|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A je kakšna ki bi hujšala...
17.12.2006 9:47:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: GATA

Ahm, sm razmišljala user posted image  .... a bi bla katera mogoče pripravljena telovaditi po pilates vajah user posted image ?


Aja, jaz sem vam zaradi reproduktivnih razlogov pridružim šele enkrat februarja ali marca, če boste še vztrajale takrat. user posted image

(odgovor članu GATA)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A je kakšna ki bi hujšala...
17.12.2006 10:00:46   
filipinka
Jaz bi se tudi včlanila v to društvo! Ker se mi že malo pozna, da sem preveč na riti!user posted image  Kako bo to potekalo?

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
17.12.2006 10:40:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu GATA)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A je kakšna ki bi hujšala...
17.12.2006 10:51:06   
filipinka
Kje se dajo kake vaje dol potegnit???

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A je kakšna ki bi hujšala...
17.12.2006 11:04:30   
mojčika
Še ena, ki se prijavljauser posted image

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A je kakšna ki bi hujšala...
17.12.2006 14:23:20   
.ču
Tud jes sm zravenuser posted image če me sprejmete seveda...itak hujšam že cel življenje in ni čudn,da sm skoz hujšauser posted image ....sam bom tolk poštena do vas,da vam priznam,da mam rahlo prednost pred vami,ker sm bla že clo parkrat na orbiju ta mesecuser posted image ...zdej sam upam,da nism kateri voljo do miganja s tem pobrala...

Čakam navodilauser posted image ...

_____________________________

What's up :)


(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A je kakšna ki bi hujšala...
17.12.2006 17:06:53   
Taula
Da se malo pohvalimuser posted image  Danes sem že bila na kolesu. Končno sem se po dveh mesecih odlašanja stehtala....neverjetno kako motivacijo ti da šokuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A je kakšna ki bi hujšala...
17.12.2006 18:48:53   
GATA
Tajno društvo BODOČI OBEŠALNIKI


user posted image   članice: 

* GATA 
* lelaval 
* Erdbeere 
* Irmy 
* Klara-1 
* Taula  
* HuAnita  
* hothien  ..... se nam pridruži februarja ali marca user posted image
* nalin
* tosja
* Pajaca
* mala Tinka
* filipinka
* mojčika
* .ču

Taula vidm, da si že štartala user posted image .


Vidm da se še kar zbiramo. Sedaj je vprašanje, ali bomo telovadile vsaka po svojem ali so kakšne drugačne želje;
možnosti okrog tega so:

  • vadim po svojem sistemu
    pripomočki ki jih imate doma - kolo, orbitrek, steper, tek...
  • vadim po vajah, ki so opisane na forumu Migajmo skupaj
    te vaje lahko prekopiramo v temo, ki jo bomo odprli, če bo kaj kandidatk
  • vadim po vajah pilates
    nekatere imajo te vaje doma, druge ne. Če bi bilo več zainteresiranih, bi naredila lahko te vaje s slikami, da bi ble vidne na kakšni strani.
  • mešano

Bilo bi zelo dobro, da poveste, kako boste telovadile - da bomo vse aktivne. Zelo dobro je da izvajamo vaje, ki nam ležijo - so nam všeč.

Ker tole jaz zelo resno zastavljam, bo tudi temu primerno vse podrejeno.

Predlagano:

- tiste, ki bi rade izgubljale maščobne blazinice user posted image  - torej konkretno zastavljeni cilji - bomo telovadile vsak dan razen v nedeljo.
Ponedeljek, sreda in petek po 1 uro; torek, četrtek, sobota po pol ure.
- tiste, ki bi rade krepile mišice oz. pridobile na kondiciji - boste telovadile vsak dan razen v nedeljo
ponedelje, sreda, petek - pol ure; torek, četrtek - 1 uro; sobota - do pol ure
- tiste ki bi rade ohranjale vitkost
3 x na teden po 1 uro, ali 5 x na teden po pol ure

Telovadilo bi se v večernih urah.

V vsakem primeru punce:

- izmerite se od nog do glave user posted image , ker se bomo merile vsak teden!
(prsi, roke (bicepse), pas, boki, stegna, meča)
- zvagajte se, ker prvi mesec se ne bomo nič vagale!

No zaenkrat je dost ne user posted image . Napišite kako in kaj....








(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
17.12.2006 19:18:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu GATA)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
17.12.2006 19:54:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A je kakšna ki bi hujšala...
17.12.2006 21:18:17   
GATA
IZVIRNO SPOROČILO: nalin

jaz bom vadila po pilates sepravi vsak dan, razen nedelje, Čas je pa itak določen 20 minutni workup,kako najpotem vadim1 uro???



Maš intenzivno pilates vadbo, ki traja 1 uro. Če bi tudi po tem vadila, bom (upam, da čim prej) prepisala katere so vaje, pa še slikce zdraven user posted image , no če si zainteresirana.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
17.12.2006 21:20:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu GATA)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A je kakšna ki bi hujšala...
17.12.2006 21:56:05   
ElaM
Ja, Gata, prepiši vaje ua pilates.user posted image
Sicer sem se odločila, da bom začela s sobnim kolesom.user posted image   No, pa trebušnjaki mi ne uidejo, mam šlauf.user posted image  Če ima katera kakšne dobre vaje za umanjševanje obsega pasu, naj napiše.
V glavnem punce, jutri gre za res.user posted image



_____________________________

:)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: A je kakšna ki bi hujšala...
17.12.2006 22:38:05   
GATA
Irmy, te pilates vaje so kot nalašč za "šlauf(e)". Boš vidla... user posted image

Do takrat pa punce migite in migite.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: A je kakšna ki bi hujšala...
18.12.2006 8:35:30   
mala Tinka
Ojla!

Jaz bom začela, kar z unimi vajami, ki so na forumu migajmo skupaj, ker trenutno ne najdem pilatesa. Drugače pa sem za pilates! Sicer sem še na dieti - za sabo imam skoraj 2/3 90 dnevne ločevalne diete.

Kdaj sploh startamo?  Jaz bom kar danes zvečer, ampak bolj na izi. Rabim malo daljše ogrevanje. user posted image Po praznikih pa bom na intenzivnem (3x tedensko 1 ura in 3x tedensko pol ure).

Nič, šibam iskat meter, da se zmerim - ker se pri dieti nisem.

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: A je kakšna ki bi hujšala...
18.12.2006 9:16:28   
Taula
Jaz imam eno dobro knjigo notri so slike vaj za vse dele telesa. Katere vas najbolj zanimajo? Rit? Trebuh?Bom ta teden probala nekako to slikati in gor dati na net. Skenerja nimamuser posted image  
Drgače pa si dol dajem iz neta pilates. Odločila sem se trenutno za sobno kolo, steper, in seveda osovražene trebušnjake.user posted image  Bi pa delala tuidi kake vaje iz foruma. Se pravi sem za mešano obliko.user posted image
Telovadila bom pa, upam da vsak dan, med pol ure in eno uro. Odvisno od časa.

Zmerila in zvagala sem se pa že. Sem vago tudi skrila daleč pod posteljo, da je ne vidim več k me je skor kapuser posted image

Kaj pa prehrana...boste šle na kako ločevalno dieto? Jaz imam v mislih zase trenurno samo to da zmanjšam vnos čokolade, povečam vnos sadja. In poskušam jesti za večerjo le sadje.

Kolk kg pa bi kej rade izgubile?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: A je kakšna ki bi hujšala...
18.12.2006 9:27:07   
Barbel
Živjo,

se pridružujem tajnemu društvu. Moje možnosti so: sobno kolo + kar lahko delam na tleh v dnevni sobi. Sem zainteresirana za pilates, tako da prosim za navodila. user posted image

Lep dan,



_____________________________

Ba

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: A je kakšna ki bi hujšala...
18.12.2006 21:10:15   
GATA
Barbel dobrodošla user posted image .

Drugač punce trudim se na vse kriplje, da bodo čimprej pilates vaje.


(odgovor članu Barbel)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: A je kakšna ki bi hujšala...
18.12.2006 21:12:48   
Erdbeere
Evo punce mene jest sem tud za vse kar se dela lahko na tleh....nimam drugim možnosti. Sem pa za telovadbo proti večeru cca. 20-21-ih Hm pa najprej morm tud jaz omejit vnos čokolade pa povečat vnos sadja....aja bi pa rada zgubila cca. 7-8 kg....a sem prevelik optimist???user posted image

(odgovor članu Barbel)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: A je kakšna ki bi hujšala...
18.12.2006 21:14:45   
HuAnita
sem za pilates (čeprav sem 1m skoraj vsak večer telovadila 20 min varianto, pa ful manj jedla - se mi je poznalo tudi na mlekuuser posted image  --- pa nisem niti grama izgubuila, podporo pasu pa imam še celo večjo - šlaufe po domače)...
A mere moramo javno napisati? Mene je že kg sram napisati, kaj šele kakšne obsege....

KDAJ ZAČNEMO? Danes ali si damo še en teden priprav in duškauser posted image ?user posted image

Aja, moj najdražji je športni pedagog - že od rojstva Capinke mi tupi v glavo, da lahko trebuh izgubim le z dolgotrajno redno vadbo (kolesarjenje, tek, aerobika...), za pilates pa pravi, da mi bo to mišice samo okrepilo (če ste prebrale 1. stavek, je to menda resuser posted image ), ne pa zmanjšalo obsega.

(odgovor članu Barbel)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: A je kakšna ki bi hujšala...
19.12.2006 8:41:44   
Pajaca
Evo včeraj bila na aerobiki in bila edina ki je še sledila inštruktorci pri njenem norem tempuuser posted image jaz!

HuAnita po moje ima tvoj čisto prav. Če želiš shujšati potem moraš nujno izbrati neko aerobno (al kako se reče) vadbo kot je tek, kolo, aerobika, nekaj pri čemer se prešvicaš. Pa nujno moraš kombinirati s pravlino prehrano, drugače ni nič. Pilates, joga in podobno ti le oblikuje telo, tko minimalno, ko je že mal shujšano, da je pač lepše. Tko da kar se mene tiče, bi morale kombinirati:
dieta+aerobna vadba+oblikovanje telesa

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: A je kakšna ki bi hujšala...
19.12.2006 9:49:27   
Taula
Jaz javno ne povem kg, ker me je tudi preveč sram.user posted image  
Vnos čokolade moram jaz tudi zmanjšati, kar pa bo težko, ker sem odvisna od nje. user posted image  Drugače pa trenutno ''veselo'' kolesarim zvečer, trebušnjakov se še nisem lotila (mogoč danes...ma dvomim), pa za večerjo poskušam jesti samo sadje.


Naredi, da me pobere, majke mi!
Bodoči obešalniki d. o. o.

Tole je pa zakon HuAnitauser posted image user posted image


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: A je kakšna ki bi hujšala...
19.12.2006 9:51:55   
Taula
Aja, shujšala bi pa rada vsaj 5 kg preden zanosim, če bo pa kaj več, pa še bolje. Ker pol bodo šle kg samo navzgor in nočem biti na koncu sod, ki se bo kotalil po cesti.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: A je kakšna ki bi hujšala...
19.12.2006 9:56:52   
baguSka
Punce???user posted image user posted image user posted image  A pa se ve zavedate, da so prazniki???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: A je kakšna ki bi hujšala...
19.12.2006 9:57:58   
Anonimen
Taula iz dežele palčkov ti pa res nimaš veliko kg,če jih želiš izgubiti pet.Boš videla,da jih toliko hitro izgubiš.Meni ni problem izgubiti kakih osem kg ali celo več,saj sem z ločevalno lani izgubila 17.Problem mi je potem,ko treba to vzdrževat.Katerekoli diete se držim sem vedno lačna.Poleti je lažje kot pozimi in ni toliko praznikov,ki so polni dobrot.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?