočarana, saj ni lepše novice kot ta, ko katera sporoči, da je user posted image  in se potem zgrnejo čestitke ostalih.
Klarita, lepo, da si tako optimistična, zato user posted image
Skratka, vse pogumno naprej!

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Dan D
13.11.2006 16:50:30   
Maj75
Punce živjo!

Danes je 28 dan ciklusa, tečke pa še ni. Vendar vem, da to še nič ne pomeni, ker jo imam neredno, enkrat na 26, drugič na 29 ali pa celo na 31 dni. Pred dvema dnevoma sem imela vse znake za user posted image , danes pa me je cel dan na levi strani trebuha rahlo špikalo. Da bi delala test je še prehitro, ker mi še ne zamuja toliko. Se bojim, da jo kmalu zagledam. V tem primeru se bova pač podala v 4. krog in upala na najboljše.
Klarita, res je, težko bo vse odmisliti in seksati čisto in samo iz užitka, ampak morale se bomo prisilit, drugače nas bo ta psiha čisto uničila.
No ja, vseeno še nisem obupala. Držite pesti zame!

Lp, Maja

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Dan D
13.11.2006 19:49:29   
bačko
Punce ne obupat!Vztrajajte!Slej kot prej vam bo uspelo.Probajte čim manj razmišljat o tem.Sprostite misli in uživajte pri ostalih stvareh.Za vse držim pesti, da čim prej zagledate user posted image in da boste mele lepo user posted image in da boste rodile zdravegauser posted image .
Pa pa vsem skupaj!!!

(odgovor članu Maj75)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Dan D
14.11.2006 8:45:50   
Klarita
IZVIRNO SPOROČILO: pingi

Klarita, lepo, da si tako optimistična, zato user posted image
Skratka, vse pogumno naprej!


Ja pingi moram bit optimistična, kaj mi pa druga preostane. Nočem se doma zabubit v posteljo in cele dneve samo user posted image . Mogoče bi to bilo drugače, če nebi brala foruma in "spoznala" punce, ki se trudijo mesece in leta, enim uspe prej, drugim kasneje in to mi povečuje optimizem.
Zraven vas, moram še pohvalit mojega dragega, ki se je res izkazal in mi bil v zelo veliko oporo. Tudi, ko še nisva vedela kaj se bo zgodilo, mi je rekel, da bova imela pač jesenskega user posted image  (on si je srčno želel poletnega, ker je sam poleti rojen), če slučajno spet ne bo nič. Mislim, da so ravno naši dragi tisti, ki lahko ženski dajo največ optimizma in volje, če le vedo kako. Očitno moj dragi vedno ve kaj rečt in naredit, da me spravi v boljšo voljo. Upam, da imaste tudi ve take sončke doma, ki vam držijo oporo in ramo, ko to najbolj potrebujete.

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Dan D
14.11.2006 9:59:12   
florena
Bok dekleta! 

Danes je 28 dan ciklusa in tega user posted image  še ni. Še septembra sem imela ciklus dolg 24 dni, oktobra pa kar 27 dni. Testa še ne bom delala vsaj dva dni ne, ker mi še ne zamuja toliko. Se pa bojim, da bo prišla. Zgleda, da na ciklus res vpliva psiha.  Je pa res groza tako živeti iz meseca v mesec. Blagor tistim, ki jim ne vede rata.


(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Dan D
14.11.2006 10:14:07   
kaja80
Lp!
Mene moja M ta mesec pošteno heca. Potem ko se je že najavila, en dan čisto malo rjavega izcedka in danes že tretji dan nič. Ne vem kaj naj si mislim. Zdaj že navijam da pride, da vsaj ne bom več v dvomih. Je imela katera podobne izkušnje?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Dan D
14.11.2006 10:19:16   
Klarita
kaja80, si naredila še kak test? Če nisi bi ga sedaj lahko.....več ti ne vem povedat o tem, upam pa seveda na najboljše. user posted image

(odgovor članu kaja80)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Dan D
14.11.2006 10:24:59   
kaja80
ojla klarita!

Test sem naredila tretji dan izostanka oz. 31 dan cikla, danes je 35 dan. Iskreno testov imam poln kufer tako da ga ne bom še naredila. Mogoče če ne bo sprememb v četrtek ali petek.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Dan D
14.11.2006 12:20:04   
LuLuna
Včeraj, pozno zvečer, sem drugič naredila ClearBlue test, 36. dan ciklusa, 17. dan povišane BT oziroma od O in 5. dan izostale M, torej, ko bi po vseh parametrih rezultat testa že moral biti jasen in zato verjamem, da sedaj ni nobenega dvoma več. Čeprav je test, nažalost tudi pri meni, bil negativen.

V osmih mesecih načrtovanega dela na zanositvi je to bilo prvič, da sem delala test. M je do sedaj prišla vsakič, kot je bilo predvideno glede na O. Ovulacijo pa sem vedno lahko točno določila in sicer tako, da se je nekaj dni napovedovala z bolečino, dan pred O se je vedno pojavila vlečljiva sluz, dan po O pa so bolečine vedno izginile in se je BT dvignila.
Tako je bilo tudi ta mesec, s to razliko, da so se dnevi po ovulaciji namesto uobičajnih 12-13 podaljšali na 17-18.
Teoretične razlage za takšen pojav še nisem našla.

Sicer pa je danes BT le padla, čeprav M še vedno ni in zankrat niti ne kaže da bo prišla. Najbrž pa je to samo še vprašanje ure.

Naj povem še to, da me negativen test ni preveč potrl, saj razen zamude M na noben način nisem čutila, da sem morda tokrat res zanosila. Zanositve si seveda močno želim in iskreno upam, da bo uspelo kmalu. Tega od srca želim tudi vsem RRjevkam, ki ste res najboljše!

(odgovor članu LuLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So prihodnost »tamagoči« oziroma virtualni...
Bi lahko bila prihodnost starševstva v virtualnih, t.i. »tamagoči« otrocih, ki bi obstajali samo v metaverzumu? Kako odp...
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?