|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pa smo spet pri kazni :-(
19.11.2006 22:17:16   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Čupkauser posted image user posted image


p.s. Pa kakšni so to izgovori, da je ninica v garderobi???? Kaj mora iti v sosednjo ulico po njo, ali kaj. Bedast izgovor, da je kaj.



Jap, do konca bedast izgovor!user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pa smo spet pri kazni :-(
19.11.2006 22:21:41   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: bini

joj, mene je kar groza vrtca naslednjo jesen -
naša ne je nobenga sadja niti zelenjave, v vrtcu pa vem da je tega največ in zelo veliko - sva z možem razmišljala, da bi v vrtcu kar rekla, da je na vse alergična, ker drugač se bo zihr kakšna pametna najdla, ki bo težila sto na uro... user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]


Nikar si ne izmislita, da ima otrok alergijo. S tem se ni za hecat. Kar zabolelo me je, ko sem to prebrala. Moj mali ima namreč izredno hudo, življensko nevarno alergijo in vem, kako težko je živeti s tem.
Mogoče se bo pa punči v vrtcu navadila na vse. Moj tudi ni doma jedel lani nobenega sadja, v vrtcu pa vse, od A do Ž.
Bosta pač povedala, da mala tega in tega ne je in da ne želita, da se jo sili, da pa želita, da se ji da možnost, da poskusi kakšno od jedi, ki jo sicer ne mara...

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pa smo spet pri kazni :-(
19.11.2006 22:27:46   
bini
joj... saj nisem tako mislila... seveda da ji ne želim alergije...
ampak nekatere vzgojiteljice so res trmaste... moj brat ima še zdaj nočne more zarad vrtca, mož pa slišat ne sme za rdečo peso, ker so ga tako silili, da jo mora jesti...
no, saj v bistvu nameravam takrat kar lepo povedat, da pač male ne silit in konec debate...
imaš pa prav, iz takih stvari se ni za hecat... pa sej se nisem hecala...user posted image  in v bistvu mogoče bo pa ta faza res minila... je prav zanimivo - mene gleda kako jem solato, sadje,.... ko ji pa ponudim, je pa vse 'bljek'... eh, sedaj je že več kot 1 leto kar ne poskusi res NIČESAR, imamo pa velik računov iz lekarne za vitamine - po nasvetu pediatrinje seveda... zaenkrat se obnese...ampak noben ne ve kako veliko bo moje veselje, ko bo moja hči zagrizla v eno, katerokoli sadje in to tud spravila dol po grlu, prostovoljno seveda user posted image

tvojemu sinu pa želim čimmanj težav ob alergiji user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pa smo spet pri kazni :-(
20.11.2006 9:28:31   
Čupka
ampak noben ne ve kako veliko bo moje veselje, ko bo moja hči zagrizla v eno, katerokoli sadje in to tud spravila dol po grlu, prostovoljno seveda user posted image

O vem, vem in te povsem razumem. Moj starejši sine je imel ravno v tej starosti, kot je sedaj tvoja srčica, obdobje, ko nisem vanj mogla spravit večernega obroka, ne glede na to, kaj sem mu pripravila. Držal je grižljaj v ustih tudi po 25 minut. Po nekaj mesecih sem se odločila, da ga bom pač dala lačnega spat. 3 tedne je hodil spat brez večerje (vsakič sem mu jo seveda pripravila, a je ostala nedotaknjena), potem pa se mu je odprlo. Si predstavljaš moje veseljeuser posted image

Moja srednja punči je imela obdobje, ko ni hotela pojest ničesar, razen juhic. K sreči so bile to lahko tudi zelenjavne, in enolončnice. Samo da so bile "speštane". Za zajtrk, kosilo, večerjo. Bil je praznik, ko se je odločila in pojedla prvi kos namazanega kruhauser posted image user posted image user posted image

Tako da ti želim, da bi čimprej nehali kupovat vitaminske pripravkeuser posted image

Hvala za lepe želje mojemu sinku. Mi veliko pomeni, saj niti en dan se mine v strahu za njegovo življenje.

< Sporočilo je popravil Čupka -- 20.11.2006 9:29:06 >

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pa smo spet pri kazni :-(
20.11.2006 15:37:57   
mika
jaz ne morem verjet, kakšne so nekatere vzgojiteljice. poznam veliko zelo dobrih vzgojiteljic, ki vejo zakaj so tam v službi. res je, da se v vsakem poklicu najdejo ljudje, ki jim to ni najbolj pisano na kožo, ampak na vzgojiteljice smo posebej občutljivi, ker delajo z našimi otroki in če je katera zgrešila poklic, ima bolj občutljiv otrok celo življenje posledice.
v petek sem bila s prijateljico na kavi in mi je povedala (za moje pojme) grozljive zgodbe:
-poredni otroci niso dobili repete pri kosilu
-  pridni otroci so dobivali igračke, en fantek pa je bil celo leto poreden in ni dobil niti ene same igračke. za kazen so ga dale spat, zvečer pa je mamico spraševal, če je poreden, da mora it spat
- v jaslični skupini je ena deklica nehala govorit in je mamica mislila, da je to zato, ker je začela hodit v jasli. nekega dne, ko je šla po deklico, je videla skozi okno kako vzgojiteljica trese punčkouser posted image . in ta vzgojiteljica še vedno dela v tem vrtcu. mamica je punčko prepisala v drugo skupino.
- punčka od moje prijateljice pri petih letih še vedno moči posteljo in vzgojiteljice to vejo. ko so otroci imeli počitek, so jim vzgojiteljice preovedale it na stranišče. punčka je prišla domov prestrašena, da bo lulala, ker ne more zadržati urina. prijateljica je šla do ravnateljice, vzgojiteljice so vse zanikale, v glevnem njej obema s hčerko se je mešalo. po tem so vzgojiteljice to prepoved ukinile. letos je deklica zelo zadovoljna, ker ima dobri vzgojiteljici.

primeri, ki sem jih zgoraj napisala so se dogajali v različnih skupinah v enem vrtcu. ravnateljica probleme rešuje s pogovorom in ne reši popolnoma nič. od prijateljice sestra dela v drugem vrtcu in je rekla, da bi njihova ravnateljica  vzgojiteljice kaznovala . kaj takega nobeni niti na misel ne bi prišlo, ker se je bojijo ko user posted image . tudi moja sestra je hodila v ta vrtec in je vse štimalo in so starši govorili, da je ravnateljica strah in trepet, zato pa vse funkcionira. pred tem je sestra hodila v en drug vrtec. tam je doživela šok- kaj se je v resnici zgodilo ne bomo vedeli nikoli, vemo le da se je nenormalno bala vzgojiteljic. in spet- ravnateljica za en drek, nobene avtoritete, zato pa se je zgodilo kar se je.

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pa smo spet pri kazni :-(
21.11.2006 9:28:01   
nincy
To, kar se zdaj dogaja v vrtcih je živa katastrofa. Ne vem zakaj se potem tolko plačuje vrtca.. da ti tam "mučijo" otroka in uveljavljajo ene svoje neumne fore.

Mislim, da otroku ne pusti ninice in dude za spat, je pa tud višek. user posted image  babji.  In potem še tak neumen izgovor, češ jo je imel v garderobi. user posted image  
Jaz poznam primer, ko je vzgojiteljica otroku tiščala glavo dol da je zaspal. Res adijo pamet. Da bi men en tko z otrokom delal, bi mu take napovedala, da bi se kar bliskal.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pa smo spet pri kazni :-(
21.11.2006 10:04:58   
Čupka
Ja, slišijo se precej hude tgodbice iz raznih vrtcev. Pri nas je na vso srečo, v vseh 10 letih, kar imam otroke v tem istem vrtcu to bila prva takšna stvar. Tako da imamo kljub vsemu očitno kar srečo z našimi vzgojiteljicami.

Se pa spomnim vrtca iz mojih časov. Ko smo šli spat, smo morali vsi ležati na istem boku, pokriti čez glavo, da se nismo videli med seboj i da smo dali mir.
Pa grozili so nam, da nas bodo zaprli v "ČRNO LUKNJO", če ne bomo pridni. In potem so nas zapirali v sobo za čistila. Bolj kot neko omaro, brez oken seve.
Mojo sestrico je vzgojiteljica treščila po glavi z ročem od metle, ker se ji je motovilila okrog nog, ko je hotela nekaj pomest.
Pa niso starši naredili nič. Sicer pa ne vem, koliko smo o tem doma sploh govorili. Groza, jauser posted image

(odgovor članu nincy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...
Zakaj je otrok najbolj poreden doma?
Ker smo doma najbolj sproščeni in se počutimo najbolj varne, si tudi najbolj upamo biti to, kar globoko v sebi smo, kdaj...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?