|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
6.1.2007 18:30:46   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

pomoje ti ne bo treba na ta seznam, ker bo operacija pomagala, da bo prej uspelo. Bomo držali pesti zate user posted image user posted image user posted image user posted image


Hvala Pika, naj se ti besede pozlatijo user posted image

Sam sem slišala, da boš ti prej na vrsti user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
6.1.2007 20:55:25   
Neža81
Čer!

A že počivate? Mene te inekcije zelo zdelujejo! Kaj pa ostale? Čez pol ure po vbrizgu mi začne inekcija delovat in točno čutim kak gre zdravilo proti jajčnikam. Smešno ampak res. Zdaj je eno uro od pika in me ful špika v jajčnikah.

Tiste ki se špikate ..... kam si dajete inekcije? Jaz si jih dajem v trebuh oz. po popek. Med. sestra v ambulanti mi je prvo inekcijo stisnila zelo neboleče, a danes mam plavi lamp user posted image  Upam, da ne bom mela celega plavega do punkcije.

Tosja.... hvala za seznam ... zlata siuser posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
6.1.2007 21:08:09   
Neža81
Ker imam ravno čas, vam bom napisala en vic. Malo dolgi, ampak se ga splača prebrat.

Trije moški ga pijejo za šankom v neki gostilni.... eno pivo....pa še eno .....pol pa še eno.... torej pivo za pivom....  Ko so imeli v riti že kar nekaj pirov, se odločijo da grejo v kurbnhaus. In res..... v kurbnhausu zahtevajo 3 kurbe, vendar sta na razpolago bili žal še samo dve. Dva izmet treh prijateljev se dogovorita, da bosta onadva imela ti dve kurbi, ta tretjemu, ki je nažgan ko drek pa bodo napumpali gumiančko, kajti razlike zaradi preveč popitih pirov itak ne bo opazil. In res odidejo vsak v svojo sobo in začnejo digi dagi po ritki nagi. Čez nekaj časa pa prihiti iz sobe kolega, ki je bil v sobi z gumiančko in se dere na ves glas:" AAAAAAAAAAAA, prijatla čarovnico sem **** user posted image , čarovnico sem ****user posted image !!!" Pa ga en vpraša:" Ja kak te veš da je bla čarovnica?" Pa mu oni odgovori:" Ja za zizo sem jo vgrizno, pa mi je čez okno spizdla!"


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
6.1.2007 21:48:06   
tosja
 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
7.1.2007 10:26:15   
pika74
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Neža81 take rabmouser posted image user posted image user posted image user posted image

Praviš, da te zdelujejo te inekcije. Pri meni je tako, da včasih bolj, včasih manj. Kakor kdaj. Jaz si jih dajem v bušija. Danes me je malo peklo, ko je šla šprica not. Drugač ni neke panike. Pa tud fleki po 1 dnevu izginejo. V bistvu so samo majhne pikice.

Me je pa par dni nazaj ponoči ob dveh tako zvilo, da me je vrglo iz spanja... taki krč v jajčnik, da sem se ene 15 zvijala od takih bolečin, kot še nikoli v življenju. Nisem vedela, kako naj se dam. Al naj skrčim kolena al naj se dam na bok al kaj... po 15 minutah je pa nekak minilo. user posted image

Upam,da se ne bo več ponovilo.

No, lepo nedeljo vam želim!

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
7.1.2007 11:07:34   
čiška
Tosja si pa res pridnauser posted image user posted image user posted image !Jaz imam v torek punkcijo,moram pa rečt ,da sem malo razočarana nad sabo,ker imam samo tri jajčeca.V prvem postopku jih je bilo 7.Upam,da bo kej s tega!Punce upam,da dobro prenašate inekcije,želim vam vse naj naj.Meni je bilo v tem postopku zelo slabo ,ene parkrat sem tudi bruhala,upam da je pri vas boljše.Živci me pa tud dajejo!user posted image Tokle zaenkrat.lp

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
7.1.2007 11:44:48   
Elysabeth
Čiška, da te malo potolažim...bolje 3 kvalitetna jajčeca, kot pa več nekvalitetnih, ne? Veš, tudi mene je malo strah, da bom pridelala manj celic kot v prvem postopku, kljub povečani dozi - sploh zaradi tega, ker imam sploh nimam nobenega trebuha v primerjavi s prvim postopkom. No...bomo videli, ne bom se še zaradi tega sekirala, tukaj pa res nimam kaj...

in ostale, kako ste kaj? Jaz že komaj čakam, da bo vse skupaj za mano, res!

(odgovor članu čiška)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
7.1.2007 11:47:51   
pika74
čiška - jaz mislim, da je še vedno možno, da je jajčec več. Sploh pa je do torka še nekaj dni. In UZ ne pokaže ravno 100% pravilno število jajčec. Včasih so jajčeca eden nad drugim. Tako, da počakaj do torka. Vsekakor pa vedi, da je samo jajčece dovolj, da postaneš user posted image .

A si imela zdaj kratki ali dolgi postopek? A si imela sedaj Suprefact + Menagon ali kako se že reče tistemu?

Se te spomnim iz maja/junija, ko sva se skupaj tresle... evo nas pa sva spet v istem šmornu user posted image .

Držim pesti, da bo vse tako, kot si sama želiš.

pa-pa

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu čiška)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
7.1.2007 11:54:00   
pika74
Elyzabeth a tebi so pa povečali dozo? Kdaj pa? A po prvem UZ ali že od začetka? Kolikšno dozo pa jemlješ, če ni skrivnost?

Meni so predpisali po 0,6 ml Suprefacta, 15.1. se moram pridit pa pokazat na prvi UZ. No, zdaj pa čakam na M, ki bi morala že včeraj pridit, ampak po pričakovanju bo najbrž še ene par dni zamujala. Ma se ne sekiram. Bo že prilezla tepka. Še vedno je.user posted image

Glede trebuha pa... meni se buši poveča čim se mu približa prva inekcija. Torej sem že napihnjena, kljub temu, da jem mogoče še manj, kot prej. In tudi pri prvem postopku (čeprav je bil kratek) je bilo tako. In najbrž bom še kakšn kilco dodatno pridelala v tem postopku.

zdaj pa šibam kuhat user posted image user posted image user posted image user posted image  (mi goveja župca že vre user posted image )

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
7.1.2007 12:20:27   
Elysabeth
Pika - moja doza Suprefacta je skoz 0,6, Gonala pa po 225 enot ( v primerjavi s prvim postopkom, ko sem imela 4-krat po 225 enot, potem pa naprej po 150 enot) sedaj imam skoz 225 enot...no bomo videli, kaj bo pokazalo na 2. UZ. Pustimo se presenetiti!

Meni že ta doza seka, si ne predstavljam, da bi imela še kakšno enoto več. Kakšne doze imate pa kaj ostale?

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
7.1.2007 12:31:53   
čiška
Mah res mam mal krize!V prvem postopku sem mela 7 jajčec,potem pa samo 3 dobre zarodke in zdej me je strah ,da ne bojo vsi bljakuser posted image .Porabiš en IVF pa še ni nobenega produkta od tega!Saj vem,da rabiš en dober zarodek,ampak nekatere imajo po 10 zarodkov in imajo pač večjo možnost zanositve tudi po IVF-ju.Glede na to ,da imam že 32 let me že mal panika hvata(moj pa 37)starudijeuser posted image Moja diagnoza je endometrioza in sem zadnjič brala ,da tudi ko zanosiš se pri end.sproži en hormon(nimam pojma kateri),ki sproži spontani splav!Pa kva bom še zvedla???????user posted image Potem.se še nisem mogla odločit ali vstavit dva zarodka ali samo enega.DR.Ribičeva mi je svetovala samo enega!Glede na to ,da sem zanosila v prvem postopku z obema mojima sončkoma,sploh ne vem, al čmo enga al čmo dva.Potem pa sem govorila z mojo drago prijateljicio,ki sem jo spoznala na GK lj in mi je svetovala,da še vedno je bojlše dva!Hvala K!Ko sem vprašala mojga itak ni vedu!Porkaduš, proklete endometrioze,pco-ji.pregrade,hormoni,jacevodi............Evo mal sem se skašljala Hvala ker ste brale!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
7.1.2007 12:36:51   
čiška
Aja še tole PIKa pozabla sem ti odgovort-obakrat sem imela dolgi postopek(superfakt+menopur).Ne vem,če ni boljši gonal,kakšne izkušnje imate?

(odgovor članu čiška)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
7.1.2007 12:45:00   
pika74
Moja doza v prvem (kratkem) postopku je bla Gonal po 225... sam men se zdi, da ves čas. Sam na konc se je pol dodajal ša cetrotide al kaj je že blo. In pol po punkciji se mi zdi, da še utrogestan al kaj. Pismu mam slab spominuser posted image .

Zdaj pa sam to vem, da mam po 0,6 suprefacta vsak dan do 15.1. (skupaj 15 dni)... pol pa še ne vem, kaj mi bojo dal.

čiška, ti se kr skašlej - zato je forum tukejuser posted image . Če se bo pa preveč zatikal, te bomo pa še po hrbtu mal potolkle, da boš spravla hudiča user posted image  ven iz sebe user posted image user posted image user posted image . Sam ne se šparatuser posted image .


Čiška, jaz sem imela prvič kratkega, pa je blo 7 celic in od tega 2 dobri in te dve sta šle not in ni blo nič...
Pol je pa Drobnič reku, pa dejmo zdej probat dolgi postopek. Bomo vidl, kaj bo.

Babe - a vam neki povem - enkrat nam bo že ratal, sam obupat ne smemo!!!!

Tista, k bo obupala, jo bomo pa nabunkaluser posted image , da si bo hitr premislila user posted image user posted image

Tist glede unga hormona, ki se sproži pri tistih s PCO takoj, ko zanosiš, je pa sorrčy pomoje iz trte izvita. Forget it!!! To se teb punči ne bo zgodilo!!! Zapomni si to!!!

Uh pa sm se še jest mal skašljala. Zdej morm pa še en recept nek staknt za eno omakco za zravn puranovga zrezka in riža.

pa-pa

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu čiška)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
7.1.2007 13:45:17   
tosja

user posted image   user posted image   IVF, ICSI - Januarčice, februarčice user posted image  user posted image   
 

 
1) pika 74 - začetek špikanja 31.12., 2.IVF
2) Neža 81 - začetek špikanja 4.1., IVF
3) mekeke - punkcija februar???
4) Taja 79 - začetek februarja, 2. ICSI
5) Vesna_2 - ???
6) Elysabeth: začetek špikanja december 2006, punkcija januar, 2. IVF
7) Crnitulipan - punkcija sredina januarja
8) Mijavček: začetek špikanja 23.1
9) čiška - 2. IVF - 9.1. punkcija 
10) Ursulca - dogovor o 2. ICSI
11) leli - začetek špikanja 11.1.
 
user posted image   user posted image   user posted image   BRAVO 11 bodočih user posted image    user posted image  user posted image  user posted image  
 

 
seznam NAVIJAČIC user posted image  user posted image  user posted image  
 
  • tosja
  • mojca9000
  • soncek.djukelica
  • koala
  • Ninika1

  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
7.1.2007 13:47:40   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: čiška

............Evo mal sem se skašljala Hvala ker ste brale!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

 
 
user posted image user posted image user posted image  ti se sam skašljaj user posted image  user posted image  user posted image
user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu čiška)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
7.1.2007 13:55:21   
čiška
Pika, kaj si faca-bum tresk tista ,k bo zgubla upanje!Pika kaj se kej dogaja iz Špelko iz majčic-junijčic!!!Kej veš?Kar malo jo pogrešam,nič se ne oglasi!Pogrešam pa zdej, Čarno se nič ne oglasi,pa Elysabeth ,moram ti rečt,da apsolutno nimam nič boleče joškice ,nič od nič......Res pa je ,da sem se v prvem popstopku zredila 10 kg!Sem kot Švarci!(neger)Strah me je,da preden bom jest noseča ,da bom že kot balon:)Zanimivo,ker na nekatere pa popolnoma nič ne vpliva na težo!Jaz poznam punce ,ki so se po IVF-ju zredile tudi po 20 kil,jaz pa sem se10.Moj ,k je kot kobilca se kar zgubi proti menuser posted image user posted image Punce oglaste se,kje ste???????

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
7.1.2007 18:07:08   
pika74
Ja Špelka se je potem še parkrat oglasila... potem je pa izginila...

upam, da se kmalu kaj oglasi. No mogoče je pa med tem časom že user posted image . Tudi to je možno.



_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu čiška)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
7.1.2007 20:08:43   
Špelka
Ojla, bejbe!

Špelka tuki user posted image . Morm rečt, da je kr lepo, če vidiš, da nekdo sprašuje po tebi. No, pa da obrazložim mojo odsotnost... Spremljam vas sicer redno, držim user posted image  za vse vas, samo se mi zdi, da nimam nč pametnega za povedat.

In ne - Pika - nisem user posted image . user posted image  Ker je to pr meni z istega razloga ravno tako mogoče kot pri tebi - torej bolj malo mogoče. user posted image  Jaz sem imela sicer termin že novembra. Pa ne vem... Tko nekako iz meseca v mesec zbiram pogum za naslednji postopek - odlašam iz meseca v mesec.... Zdej mam pa še zagovor magisterija planiran za 19.1., tko da tudi z januarjem ne bo nič. Zdej planiram, da bi šla v postopek konec februarja, mam pa za zdej planiranga ta kratkega.

Vidim, da je že kr nekaj IVF-jevk postalo user posted image  - Poopsie, Kapica, Niovi, Sisy, pa še katera bi se našla, kar je zelooo spodbudno za vse nas.... Aja, pa Buškica je na zelooooo dobri poti....

Čestitam vsem za nazaj... user posted image user posted image user posted image

Tko, punce - stisnte zobe, pa pozitivno v novi dan, pa ni vrag, da ne bi izboljšale "naše" statistike!!!!

P.S.: pa Čiška - upam, da boš tokrat bolj po pameti delala teste, ne že sedmi dan! user posted image  A je prou?

Tko, držte se, pa vesite, da sem ena izmed tistih, ki mislijo na vas in vam držijo user posted image , da čimprej doživite tako opevana čudesa user posted image  in materinstva!

Ajde, držte se!

LP, Špelka

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
7.1.2007 21:05:32   
Neža81
čer!

Joj kak mene matrajo te inekcije.... meni je v eno slabo. Pa vetrovi me matrajo, tak da mojmu včasih že solze tečejo od smrada, ki prihaja iz moje riti user posted image user posted image user posted image .Smešno, ampak resnično. Pa enih par močnih krčov sem melA. Madonca, samo jamram. Upam, da se splača. Hvala bogu da ma veliko špeha na trebuhu in da inekcija ne boli fejst.


Meni je dohter rekel, da naj grem v bolniško, če se bom slabo počutla. a je vam tudi kaj omenil bolniško? Sicer jaz nisem v bolniški ker sem itak doma pr mojem zaposlena, počivam pa po službi, ker mi je kar fejst slabo. Eno vprašanje imam: Kdaj bom morala hoditi na ultrazvok? Druge inekcje - Gonal začnem jemati 18. januarja. A se na ultrazvoku vidi, če so vredi pridelani oz. če niso? Ne vem kak se stvar odvija naprej po špikanju.

Že počivate?



(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
7.1.2007 21:17:34   
Neža81
Nekje sem zasledila boleče zizike ... moje so že itak ogromne, da ne morem na trebuhu spat, zdaj pa še me bolijo, kot da sem noseča - bog pozlati moje besede - AMEEEEEEEEN! user posted image user posted image user posted image

Pa kje ste vse? Gledate film Nune pojejo, a?

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
7.1.2007 22:14:21   
tosja
user posted image  Neža tvoj znakec je fantek -  saj si punčka user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
8.1.2007 10:49:07   
Ursulca
Ojla ojla!

Vidim da je seznam ze narejen.
Mi smo se zmenili da prideva 22.01.2007 po zdravila in da začnem z sprejanjem v nos.

Potem pa spet en mesec nestrpnosti. :)

Zasedila sem da imate nekatere ful problemov z hormoni. Mene v prvem postopku ni nič matralo in mislim da je  bil vzrok da sem dobivala premale doze glede na mojo težo.
Pa samo eno jajcece sem pridelala in se ta se je verjetno sprozil po naravni poti.
Upam da bom imela v drugem postopku več jajck in s tem tudi več tezav.
Komaj čakam glavobole in slabosti saj vem da bo to znak da se bo več jajckov sprozilo.

Ursulca

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
8.1.2007 13:43:16   
čiška
Ojla Špelka lepo,da si se oglasila.Pridna pa kot mravljica(magisterij)user posted image Jaz ga bom mela, mogoče v naslednjem življenjuuser posted image !No, potem bomo zate držale pesti v februarju,letos pa mora neki ratat,ni hudič!!!!!!!!!!   Jaz se psihično pripravljam na punkcijo in upam,da ne bom kakšno sestro al pa zdravnika z nogo butnla ker me bojo matraluser posted image user posted image P.S.Špelka ,obljubim da ne bom naredila testa 7 dan,mogoče bom zdržala do 8-ega.Ha ha hecam se.                                                                                                                                                                                                       11 dan ga bom pa res naredila,če ne bo user posted image vmes!lp

(odgovor članu Ursulca)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
8.1.2007 18:52:28   
pika74
Oooooooo kdo se je oglasil - Špelka - user posted image user posted image user posted image user posted image

kje si ti srce?

A zagovor magistrske bo. Ja pridna pridna (tko kt jest hehehuser posted image user posted image user posted image ).

Na nek način te zastopim, da odlašaš z IVF... po drug stran bi te pa rada mal u tazadno, da bi blo fajn, če bi šla kmal spet na IVF. Zakaj? Zato, ker bi bla ti ful fajn mami in je škoda, da mora tvoja bebica čakat na to. Sam bom vljudna in te ne bom terala. Vem, da je težko... in vem, da nimam pravice, da ti solim pamet.

Ko se boš sama odločila, takrat bo pravi čas za to. Poslušaj samo svoje srce in takrat bo pravi čas. Verjemi. Itak si brihtna punca.

Sam še nekej, pol pa res neham težit. Jaz sem imela v prvo kratek postopek in je blo tko hitro vse skupaj mimo, kot bi mignil. Res. A se spomniš. Takrat, ko sva se srečale, si ti dala že celo kalvarijo skoz, medtem ko sem jaz vse skupaj zaključila v slabih dveh tednih in to s punkcijo vred.
Zdej pa res nehamuser posted image .


Neža81 - a tebe pa vetrovi matrajo user posted image user posted image user posted image user posted image . Kupi tvojmu kapljice Visine (za bolj jasen viduser posted image user posted image ).

Glede vetrov pa tole: Punce, ki ste v IVF in ostalih ICSI postopkih, ginekologi v tem času svetujejo, da se izogibamo prehrani, ki napenja (fižol, ohrovt, zelje...saj same veste, kaj napenja). Skratka, jejmo čim lažjo hrano, ki ne bo težka za želodec in prebavni trak. Saj veste, jajčniki so stimulirani in delujejo malo bolj, kot običajno.... (vir: Pušenjak)

Bolniške meni ni nihče omenjal in mislim, da bom zdržala do punkcije. Ob punkciji si bom pa vzela ene par dni, da pridem k sebi user posted image .

Meni so naročili, da 15.1. pridem na prvi UZ in morda se bo takrat že kaj videlo. Čeprav ne pričakujem preveč, saj moram najprej dobiti M, ki mi že zamuja (danes je že 30. dan ciklusa).

Uf sem se danes razpisala...user posted image

lp

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu čiška)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: IVF, ICSI - Januarčice, februarčice
8.1.2007 19:15:51   
tosja
[
user posted image   user posted image   IVF, ICSI - Januarčice, februarčice user posted image  user posted image   
 

 
1) pika 74 - začetek špikanja 31.12., 2.IVF
   15.1. UZ
2) Neža 81 - začetek špikanja 4.1., IVF
3) mekeke - punkcija februar???
4) Taja 79 - začetek februarja, 2. ICSI
5) Vesna_2 - ???
6) Elysabeth: začetek špikanja december 2006, punkcija januar, 2. IVF
7) Crnitulipan - punkcija sredina januarja
8) Mijavček: začetek špikanja 23.1
9) čiška - 2. IVF - 9.1. punkcija 
10) Ursulca - 22.1.dogovor o 2. ICSI
11) leli - začetek špikanja 11.1.
 
user posted image   user posted image   user posted image   BRAVO 11 bodočih user posted image    user posted image  user posted image  user posted image  
 

 
seznam NAVIJAČIC user posted image  user posted image  user posted image  
 
  • tosja
  • mojca9000
  • soncek.djukelica
  • koala
  • Ninika1


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image    


JUTRI (9.1.2007) ima čiška punkcijo! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?