|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke 2007
12.1.2007 9:47:57   
guppy
Joj, pa se nas je res precej nabralo user posted image user posted image user posted image  Koliko bo to user posted image user posted image user posted image , hehehehe! nejka user posted image user posted image user posted image

surya, vse je v redu !!! Lokalna anestezija pri zobozdravniku popolnoma nič ne škodi nosečnosti !! Nič ne skrbi, res !!!

Anonimna user posted image user posted image , prav vesela sem, da si se oglasila !! To bo tvoja druga pikica?

Punce, uživajte v vsakem dnevu!!!

(odgovor članu surya)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Septemberke 2007
12.1.2007 9:52:33   
guppy
Septembrke smo se kar nabrale (z neuradnimi PDP in datumom prvega pregleda):

28.8. Pikica pokica  (PP 26.1.)

28.8. Marelica

1.9. guppy (PP 15. ali 29.1.)

1.9. Lili17

2.9. Anonimna user posted image user posted image user posted image

4.9. surya (PP user posted image )

5.9. Rožica*  (PP 15.1.)
5.9. Anonimna user posted image (PP 22.1.)

5.9. lani 27 (PP 5.2.)

5.9. nejka7 (PP 15.1.)

7.9. Carmy (PP 30.1.)

8.9. bodoča (PP 24.1.)

8.9. Anonimna user posted image user posted image  (PP 19.1.)

9.9. Čakajoča

?.?. Zaenkrat anonimna (PP 24.1.)

10.9. Ladybug_2007

13.9. Anonimna user posted image  user posted image  (PP 1.2.)

15.9. srček (PP 7.2.)

15.9. cuma (PP 6.2.)

20.9. buškica

Anonimne, podpisujte se na enak način, kot ste se prvič, da bomo vedele, ga gre za isto anonimko :)
Ko bomo imele "uradne" PDP, jih bom obarvala drugače user posted image

user posted image user posted image user posted image  nove nosečke: nejka7  !!
5.9. bo pa zelo roden dan :)

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Septemberke 2007
12.1.2007 10:21:02   
Anonimen
Jap, guppy zdaj se mi vse ok izpiše.

Prsa še kar bolijo, drugih znakov nobenih, me že skrbi da je že spet kaj narobeuser posted image . Prvič namreč tudi ni bilo nobenih znakov razen bolečih prsi in je šlo vse v franže.

Tiste ki vam je slabo se tolažite s tem, da je 30% manjša verjetnost za SS. Prebrala nekje na RR pri znakih nosečnosti se mi zdi.

Srček user posted image 5t2d

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Septemberke 2007
12.1.2007 10:29:12   
Anonimen
Koliko tednov in dni boste noseče, ko imate prvi pregled?

Zanima me zato, ker se meni zdi polnih 9t za 1 pregled še strašno daleč in pozno in se mi zdi, da bo do takrat minilo 1 leto in ne 1 mesec.
In če imate večina že veliko prej, bom klicala svojo G in zahtevala da me vzame prej.

Srček user posted image  5t2d

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Septemberke 2007
12.1.2007 11:04:09   
Anonimen
Pozdravljene!


Pa se pridružujem septemberkam tudi jaz (upam). user posted image

Bila sem že na pregledu, saj sem pred mesecem in pol bila operirana zaradi izvenmaternične nosečnosti. Strah je bil, da se je ponovila, saj sem imela krče in krvavitev,  v začetku rdečkasto, sedaj pa rjavo. No UZ je k sreči pokazal vgnezdeno jajčece v maternici in stopnja bHCG je tudi razmeroma visoka. Torej upanje obstaja, da bo 10.9.2007 prispela štorklja.

Sedaj pa sem na bolniški, kjer moram striktno počivati, dobila pa sem tudi dodatek progesterona.

Upajmo na najboljše.

Imate tudi druge kakšne čudne ravkaste izcedke? Bojda naj bi polovica nosečnic v prvih treh mesecih to imela.

Tina

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   [Brisano sporočilo]
12.1.2007 11:46:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   [Brisano sporočilo]
12.1.2007 11:49:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Septemberke 2007
12.1.2007 12:33:21   
lemavrica
Jest sem imela pa prvi pregled ( potrditev nosečnosti ) včeraj v 5 t naslednjega pa imam v 8t. Se mi zdi da me je kar hitro naročil in sem zaenkrat zadovoljna z njim.
Tko da tudi jaz bom imela rok septembra.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Septemberke 2007
12.1.2007 12:35:29   
Anonimen
Jaz sem bila pri prejšnji user posted image  pred 6 meseci na prvem pregledu pri 6t5d. Ko sem poklicala sem bila čez 1 teden na vrsti. Sedaj pa še cel mesec do takrat. Joj je to čakanja........Sploh če je prvič bilo vse narobe.

Jaz imam precej belega toka, pravzaprav malo zgleda na vnetje ki je prišlo točno tisti dan kot naj bi drugače bila M,  me malo srbi in peče, vendar ni tako hudo. Sem klicala G kaj naj naredim, ker se mi vnetje kar naprej pojavlja in če se lahko mažem z Canestenom 3. Pa je rekla da se ne smem, naj si kupim navaden Canesten in se po vsaki potrebi namažem samo od zunaj. Po 4 dneh že gre malo na boljše. Kakšnih krvavih izcedkov pa nimam.

Srček user posted image 5t2d

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Septemberke 2007
12.1.2007 12:53:24   
*Marty*
IZVIRNO SPOROČILO: Pikica pokica

Lep pozdravček!
Tudi pri nas smo dobili lepo božično darilo. Test sem namreč naredila 25.12. zjutraj in ga zavila v veliko škatljo ter ga nastavila možu pod smrekico user posted image . Ker sva darila odpirala že malo čez polnoč, sem naročila sinu ( 2,5 leta), da gre do ata in mu reče, da mu je božiček prinesel še nekaj. Joj, kako je bil presenečen, ko je zagledal user posted image user posted image .



oooooooooo  ful si si lepega darila spomnila. tud jz bom septemberka, nenačrtno seveda, kot pri prvem. rok pa bo 5.9.2007. verjetno bom rodila kasneje, ker sem tudi prvega 15 dni čez rok.                  komaj sem malo h sebi prišla od prvrga, zdej pa jovo na novo. vsem želim lepo nosečnost s čim manj slabosti, krčev in podobno.user posted image

Seveda tudi sama, saj je bil to prvi mesec poskušanja. ( enako hitro se je "prijel" tudi prvi).

Sicer še ne vem, ali bom pristala med avgustovkami ali med vami, saj imam prvi pregled šele 26.1. Po mojih izračunih bi morala imeti rok 28.8.
No, bomo videli, sicer pa se tako še beremo naslednjih 8 mesecev  user posted image  user posted image

Lepe pozdravčke vsem!

user posted image   user posted image user posted image

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Septemberke 2007
12.1.2007 12:55:28   
*Marty*
o groza, se opravičujem ker sem odgovor čist pomešala s tistim na katerega sem hotela odgovorituser posted image user posted image

(odgovor članu *Marty*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Septemberke 2007
12.1.2007 17:31:44   
cuma
Čestitke novim user posted image Marty,lemavrica,nefretiti,neyka user posted image !!!
Naj bo vaša nosečnost lepa in zdrava!

srček: a iz Strunjana si user posted image ?! Megla pa še kar vztraja user posted image ! A jo spihamo stran? Al se preselimo v LJ user posted image ?

(odgovor članu *Marty*)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Septemberke 2007
12.1.2007 18:04:24   
Anonimen
Ja, guppy, to je moja 2. nosečnost. Prvi je star leto in pol. Za prvega smo rabili 3 leta, zdaj pa je ratalo v šesto. Saj mi ni bilo nič jasno, ko je tako hitro uspelo.

Mene prsi čisto nič ne bolijo, se spomnim, kako je bilo prvič, pa še dnevnik sem si pisala. Tako da me je že malo strah, če je vse ok.
Prej, me je ravno nekaj bolelo spodaj., pa glava me tudi boli.
Malo moram potožitiuser posted image

user posted image user posted image 5t2d

(odgovor članu cuma)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Septemberke 2007
12.1.2007 19:23:49   
guppy
Septembrke smo se kar nabrale (z neuradnimi PDP in datumi prvega pregleda):

28.8. Pikica pokica  (PP 26.1.)

28.8. Marelica

28.8. *Marty* (PP 26.1.)

1.9. guppy (PP 15. ali 29.1.)

1.9. Lili17

2.9. Anonimna user posted image user posted image user posted image

4.9. surya  user posted image

5.9. Rožica*  (PP 15.1.)
5.9. Anonimna user posted image (PP 22.1.)

5.9. lani 27 (PP 5.2.)

5.9. nejka7 (PP 15.1.)

7.9. Carmy (PP 30.1.)

8.9. bodoča (PP 24.1.)

8.9. Anonimna user posted image user posted image  (PP 19.1.)

9.9. Čakajoča

?.?. Zaenkrat anonimna (PP 24.1.)

10.9. nefretiti  user posted image

13.9. Anonimna user posted image  user posted image  (PP 1.2.)

15.9. srček (PP 7.2.)

15.9. cuma (PP 6.2.)

?.?. lemavrica user posted image

20.9. buškica

Anonimne, podpisujte se na enak način, kot ste se prvič, da bomo vedele, ga gre za isto anonimko :)
Ko bomo imele "uradne" PDP, jih bom obarvala drugače user posted image

user posted image user posted image user posted image  nove nosečke: nefretiti, lemavrica, *Marty*  !!
5.9. bo pa zelo roden dan :)

< Sporočilo je popravil guppy -- 12.1.2007 19:30:06 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Septemberke 2007
12.1.2007 19:27:25   
Anonimen
cuma, danes je dopoldan tako lepo kazalo, da se bo sonček prebil skozi meglo, da sem dala 3 stroje cunj oprat.In kaj imam od tega? Gosto meglo in spet bo vse smrdelo po vlagiuser posted image . Od doma iz štajerske pa vsak dan dobivam poročila da se kopajo v sončku in da zvončki cvetijouser posted image .

Anonimna, midve sva pa na dan točno nosečiuser posted image . A bova še rodit skupaj šliuser posted image . Kdaj imaš prvi pregled?

Srček user posted image 5t2d

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Septemberke 2007
12.1.2007 19:34:08   
guppy
srček, cuma, kako lepo sta se pa vidve našli user posted image  Če hočeta vama pošljem še jaz po pošti kak zvonček z vrta, iz prestolnice. Tukaj je danes sijalo tako sonce, da sploh ni za verjet. Škoda, da sem na bolniški.

srček, če te kaj tolaži - jaz sem uradno naročena na 1. pregled šele v 10. tednu...

Anonimna user posted image user posted image , čestitke, da je ratalo tako hitro! Sem vesela zate! Za bolečine pa se raje ne pritožuj, da ne boš priklicala hudiča user posted image
Dobrodošle, nove nosečke !!!! user posted image  user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Septemberke 2007
12.1.2007 20:11:10   
Anonimen
Srček, mislim, da si ti 2 dni manj noseča, če imaš rok 15.9.user posted image

Torej si danes polnih 5 tednov. Ali pa sem se jaz zmotila v štetju, bom še enkrat izračunala. Kdaj si imela ZM? jaz 6.12.
Lahko pa greva tudi skupaj rodituser posted image

Guppy, imam nekam slab občutek, pa ne vem zakaj...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Septemberke 2007
12.1.2007 20:13:38   
Anonimen
Sem se zgoraj pozabila podpisat user posted image user posted image

Zdaj bi pa skoraj pozabila vklopiti anonimnostuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Septemberke 2007
13.1.2007 6:53:36   
Zoya27
Lep pozdrav!
Tudi jaz se pridružujem septemberkam. Po mojem izračunu bo predviden datum 13.9. Prvi pregled imam 1.2.

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Septemberke 2007
13.1.2007 8:24:08   
Anonimen
Se vam še jaz pridružimuser posted image  Danes je CB tudi meni pokazal user posted image . Noseča sem 6t in 2d, na pregledu še nisem bila. Po mojih izračunih naj bi bil PDP 5.9. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zoya27)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Septemberke 2007
13.1.2007 8:37:08   
Anonimen
Čestitke user posted image user posted image

Ampak vas bo pa res veliko na 5.9.   bi bilo dobro še malo na luno pogledat....pravijo ginekologi, da se pozna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Septemberke 2007
13.1.2007 8:44:03   
cuma
Bravo zoya in žabonka!!!!! user posted image user posted image
Septembra bo pa gužvauser posted image , Kje boste pa rodile punce? Jaz bom v Izoli, kot prvič. Še kdo? Srček?

srček: danes dej cunje prat, štajersko pa poklič v nedeljo,ko se jim bo poslabšalo user posted image user posted image user posted image !

Ker se kaže sonček (kaj je že to?), gremo pohajat!!!!Končno! Izkoristite lep dan tudi vi! Svež zrak pomaga proti slabosti!!!
Se tipkamo!

Cuma user posted image  5t1d

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Septemberke 2007
13.1.2007 8:53:50   
Zoya27
Čao Cuma. Sicer mislim, da je za odločitev o kraju še dovolj časa, vendar verjetno v Izoli (bližina).

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Septemberke 2007
13.1.2007 12:06:50   
jst86
živjo punce!
tudi jaz se vam z veseljem pridružim.PDP še ne vem-enkrat septembra(začetek)user posted image . Zadnja M je bila 2.12., 22.1. pa imam prvi pregled.
Tako da še mene prosim na seznamčekuser posted image !
Nekih silnih slabosti še nimam, me pa 2 dni boli in špika tam spodaj.
Lepo nosečnost vsem nam user posted image !

pa pa

(odgovor članu Ladybug_2007)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Septemberke 2007
13.1.2007 12:31:44   
Zoya27
lep pozdrav, jst in čestitke user posted image  user posted image  user posted image .
tudi jaz imam podobne simptome kot ti, pa še slabo spim zadnji tedenuser posted image , tako da sem že precej utrujena.
Mirno nosečnostuser posted image

(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?