|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Predobra prijateljica
13.1.2007 19:15:36   
mika
v življenju so vedno vzponi in padci. lahko se zgodi, da bo finančno šlo kdaj njej slabše in tebi bolje. takrat je ne pozabi. mislim da se ona tega dobro zaveda, zato je tudi tako radodarna.
tako je bilo pri nas in moji teti. enkrat smo mi potrebovali in nam je teta pomagala, drugič sta moja starša njej.
tako kot so ostale napisala, bodi njena dobra prijateljica še naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Predobra prijateljica
14.1.2007 23:18:52   
komarka
Je kar težko verjet, da je nekdo tako pristno dober, a ne?

Ce jo dobro poznaš in sta veliko skupaj, najbrž lahko oceniš če je res iskreno?

Kako se pa ti počutiš ob njej? Da si kaj manj?Da..? Mogoče res ne znaš sprejemat daril, ampak tud ona pretirava- res lahko ljudi spraviš v neroden položaj, je v nekem superiornem položaju, ko daje...

Lahko se hoče za kaj odkupit, mogoča pa sebe premalo ceni in se ona za pozornost oddolži z drili...Morda pa preprosto uživa v zapravljanju in podrjanju stvari. sej to je ful dobr filing...
Kakor koli že- Mislim, da ji ti lahko vrneš s tem, česar imaš ti na pretek. In sama najbolj veš, kaj bi to bilo.

Sicer pa ni prav, da delaš stvari, samo ker se čutiš dolžno: naj bo iskreno.

Sama imam izkušnjo, da si mi ljudje že veliko dali, podarili, ampak od nekaterih brez težav sprejemš, od drugih pa težje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Predobra prijateljica
15.1.2007 15:14:52   
karmy
Dobre prijateljice, so velikokrat izkoriščene preko svojih "kvazi" prijateljicah, prijateljih, ker pač imajo mišljenje da ima veliko denarja in ji pač zgleda ni treba vračati, ali jo pa preprosto samo molzejo... in na tem svetu je tako malo dobrih prijateljev,ki v zameno da ti pomagajo ne zahtevajo nič, da je vsaka ta prijateljica ali prijatelj, zlata vreden. Zelo težko dobiš brezpogojno prijateljstvo. Že tako ali tako je preveč zajebanih ljudi na svetu... mora biti prostor tudi za dobre ljudi...brez teh, ne bi bilo dobrodelnih akcij, da bi drug drugemu pomagali... nekateri so pač egoisti, skrbijo samo za svojo rit in za nikogar drugega. Jaz rada pomagam, ne glede kakšno je moje finančno stanje. Jaz grem za mojo prijateljico tudi okoli sveta če je treba, da ji lahko pomagam v hudi stiski. Vse se da če se hoče. Dokler je tisti prijatelj/ica tudi iskrena do tebe, in ne da te izkorišča do daska.

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Predobra prijateljica
17.1.2007 20:58:49   
žirafica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Povejte, kaj nam je storiti, da se ji vsaj malo oddolžimo?


Pripravite ji zabavo presenečenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Predobra prijateljica
19.1.2007 10:38:16   
muška
Bodi ji ob strani, bodi to kar si, ker očitno ji je to všeč, ker v nasprotnem primeru ne bi delala, kar dela.


Ne bom pa nikoli pozabila svojega primera. Nisem premožna, sem študentka in sem imela prijateljico, ki ji je šlo zelo slabo, in tako sem ji vedno pomagala tudi denar sem ji dajala itd.  No na koncu me je zelo zelo grdo izkoristila. Mislim, da ne rabim več pisat, da sem jo skenslala user posted image

(odgovor članu žirafica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?