|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kajenje v nosečnosti - jokav otrok
27.12.2007 0:40:27   
DaniNeli
Zdaj mi je žal,da sem kadila v nosečnosti...tu pa tam sem kadila.Moja skoraj 11mesečna pupika nima nobene posledice,ampak mi je žal tudi to,da nisem šla takoj na bolniško,ko sem zvedela za nosečnost,ker sem delala v kafiču in vsakodnevno vdihava tisti dim.

(odgovor članu Disney)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kajenje v nosečnosti - jokav otrok
27.12.2007 19:01:20   
lane31
Sem kadila v povprečju cc 5 cigaretov na dan. Nehajte se pretvarjat- govorim kadilkam- da vas ni bilo strah....mene je bilo in še vedno me je,kaj s tem počnem otročku....javno upam priznat, da sem slabič in najbrž tudi egoist,da ne govorim o sramoti,ki sem jo čutila...Bogu hvala se je rodila na rok težka 3650g 50,5 cm....spi vso noč od rojstva,tudi čez dan veliko,ni jokava....to je kar zdaj opažam, ne ve pa se kaj še lahko pride- alergije itd.
Zanimivo pa da v bolnici nisem niti pomislila na cigaret, torej bi moralo iti tudi prej pa nisem zbrala ne vem česa- pogumauser posted image ...in tudi dokler sem jo dojila sem potegnila le kak dim dnevno
V njeni prisotnosti pa ne zakajam ne jaz ne kdo drugi
Res ne vem zakaj toliko sprenavedanja s strani kadilk....jaz zase vem, da ko in če bo kdaj zbolela ,za nekaj kar bi tudi lahko ,če ne bi kadila - bo v meni vedno kljuval črv dvoma- kaj pa če.....Pa saj res ne morete rečti, da to ni tako
Ženska,ki se ji rodi hendikepiran otrok in ni kadila in pila....bo vsaj imela čisto vest sama pred sabo, tista ta druga pa se bo nenehno spraševala kaj pa če je kriv cigaret....in takrat ji bo lahko 10000 zdravnikov reklo da ni od čikov pa bo črvek dvoma glodal naprej
A NI TAKO ??????????????????

(odgovor članu DaniNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kajenje v nosečnosti - jokav otrok
27.12.2007 19:35:34   
lane31
Sem pozabila napisat še to, da mi je v porodnišnici sestra,ki je mi negovala otroka rekla, da se vidi user posted image  da nisem kadila ker ima tako lepo kožo,da se ji nič ne lušči....pa sem se zjokala od stiske in krivde,ki me je žrla....Pa ne pišem tega zato,da bi se komu smilila,ampak zato,da nosečnice,če le zmorete,probajte vse da ne kadite.
Še nekaj....ves čas user posted image  sem sanjala,da sem splavila zaradi kajenja....po rojstvu pa, da pupa hira in umira,ker jo hranim z strupenim mlekom...
Ni fajn.....in ne verjamem, da je katera kadilka nosečnica ,ki tega ni dajala skozi....morda le katera zelo neizobražena ali pa popolnoma brez srčna oseba....za katero pa upam, da raje ne zanosi .
Jaz zase vem...da če ji že nisem škodila ji pa koristila tudi nisem in pika.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kajenje v nosečnosti - jokav otrok
27.12.2007 20:13:15   
Petraa
lane mene ni bilo nič strah. le česa bi me moglo bituser posted image
in ne niso otroki kadilk takšni.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kajenje v nosečnosti - jokav otrok
28.12.2007 9:26:05   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Večkrat sem že prebrala in slišala, da so otroci žensk, ki v nosečnosti kadijo, bolj jokavi in nemirni. A mi lahko napišete kaj o tem, tiste ki ste v nosečnosti kadile?


naša ni.....je pa res, da sem ena izmed tistih srečnic,ki ji je cigaret zasmrdel.....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kajenje v nosečnosti - jokav otrok
28.12.2007 14:30:34   
_annela_
jaz sem kadila od zcetkauser posted image do konca user posted image pa je otrok zdrav in je zelo priden umirjen user posted image .

(odgovor članu Disney)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kajenje v nosečnosti - jokav otrok
28.12.2007 14:33:01   
Naja30
Jaz tudi mislim, da ni odvisno od cigaret, če je otrok jokav in nemiren. Taka obdobja jokavosti imajo vsi otroci,. In tudi če spi celo noč, nima veze s tem. Gre se za hujše posledice, zdravstvene.

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kajenje v nosečnosti - jokav otrok
28.12.2007 16:10:34   
neisha80
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Jaz tudi mislim, da ni odvisno od cigaret, če je otrok jokav in nemiren. Taka obdobja jokavosti imajo vsi otroci,. In tudi če spi celo noč, nima veze s tem. Gre se za hujše posledice, zdravstvene.
    se strinjam

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   kaj početi z nosečnostjo?
20.11.2008 12:12:04   
kinglee
pozdravljeni sem nova članica.noseča sem 8 tednov. in stara 20 let.
 
pred leto dni sem si želela otroka in sem bila čisto zaljubljena v tiste malčke, ko pa se mi je rodil nečak sem pa to veselje izgubila-ta jok ki ga ne moraš ostaviti............prisegla sem da saj 2 liti še nebom imela otrok.
PRAVIJO= ZAREČENEGA KRUHA SE NAJVEČ POJE.user posted image
in kaj sedaj-----------noseča sem,nosečnost ni bla načrtovana.
vem da ne bom šla delati splava,pa ko sm mela 1 gin.pregled ko sem vidla srček so me čustva začela dojemati.AMPAK JE MINAL
in kaj sedaj?
zdaj sem v fazi slabosti in bruhanja.
AMPAK JAZ SPLOH NIMAM NOBENEGA VESELJA.ZDI SE MI KO DA TO SAMO SANJAM
NE MORAM SE SPRIJAZNITI DA SEM NOSEČA.
MOJE VPRAŠANJE NA VAS BRALCE SE GLASI
KAJ JE NORMALNO DA MOJI OBČUTKI NIHAJO?
ZAKAJ SE NE MORAM VESELIT?STRAH ME JE DA KO BOM RODILA DA GA NE BOM LJUBILA KOT GA VSAKA MATER,DA ZANJ NEBOM IMELA LJUBEZNI.(ZDI SE MI DA MI JE TA OTROK ODVEČ)-SLIŠI SE GRDO SAMO JS TAKO ČUTIM-
 
ČE BI PA NAPIMER ZDAJLE IZGUBILA OTROKA MI PA TUDI NE BI BILO VSEENO.
 
PROSIM POMAGAJTE MI -----NE MORAM RAZUMETI KAKO LAHKO TO SPLOH RAZMIŠLJAM
 
NE ŽELIM BITI KOT MAČEHA OTROKU.
 
 
ŽELIM GA LJUBITI. LEPO VZGOJITI ,MU STATI OB STRANI KO ME BO POTREBOVAL.....
 
 
 
 
KAJ JE Z MANO NAROBE
ALI SE BO MOJE RAZMIŠLANJE SPREMENILO V POZITIVNO
ALI GA BOM LJUBILA
PROSIM POMAGAJTE

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: kaj početi z nosečnostjo?
20.11.2008 16:01:35   
kaya2007
joj, kakšna slovenščina, saj verjamem, da ti je slabo, ampak vseeno se lahko malo bolj potrudiš user posted image  in odpri si svojo temo, da en boš smetila tuje...drugače pa te verjetno dajejo hormoni, če si se trdno odločila, da boš imela tega otroka, ga boš sigurno vzljubila...imaš sploh osnovne pogoje zanj?


kar se pa kajenja tiče, jaz sem kadila nekje so polovice nosečnosti, pa še to zelo malo (največ 3 na dan) in je tamala vse prej kot jokava. sem pa res vesela, da sem nehala in tudi potem nisem ponovno začela, tako da lahko rečem, da je bila to ena mojih boljših odločitev user posted image

(odgovor članu kinglee)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: kaj početi z nosečnostjo?
20.11.2008 20:28:56   
Gilo
IZVIRNO SPOROČILO: kinglee

pozdravljeni sem nova članica.noseča sem 8 tednov. in stara 20 let.
 
pred leto dni sem si želela otroka in sem bila čisto zaljubljena v tiste malčke, ko pa se mi je rodil nečak sem pa to veselje izgubila-ta jok ki ga ne moraš ostaviti............prisegla sem da saj 2 liti še nebom imela otrok.
PRAVIJO= ZAREČENEGA KRUHA SE NAJVEČ POJE.user posted image
in kaj sedaj-----------noseča sem,nosečnost ni bla načrtovana.
vem da ne bom šla delati splava,pa ko sm mela 1 gin.pregled ko sem vidla srček so me čustva začela dojemati.AMPAK JE MINAL
in kaj sedaj?
zdaj sem v fazi slabosti in bruhanja.
AMPAK JAZ SPLOH NIMAM NOBENEGA VESELJA.ZDI SE MI KO DA TO SAMO SANJAM
NE MORAM SE SPRIJAZNITI DA SEM NOSEČA.
MOJE VPRAŠANJE NA VAS BRALCE SE GLASI
KAJ JE NORMALNO DA MOJI OBČUTKI NIHAJO?
ZAKAJ SE NE MORAM VESELIT?STRAH ME JE DA KO BOM RODILA DA GA NE BOM LJUBILA KOT GA VSAKA MATER,DA ZANJ NEBOM IMELA LJUBEZNI.(ZDI SE MI DA MI JE TA OTROK ODVEČ)-SLIŠI SE GRDO SAMO JS TAKO ČUTIM-
 
ČE BI PA NAPIMER ZDAJLE IZGUBILA OTROKA MI PA TUDI NE BI BILO VSEENO.
 
PROSIM POMAGAJTE MI -----NE MORAM RAZUMETI KAKO LAHKO TO SPLOH RAZMIŠLJAM
 
NE ŽELIM BITI KOT MAČEHA OTROKU.
 
 
ŽELIM GA LJUBITI. LEPO VZGOJITI ,MU STATI OB STRANI KO ME BO POTREBOVAL.....
 
 
 
 
KAJ JE Z MANO NAROBE
ALI SE BO MOJE RAZMIŠLANJE SPREMENILO V POZITIVNO
ALI GA BOM LJUBILA
PROSIM POMAGAJTE


Ker si nova članica tukaj, ti bom še jaz napisala in sicer to, da si prekopiraj svojo vsebino in odpri svojo-novo temo, potem bo tudi več odgovorov, ki ti bodo mogoče pomagali. LP

(odgovor članu kinglee)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kajenje v nosečnosti - jokav otrok
21.11.2008 8:50:37   
nia5
Stres je hujši od nekaj cigaret na dan... tudi za nosečnost to velja.







Ja točno tako, sem v nosečnosti poskusila nehat in sem bila tako živčna da je to groza. Sem pol naprej kadila, vendar 2-3 cigarete na dan, ki so ziher manj škodili kot če bi hodila živčna razvalina po svetu. Sem pač strastna kadilka, poskusila sem, pa ni šlo. Stres je pa itak najslabša stvar za mamo , še huje pa za otroka. To je pač moje mnenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kajenje v nosečnosti - jokav otrok
21.11.2008 9:33:27   
babyboooom
pravijo, da je lahko manjši pa bolj hiperaktiven.... bullshit!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jst sm kadila in še vedno kadim, čeprav dojim. Kadila sm west one, že pred nosečnostjo, zdej pa tud. res je da so čist lahki, ampak...pokadim jih cca 10/dan.
Rodila pa sm 3 tedne prezgodi, sprožili so mi porod, zarad prevelikega ploda, povišanega pritiska pa otekanja (nima veze s kajenjem)  pa je bla 50 cm pa 3570 g. Torej ne duha ne sluha o tem da bi bil otrok premajhen.
glede hiperaktivnosti pa tko...punčka je zelo zadovoljen in priden otrok. ZELO! Razvija se pa raste pa tud FULL lepo. FULL!
PEJD KR ENGA PRŽAT, JST SM GA LIHKAR POKADILA.
Če bo pa kej z otrokom narobe, pa ne bo zarad čikov. Več takih primerov poznam, ko je blo kej narobe pr mamicah, k so full mirkale. Jst sm tud vse jedla..., okrog hodila...2 dni pred porodom sm bla v trstu v shoppingu, med nosečnostjo sm bla na dveh porokah, plesala in skakala. Na morju se borila z valovi, vozila s pedolinotom al kva je že tist.................................................

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kajenje v nosečnosti - jokav otrok
21.11.2008 10:26:11   
cupacups
KADILKE ....kadite naprej
NEKADILKE...ne obsojajte kadilcev...
ker vas nihče ne obsoja zakaj ne kadite...zakaj pijete kavo? ki je ravno tako škodljiva kot cigaret.
nismo tukaj da bi obsojali, ampak si pomagali


(odgovor članu babyboooom)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kajenje v nosečnosti - jokav otrok
21.11.2008 12:57:29   
D.anna 76
Dejstvo je da kajenje nikomur ne koristi.



(odgovor članu cupacups)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kajenje v nosečnosti - jokav otrok
21.11.2008 17:21:46   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: lan

Ja razumem,da ste mislile na otroke,ampak ste mislile tudi na cigareteuser posted image .Ne vem no,ampak jaz to ne razumem in obsojam.Tako kot je Splišni napisala,če hočeš, lahko nehaš.
In to "ŠOK ZA TELO", to je zame samo izgovor šibkih ljudi.



user posted image user posted image user posted image
Ko sem bila pred meseci že v zadnjem mesecu user posted image , se je ena sorodnica na pikniku vsedla zraven mene in zapalila in me vprašala, če mi čik škodi. user posted image Tako da sem se morala potem jaz z velikim trebuhom vstat in iti stran, ker ona je rodila dvojčka in je govorila, da ji je G rekel, da boljše, da kadi naprej med nosečnostjo. Pa ja...


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kajenje v nosečnosti - jokav otrok
21.11.2008 20:26:51   
leha
Mislim, da otroci niso drugačni zaradi kajenja, ampak zaradi vseh drugih dejavnikov. Pri naši prvi sem kadila (velik-pssss) in je bila težka 4200, pri drugi pa nisem in je bila težka 3200. Pa tud prva je bila zelo priden in nasmejan otrok (zaenkrat je tud druga taka-kok časa še?user posted image ).

(odgovor članu DaniNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kajenje v nosečnosti - jokav otrok
21.11.2008 21:03:54   
Zofy
Jaz sem bila pred nosečnostjo kadilka, ko sem zanosila, pa sem nehala oz. zelooooo zmanjšala. Kadila sem po 1 cigaret na 14 dni. Moja punčka je sedaj stara 8m in zeloo mirne in nežne sorte.

(odgovor članu Disney)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kajenje v nosečnosti - jokav otrok
23.11.2008 10:09:44   
tejči28
Jaz sem nehala kaditi septembra,ko sma se začela z mojim pogovajrat,da bi mela user posted image .Prej sem pokadila 1 škatlo na dan in nisem imela nobenih problemov.Decembra sem že bila user posted image .Me pa jezi pri moji prijateljici,ko tudi načrtuje user posted image ,da še kar naprej kadi in to ogromno in se zraven tolaži z bedarijo,da morem kadi,ker če ne bi bil šok za telo.Ne razumem,kak je lahko kdo tak egoističen,da zastruplja malo nebogljeno bitje,ki je čisto odvisno od mame.Ne morem razumet,kak je lahko tak sebičen,da gleda samo na svoje potrebe,da se ne more v dobro otroka žrtvovat vsaj v času nosečnosti in dojenja.Ena kolegica je tudi kadila celo nosečnost in je punčka trmasta in ima napade trme.Ko je dojila je tudi kadila in ji je mleka zmanjkalo v drugem mesecu.Hvala bogu,če ne bi še naprej zasrtupljala otroka.

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kajenje v nosečnosti - jokav otrok
23.11.2008 16:27:45   
lion
Hja..zanimivo...

naj povem, da je moja kolegica ki ima fanka starega 5 mesecov (en mesec naprej od maše pupe) vedno prihaja meni na obisk dopoldne za cca 2 ure , in nikoli ne joka, tudi ko je buden gleda naokoli, in kadi ko turek -tudi v nosečnosti je.

Mali je zdrav, zalit pobič. polno dojen-čeprav kadi.

to hočem povedat, da verjetno kajenje ne upliva na vse to.

Ne me narobe razumet, nisem pristaž tega !!!! ampak vidim, da na to nič ne vpliva vsaj pri moji kolegici ne. In tudi drugače ni neki cmerav otročiček.

l.p.

(odgovor članu Disney)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kajenje v nosečnosti - jokav otrok
23.4.2010 12:32:29   
komsijica
želela bi vam opisati svojo izkušnjo, sama sem bila strastna kadilka in sem ob pozitivnem testu nosečnosti takoj prenehala, neznosna mi je bila misel, da bi zaradi moje egoistične razvade slučajno nosilo posledice malo nedolžno bitje.... nisem kadila tudi dokler sem dojila, potem pa zopet počasi spet... Kar vam želim povedati je moja izkušnja iz porodnišnice. V sobo je poleg mene zjutraj prišla novopečena mamica-KADILKA, sem jo zavohala takoj ko so njo in malega pripeljali v sobo (zdaj verjamem, da imamo kadilci res nek svojstven vonj). Hočem povedati, da je bil njen fantek težek 2,4 kg in je res neprestano jokal jokal jokal in jokal. Mamica je bila čisto obupana, izčrpana.. osebje pa je bilo zelo grobo z njo, češ ali se zaveda, da ima otrok nikotinski šok, da noče piti mleka, ker je mleko kadilk grenko, kako je lahko tako egoistična in kadila med nosečnostjo itd. meni se je mamica hudo zasmilila, sa je bila na robu obupa, jokala, nekajkrat sem ji popestovala jokajočega malčka... sestre pa zelo grobe do nje... nazadnje sem šla sama prositi sestro naj ji pomaga, da se mamica in mali neutolažljivo jokata in je čisto iz sebe. Tisti, dan sem z svojo pikico odšla iz balnice, tako, da ne vem kaj se je naprej dogajalo. Moram pa povedati, da sem bila hvaležna sama sebi in svoji morali, da med nosečnostjo nisem kadila, res zdaj spet veselo vlečem (seveda ne v bližini otrok) ampak zdaj vsa zavedno uničujem sebe..... Zato mamice bodite močne in moralne

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kajenje v nosečnosti - jokav otrok
23.4.2010 12:49:21   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: komsijica
zdaj verjamem, da imamo kadilci res nek svojstven vonj

Ja za ta "svojstven" vonj ni drugega opisa kot smrad - kako zelo smrdijo, pa se zavedo kadilci samo če/ko enkrat nehajo kaditi. Nočem nikogar žaliti, ampak to je dejstvo.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu komsijica)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kajenje v nosečnosti - jokav otrok
25.4.2010 20:01:04   
salcka
kadilka več kot 10 let, najmanj pol škatle na dan.
ko sem izvedela, da sem noseča, so cigareti v tistem trenutku romali v koš in do konca nosečnosti nisem prižgala niti enega cigareta več.
sami izgovori: ne morem nehat, saj kakšen cigaret ne škodi, ni dobro za otroka,da zdaj takoj neham (ta je še najboljši)...

sram vas je lahko!!! zastrupljajte sebe. ne pa nebogljenega bitja, ki je odvisen od vas.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kajenje v nosečnosti - jokav otrok
25.4.2010 21:09:19   
mateyka
da noče piti mleka, ker je mleko kadilk grenko


ej, to je pa čisto res. sem probala mleko od moje frendice in nisem mogla verjet kako je lahko to zanič (je bila kadilka celo nosečnost in tudi ko je dojila). moje mleko je bilo super sladko (aka navadno človeško, brez nikotina in z zdravo prehrano) - lahko rečeš skoraj presladko če primerjaš s kravjim npr..  res je neverjetno kako nikotin spremeni okus mleka - jaz to otroku ne bi mogla dat za pit. raje AM, res. pa da še pol leta samodojiš in pije samo to glenkobo in nič drugega - brrrrrr user posted image

(odgovor članu komsijica)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kajenje v nosečnosti - jokav otrok
25.4.2010 21:15:27   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz


IZVIRNO SPOROČILO: komsijica
zdaj verjamem, da imamo kadilci res nek svojstven vonj

Ja za ta "svojstven" vonj ni drugega opisa kot smrad - kako zelo smrdijo, pa se zavedo kadilci samo če/ko enkrat nehajo kaditi. Nočem nikogar žaliti, ampak to je dejstvo.

Res je! Izkusila na lastni koži. Šele ko sem nehala, so mi začeli kadilci totalno smrdeti. Fuj!!!!! Kako nagravžno sem zaudarjala!!!user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?