|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 3.1.2007 - NIZKI ŠTART!!! -LOČEVALNA
4.1.2007 18:02:11   
bobby
Kaj pa moškim v mini bikini?user posted image user posted image

(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: 3.1.2007 - NIZKI ŠTART!!! -LOČEVALNA
4.1.2007 18:36:51   
Julija08
Kaj je z moškimi, več vas je boljše bo, vsi ste dobrodošli!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo jaz sem se pa zdj resno lotila zadeve, takoj ko sem prišla domov sem šla še na BP, potem pa še v savno (infra - baje pomaga pri hujšanju)?!user posted image

Zdaj grem pa kuhat testenine s polivko za jutri. Aja za večerjo bom mela pa 3 kepice sladoleda in eno vrstico jedilne čokolade.

A je uredu jedilna, ali mora biti prav una 80% temna?

(odgovor članu bobby)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: 3.1.2007 - NIZKI ŠTART!!! -LOČEVALNA
4.1.2007 18:48:49   
Kofi
A je uredu jedilna, ali mora biti prav una 80% temna?


Jedilna bo kr vredu...une ne vem če boš pojedla kak košček :) Te bo zapekla user posted image user posted image

No, punce in fantje, zdaj pa tak...

Povejte kaj boste--- MINI BIKINI al TRSKE?
REs je bolj fajn da se vsak dan nova tema začne...tista, ki bo pač prva...ker če ne je preveč za iskat kje si končal brat in podobno...pa še fajn je, da se nikol ne zmotiš keri dan maš...meni se je proti koncu to že res dogajalo user posted image user posted image

Tko da bi tukaj pol kr zaključli...še predolgi naslov je :) user posted image  Se strinjate?

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: 3.1.2007 - NIZKI ŠTART!!! -LOČEVALNA
4.1.2007 19:03:02   
Anonimen
Se strinjate?


Jaz se, ker sploh ne vem na kateri temi naj pišem potem pa skačem iz ene na drugo...

(odgovor članu Kofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: 3.1.2007 - NIZKI ŠTART!!! -LOČEVALNA
4.1.2007 20:30:26   
Mojra
jest tud nisem vidla da je ze ena tema- evo sem zraven, danes drugi dan- škrob ( zelenjavna rižotka + solata ) pa juhuhu brez kruha.

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: 3.1.2007 - NIZKI ŠTART!!! -LOČEVALNA
4.1.2007 20:38:05   
Anonimen
Ja, se strinjam.

(odgovor članu Mojra)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: 3.1.2007 - NIZKI ŠTART!!! -LOČEVALNA
4.1.2007 20:39:33   
kepa*
Hja, pol pa dajmo pisat vsak dan novo temo, ta pa naj se magari zaklene. Saj ne, šalim se. Ja, lepo bi bilo, če bi bile vse na kupu.
Tosja bo verjetno delala sezname, imam občutek. Pa se zmenimo, da se 1x tedensko (recimo pon, kot je predlagala mekeke) tehtamo in sporočamo, koliko je minusa.
Svojih kg žal ne bom razglašala, jih je preveč.user posted image


Drugače pa bo kmalu konec drugega dne. Še 88 to go, hehe.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: 3.1.2007 - NIZKI ŠTART!!! -LOČEVALNA
4.1.2007 20:43:21   
Anonimen
Bravo Kepa,jaz tudi ne bom svojih kilogramov predstavljala vesoljni Sloveniji user posted image .
Vidim,da že šteješ dni,kot v vojski.Še 88 dni user posted image  !

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: 3.1.2007 - NIZKI ŠTART!!! -LOČEVALNA
4.1.2007 21:04:37   
kepa*
user posted image  Hehe, se mi skor ne splača dni štet, ker bi jaz potrebovala še najmanj 2x podobno dieto, da se za silo spravim v red. Sem se pa odločila, da je zame leto 2007 zelo zelo pomembno, med drugim tudi zato, da spravim svoje zašpehano telo v nek pogon. Sem mu napovedala vojno, špehu, mislim.user posted image  Upam, da mi bo uspelo. Ne, ne ... VEM, da mi bo uspelo!

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: 3.1.2007 - NIZKI ŠTART!!! -LOČEVALNA
4.1.2007 21:20:53   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Pa se zmenimo, da se 1x tedensko (recimo pon, kot je predlagala mekeke) tehtamo in sporočamo, koliko je minusa.
Svojih kg žal ne bom razglašala, jih je preveč.user posted image


Predlagam, da se tehtamo ob sredah user posted image  - ker smo v sredo štartale.
Jutri bom odprla novo temo - kot želite!!! user posted image

S e že veselim jutrišnje večerje user posted image  sladoled njamiiiiiii user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: 3.1.2007 - NIZKI ŠTART!!! -LOČEVALNA
4.1.2007 22:08:20   
Pingvinčica
Jaz sem pa danes za kosilo krompirjev golaž in kos kruha, za večerjo pa pol manj.
Kaj boste pa jutri kuhale za kosilo, večerje se pa že veselim.
A tisti vodni dan se bomo tudi šle, ker jaz vem da ne bom zdržala

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: 3.1.2007 - NIZKI ŠTART!!! -LOČEVALNA
4.1.2007 22:18:05   
kepa*
Jaz bom jutri sigurno testenine.
Zvečer bo super, ja. Sploh zame, ki sem velika sladkosnedka.

Jaz bom sigurno imela vodni dan, mi pedstavlja velik izziv. Čeprav bo pa pestro, najprej sadni potem pa vodni dan.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: 3.1.2007 - NIZKI ŠTART!!! -LOČEVALNA
5.1.2007 0:06:56   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: Tia2005

A tisti vodni dan se bomo tudi šle, ker jaz vem da ne bom zdržala
. 

Seveda Tia, kaj si pa mislilauser posted image . Ti bi ga kar prešpricala user posted image  user posted image  
Saj do takrat boš že vsega hudega vajena user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 88
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?