|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 16:17:01   
lana38
pina-1!
Dnevi O šele prihajajo, če bi naj bila user posted image  17.2. Moja mora priti 18.2., pa bi naj bila O šele okrog 5. ali 6.2.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 16:26:05   
mehurčica
Pina, jaz nič ne čutim. Zdaj enkrat bi mogla imet O, ampak ne vem kje je in kaj se dogaja- v bistvu se nič ne dogaja. Začela sva že 5. dan, danes je 12.dan. Imam tak občutek, kot da ta mesec sploh ne bom imela O.user posted image Vztrajala bova še kar dva tedna-če bo mogoče O pozneje. M naj ne bi dobila najhitreje 17.2.(največkrat imam 28 dnevni ciklus), najpozneje 20.2. Bom videla, kako bo firbec delal in kdaj bom naredila test. Po moje ga bom 19.2. že delala, ker ne bom zdržala.user posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.2.2007 16:45:09   
pingi
Bravo za vse user posted image !
Upamo pa na še več, a ne?

Kepica, sem šla pogledat kje sem prebrala (na Fertility Friend) to z zvišano temperaturo, pa sem zdaj kar direkt prilimala kaj piše o temperaturnem vzorcu v primeru nosečnosti.

  • temperatures may show a triphasic pattern (temperatures rise to a third higher level that is sustained around 7-10 days past ovulation)

    Drugače pa se strinjam z Lano; če bi si merile BT bi videle, da včasih O pride kasneje kot ti to izračunajo spletni "kalkulatorji". Čeprav je pa tudi res, da si lahko od teh temperatur čisto zmešan. Danes je moj 44. dan ciklusa, pa mi že cel čas temperatura skače gor in dol, tako da mislim, da ta ciklus sploh nisem imela ovulacije. V soboto vseeno naredim test, če še ne bo user posted image  Moj najdaljši cikel do zdaj je bil 43 dni, v zadnjem času pa so bili kar redni na 28 dni. Bomo videli.

    Držte se!user posted image

    (odgovor članu mehurčica )
  • Neposredna povezava do sporočila: 103
       RE: M ne prikačujemo v februarju...
    1.2.2007 21:45:40   
    stunfek
    No, jaz sem zaključila s svojo jan feb user posted image  in sedaj počasi v nove boje. O naj bi bila 14.2. si pa tudi merim BT za potrditev le te. Aktivnosti bomo izvajali šele po 9.2., ko se mož vrne s poti user posted image . Še dobro, da se vrne ravno še pravi čas!

    (odgovor članu pingi)
    Neposredna povezava do sporočila: 104
       RE: M ne prikačujemo v februarju...
    1.2.2007 22:22:30   
    *marjetica*
    Stunfek, valentinovo bo veselo. naj ti pričara magični +.

    Akcija user posted image ...

    _____________________________

    "Ne sanjaj življenja, temveč živi svoje sanje."

    (odgovor članu stunfek)
    Neposredna povezava do sporočila: 105
       RE: M ne prikačujemo v februarju...
    1.2.2007 22:33:41   
    stunfek
    Ja in najbolj hecno je, da je 9 mesecev po valentinovem, torej 14.11. dan otroka user posted image user posted image user posted image ! Mislite, da je to naključje? user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu *marjetica*)
    Neposredna povezava do sporočila: 106
       RE: M ne prikačujemo v februarju...
    1.2.2007 22:38:21   
    *marjetica*
    Ti boš na valentinovo pridno "slončkala", js pa bom  mogoče delala test user posted image .

    Ja, uspelo bo, ni naklučje user posted image

    _____________________________

    "Ne sanjaj življenja, temveč živi svoje sanje."

    (odgovor članu stunfek)
    Neposredna povezava do sporočila: 107
       RE: M ne prikačujemo v februarju...
    2.2.2007 7:07:01   
    daga11
    dobro jutro vsem!

    Tud jaz sem bolj novinka na tem forumu in se z možem trudiva za bebiko.
    Sicer KT ne jem že kakšno leto ampak do zdaj se nisva načrtno delala na bejbiki.
    No ta mesec je drugače prebirala sem ta forum in podala sva se načrtno v tekmo s časom. Moj včerajšnji ovulascijski test mi je pokazal,da naj bi imela te dni ovolacijo -tak da smo pridni. Upam da se bom čimprej pridružila vsem srečnicam, ki delajo naše male čudeže!
    Zanima me če so ti testi točni-če ima katera kaj izkušenj z njimi?
    No moja M naj bi prišla 16.2 in upam da bomo vse ki je ne pričakujemo in nočemo videti uspele!!!!

    PAPA

    (odgovor članu *marjetica*)
    Neposredna povezava do sporočila: 108
       RE: M ne prikačujemo v februarju...
    2.2.2007 7:20:47   
    kepica
    Jaz pa mislim, da je prišla user posted image  in to 2 dni prezgodaj. Sicer še ni rdeče, je pa beli tok kremno obarvan, kar verjetno pomeni, da prihaja user posted image  Že tale luna me je danes čist zmetala, zdej pa še user posted image  Pa drug mesec več sreče...Če pa po naslednji M ne bo nič, grem pa na slikanje maternice. Napotnico imam že doma, ampak so mi rekli, naj dve M počakam. Potem bomo pa videli, kaj preprečuje user posted image  Upam, da nama bo potem kmalu uspelo dočakat user posted image
    Držim pesti za vse, ki vas user posted image  še ni razočarala.

    (odgovor članu daga11)
    Neposredna povezava do sporočila: 109
       RE: M ne prikačujemo v februarju...
    2.2.2007 7:52:45   
    pina-1
    jutro.
    lana38 jaz sem danes v 24.dnevu ciklusa. sluzi ni več, spodaj je vse "zaprto in togo" temperatura je po dolgem nihanju gore dole, danes že drugi dan ista. M naj bi najkasneje 17 prišla ( t.j. 40.dan). mogoče me se skupaj še preseneti ampak mislim da so dnevi za mano.

    Še vedno pa ne vem zakaj me spodaj vse boli in zakaj sem tako tečna?kot bi bila pred user posted image . uh ko pa nikoli ne vem kdaj se bo blagovoljila priti.

    _____________________________

    Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

    (odgovor članu kepica)
    Neposredna povezava do sporočila: 110
       RE: M ne prikačujemo v februarju...
    2.2.2007 8:13:37   
    lana38
    pina-1, a imaš vedno tako dolge cikluse? Jaz sem mislila, da normalno okrog 17.2. pričakuješ user posted image , zato sem predvidevala da bi naj O šele prišla.
    LP

    _____________________________

    lana38

    (odgovor članu pina-1)
    Neposredna povezava do sporočila: 111
       RE: M ne prikačujemo v februarju...
    2.2.2007 8:45:33   
    ur+sa
    ej kolk vas NAS ne pričakuje 17.02.  ..mislmda kr velik.... ja no srčno upam, da nam uspe...paa glih moj ati ma 18. rojstni dan...
    anebi blo to prelepo darilo, da mu dam prvega vnučka?user posted image user posted image user posted image


    mhm.... to bi bilo zelo lepo darilo, ane?

    _____________________________

    Jutri je nov dan...
    sem največja bebka na svetu... :¨(

    (odgovor članu lana38)
    Neposredna povezava do sporočila: 112
       RE: M ne prikačujemo v februarju...
    2.2.2007 8:46:43   
    pina-1
    lana38 jaz v svojem življenju še nisem imela dva ciklusa zaporedoma. no lani se mi je prvič zgodilo da sem dobila user posted image  novembra, decembra in januarja. Od vedno je bilo tako. Dokler nisem pričela s spolnimi odnosti sem po dve oz. tri na leto. Pol so mi z KT te stvari kao poštimali. Ko sva z možem prvič delala na user posted image  sem začela okoli zdravnikov hodit in so začeli ugotavljat kaj je. ko pa klomifen nisem reagirala z zrelim jajčecem so mi naredili LPSC. Diagnoza je pa PCO sindrom. Štiri leta nazaj sem zanosila in donosila mojo lepotičko Mio. Sedaj v drugo še nisem bila pri zdravnici. Sem rekla da bi rada probala kakšno drugo naravno metodo, preden me zabašejo s hormoni. Sedaj uporabljam že dva meseca maco. In ta dva meseca je  user posted image  prišla ( enkrat na 37 dni, zadnja pa na 40) . Že njen prihod sem štela za uspeh - pa ne vem če to zaradi mace. Vedno so mi zdravniki govorili da je user posted image  povezana z O. Jaz sem bila vsa srečna, ko sem jo dobila, češ sedaj vem da je tudi O prisotna. PA sem tukajna RR ugotoila da to pa ni tako. Zato sedaj merim BT in  opazujem svoje telo. Rada bi ugotovila če sploh pride do O. Če je ni pa bom itak morala zopet na LPSC in ne vem kaj še vse.
    Sem malo zabluzila. Upam da se da rarbrati bistvo.

    _____________________________

    Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

    (odgovor članu lana38)
    Neposredna povezava do sporočila: 113
       RE: M ne prikačujemo v februarju...
    2.2.2007 8:58:36   
    lana38
    pina-1!
    To so pa kar problemi, če imaš samo 3 user posted image  letno. Potem je toliko manj tudi O. Jaz bi pa na tvojem mestu čim prej šla do G. Kaj boš čakala, če veš da te PCO še naprej muči. MACO sem jaz pila 4 cikluse. Ne vem, če je kaj pomagala. user posted image  še nisem. To sem pa hotela, a ne. Pa tudi čaj iz smrdljičke sem pila. Potem pa sem od G dobila Klomifen za 3 mesece, pa spet nič. Tako da grem konec februarja na HSG po user posted image . Morda pa je zdaj ne bo in bom user posted image . Kaj pa vem?user posted image
    LP


    _____________________________

    lana38

    (odgovor članu pina-1)
    Neposredna povezava do sporočila: 114
       RE: M ne prikačujemo v februarju...
    2.2.2007 9:23:01   
    pina-1
    Lana38, sej bom šla tudi do G, ampak mogoče pa rata samo po sebi brez njene pomoči. Če user posted image  ta mesec dobim jo bom poklicala in grem na pogovor. Upam, da jo uspem prepričat, da me takoj da na LPSC brez klomifena, dabrostona in podobnega. JAz vseeno upam, da je O bila in da sva jo zadela in da bo 17. test pokazaluser posted image .

    lp

    _____________________________

    Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

    (odgovor članu lana38)
    Neposredna povezava do sporočila: 115
       RE: M ne prikačujemo v februarju...
    2.2.2007 9:43:08   
    honey
    Se bom še jaz pofočkala!

    Danes je prvi dan mojega NEpričakovanja M (cikluse imam na 30-25 dni), tako da upam, da mi bo Prešernov dan prinesel user posted image . Joj, kako lepo zgodnje darilo za Valentinovo bi bilo to! Ampak še cel teden čakat, to me bo kar pobralo po moje. Ampak sem se zaklela, da bom delala test šele zadnji možni dan, ko naj bi M (ne)prišla, ker prejšnji mesec je bilo isto - 30. dan je ni bilo, sem delala test, ni bilo nič, nato pa je prišla 32. dan. E, tokrat bom  čakala do konca.

    (odgovor članu pina-1)
    Neposredna povezava do sporočila: 116
       RE: M ne prikačujemo v februarju...
    2.2.2007 10:09:45   
    mehurčica
    Jaz sem si pa zdaj nekaj dni merila temperaturo in mi je kar žal, ker sem sedaj še bolj zmedena. Tri dni sem imela 36,4-36,5 ,četrti dan (danes-13.dan ciklusa) pa 36,2. Torej, to pomeni, da še nisem imela O?user posted image Je kateri do prihoda user posted image skakala temperatura gor in dol?? Ali je pri vsaki od vas od O naprej povišana?

    (odgovor članu honey)
    Neposredna povezava do sporočila: 117
       RE: M ne prikačujemo v februarju...
    2.2.2007 10:37:45   
    ur+sa
    asi kera tukaj na RR zračuna O? jest si jo namreč tukaj, pa mam O zdej do 5.02.---neki tacgauser posted image

    _____________________________

    Jutri je nov dan...
    sem največja bebka na svetu... :¨(

    (odgovor članu mehurčica )
    Neposredna povezava do sporočila: 118
       RE: M ne prikačujemo v februarju...
    2.2.2007 10:41:47   
    lana38
    mehurčica, če se bo jutri BT, dvignila imaš danes O. Potem pa mora ostati povišana. Pade šele na dan user posted image . Če pa ne pade in user posted image  ne pride, potem pa je user posted image  tu.
    LP

    _____________________________

    lana38

    (odgovor članu ur+sa)
    Neposredna povezava do sporočila: 119
       RE: M ne prikačujemo v februarju...
    2.2.2007 10:44:36   
    analana
    Živjo vsem v tako lepem sončnem dnevu.Moram priznati,da sem trenutno takšna živčna razvalina ker ne vem na čem sem.Čez pet dni delam test in upam,da je tokrat ratalo.Sva bila pridna.
    V bistvu me je zmedlo sedaj te moje oz. ta čuden občutek v prsih pa ne ,da me bolijo,ampak-saj ne znam opisati.A lahko upam na user posted image  ???
    Moram povedati,da še se mi to ni dogajalo,ta mesec pa hitro po O.
    Upam,da nisem preveč zagnjavila.

    (odgovor članu mehurčica )
    Neposredna povezava do sporočila: 120
       RE: M ne prikačujemo v februarju...
    2.2.2007 10:46:14   
    pina-1
    mehurčica, jaz sem sicer še nova na tem področju vendar  meni BT tudi skače. Temperaturo sem začela merit 4. dan ciklusa in moje temperature so šle tako:36,4;36,2;36,2;36,2;36,1;36,2;36,3;36,3;36,0;
    36,3;36,0;36,3;36,0;36,2;36,2;36,3;35,9;36,2;36,2;
    36,5;36,2;36,4;36,4

    Če to narišeč v graf boš vidla da gre graf gor in dol. 
    Če bo tudi jutri BT enaka današnji ali pa višja naj bi že imela O, če ne je verjetno ta ciklus nisem.
    Sem postala nora tudi jaz s študiranjem teh številkuser posted image

    < Sporočilo je popravil pina-1 -- 2.2.2007 10:47:34 >


    _____________________________

    Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

    (odgovor članu mehurčica )
    Neposredna povezava do sporočila: 121
       RE: M ne prikačujemo v februarju...
    2.2.2007 10:53:44   
    ur+sa
    jest se na tole BT sploh ne spoznam.. zdej če bi jo jest merla, bi mogla met povišano...mhm... kolk pa?user posted image

    _____________________________

    Jutri je nov dan...
    sem največja bebka na svetu... :¨(

    (odgovor članu pina-1)
    Neposredna povezava do sporočila: 122
       RE: M ne prikačujemo v februarju...
    2.2.2007 10:59:09   
    pina-1
    ur+sa, to ja od vsake posameznice odvisno.
    najbolje da začneš merit na začetku cikla in potem spremljaš kako raste in pada.

    uff sm pametna, do včeri pa še vedla nisem kaj je BTuser posted image user posted image



    _____________________________

    Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

    (odgovor članu ur+sa)
    Neposredna povezava do sporočila: 123
       RE: M ne prikačujemo v februarju...
    2.2.2007 10:59:15   
    lana38
    pina-1!
    Jaz mislim, da je tvoja O bila, ko si imela BT 35,9. Vidiš, da se v naslednjih dneh BT dviga. Včasih se ne dvigne nenadoma, ampak porabi 2-3 dni za dvig. Med 35,9 in 36,4 je 0,5 stopinje razlike in toliko je najmanj potrebno, da je O dokazana. Seveda pa ne sme zdaj spet pasti. Po tem si imela O na 20. dan ciklusa in user posted image  bi naj prišla približno na 34. dan ciklusa. A se ta dan, ko jaz predvidevam, da si imela O, ujema s količino sluzi? Če je temu tako, potem bo to to.
    LP

    _____________________________

    lana38

    (odgovor članu pina-1)
    Neposredna povezava do sporočila: 124
       RE: M ne prikačujemo v februarju...
    2.2.2007 11:04:35   
    pina-1
    IZVIRNO SPOROČILO: lana38

    pina-1!
    Jaz mislim, da je tvoja O bila, ko si imela BT 35,9. Vidiš, da se v naslednjih dneh BT dviga. Včasih se ne dvigne nenadoma, ampak porabi 2-3 dni za dvig. Med 35,9 in 36,4 je 0,5 stopinje razlike in toliko je najmanj potrebno, da je O dokazana. Seveda pa ne sme zdaj spet pasti. Po tem si imela O na 20. dan ciklusa in user posted image  bi naj prišla približno na 34. dan ciklusa. A se ta dan, ko jaz predvidevam, da si imela O, ujema s količino sluzi? Če je temu tako, potem bo to to.
    LP




    Tudi jaz mislim da je tako kot si ti rekla. Tudi sluz se ujema. je bila obakrat raztegljiva beljaku podobna. Bega pa me ker mi graf na FF ne zazna O. Mi piše da O še ni bila zaznana.

    _____________________________

    Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

    (odgovor članu lana38)
    Neposredna povezava do sporočila: 125
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
    Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
    Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
    Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




    Nos.
    пеперутка16

    Kako majhnim otrokom čistite nos?