|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
RE: 4 POSTOPKI BREZPLAČNI,KAJ SE ŠTEJE ZA 1 P... 13.1.2007 15:42:42
|
|
|
|
kapica
|
V postopek se steje tisto, ko dobis inekcije, sprej, ali podobne zadeve in gres na punkcijo. Ce imas v prvem postopku recimo 4 oplojena jajceca, in gres enkrat na transfer z dvema in drugic spet z dvema, se to steje kot en postopek. Nov postopek se zacne spet, ko dobis zdravila in mores dat celo zadevo cez. Tako da imas sedaj moznost iti 4x na transfer, preden zacnes z novim postopkom, ki se steje kot drugi. Koliko imas moznosti se ne da kr tako reci. Nama je uspelo v drugo, pa sem 10 let mlajsa kot ti. Tako da je veckrat sreca v igri. Veliko srece .
_____________________________
Sedaj nas je pa pet!
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Ko vstanem iz postelje sem večkrat:Naša črtica korakakot žuboreči potoček: pojem, plešem in se smejim :) (
9%)

taka, da mi raje daj mir! (
23%)

kot iz reklame za probiotične jogurte (
2%)

meglena - zaradi nočnih budnic, saj bo bolje, aneda (
22%)

ok, brez posebnosti (
44%)
Število vseh glasov: 376Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!