|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: najin parček in veliki borec David
3.1.2007 13:06:25   
Tejči
Bogi mali pikec, mene kar stiska pri srcu, ko berem kaj vse je moral prestatiuser posted image

Držim pesti, da bo vse vredu in boste čimprej skupaj doma in se cartaliuser posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: najin parček in veliki borec David
3.1.2007 14:16:20   
POKPOK
Tako kot si sama napisala; zdravniki itak povedo najslabši možen scenarij. Sploh ne razmišlaj, da bo kaj slabega. David je tako majhen, da ne ve kaj se dogaja. Ti pa rabiš moč, zato samo POZITIVNE misli.
Ne vem, če ti bo v pomoč. Ko sem jaz predčasno rodila, prvi mesec  nisem spraševala, kako je z mojo pikico. Enostavno sem vedela, da bo vse dobro. Samo enkrat sem vprašala, pa mi je dežurni zdravnik povedal najbolj črn scenarij. Za isto stvar mi je par ur kasneje osebna zdravnica povedala, da se bo v dveh dnevih uredilo. In se je. Takrat sem se odločila, da moj otrok potrebuje mene kot mamo in ne neko panično zaskrbljeno osebo.
Počivaj kolikor moreš, cartaj svoja dva sončka in ne skrbi.



(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: najin parček in veliki borec David
3.1.2007 14:16:22   
SIJA
čESTITKE ZA OTROČKA!
zGLEDA, DA STE NAJHUJE ŽE PRESTALI, OSTANI MOČNA ŠE NAPREJ, GRE VAM SUPER, ČE PA SE KDAJ ZJOKAŠ, TI BO PA NASLEDNJI DAN ZATO LAŽE,
sREČNO
sIJA

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: najin parček in veliki borec David
3.1.2007 14:18:27   
Lusa
Ema zadnjič sem prebrala na RODILI SMO,da imaš dva prekrasna fantka ,zdaj pa toleuser posted image ...Hudo mi je ,ker predobro vem kaj prestajaš.

Če se spomniš ,je tudi naša princeska Ajšauser posted image imela zavozlan dvanajstnik in nato 4operacije in poglej jo kako se je borila.Na koncu ,ko je črevesje bilo dobro ,pa ji je žal srček odpovedal.Tudi Ajša je imela broviacov kateter-v žilo speljano cevko za hranjenje.(ima david tudi to)Hočem ti povedati ,da nas naši sončki vedo zelo presenetit ,seveda v pozitivno.In vedi tudi DAVID te bo.Vendar mi pa ni jasno zakaj ima stomo?Saj ima stomo ali ne?Če pa črevesje deluje in je dovolj oživčeno,a ne?Menim ,da bo vaš korenjak zelo hitro brez teh cevk.Oprosti za mojo radovednost!

David ,le pogumno naprej!

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: najin parček in veliki borec David
3.1.2007 15:11:31   
Erdbeere
Ema želim ti predvsem ogroooooooooomno pozitivnih misli, ter da bi se stanje Davidu čimbolj popravilo, kolikor se da...ker kakor sem razumela, ne vem ali bo imel celo zivljenje kateter?

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: najin parček in veliki borec David
3.1.2007 15:22:06   
Mina1
Tudi jaz upam, da bo mali David kmalu doma in upam vse najboljše za vse vas. Ostanite močni skupaj, držim pesti, da mali David zmaga, da boste vsi 4-je spet skupaj. Mislim na vas...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: najin parček in veliki borec David
3.1.2007 16:09:55   
emaa
Koliko časa bo imel kateter se ne ve, lahko celo življenje, lahko ne, vse je odvisno od sposobnosti adaptacije njegovega črevesja.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: najin parček in veliki borec David
3.1.2007 19:24:54   
Anonimen
Joj, Ema, držim pesti za najboljši možni scenarij. Držite se. Davidu pa pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: najin parček in veliki borec David
3.1.2007 21:39:11   
viv_
Držim pesti, da bo vse OK. Srečno! user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: najin parček in veliki borec David
3.1.2007 22:02:49   
mehurčica
Ojoj. Držim pesti, da bo mali David čimprej vredu!user posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: najin parček in veliki borec David
4.1.2007 13:54:20   
Anonimen
Dokazal je , da je pravi borec...uspelo vam bo.Verjemi, upaj!!!

Lahko ti dam tolažbo, da če se je imelo to za zgoditi, hvala bogu da se je zdaj, ko bo komaj začel rasti. Vse bo šlo na bolje, upam, verjamem.
Držim pesti, pa svaka vam čast, da ste tako močni.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu mehurčica )
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: najin parček in veliki borec David
4.1.2007 20:26:11   
Polly
Srečno   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Kako je življenje lepo!

http://regi.si/srce/

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: najin parček in veliki borec David
5.1.2007 12:21:00   
KBM
Vsem skupaj en velik objem!
Želim vam,da se kmalu vse lepo poštima in veliko zdravja in sreče !!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: najin parček in veliki borec David
5.1.2007 15:28:32   
lana38
emamair, user posted image user posted image zate in za tvojega sinčka Davida.user posted image Pa še en objemček, da ti bo lažje.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: najin parček in veliki borec David
5.1.2007 15:31:12   
nina166
Najprej čestitke za dvojčka user posted image  user posted image .

Držim pesti za malega borca...boš videla, da bo vse vredu. Poznam mamico, ki je tudi rodila dvojčka in je imel fantek tudi zavozlano črevesje...so mu ga tudi kar precej odrezali...zdaj pa je to vredu. Tako da kar pogumno. Eno user posted image za vašo družinico.

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: najin parček in veliki borec David
5.1.2007 21:58:43   
beki24
Tudi mi držimo pesti za malega Davida, da bo čimprej okreval ter da boste kmalu vsi štirje skupaj domauser posted image

_____________________________



(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: najin parček in veliki borec David
6.1.2007 23:49:03   
* Mateja *
Ema, tud meni so na kirurgiji rekli, da moje dete nebo preživelo(rojen z 29. t), pa so se ušteli. Povedati morajo najslabši možen scenarij, da si zavarujejo svojo rit. Sicer je pa tam krasna ekipa, ki dela 100 na uro in se resnično bori za vse te male otročičke. Upam, da vam gre v redu in da je David uredu. Boš videla, kakšni borci so ti mali drobižki, prenesejo veliko več kot ena odrasla oseba, videt jim je kako se borijo za svoje življenje!

(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: najin parček in veliki borec David
8.1.2007 9:09:36   
Anonimen
Ema,ogledala sem si album.Prekrasna fantkauser posted image user posted image sta z možem naredilauser posted image
Sedaj pa,če imaš kaj časa nam povej,kako je z Davidom?
Veliko objemov za vse vasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: najin parček in veliki borec David
8.1.2007 17:58:27   
emaa
David je v redu, zelo rad je, ne pokakaka se pri vsakem obroku. Ker se dobro odziva, je odpetka na dodatni prehrani v žilo samo še čez noč in zdaj je pač potrebno malo počakati, da vidimo kako se odziva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: najin parček in veliki borec David
8.1.2007 18:07:44   
dory
o joj...me je kar mrazilo,ko sem brala tole...

naj ti pa povem,da je moja soseda,ki je rodila en dan pred mano imela podobne tezave s tamalim...je skoz bruhal, potem so ga peljali na urgenco...takoj operirali,ker je imel del crevesja nerazvit...do dveh let je imel boscek kateter...potem so ga ponovno operirali in je sedaj ok...po kilazi pa vedno boljsi kot moj piscancek...

si ne znam mislit,kako je,ce ti recejo,da ti otrok lahko umre...ampak to je za vami in zdravje malega gre samo se navzgor,kar je tudi najpomembnejse...

vse dobrouser posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: najin parček in veliki borec David
8.1.2007 19:17:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: emamair

David je v redu, zelo rad je, ne pokakaka se pri vsakem obroku. Ker se dobro odziva, je odpetka na dodatni prehrani v žilo samo še čez noč in zdaj je pač potrebno malo počakati, da vidimo kako se odziva.


Super!user posted image
Sem full vesela, ko slišim dobre novice. Le pogumno naprej!user posted image

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: najin parček in veliki borec David
9.1.2007 21:56:39   
bini
tudi od nas veliko pozitivnih misli za malega fantka!!!
radi se imejte - konec koncev je samo to pomembno...


_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: najin parček in veliki borec David
12.1.2007 10:24:21   
Še ena T
Draga emamair!

Si predstavljam, kako vam je težko. Tudi mi smo imeli v začetku probleme, ampak se je vse obrnilo na dobro, zdravniki so bili preveč črnogledi.  Tudi težki časi bodo enkrat za vami. Bodi srečna in ponosna, ker imaš dva taka krasna sinčka, kljub vsem težavam. Ni pravično, da se to dogaja, a zaupaj, da bo vse še dobro.

Držim pesti za vse vas.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: najin parček in veliki borec David
13.1.2007 10:05:59   
puri
Emamair, zelo mi je žal, da preživljate toliko hudegauser posted image . Kar nisem mogla verjet, ko sem to prebrala. Velikokrat se spomnim nate in na tvoja dva sončka. Bila sem res zelo vesela zate. Držim pesti in resnično upam, da bo še vse vredu.
No, kot praviš, gre Davidu že bolje,........naj gre v tej smeri tudi naprej!

Srečno in misli samo pozitivno, čeprav je včasih to težkouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Še ena T)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: najin parček in veliki borec David
13.1.2007 11:05:01   
CIPRESA
Emaimar šele danes sem prišla do tegale posta...........samo vstrajati je treba in misliti na najboljše, čeprav verjamem da vam je sedajle najbolj težko.  Tudi jaz sem vesela da se mali tako dobro odziva, kar je dobra novica.


Držim pesti da bo še naprej tako napredoval in boste kmalu vi skupaj!!!


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?