|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 15:03:49   
JASNA D
Hvala za predlog, ampak sva prečekirala že 4 sezname, pa še vedno vsak na svojem bregu te lepe reke....

Saj vem, da bova nekako se morala uskladit, pa kaj ko imam danes preveč cajta in sem si to vpiknila v glavo.

Lp, Jasna

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 16:26:35   
Urša
:)-:)-:)- Ko sm brala te poste, sm takoj, ampak res takoj (brez plonkanja) v glavi skombinirala Ana Neža. Hudo dorba kombinacija! Bom prec mojmu predlagala, če bomo mel še eno punčko kdaj. :)-:)-:)- Sam v tem primeru jo nebi klicala samo Ana al pa samo Neža, ampak skupi- Ana Neža. Kok fajn! :sloncek:

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 18:14:59   
Jančika_
Meni se pa Alma zelo dopade. To je pa tak fajn, ko vsi sorodniki dol popadajo pri kakem imenu! Midva sva imela v rezervi za malega še ime Kajetan, pa so bili vsi tako zgroženi, da jih je bilo veselje pogledat.

Tokrat je ratal Vasja, naslednji, če bo fant, bo pa skoraj zagotovo Kajetan. Pa se naj vsi skupaj veselijo, hehe. Že to, da ima dete dva priimka, gre nekaterim ljudem v nos. Ampak mi imamo vsi trije oba priimka, pa nas nič ne peče. Dve imeni - zakaj pa ne.

Držim pesti, da bo tokrat po tvojem.

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 18:18:18   
Joe
Dajmo, vprašajmo Barbko Jermanji ali kako se že zdaj piše. Da bomo spoznali resnico o imenih.

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 18:31:54   
Moyca_
Rešitev- 2 imena ali pa ga lepo lepo prosi. Saj pa ženske to znamo- če si nekaj noro, noro želimo (npr. nove škornje) znamo še kako s pridom uporabiti vse svoje ČARE;););););) da le dobimo svoje. Izkoristi to!!:hudicek::hudicek:

Naš Gabriel ima dva imena (Gabriel Angel- zato ker ima tudi atek drugo ime Angel in njegov atek,..- v tradiciji njihove familije (Južna Amerika), ženske pa imajo drugo ime Alicia, tako da kombiniram le kaj bi pasalo tukaj zraven- pa se mi nič ne zdi lepo- pa sem že tudi govorila da punčka pač ne bo prevzela tradicije, ker nič ne gre zraven, pa je čisto zgrožen. Saj ni tako hudo, malo pa ga lahko hecam:hudicek::hudicek::hudicek:. Vem pa če bi bila res proti bi se strinjal s tem da ima punčka eno ime. MI kombiniramo med Alekseja (predlog atija) in Lea (moj predlog), čeprav sta mi zdaj oba imena všeč in se ne morem odločit (njemu je vseeno:zmeden: ). Tudi pri fanteku mu je bilo.
Edino všeč mu je bilo Timotej (če bi zdaj slučajno bil fant, bi mu dalo tako ime), ampak ko sem predlagala Gabriel mu je to bilo tudi zelo všeč (to sva potem nekako skupaj izbrala).

Nedvomno pa če bi mi bilo ime grdo, ga svojemu otroku ne bi dala, pa sse naj mož na glavo postavi:hudicek:


pa,pa:sloncek::sloncek:

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 19:30:46   
Nataša R.
Skleni kakšen kompromis seveda če se da. pri nas sva skupaj zbrala ime za oba spola. Odkrito mu povej da ti njegova izbira ni všeč. In da naj da drug predlog.
LP Nataša
:sloncek::sloncek:

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 19:56:21   
Anonimen
Meni pa Alma ni všeč:ups::ups::ups: Ana Neža pa zelo! Neža mi je res lepo ime!
Sicer pa:hudicek: Nataša tut ni silno ''svetovno'' ime:)-:)-:)-hihi...

(odgovor članu JASNA D)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 20:15:18   
LEJLA
Meni je pa Alma zelo lepo ime, ce ne bi bilo tako ime moji mamici in pa babici in pa ce bi imeli puncko namesto fantka bi bila to ena prvih izbir. Se mi zdi, da je lepo za majnega in potem tudi, ko si enkrat starejsi...a ni lepo teta Alma ;) Ana in ostala kratka imena pa mi ne potegnejo..kaj pa Anastazija (kompromis za Ano :)-

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 21:28:36   
LORELAJ
Jaz imam en predlog, če ga nista že izrabila. Tako sva naredila midva z možem in na koncu sva se odločila za ime Brina in Maks. Na koncu je prišla na svet Brina.
Vzemita knjigo z imeni in začnita od začetka. Berita jih (vsak zase, naglas, po želji) in odmislita ta imena, ki jih imata zbrana. Mogoče bosta ugotovila da vama je katero drugo ime všeč in to obema. Poskusit velja. Jaz sem imela še nekaj predlogov, ki pa mojemu niso bila všeč, so pa to predvsem redka imena.

lp, Tanja

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Ali bi popustile ....
13.9.2004 22:02:00   
Ro-La
Midva se tudi nisva mogla ravno zmenit kako bi našega tamalega poimenovala, pa sva skombinirala, mami- Lan, ati- Nej, pa je prišel ven Lanej (pa še rima se).

Veliko užitkov, pa čimmanj kregarije pri izbiri imena, če ne gre drugače pa naj mamina obvelja.

Lp R&L

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Ali bi popustile ....
14.9.2004 9:46:51   
Anonimen
;)NE popusti.Jaz tudi nisem.Vsem sem izbrala ime,po pravici povedano za tretjo sta izbrala starejša otroka sevada po družinskem posvetu.Mož napumpan od strani sorodnikov je hotel za pevo hčer ime Marija.:((Nič nimam proti imenu ampak sem se zjokala ko sem si predstavljala mojo malo štručko s tako "velikim" imenom.Na srečo je obveljala moja.Pa so ponovno poskušali moževa teta in moj svak pri mojem vnuku.Hotela sta da bi naš fantek dobil ime po mojem pokojnem tastu.Matr sem se razkurila:grrr::grrr:Oba sta namreč pred leti dobila vnuke pa si nista upala pisnit pred svojimi otroci s tem predlogom,pol bojo se nad mojim vnukom izživljali!!!:grrr::grrr:To so težili""!!!!!!!:grrr:

(odgovor članu JASNA D)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   Ali bi popustile ....
14.9.2004 17:13:23   
maksi
Tole je pa ratala zanimiva:bravo: razprava. In ko smo ravno pri imenih, kaj pa pravite na ime Miša :metulj:

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Ali bi popustile ....
14.9.2004 17:43:11   
JASNA D
Maksi! Meni je ime všeč.

Oglašam se zato, da Mili 1 sporočim (če se bo še dotaknila tega posta), da se ne obremenjujem z mnenji drugih - niti starih staršev, kaj šele ostalih. Gre samo zato, da se z možem ne moreva dogovorit, kaj pa ostali širni svet, vključno z žlahto poreče na ime najinih otrok, pa me ne prizadene.

Skratka, moj namen ni, da sedaj populacija RR glasuje (čeprav je zanimivo vedeti, kaj meni "publika"), moj namen je bil samo ta, da vas vprašam, če bi še enkrat pristale na to, da vaš otrok nosi ime, ki vam ni všeč. Za nobeno ime pa ne trdim, da je grdo, pa naj bo to Porcijunkula ali Bonifacij. Gre za to, da so nam nekatera imena všeč, druga ne, tretja se nam zdijo čudna, nenavadna itd.

Pa ne gre za moj EGO oz. za to, da bi pač rada dosegla svoje, samo iz principa, da bo pomoje.

Ma ja, spet sem zakomplicirala do onemoglosti.

LP vsem in hvala za vaša mnenja, takšna in drugačna.

Jasna

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Ali bi popustile ....
14.9.2004 18:20:49   
Primoza
Midva sva imela dogovor kako leto vnaprej:

a) ime za punco izberem jaz, vendar mora biti ženi všeč.
b) ime za fanta izbere ona, vendar mora biti meni všeč.

Ker je bil prvi otrok ženskega spola, drugi pa moškega, se je izšlo prav dobro...

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?