|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čez dva dni zvonec zazvoni
30.8.2004 8:24:34   
Anonimen
:((:((Dan D. se bliža je že za vogalom:((:((:((
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Čez dva dni zvonec zazvoni
30.8.2004 8:54:11   
mala maja
:bravo::bravo::bravo::bravo: moj se pa fulll šole veseli.:bravo::bravo::bravo::bravo:

Gremo že v 2 razred devetletke;) smo že veliki:bravo::bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Čez dva dni zvonec zazvoni
30.8.2004 9:17:48   
Anonimen
:bravo:ciao mala maja to pa verjamem da se veseli šole,spet bo v družbi sošolcev dnevi bodo potekali drugače saj moja tudi komaj čaka gre v prvi letni nekaj čisto novega je pred njo samo da pred mano pa je leto,ko ji bom za hrbtom,naj se uči pa pomagat je tudi potrebno kajne?pri raznih predmetih če kaj ne razume itd...pa govorilne:hudicek:No vi boste pa letos kar resno začeli z šolo,kako cajt beži kajne???:angel::angel:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Čez dva dni zvonec zazvoni
30.8.2004 9:34:58   
Pandi
Mala maja, tudi mi gremo v 2. razred devetletke...;)
in tudi mi se je full veselimo :love: .... komaj čakamo ;) , pa drugarčki smo že - nič več prvarčki ....jupiiiiiiiii ...mami pa oktobra tud v šolo :zmeden:
Možgančke je treba trenirat, da ne zbolijo......
(to sem zadnjič nekje prebrala, pa me je kar mal potolažilo ...saj konckoncev je pa res, mar ne?)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Čez dva dni zvonec zazvoni
30.8.2004 10:16:08   
Anonimen
:bravo:Pandi ampak jaz že celo večnost hodim v šolo najprej zase pa potem povrsti za vse tri od osnovne do srednje,no sedaj mie pa že snubijo pri vnučku ko bo čas:love::love::love:Naj ima tvoj pikec čim lepše šolsko leto:sloncek::sloncek::sloncek:aja seveda pa ti tudi veliko uspeha!!!:sloncek::sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Čez dva dni zvonec zazvoni
30.8.2004 10:56:10   
Pandi
NEVA6, DOBRO SI TOLE NAPISALA (TE KAR TIKAM ;), NE ZAMERI). DOBRA MAMA SI, TUDI JAZ IMAM TAŠČO, KATERA SE TRUDI TUDI S ŠOLO ZA NAŠEGA FANTA. HVALA ZA LEPE ŽELJE, BODO PRAV PRIŠLE :love::love::love:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Čez dva dni zvonec zazvoni
30.8.2004 11:35:57   
branka-11
Tudi naš Matiček gre v drugi razred devetletke, ampak z razliko, da on pa ne bi šel, mu je bolj fleten doma , ko lahko dolgo spi in se potem cel dan igra, ...

Ampak , bomo že 8)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Čez dva dni zvonec zazvoni
30.8.2004 12:08:24   
Anonimen
:)-:)-:)-:)-Pandi ti kar nti udari nobene zamere glih obratno:)-:)-:)-:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Čez dva dni zvonec zazvoni
30.8.2004 14:16:35   
Anonimen
Oj!
Ja, še dva dni...:zmeden::zmeden::zmeden: Jst se pa nič ne veslim. Ja, mogoče prvega dne in to, potem pa ne:zmeden:
Ah ja...
lp,:fis:

Nas je pa v razredu 31, 11 fantov in 20 punc:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Čez dva dni zvonec zazvoni
30.8.2004 20:19:04   
Anonimen
:((se bo treba učiti kaj???Bodi vesela da babe prevladujete..!!!!!!:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?