|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krvavitev po transferju
17.1.2007 23:57:09   
Anonimen
Pozdravljene!

Je kaj narobe,če krvaviš po transferju ali je to normalno?

LP

< Sporočilo je popravil UnderEja -- 18.1.2007 12:04:00 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KRVAVITEV PO TRENSFERJU
18.1.2007 9:59:18   
Crnitulipan
če misliš na krvavitev takoj po transferju - še isti dan - ti povem, da se tudi jaz krvavela, vendar ni bila kri, ampak samo taka rjava 'tekočina'. Mi je na transferju tudi ginekologinja omenila, da bom verjetno malo krvavela. Tudi dan po transferju sem imela še malo rjavega izcedka, danes, pa je res samo še malo malo ...ko grem na WC, recimo.
Srečno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   KRVAVITEV PO TRENSFERJU
18.1.2007 15:20:36   
Anonimen
Živjo Črni tulipan!

Hvala,si me pomirila,meni se je isto dogajalo,sedaj je že bolje.
Me pa daje vrtoglavica,kar na enkrat me zagrabi?Ne vem zakaj?

Srečno tudi Tebi.

LP

(odgovor članu Crnitulipan)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KRVAVITEV PO TRENSFERJU
18.1.2007 16:28:59   
Crnitulipan
Ja za to krvavitev so mi tudi punce na sosednjem forumu Neplodnost odpisale (Kitty), da je običajna. Malo sem prebrskala tudi po njihovem arhivu in našla kar nekaj vprašanj naslovljenih na to krvavitev, takoj po ET.
Ja, zdaj pa eno samo dolgo čakanje... se bo treba malo zamotit. Mene sicer vrtoglavica ne grabi - mogoče pa je to od progesterona (Utrogestan)??.
Drži se in javi kako je uspelo,
Pozdravček,
Čarna


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   KRVAVITEV PO TRENSFERJU
18.1.2007 16:43:48   
Anonimen
Ja,sem tudi jaz  že pomislila na Utrogestan;če je od tega,bom že nekako zdržala,bolje,kot bi mi bilo slabo.
Ok,Ti  javim v teku 10 dni,če je bil transfer uspešen,kako pa je pri Tebi?

LP

(odgovor članu Crnitulipan)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KRVAVITEV PO TRENSFERJU
18.1.2007 19:44:12   
Crnitulipan
Danes je komaj drugi dan po transferju...
upam, da pridem do 10 dne in še dlje... čeprav me, glede na statistiko (30%), na trenutke obide prava ravnodušnost.
Lp
Čarna  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   KRVAVITEV PO TRENSFERJU
18.1.2007 21:02:55   
Anonimen
 

Hvala enako,tudi jaz sem bolj pesimist kot optimist,raje se ne veselim že vnaprej,da bo uspelo,sploh pa,ker je bil zarodek slabše kvalitete.Koliko jajčnih celic si "pridelala",jaz le dve,oplodila se je komaj ena,tako da z zamrznjenčki ni nič,na žalost,če se sedaj ne prime,jovo na novo špikanje!
Vendar vseeno upajva,da prideva dlje kot do 10 dneuser posted image .

LP

(odgovor članu Crnitulipan)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KRVAVITEV PO TRENSFERJU
18.1.2007 21:10:42   
Sulfinija
Ojla!

Tudi meni se vedno močno vrti po Utrogestanu.Kaj ga pijete ali si ga dajete v nožnico.Jaz si ga bom na naslednjem IVF postopku dajala kar vse lepo v nožnico baje je boljši učinek pa še ne vrti se ti.Obema želim na koncu en velik in debel +.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KRVAVITEV PO TRENSFERJU
18.1.2007 23:02:35   
Crnitulipan
Nisem vedela, da si ga lahko daješ samo vaginalno??? Se mi zdi, da naj bi progesteron uživale sistemsko in lokalno - Vaginalno - lokalno; sistemsko, pa peroralno??? No, meni skratka ni nič, zaenkrta, samo ponoči zelo slabo spim. Prav zanimivo, da me ponoči zvija po trebuhu, čez dan pa manj???

Kar se celic tiče jih je bilo kar precej oplojenih; dve blastocisti so vstavili, eno že na dan transferja zamrznili, 4 morule pa so čakale kaj bo z njimi. Po pošti mi bodo sporočili končno število zamrznjenčkov.

Ja, kar se statističnega izida tiče, si na trenutke mislim, da že teh pridelanih 11 celic dela zame, od teh so se ene oplodile, ene pa pač ne ... Ampak kako bo biologija naredila, bomo pa izvedele že zelo kmalu.
Anonimna, ne glede na kakovost jajčne celice, imej upanje. Ob vseh teh zgodbah, ki jih prebiram in sledim na različnih forumih... se mi zdi, da res nikoli ne veš kakšen bo izid... 
Lahko noč,
Čarna

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   KRVAVITEV PO TRENSFERJU
19.1.2007 14:42:03   
Anonimen
Hello Mojca9000!

Tudi jaz nisem vedela,da si lahko Utrogestan daješ le vaginalno?Pač jaz upoštevam navodila,ki sem jih dobila od sester,čeprav bi mi bolj pasalo samo vaginalno.Se tabletka tako hitro stopi,da je  čez dan ne bi mogla izgubiti?Sedaj sem si jo vedno dajala pred spanje,tisto tretjo.
Čarna,si bila pa pridna,verjetno si mlajša od mene??Jaz imam 35 let.Hvala za spodbudne besede,mogoče pa nama le uspe.Si bila prvič v postopku?

Lep dan.

(odgovor članu Crnitulipan)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KRVAVITEV PO TRENSFERJU
19.1.2007 21:02:45   
Crnitulipan
Ja, sem prvič v postopku,
predvsem pa nisem mlajša.. sem bila 40 letos!!!
Počutim se seveda precej mlajša, zgledam, pa kao tudi vsaj 5 do 10 let manj...tako pravijo... včasih, ko se okoli mene smukajo (no, zdaj bolj malo hodim sama ven) kaki 'mladiči' hitro povem naj si raje poiščejo punco svojih let in da sem poročena in bi lahko bila njihova mama... no, pa da ne zaidem v čisto druge vode..
Držmo pest za nas!
Čarna


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Krvavitev po transferju
20.1.2007 23:50:43   
Anonimen
Pozdravljena!

Uf,nisem si mislila,da imaš že toliko let,torej vse čestitke za "pridnost",ki je naravno dana,me pa prav zanima,če Ti bo uspelo,imam občutek,da si na pravi
potiuser posted image !

Kako se počutiš te dni?Ti je kaj slabo,si utrujena bolj kot prejšnje dni?Ti morda kaka hrana bolj paše oz.Ti paše kislo?To so moji simptomi od transferja naprej,čeprav je lahko le PMS bolj močen po hormonski terapiji!?

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Krvavitev po transferju
22.1.2007 8:58:22   
Crnitulipan
Jaz se zaenkrat počutim zelo v redu, razen slabega počutja zaradi občasnih strahov, ki me napadejo - ali bo ali ne... Bolj ko grejo dnevi h koncu bolj napeto je... Tistih rjavih flekcov že zdavnaj ni več, občasno me špika po trebuhu, to pa je tudi vse..

Ja, najbolje, da se lotim umskega dela, da malo pozabim...
Pozdravček,
Čarna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Krvavitev po transferju
22.1.2007 11:21:21   
Anonimen
Ja,tudi jaz nimam več temnih izcedkov,temveč rumene,ki so pomoje posledica Utrogestana?
Mene ne špika ali boli po trebuhu,temveč čutim jajčnike tako kot bi se pripravljala menstruacija,je to normalno tudi za nosečnost,pa ne vem?Me pa tako kot Tebe na trenutke grize,kaj bo pokazal test drugi teden.

Lep dan,čeprav deževen.



(odgovor članu Crnitulipan)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Krvavitev po transferju
22.1.2007 13:07:43   
buškica
To, da vaju zvija kot da prihaja user posted image  jee čisto naravno. Tudi mene je od 7 dne po transferju kar naprej zvijalo po trebuhu in vseskozi sem mislila da prihaja user posted image , ampak na koncu 14 dne po transferju je pokazalo dve močni črtici. Tako da punce kar pogumno naprej.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Krvavitev po transferju
22.1.2007 13:25:15   
Anonimen
Vse čestitke Buškica ter hvala za spodbudne besede.
Bom čez kak teden sporočila,kakšen bo rezultat pri meni,vse bolj se nagibam k temu,da sem noseča glede na znake,ki jih opažam zadnje dni.

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Krvavitev po transferju
23.1.2007 9:22:00   
Crnitulipan
Kako predvidljive so ti naši znaki - od ene do druge skoraj podobni - tudi mene je danes na 7 dan pošteno začelo zvijat, tako da sem mislila, da se bo že kar vlilo...

In kako prekleto nepredvidljiv in individualen je izid...
Malo ne nervoza, kaj čmo...
Pozdravček,
Čarna

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Krvavitev po transferju
24.1.2007 9:53:51   
Anonimen
Živjo!

Ti je kaj slabo?Meni je bilo ponoči,pa zjutraj,sedaj pa čutim kot da bo zdaj zdaj prišla user posted image !
Tudi prsa me tako bolijo kot še nikoli preje,tako da sploh ne vem pri čem sem.Kateri dan po transferju pa je najbolj verjetno,da bi lahko prišla user posted image ?

Lep dan!

(odgovor članu Crnitulipan)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Krvavitev po transferju
24.1.2007 12:31:15   
Crnitulipan
Jaz sem danes 8 dan po transferju. Zjutraj bje bilo nekaj rjavih driobnih pikic, ko sem šla na WC...pa sem že slabe volje???!!!, čeprav berem po starih postih, da se je marsikateri vlilo na 8 ali 9 dan, pa so bile vseeno noseče... skratka zgodb še in še, tako, da se mi zdi, da res ni pravil.
Kar se menstruacije tiče, je pa pri meni, glede na zadnjo menstruacijo, danes že 37. dan.. Ampak, ti dnevi verjetno ne veljajo, ker smo bili na terapiji.
Merim si tudi temperaturo, ki je še vedno 37...
Tudi jaz imam bolečine v trebuhu kot da bo prišla user posted image ..Prsi še vedno nekoliko boleče.. to pa je tudi vse. Se mi zdi, da sem že čist obsedena s tem..
Trudim se ne mislit, pa mi ne uspe najbolje. Sem sama nase jezna, da me že par pikic spravi v slabo voljo..
Itak bo v kratkem vse jasno...in kaj je teh par dni v primerjavi s celim življenjem..???

Drži se in javi kako napreduješ. Vsekakor ti iskreno želim user posted image !
Čarna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Krvavitev po transferju
24.1.2007 12:39:08   
Hope2
Če jemljeta progesteron potem BT ni regularna, tako da je merjenje odveč. Jaz sem jo imela 37,3 še na dan ko se mi je vlilo in tudi še naslednji dan.
Drugače pa točno tako kot pravi Čarna, sto zgodbic vse pa se končajo z nosečko ali neuspehom. Isti znaki, pri nekaterih plus, pri drugih minususer posted image , kdo bi vedel to loterijouser posted image . Sama sreča, pa veliko pozitivnosti, zato punce ne odnehajte, ne mislite na slabe stvari, bodite optimstične, vse dokler se ne vlije, ker res ne veste kaj bo iz tega.
Obema vso srečo user posted image user posted image user posted image user posted image in čez kak dan user posted image user posted image

(odgovor članu Crnitulipan)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Krvavitev po transferju
24.1.2007 12:52:20   
Crnitulipan
Hope2 hvala ti za user posted image ... saj sem že bolje, samo to sem morala dat iz sebe...

Imaš pa dober vzdevek.


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Krvavitev po transferju
25.1.2007 14:22:43   
Anonimen
Pozdravljena Čarna!

Kako si danes?Jaz sem bila včeraj psihično čisto na tleh,slabo mi je bilo cel dan,prsa so me bolela,potem pa še psiha user posted image !Mislim,da me daje Utrogestan ali pa PMS,čeprav so znaki za nosečnost tudi tukaj.Nimam pa nobenih izcedkov,čeprav se mi ves čas zdi,da bo prišlauser posted image .

Čakam dobre novice od Tebe.

Lep dan.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Krvavitev po transferju
25.1.2007 20:28:17   
Crnitulipan
Tudi pri meni nič novega... nobenih izcedkov, isti občutki kot pred user posted image ...

Na test še ne grem... bom raje še malo počakala.. verjetno kar do dneva ko se moram itak javiti na GKLJ.
Pazi  nase in ne se preveč sekirat. Znaki so - kot si tudi sama napisala -enaki in dokler ni user posted image je upanjeuser posted image user posted image user posted image ...Pa tudi še po tistem ...dokler nam določitev hormona v krvi ne pove konca.

Drži se!!!
Čarna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Krvavitev po transferju
26.1.2007 13:32:30   
Anonimen
Živjo!

Hvala za spodbudne besede,nehala sem se obremenjevati in sekirat,kar bo bo.Danes  v predelu jajčnikov ves čas čutim pritisk,isti kot bi imela user posted image ,včeraj zvečer sem začutila krč,ki je kmalu minil in bila sem 100%,da bo prišla user posted image ,vendar nič.
Me je že včeraj imelo,da bi naredila test,danes je že 38.dan ciklusa,kaj misliš,bi test že prav pokazal?Kaj pa v primeru,če pokaže negativno,pa menstruacije še vedno ni?Se moraš ravno tako zglasiti na ginekološki kliniki?Predvidevam da,da Ti 100% potrdijo,da ni nič?

Želim Ti lep vikend,sicer pa če bo kaj novega pri meni,se itak oglasim.
Držim pesti!

(odgovor članu Crnitulipan)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Krvavitev po transferju
26.1.2007 14:24:03   
Crnitulipan
Anonimna pozdravljena,

naj ti povem, da se je pri meni, danes je tudi 38 dan ciklusa - pojavil rjavi izcedek, ki napoveduje user posted image ... Sem res slabe volje, vendar storiti ni kaj...user posted image user posted image user posted image

Sestra na SIII mi je povedala, da naj vseeno pridem na test, če ne bo kake večje krvavitve - no, kljub vsemu bom šla tja... ne glede na obseg krvavitve. Nikoli ne veš.
Se pa že psihično pripravljam na življenje 'po'...

Držim pesti, da ti uspe,
Pozdravček
Čarna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Nuhalna (vratna) svetlina in ultrazvočni p...
photo
Večina mladih mamic in nosečnic v Sloveniji je že seznanjena, da lahko s pomočjo ultrazvočne preiskave v zgodnji nosečno...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?