|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boleče dojke
14.9.2004 8:03:35   
pika74
....

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=2&id=15847&msg=117397&idk=91

Evo, pa sm ga najdla :bravo::bravo:.

Lep in sončen dan vsem skupaj :):):):):):).

Lp,
Pika74
:metulj:

(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Boleče dojke
14.9.2004 8:04:59   
anadejka
Ej pikaaaa a res?!?!Ful dobr!!!:bravo::bravo::bravo:Dej povej kje bo srečanje,k sm sigurn že tam!!!!Morva se spoznat,to bo zanimivo!!!!Hiiiiii komi čakam!!!!:bravo::)-:bravo:

(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Boleče dojke
14.9.2004 8:08:46   
pika74
men se zdi, da bo Čolnarna al pa Kratochwil al kako se že napiše :ups:.

Najbrž se bomo natančno zmenle tik pred 29.9.

:metulj::metulj::metulj::metulj:

(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Boleče dojke
14.9.2004 8:10:33   
anadejka
Ajaaaa...o.k.pol se zmenmo pa nekje na sredini da bo za vse punce dobr.Npr.nekje v Ljubljani,kaj praviš sam potem bi mogoče skor mogla odprt novo temo PIKNIK RR,da bi čimveč punc videlo.Tooooo bi nam blo lušn na pikniku,a?:bravo:Sam pika veš....maš pa res dobr šesti čut.Mogoče se pa celo poznave;).

(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Boleče dojke
14.9.2004 8:12:04   
anadejka
O.k,hi hi zdej pa zgleda istočasno piševe,k skos mal zaostajam.:)

(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Boleče dojke
14.9.2004 8:14:26   
pika74
jaja. sej bom mogla počas nehat :(.

Tlele hitim z enimi poročili, pa sm že neki zabluzila... se morm mal skoncentrirat pa djewat 8)8)8).

Ne mi zamert, če bom mal mrknla ;).

Sej v duhu sem skoz na RR:).

Lp,
Pika74
:metulj:

(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Boleče dojke
14.9.2004 8:56:13   
pika74
evo, pa mi je ratal narest poročila :bravo::bravo: huh.

ja, mogoče sva se že kdaj vidle... al pa sva celo sosedi, pa ne veva 8)8). to bi blo zanimiv a?

Lp,
Pika74
:metulj:

(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Boleče dojke
14.9.2004 9:08:30   
anadejka
Hja to bi blo zanimiv;).Jest sm drgač z Martinj hriba.
Vidim da se ti že dolgo časa matraš za svojo pikico,sigurno si že veliko prestala.Pol maš tut sigurno istega G kot jest,no ja če hodiš v Logatc(Dr.Ilija Tašev).Jest sm bla zadnč prvič pr njemu,pa se mi je zdel kr uredu,pa tut od drugih sm slišala same pohvale.Kakšno pa je tvoje mnenje?
Če boš mela kdaj popoldne kej lufta se res lohk zmenve da se spoznave pa za kšno drinko:bravo:.Veš zdej k sm "nova" kle v logatcu,nimam glih dost prjatlc,pa to pogrešam.No ja če hočeš.
LP...andrejka:rozica:

(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Boleče dojke
14.9.2004 9:28:27   
pika74
ja, tokrat me je pa 6. čut pustu na cedilu ;). Nisva sosedi. Ampak tud ne prou zlo deleč:bravo::bravo:.

Pijačo lahko nardiva kadarkoli. Mogoče za vikend al pa kakšen sprehod... karkoli.

Tud jest sm hodila k temu G. Pred kratkim pa sem se odločila za spremembo. Nekak nisva bila več na isti valovni dolžini. Sej ne dvomim v njegovo strokovnost. In sigurn je velik preštudirou, da je pršu do tega naziva. Sam, ko enkrat začneš dvomit, pol je čas za spremembo. Če si zadovoljna, potem ga kar obdrži. Važno je, da si ti OK in nič drugega. Niti ni važno, kaj drugi mislijo. In važno je, da ti rata :duda:!

Držim pesti :miska:!

Lp,
Pika74
:metulj:

(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Boleče dojke
14.9.2004 9:41:36   
anadejka
Joooj Pika veš kok me veseli :)
A se zmenve v soboto popoldne al pa v nedelo zjutri,lahko greve na kšn sprehod okol skirce,al pa sam na kšno pijačko.Odvisn kašn bo vreme.Ti povej,men je vseen,sam da greve;).
Ja sej ne vem še kakšn je ta G,to bom še vidla.Zakaj pa vidva nista bila na isti frikvenci?...No pa sej mi boš lahko na sprehodu vse povedala.

Lepe pozdravčke.........andrejka:rozica:

(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Boleče dojke
14.9.2004 9:50:47   
pika74
SKIRCA je zakon :bravo::bravo:. Ti bom dala mobi na privat pa se zmenva za soboto al pa nedeljo tm pod Skirco pa bova mal podebatirale - a prou ;).

Lp,
Pika74
:metulj:

(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Boleče dojke
14.9.2004 9:58:53   
anadejka
Ja Pika ,zmenjeno!!!
Sam še to mi povej kako na privat ,ne vem kam nej grem pogledat.:zmeden:

(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Boleče dojke
14.9.2004 10:00:58   
anadejka
Aaaa sej je kul,sm že najdla nabiralnik.O.K.ti kr pošl jest bom pa teb pa se v soboto slišve,važi?!:angel:

(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Boleče dojke
14.9.2004 10:49:47   
pika74
važi :miska:

(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?