|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 20:09:51   
Fargesia
 
"Zdaj pa če se tvoj izostanek od menstruacije začne v torek,lahko probaš že jutri. Jaz sem probala nekaj dni pred izostankom,pokazalo pozitivno "



Me je strah da bi bilo negativnouser posted image in mam kr zavoro, da sploh ne bi testa delala...je blo že tolkokrat razočaranje...user posted image . Ginekolog mi je rekel naj v torek naredim test, če do takrat ne bo mestruacije. mam zelo neredne user posted image , zato niti ne vem točno kdaj naj bi bil izostanek...se ravnam po navodilu ginekologa.

< Sporočilo je popravil maša82 -- 10.12.2006 20:14:43 >


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 20:12:43   
hokejistka
En lep pozdravček tudi od mene user posted image . Tudi jaz sem še čisto frišna na forumu. Na bejbiju pa delava že eno leto. tako kot ti imam tudi jaz PCO, če pa je št 82 letnica tvojega rojstva, sva pa celo enako stari user posted image .

Držim pesti, da v torek zagledaš user posted image , do takrat pa lep pozdrav. Pa obvezno sporoči, kaj ti bo testek pokazal.

< Sporočilo je popravil hokejistka -- 10.12.2006 20:16:46 >

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 20:17:20   
Fargesia
Živijo hokejistka! Prav imaš...leto rojstva 1982!user posted image
Veliko žensk nas ima sindrom PCO ali pa PCO. jaz imam sindrom. Dokler nisem šla na endokrinološko kliniko, sem mislila da sama tavam po svetu s to nesrečno diagnozo, potem pa sem tam spoznala veliko žensk s temi težavami. zdravnica mi je takrat povedala, da bom lahko imela otroke, mogoče bo malo več truda potrebno vlagati...naj se že enkrat obrestuje ta trud...a ne? user posted image

Dobrodošla!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 21:10:48   
nicolina
Pozdravljne hokejistka, maša...
Mene pa zanima, kaj pa je to  PCO sindrom? Moram priznat, da tega še nisem zasledilauser posted image
Hvala na odgovoru, nicolina

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: "sveža" uporabnica
10.12.2006 21:27:16   
Fargesia
Živijo! PCO pomeni policističen ovarij. dostikrat je krivo prehitro rejenje, drugače mi je pa ginekolog povedal, da je to prirojena in da pri nekaterih pride na plan pri drugih spet ne. Pokazatelji so večja poraščenost, mozoljavost, izpadanje las, ...ampak jst ničesar od tega nisem imela...fora je pa v tem, da imamo vse ženske v sebi tako ženske kot moške hormone. In pred ovulacijo so nalagajo moški hormoni, ob ovulaciji jih "pojejo" ženski hormoni. Ker pa pri PCO po večini ni ovulacije, se moški hormoni nalagajo (večja poraščenost). Zato, ker v veliki večini prierov ni ovulacije (velike verjetnost je tudi da niuser posted image ), je težja zanositev. Upam da sem ti vsaj malo razložila problem PCOja. Drugače pa dr. Pušenjak velikokrat odgovraja na Med.Over.net o tej temi.

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   vsem
10.12.2006 21:29:08   
melitaj
ojla vsem skupaj

sem tud jst skoraj nova tle gor in vsaka čast tistemu, ki si je izmislu tole stran...
midva z mojim se tudi trudiva skor pol leta, pa ni še nič, ampak mi je lažje ker vidim da nisva sama, da nas je veliko tajih, mi je lažje takoj...
Blagor tistim ,ki gredo enkrat seksat, pa jim uspe...Ja itak, da ne razmišljajo. Podzavestno razmišljaš, ker si to želiš....
Jst pravim da bo, sam da ne bo večjih težav pr nas ženskah...
SREČNO KOLEGICE!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: vsem
10.12.2006 21:31:34   
Fargesia
Srečno tudi vama!user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu melitaj)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: vsem
10.12.2006 22:01:55   
Anonimen
maša82, verjamem.. vendar pusti se presenetiti,mogoče pa si user posted image
melitaj,hokejistka dobrodošle... verjamemo v vas.. obrestoval se bo vaš truduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: vsem
11.12.2006 14:02:47   
Fargesia
Živijo! pa sem doma...kupila sem baby check, ker imam resnično velik odpor proti clear blue. Prosim, če mi lahko katera svetuje, kdaj je najbolj optimalen čas za izvedbo testa...user posted image Hvalauser posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: vsem
11.12.2006 14:16:16   
andreja2000
hojla,
Ja,punce tu gor pravijo ,da je najbolje testirat z prvim jutranjim urinom,saj bi naj ta vseboval več nosečniškega hormona.

pa srečno-držim pesti za user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: vsem
11.12.2006 14:40:57   
Fargesia
Hvala za odgovor! Potem pa jutri sporočim kaj je pokazalo...upam nauser posted image !

user posted image za lep dan! pri nas sonce sije!!!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: vsem
11.12.2006 16:03:04   
Anonimen
Hojla Maša!
Javi nam jutri čimprej rezultat, imam občutek, da boš zagledala user posted image Pustimo se presenetiti user posted image
Lep dan še naprej user posted image

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: vsem
11.12.2006 16:13:47   
Fargesia
Kako že nekateri rečejo? IZ TVOJIH UST V BOŽJA UŠESA! Sicer ne verjamem v boga, pa vendar se mi zdi na mestu ta rek...ne vem za nobenega boljšega. Mene zvija že tri dni in skos hodim gledatče je prišlauser posted image . Zaenkrat ni nič, čisto nič...papir je snežno bel.user posted image
Vseeno me pa tolk matra, da bi šla kr zdaj delat test.


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: vsem
11.12.2006 16:17:35   
Anonimen
Verjamem,tudi mene je full mantralo... Me pa zanima nekaj. Hodiš na stranišče pogosto? Te kaj bradavice bolijo? No vsak ima drugačne znake,upam pa, da pri tebi bo user posted image   Sem tudi sama na začetku delala na tem, ni uspelo, sem obupala, nato sem probala in je uspelo iz prve user posted image

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: vsem
11.12.2006 16:24:16   
Fargesia
Skos sem na WCju! V šoli sem kar med poukom mogla ven hodit, ker me je skos tišal. Glih učer sem mojmu rekla naj bo bol nežen z bradavicami, ker me je ful prijel...pa je reku da je bil čist nežen. Zakaj te to zanima? a to kaj pomeni?

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: vsem
11.12.2006 16:37:59   
Anonimen
Ja takšne znake imajo nekatere. Dotik na bradavico boleč, pa skoz na WCju! Take znake sem tudi jaz imela. Ima pa vsaka drugčne znake. Se je kaj spremenilo pri tebi? Kaj vem.. Požrešnost, ali kaj takega

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: vsem
11.12.2006 16:40:55   
Fargesia
Jedla bi skos, ko pa je treba kaj naredit al pa iz hladilnika vzet, me pa vse mine.Mam ful velike oči, ko pa pojem juho, imam dovolj....za dve urci...pol pa spetuser posted image v hladilnik al pa čokoldao iskat v omaro...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: vsem
11.12.2006 16:42:52   
Fargesia
Dotik na bradavico ni bil boleč, ampak skeleč. da me je kr streslo. Po prav pokazalo, če grem zdaj delat test?user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: vsem
11.12.2006 16:53:40   
Anonimen
Ja verjetno bo. 

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: vsem
11.12.2006 16:54:43   
Anonimen
No, meni je pokazalo 1 teden pred izostankom. Mogoče pa boljše,da poslušaš G pa počakaš do jutri. Hja ženske, ko smo stalno nervozne user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: vsem
11.12.2006 16:55:48   
Fargesia
Tko sem mislila, da če sem user posted image , če je že dovolj hormonov noter (ovulacijo sem imela okoli 28.11.), da po pokazalo? madonca mi user posted image na polno nabija!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: vsem
11.12.2006 16:58:58   
Anonimen
Ja ti bi morala jutri pogledat a ne.. Zdaj če danes pogledaš, bo isto pokazalo kot bi jutri.

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: vsem
11.12.2006 17:00:28   
Fargesia
Ko sem bil 28.11. pri ginekologu, mi je rekel da naj čez 14 dni naredim test, če ne bo mestruacije. Daj mi prosim ti izračunaj, kdaj naj bi bilo to 14 dni?! danes ali jutri?!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: vsem
11.12.2006 17:03:28   
Anonimen
Hehe..
Za jutri

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: vsem
11.12.2006 17:05:04   
Fargesia
Ne boš verjela, da se je tud men tko dozdevalo?! user posted image bom poskusila potrpet do jutri zjutraj. Pred službo bom naredila test, pa bo kar bo...seveda če bom zdržala do jutri!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?