|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vsem
11.12.2006 17:12:19   
Anonimen
Ti kar probaj nekako potrpet pa magari ti fant pomaga,da pozabiš mičkeno na to..Probaj zjutraj pa nam javiiiii čimprej. Jaz pa moram it na obisk k tašči, Joo kak mi ni. Se bereva user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: vsem
11.12.2006 17:23:09   
Fargesia
Dobro se imej na obisku user posted image .
Piši kaj...


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: vsem
11.12.2006 17:26:28   
andreja2000
Hojla,maša82,tole je pa ful napeto,ja,težko je zdržat,vem.Jaz vsekakor stiskam pesti zate in za user posted image .
SREČNOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: vsem
11.12.2006 17:45:44   
nicolina
Maša82 drži se, tudi jaz držim pesti zate, da bi se le vse lepo izteklo user posted image user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: vsem
11.12.2006 19:02:01   
Fargesia
Andreja in Nicolina, zlati sta! Dajta mi povedat, da če je možno, da če danes nardim test in je negativen, je možno da bi bil jutri zjutraj pozitiven? saj vesta, raven hormona v jutranjem seču.... user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: vsem
11.12.2006 19:11:35   
andreja2000
Jaz mislim,da je možno.Uf,si kar predstavljam kako te radovednos daje,pa saj mene bi tudi.Vsekakor je tako,da ti lahko že danes pokaže če si user posted image ,ali čez nekaj dni-različno pač odvisno od ravni hormona.Tako,da če recimo danes nič ne pokaže,je še vedno upanje,da si user posted image .Joj,maša,ful ti želim,da si srečkauser posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: vsem
11.12.2006 19:19:05   
Fargesia
Ko sem zdej prebrala tvoje sporočilo sem začela user posted image ...madonca sem občutljiva.

user posted image user posted image user posted image hvala za podporo!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: vsem
11.12.2006 19:21:28   
andreja2000
maša ,aja še to.Z vsakim dnem se nosečniški hormon viša in  ga je vsaki dan več,in ko doseže določeno stopnjo,ga test tudi zazna in takrat se pojavita user posted image .Če je hormona malo,pa je črtica bolj bleda,a se že čes nekaj dni ojača.
VELIKO SREČEuser posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: vsem
11.12.2006 19:38:31   
Fargesia
Vse lepo in prav, ampak najprej se sploh mora pojavit tadruga črtica! user posted image bomo videli jutri...

user posted image

< Sporočilo je popravil maša82 -- 11.12.2006 19:42:41 >


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: vsem
11.12.2006 19:41:59   
nicolina
Se povsem strinjam z andrejouser posted image user posted image , počakaj do jutri zjutraj. Danes se pa sprosti, pocrkljaj se z dragim, privošči si kopel, vglavnem odklopi.

Jutri pa čimprej poročajuser posted image user posted image
Zdej bom tud jaz šla počasi dol s foruma, ker pride domov moj dragi in se bom mal pocrkljala, se pa pol še kaj vrnem, da vidim kaj počnete

PA PA

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: vsem
11.12.2006 19:49:34   
nejka7
maša82, Tudi jaz ti želim, da jutri zagledaš user posted image . Držim pesti zate.user posted image



(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: vsem
11.12.2006 20:01:10   
Fargesia
sem mislila napisat, da moret tolk stiskat pesti, da vas bojo kr roke bolele...pa sem se spomnila, da zdej nč več ne pomaga-kar smo naredil, smo naredil, a ne?user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu nejka7)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: vsem
11.12.2006 20:46:39   
Katrin
Srečno! user posted image

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   maša
11.12.2006 21:07:29   
melitaj
oj maša....tudi jst ti želim zjutrej enga sončka, ki se ti bo pokazal na testu....
SREČNO!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   vprašanje za kogarkoli
11.12.2006 21:10:28   
melitaj
dejte mi prosim povedat, kako gre ta stvar s "toplomirjem" -termometrom????
Zdej ko bo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ta "vrag " mimo, začnem merit in ko se bo temperatura zvišala in ne bo enaka vsem prejšnjim dnem, je čas za pošteno delo
in akcijo?????

(odgovor članu melitaj)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: vprašanje za kogarkoli
12.12.2006 0:33:08   
Anonimen
Evo pa sem doma. Maša verjetno že spi user posted image No,vso srečo glede testa.. Sporoči nam user posted image Ciaooo

(odgovor članu melitaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: vprašanje za kogarkoli
12.12.2006 0:53:17   
katipi
Bazalno temperaturo si meriš vsako jutro ob istem času, preden vstaneš, in sicer tako, da daš toplomer v usta ali pa v ritkouser posted image ! Moraš pa biti v tem obdobju, ko meriš, zelo disciplinirana kar se tiče stresa, ponočevanja, pitja alkohola, prevelikega napora...(tako pravi dr. Pušenjak). V času ovulacije se BT poviša, in potem pade. Če pa si v času ovulacije zanosila, temperatura ostane povišana. Želim ti eno veliko mero potrpljenja in vsem nam seveda user posted image user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: vprašanje za kogarkoli
12.12.2006 5:03:53   
Anonimen
Ni res katipi. Ko temperatura naraste je že vse zamujeno. BT se meri tik preden vstaneš, tik preden se pretegneš, tik preden karkoli daš v usta, s epravi, ko odpreš učke si zmeriš. Pred tem ap tako kot si rekla, vsaj 6 ur spanja, nič ponočevanja ali hoje na wc.... Če si meriš od prvega dne M je temperatura nekoliko nižja, v času O še mal pade, po O pa naraste, se pravi, da moraš seksat preden se ti zviša BT. Potem pa je BT vse do M višja nekje okrog 37, en dan pred M ali ap na dan M pa spet pade, če si noseča, potem ostane BT še naprej visoka. 

(odgovor članu katipi)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: vprašanje za kogarkoli
12.12.2006 6:21:35   
Fargesia
nardila test...user posted image user posted image user posted image ...ni mi uspelo zagledatiuser posted image ...srce mi nabija 100 na uro, roke se mi kr tresejo...in prav danes imava zuser posted image 3 leta...user posted image

hudo mi jeuser posted image , ampak kaj hočemo...tako hoče mati narava...vse me je še tolk bol pretresel, ker nimam rednih mestruacij in zdaj ne vem kdaj bo spet ugodna prilika...

ne vem, če je še kako upanje v tem ciklusu...mislim da ne.kaj pa ti pravišuser posted image malo sem zmedena, ker niti ne vem točno kdaj more priti menstruacija?! zdajle me ne špika več tako močno kot me je prej tri dni.
Ginekolog mi je dal recept za Klomifen, pa še nekaj za sprožitev menstruacije, ampak je bil tolk prepričan, da če nisem noseča, bo mestruacija prišla sama od sebe, da ne vem kaj naj zdaj nardim. a grem po tablete za sprožitev in začnem jest, pa pol še Klomifen, al naj še malo počakam?! IN KOLIKO ČASA NAJ ČAKAM?

LEP user posted image DAN VSEM SKUPAJ.


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: vprašanje za kogarkoli
12.12.2006 11:51:49   
andreja2000
maša82 ,mi je tako žaluser posted image .Tudi jaz jemljem klomifen in upam na user posted image .Morda pa bi blo doro,da pokličeš svojo G in jo vprašaš kako in kaj.A BT si pa ti ne meriš,da bi videla kdaj nastopi O.
Topel objem,zate Maša,bodi močna.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: vprašanje za kogarkoli
12.12.2006 14:09:23   
Anonimen
Maša tudi meni je zelooo žal user posted image user posted image user posted image
Verjemi, da boš prej ko slej zagledala user posted image Tu ti bomo še naprej pomagale... Bodi močna user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu andreja2000)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: vprašanje za kogarkoli
12.12.2006 14:10:40   
Anonimen
Aja P.S.: Čestitke za obletnico user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: vprašanje za kogarkoli
12.12.2006 16:07:58   
nicolina
Draga Maša, menu je tud zelo žal , zato ti pošiljam en veeeelikuser posted image ,
ne se preveč obremenjevat. Saj vem, da je težko, ampak veseeno poskusiuser posted image .

Mene so moji otroci danes v šoli tako razveselili, da sem prišla domov zelo dobre volje in upam, da bo tudi moja dobra volja kaj vplivala na vse skupaj.

Ti pa danes lepo praznuj s svojimuser posted image  in uživaj!!!

user posted image user posted image user posted image   ZA VAJU, LP nicolina

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: vprašanje za kogarkoli
12.12.2006 16:22:54   
florita
Maša ne user posted image  sej bo bolje, boš videla. Andreja 200o mene pa zanima kako zgleda ta klomifen je kaj strtanskih učinkov? Kako ga jemleš men ga je predpisal gin 3-7 dan ciklusa 2x po 2 tab. na dan. Pa berem ta o stranskih učinkih in cistah na jajčnikih, me kr mine da bi ga vzela. Mal nam razloži!

Jaz čakam mojo user posted image  jutri!

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: vprašanje za kogarkoli
12.12.2006 17:35:46   
Marelica
Ah, prej smo samo ploskale, zdaj pa že drugi poraz danes in moram spet jokat za Mašo user posted image . Maša, kaj naj ti rečem... res bi ti privoščila user posted image  in držim pesti da ti kmalu uspe!!!! 

(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?