|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
Prižgimo lučke za naše zvezdice 20.12.2006 14:03:52
|
|
|
|
Sibil_
|
Dragi prijatelji, skupaj bomo prižgali lučke. Naj nam ogrejejo srca in naj nas združijo v misli, ljubezni in razumevanju. Svečke bomo prižgali: - v Ljubljani, 28.12. 2006 ob 17.00 uri v Parku zvončkov - v Mariboru, 28.12.2006 ob 17.00 uri na Polju belih vrtnic Ob poeziji pesnika Toneta Kuntnerja se bomo spomnili na vse naše otroke, ki bi jih držali v objemu. Starši, stari starši, bratci, sestrice, prijatelji ...naj ob prihajajočih praznikih osvetlijo nebo neštete lučke in našim zvezdicam pošljejo tople misli. Sklenili bomo krog upanja. Drug drugemu si podali plamen in skupno oddajali še silnejši žar ljubezni. Sleherna luč na svoj način obeta, da tema nima zadnje besede. Toplo vabljeni vsi, ki v srcu čutite z nami. društvo Solzice
_____________________________
Moja dva srčka: angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011 Lukas - 28.02.2007
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Kako pogosto?qloqKako pogosto ste aktivni na facebooku?vsaki dan sem aktivna (
49%)

Ne nisem aktivna (
16%)

občasno pregledujem objave in delim objave (
21%)

me ne zanima saj je facebook spletno socialno omrežje zanič (
14%)
Število vseh glasov: 100Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!