|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
26.12.2006 20:52:55   
viv_
Lepo, da vam gre na boljše user posted image . Itak nas tolk tukej navija za Vasja, da eni rezultati pa morjo bit user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
27.12.2006 14:48:37   
Anonimen
Jančika, sem šele zdaj videla tale post. Vesela sem, da gre Vasji na boljše. Očitno ste iz hujšega ven.

Kar se pa rota virusa tiče je meni sestra v bolnici povedala, da je od osebe do osebe odvisno, kako se kaže. David, na primer, je bruhal, imel drisko, ni mogel jesti, imel je vročino in to ves teden... Ati je dva dni bruhal in imel drisko. Meni je pa bilo le en dan slabo kot hudiču... Pa smo vsi trije prebolevali isto bolezen.

Lani je bil David v bolnici v sobi zraven enega fantka, ki je imel rota virus (David je bil pa okužen z bakterijo). Obe z mamico sva si panično umivali in razkuževali roke. Hvala bogu, da mali ni dobil poleg njegove bakterije še rota virus...

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
27.12.2006 15:14:58   
ksenija.
Tudi jaz sem še le sedaj videla ta post, ker zadnje čase bolj malo visim na RR. Upam, da ste dsedaj že OK in da Kajetan ne bo nič fasal.

Tudi mi smo imeli božične praznike bolj tako, z Blažem se še vedno boriva proti alergiji, ki naju muči že tri tedne in še vedno ne vemo na kaj je alergičen. Dobro, da se nas je zdravnica v alergološki ambuulanti usmilila in nam bo v petek naredila testiranj izven ambulante. Delajo namreč samo ob ponedeljkih in bi tako prišli na vrsti šele po praznikih.

Božič pa smo preživeli vsi nahodni, samo ati se zaenkrat še drži.

_____________________________

Zala 2.10.2004
Blaž 15.4.2006
Iztok 5.10.2007
Uroš 7.3.2009

Slikice mojih sončkov: http://mojitrijesoncki.moj-album.com/
Moje ustvarjanje: http://ksenija.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
28.12.2006 20:49:09   
Pilar
Upam, da ste oziroma je Vasja že zdrav!!!! Srečno!

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
28.12.2006 21:19:26   
MarijaPo
Drzim vam pesti!!!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 55
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?