
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Izkušnje z matrix avtosedežem 12.1.2007 23:24:55
|
|
|
|
muki1
|
NE NE NE NE NE IN ŠE ENKRAT NE. Mi ga imamo in smo morali nabaviti še lupinico. Ne gre v noben avto. Oziroma imajo vsi avti prekratke pasove, pa še na kreš testih je baje dobil zelo slabe ocene.
_____________________________
Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.
|
|
|
|
|
RE: Izkušnje z matrix avtosedežem 13.1.2007 13:34:09
|
|
|
|
darja72
|
Vsi avti pač nimajo tako kratkih pasov. Tako da: im smo imeli zelo dobre izkušnje. Na kreš testih pa je bila, če se ne motim slabo ocenjena ležeča lega sedeža. lp
|
|
|
|
|
RE: Izkušnje z matrix avtosedežem 13.1.2007 14:14:30
|
|
|
|
ajdaN
|
Meni ni bil všeč. Kot košara je absolutno premajhen - sploh za zimske dojenčke. Naš je še navadno košaro prerastel pred 4. mesecem. Ocene ima obupne, ampak samo za ležeč položaj. Za sedečega ne vem če sploh so testi, lahko da bi se boljše odrezal, lahko da tudi ne. Glede na to, da se naslonjalo da nastaviti, ne vem koliko je to varno pri trku. Pasovi so tudi v marsikaterem avtu problem. Malo pa premisli tudi glede teže - koliko boš sedež prestavljala sem in tja. Midva sva bila precej na terenu in mi je bila včasih še navadna lupinica pretežka. Seveda je bil v njej naš težkokategornik. V glavnem jaz sem proti, pa če se sliši še tako praktično, da imaš sedež in košaro v enem.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiNagradna igra: Gremo po SlovenijiPri založbi Epistola je izšla otroška knjiga Mojiceje Podgoršek, Gremo po Sloveniji. Živali spoznavajo lepote Slovenije....
Zadnji šolski danZadnji šolski dan ni le konec ocen in domačih nalog, ampak tudi začetek poletnih dogodivščin. Preverite 10 preprostih id...
Zadnje s foruma
svečeLelly28 RRali namesto klasičnih sveč zaradi varovanja okolja na grobove odneset_e lesene sveče, doma porisane kamne in podobno?da (
18%)

ne (
53%)

ne, bom pa to spremenil/a v prihodnje (
29%)
Število vseh glasov: 17Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!