|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 115 116 [117]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
13.2.2009 18:52:26   
lana38
Zdaj si nas pa potegnila iz prahu, kaj, citrončica.
Mi smo OK. Jaz že en mesec delam in se še nisem nič navadila. Še vedno bi bila raje doma s Timom in uživala na sprehodih z vozičkom.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2901
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
15.2.2009 16:21:29   
citrončica
O,verjamem,lana,zato je pa treba zdaj pa vsak prosti trenutek izkoristit,ker ti mali sončki tako hitro rastejo,
jaz imam ta teden v planu it pogledat dvojčka od kolegice,ki pa bosta že 10mesecev imela,sem jih novembra vidla,a kaj ko čas kar leti,baje že hodita,če ju za roko držišuser posted image ,pa še enega malčka,ki pa bo tudi že 2meseca star,ker se odpravljam tolko časa,a je bilo vedno nekaj vmes,pa prehlad ipd.,potem pa sem morala počakat,se prav veselim,da jih malo "premečkam",sem obema mamicama napovedala invazijouser posted image user posted image (čudno,pa me vseeno še vabitauser posted image )...
No,en sončen pozdravček vsem,če se bo še katera druga kaj oglasila,
zunaj res lepo sije sonček,a piha ko strela...nikoli nam pa ni prav,kaj?user posted image

pa-pa

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2902
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
15.2.2009 19:10:19   
lana38
Mi smo zdaj čez vikend izkoristili sonček, kolikor se je dalo. Smo se malo skrili pred vetrom. No, danes niti ni tako močno pihalo.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2903
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
17.2.2009 11:55:56   
Sulfinija
Ojla!

Evo mene na raport.Sem kar lena za pisanje ratala ne vem kako tole,user posted image .Se pa vas vseh skupaj z veesljem spominjam in našega mega žura ki je bil marca pred dvema letoma kako hitro čas beži,da ni res.

No in malo o meni,moji user posted image  in najini user posted image .Veselo čakam prve brcike,v četrtek bom dopolnila 15.tednov ne morem verjeti še malo,še malo in bo polovico nosečnosti za mano ne morem verjeti se mi zdi,kot da sem danes sporočila veselo novičko na forum in sedaj se mi moj trebuh že oreng pozna...Drugače slabosti so minile,so trajale od 5-14 polnega tedna sem ji že bila kar sita.Zredila sem se v petih tednih 1,70kg.Z mojim dragim veeslo skačema okrog izbirama opremo,kaj malega sma tudi že kupila,junija v začetku pa bnoma kar preuredla sobico in noter postavila previjalno,po vozek bomo šli je že izbran in seveda posteljico potem le še čakam avgust da povijemo in k sebi stisnem končno svojo user posted image .Sem imela prejšnji četrtek pregled brez UZ,srček smo le poslušali je bil kot nor.Doma pa vskai drugi večer uživama ob AS napravici in poslušama srčeka moj dragi se kar topi zraven.

Tako malo na kratko o meni.

Punce mislim na vas in rada vas imam.

LP Mojcauser posted image 14t5dni

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2904
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
17.2.2009 20:35:26   
dajamaja
Mojca, tako  lepo je brat tvojo srečo!!!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2905
Stran:   <<   < Prejšnja stran  113 114 115 116 [117]
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 115 116 [117]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?