|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Porodnišnica Celje
28.2.2007 18:43:32   
pikecpokec
Živjo!
Jst sem v CE porodnišnici rodila 4.februarja in morm ful pohvalit babco Ido (ne vem kok se piše), ker je bla res fajna. Prijazna ves čas in oštra ko je blo treba v akcijo. Tud zdravniki so bli vredu, celo Pavičevičeva. Samo potem, po enem tednu, ko sem bila že doma, so se mi vneli šivi in sm šla v nedeljo zvečer s ful vročine nazaj v bolnico, ji je blo mal odveč in je to tud pokazala. ampak me je korektno zrihtala, in to je po moje tut najvažneje.

bonnie: men se zdi da se tisti zdravnik piše Weber in je res predstojnik oddelka (zlo visok, z brki).

tud sestre na oddelku so ble vredu, razen prvi večer po porodu ko sem prišla v sobo (okol devetih) in mi je pripeljala malega, je rekla da ko bo lačen, naj si ga pa kar pristavim in podojim. Mislim, halo!!! Komi da sm se lahk premikala, dojit sploh nism znala, kok nej bi pol vstala in ga nahranila. tko da sm jo pol prosila da naj mi ga da na posteljo, in sma potem skupaj spala celo noč. no, jst nism glih veliko spala ker sem se bala da ga bom poležala.

no, to je moja zgodba o CE porodnišnici. naslednjič bom šla spet tja, ker so se mi zdeli zlo vredu.

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Porodnišnica Celje
28.2.2007 21:48:43   
Bonnie_RR
Nop, ni bil Weber. 

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Porodnišnica Celje
23.3.2007 14:41:54   
bincika
Pozdravljene! Jaz sem melča danes pregled v porodnišnici v Celju, od tam ko sem oddala dokumente, do sestre, kime je sprejela in peljala na ctg in potem babice(Jožica Sever),pa do zdravnice, mala ful luštnain s kratko frizuro, moram rečt samopozitivno mnenje, ful so vse prijazne in prav nič se ne bojim it rodit, jazsem za enkratodnesla lepozitiven vtis.

_____________________________

29.3.2007 nam je polepšala življenje princeska GAJA

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Porodnišnica Celje
23.3.2007 17:37:02   
pika30
IZVIRNO SPOROČILO: bonnie_

Nop, ni bil Weber. 

Mislim da je bil Pirc.
Jaz nimam slabih izkušenj...pri porodu 27.12.06 sem imela Pavičevićevo, je tak samo gledala zraven, moram pa pohvalit mlado babico Moniko nadvse prijazna,ki je bila ves čas do konca z menoj.Najboljšia G sta definitivno Koren in Salobirjeva.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Porodnišnica Celje
23.3.2007 17:59:28   
bincika
Ja Salobirjevo ful hvaljo vse mlade maice po vrsti. Nad njo še nisem slišala kritik.

_____________________________

29.3.2007 nam je polepšala življenje princeska GAJA

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Porodnišnica Celje
23.3.2007 21:52:22   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: pika30

IZVIRNO SPOROČILO: bonnie_

Nop, ni bil Weber. 

Mislim da je bil Pirc.



Ja, ta je bil user posted image !


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Porodnišnica Celje
24.3.2007 10:55:59   
pika30
bonnie Pirc je res user posted image  ,ko sem imela ctg je on delal, bila sem pet dni čez rok in ležim 10min na ctg-ju pa pride user posted image  pa reče kaj sploh delam na ctg-ju saj sploh nič ne kaže....kar oblečte se pa domov user posted image user posted image   mislim brezvezeeee
Ko sem prišla dva dni kasneje v bolnico 6cm odprta brez kakih popadkov me je sprejel spet Pirc, sem mu rekla a zdaj me boste tudi domov poslal...me je začudeno gledal in se smejal...je rekel da sem takoj za v porodno ker bom zelo hitro rodila...v štirih urah sem pa res.user posted image  
Men je še vedno zakon Koren  pa še simpatičen je. user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Porodnišnica Celje
24.3.2007 10:57:22   
pika30
Aja bincika vidim da si včeraj imela PDP a še kar čakaš user posted image  držim pesti zate user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Porodnišnica Celje
24.3.2007 11:07:37   
Bonnie_RR
Ma ja, ta Pirc je res živ user posted image ! Ko sem moji mami povedala za tega bedaka, je rekla, da je njo pri moji sestri obtožil, da je celo nosečnost pila, kadila in ne vem kaj še vse (pa nikoli ni), ker je imela mala pač samo 2680g pri rojstvu. Da je ona kriva za nizko porodno težo pa take...user posted image Kreten!user posted image

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Porodnišnica Celje
24.3.2007 11:27:29   
pika30
Kerega G si imela pri porodu, pa babica ti je bila vredu, hvala bogu je imel Pirc konec smene in ga je zamenjala Pavičevićeva.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Porodnišnica Celje
24.3.2007 15:22:55   
Bonnie_RR
Rodila sm s CR, opravila ga je pa moja ginekologinja, Peternelj-Marinškova.user posted image Babice (na oddelku, tistih pri porodu se ne spomnimuser posted image ) so bile vse fajne, razen ene starejše sestre za dojenčke.

LP


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Porodnišnica Celje
26.3.2007 13:18:07   
bincika
pika30 hvala za lepe želje,
danes je že tretji dan čez rok, pa še ni ne duha ne sluha, v sredomam spet ctg v porodnišnici v Celju, včeraj me je tud mel dr.Pirc,kaj pavem kaj bi rekla zanj, ne eno ne drugo, bomo vidl, komu priletim v roke.

A je še ktera, ki bo rodila v Celju in sedaj hodi na ctg-je.

_____________________________

29.3.2007 nam je polepšala življenje princeska GAJA

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Porodnišnica Celje
26.3.2007 22:16:15   
pika30
Upam,da bo hitro za tabo in da bo potekalo vse v najlepšem redu,pa le sporoči ko boš rodila. user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu bincika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Porodnišnica Celje
27.3.2007 11:27:26   
Mateja82
 Bonnie_

celotno podobo sta (takrat) kazila samo 1 otroška medicinska sestra - starejša, črna, južni naglas, mamice je kar naprej nadirala (eno v sosednji sobi je nadrla, da kaj se joče namesto, da bi dojila, da naj neha jokat, če misli dojit, ali pa naj kar takoj pove, da dajo dojenčku flašo , meni je nekaj težila, da ne more biti v zaprtem prostoru, ker jo muči menopavza , ko sem fasala mastitis, mi je pa en dan malo pred osmo zvečer (konec njene smene) dala črpalko na maximum, da bi bilo hitreje in mi tako ranila bradavice, da so mi čez nekaj dni dol padle kraste velike kot prsni kolobar . O bolečinah raje ne bi.



Vrjetno misliva isto. A je bila taka majhna, suha? Men je ta ženska tolk zagrenila tistih nekaj dni v porodnišnici da sem komaj čakala da grem domov. Zgodila se mi je pa ista scena kot tej ko si jo opisovala ( sam nisem bila jaz ker sem rodila marcauser posted image ) .  Naslednjič bom na tole žensko malo bolj pripravljena user posted image user posted image  in me ne bo kar tako zlomla.  Z zdravniki nimam slabih izkušen . Mi je pa porod tud sprožila tale Pavičevićeva res da je precej groba  ampak mislim da je kar dobro naredila svojo stvar, vesela sem samo da me ni ona šivala user posted image  . Drugače pa je bilo vso ostalo osebje prijazno.

< Sporočilo je popravil Mateja82 -- 27.3.2007 11:29:09 >


_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Porodnišnica Celje
27.3.2007 18:31:46   
Bonnie_RR
Ja, Mateja, glede na to, da sem v tistem času po vsej verjetnosti spoznala vso osebje na tem oddelkuuser posted image , bi rekla, da misliva kar isto sestro, ker nobena ni bila po svojem obnašanju niti malo podobna tej. Je imela že glas tako siten, pa niti ena prijazna beseda ni priletela iz njenih ust. Vse ostale so (se meni zdele) zelo prijazne in so mi pomagale. user posted image

Ja, js bom tud naslednjič bolj pripravljena na take izpade. Ker sem 1. rodila, sem bila ful tiho, pa nisem upala nič rečit. No more... user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Porodnišnica Celje
6.4.2007 16:50:32   
bincika
pozdravljene, sem mamica 9 dni stare punčke, rodila sem v celjski porodnišnici, pri porodu so bile zraven izvrstne babice in sicer babici Angela in Jožica, brez pripomb, za opravljeno delo, priporodu je bila tudi dr. Pavičevičeva(blontna dohtrca), super zdravnica nimam pripomb. Na oddelku pa nimam pripomb ne na sestre,ki so skrbele zame in ne na sestre,ki so skrbele za mojo punčko.  Če se odločim, še za enega otroka, grem sigurno rodit v Celje. Same pohvale tej porodnišnici iz moje strani.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Porodnišnica Celje
7.4.2007 17:55:33   
skačica
Jaz imam doma 13 dni staro punčko in še sveže spomine iz porodnišnice.

Tudi jaz sem bila zadovoljna z vsem osebjem v porodnem bloku. Sprejel me je dr. Pirc(pregled bolel kot 100 user posted image , drugače se mi je pa zdel vredu) Tud jaz sem upala,da bo dežural Koren pa ga žal ni bilo.
Na zečetku je bila ob meni babica Ida,ki je bila res krasna potem je prišla pa druga izmena in sem dobila babico Branko. Na začetku sem mislila,da bo to ena zoprna ženska,ampak izkazalo se je,da je babica,ki se lahko piše z velikimi črkami. Res zelo zadovoljna z njo. Spodbujala me je takrat ko je bilo treba, mi predlagala same super položaje,da sem lažje prenašala popadke( stoje ob ripstolu,sede, na koncu pa na kolenih-perfektno). Skratka čudovita babica,čeprav bi na videz rekel,da mora to bit ena taka zoprna in stroga ženska.

Sestre na oddelku: tiste,ki so skrbele zame so bile vse dokaj prijazne,ena mlada sestra,ki je skrbela za naše user posted image  je bila tudi tako zelo prijazna,da joj (ime sem pozabila,bom vprašala moža,ker je baje iz našega kraja). Mi je pa zagrenila dneve ena starejša sestra,višje postave,kratkih temnih las,malo že siva in z očali. Sem imela manjše težavice pri dojenju na začetku in namesto,da bi mi pomagala,me je ruknila na črpalko,moji punčki pa brez bu in mu vtaknila v usta flašo z dodatkom in to kar dvakrat. Jaz pa seveda v jok(sem bila res občutljiva) in me je kar na hitro odpikalauser posted image . Skratka slabe izkušnje z njo. Pa še tehtat sem mogla malo voziti vsako uro ponoči,ker je želela vedeti,če imam sploh kaj mleka. Mala pa seveda spala in je nikakor nisem mogla zbudit in nahranit tako da je bilo tisto tehtanje čista polomija,jaz pa še bolj v skrbehuser posted image

Skratka:Če bom še kdaj rodila,se bom verjetno spet odločila za Celje,ker sem bila res zadovoljna z osebjem v porodnem bloku,sestre na oddelku niso pustile ravno lepega vtisa,moram pa še pohvaliti pediatrinjo,za katero pa spet ne vem kako se piše.

Pa še to. Moja punčka je bila 3 dni na fototerapiji in so me tja klicali kadar se je zbudila in jo je bilo potrebno nahranit in takrat sem videla,koliko časa pustijo te male revčke jokat preden pokličejo mamico,da pride podojit svojega user posted image . In se mi je spet trgalo srce,ko sem razmišljala koliko časa se je moja user posted image  jokala preden so me poklicali. Najraje bi kar zraven stala teh 9 ur na dan,ko je bila pod lučko

(odgovor članu bincika)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Porodnišnica Celje
7.4.2007 18:48:14   
bincika
skačica, kaj bi pa potem jaz rekla, lo sem imela punčko 26 ur pod lučko,pa šepotem drugi dan 16, jokala sem, kot ne vem kaj. Jaz sem bila pa s tisto sestro,ko je tebi grenila življenje ful zadovoljna. Res pa se mi ne zdi prav, ker tiste, ki smoimele mleko in dojile smobile zanjo bog, tiste sirote, ki so se pa matrale je pa imela vsaeskozi pripombe. Eni je rekla, da imapa nizek prag bolečine, ker ni mogla dojit,ker so jo bradavice tolk bolele. Halo,če otroka spraviš na svet,pa res nimaš tako nizkega praga. Se vam ne zdi?


< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 3.6.2008 7:50:05 >

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Porodnišnica Celje
7.4.2007 22:12:39   
skačica
ja,bincika,moja mala punčka je bila pod lučko vsega skupaj 24 ur,dnevno 9 ur enkrat pa 5. Men je blo res hudo,ko so jo odpeljali.

Zdaj vidim,da sva se ravno zamenjali. Verjetno sva bili kakšen dan celo skupaj v bolniciuser posted image

Ja,možno da je bila prijazna do tistih,ki niso imele problemov,zame je bila kot kakšen zmaj. Prav nisva se prenesli,je pa svakinja takoj vedela o kateri govorim,ko sem ji pravila svojo zgodbo. Je tudi njo živcirala in jo vsako uro ponoči kontrolirala,če doji.
Skratka,meni se je zdelo,da sestre premalo pomagajo mamicam,ki imajo težave z dojenjem(ni samo moje mnenje tako). Hvalabogu,sem jaz potem dobila mleko in se mi ni bilo potrebno več ubadat s to smotko.

(odgovor članu bincika)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Porodnišnica Celje
8.4.2007 13:24:41   
blanči
Tudi jaz sem rodila 14.03.2007 našo malo princesko v CE porodnišnici. Z osebjem sem bila zelo zadovoljna razen z dvema ginekologinjima (blontnima seveda-immen ne bi govorila). V porodno sem prišla ob 1 uri zjutraj. Babice super tudi naslednja smena nimam pripomb ena A. Najbolj sem si zapomnila babico Jožico Sever, ki je res super. No kot sem že rekla da o G ne govorim, do 7 zjutraj tako ni bilo nobenega v porodno. Malo se mi je zakompliciralo in ob 8 je bilo vse pripravljeno za CR, a so ti dve G rekli, da bomo še malo počakali, no čakali so do 11.30 ure, ko je bila že sila in v petih minutah sem bila v operacijski.

Na oddelku je bilo vse super, soba kot sem si jo zaželela, sestre za dojenčke super prijazne in tudi tiste ki so skrbele zame. Na vsako vprašanje so odgovorile in nič jim ni bilo težko.

Glede G v porodnišnici mi je najboljši moj G dr. Koren.

LP


_____________________________

Blanči

14.03.2007 se je zgodila najina sreča - Anja
29.08.2010 se nam je pridružila še Eva

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Porodnišnica Celje
9.4.2007 10:34:39   
bincika
Blanči,dobro,da si omenla babico Jožico Sever, nisem se mogla spomnit kako se piše, to je pa res babica ena A, že prvič, ko sem jo imela na ctg-ju, sem si jo zaželela in ko je stopila v porodno in rekla, da bo zraven pri porodu, se mi je kamen odvalil od srca. Ob 7.30 sem prišla v porodno ob 9.46, je prišla na svet naša princeska. resnično moram pohvalit babico,kajti je zelo mlada in profesionalno opravlja svoje delo, pa čeprav delašele lani od maja. user posted image

(odgovor članu blanči)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Porodnišnica Celje
2.6.2008 23:55:10   
*Junona*
Še kakšna izkušnja več?

(odgovor članu bincika)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Porodnišnica Celje
3.6.2008 12:17:21   
ursha
no, da še jst delim izkušnjo....24.05. mi je ob 02.35 doma odtekla voda, v P. sem prišla mal pred 03.00, ker sem mislala da se bo potem vse hitreje steklo, sem se zelo zmotila. svoje popadke sem imela še potem celo soboto, vendar žal prešibke in tudi odprla se nisem več kot 3 cm. na oddelku je bila dr. Šket (mlada/blond) ki me je pregledala in moram rečt da tolk grobega pregleda še nism doživela, pri drugem je bila zraven dr. Salobirjeva (ful vredu in nežna), no potem sem se dejansko do 01.00 zjutraj "mučila" s popadki, s tem da sm bila že čist uničena, ker nism par dni prej nič spala in tudi to noč nism mogla zatisnit očesa. okrog 01.00 25.05. so me poslali v porodno in dodali umetne popadke (ki so boleli ko user posted image ) in hvala bogu da je bil moj zraven in mi masiral križ, ter govoril kak naj diham, da ne bi preveč zgubila moči, ker sem imela skoz občutek da me popadek drži nonstop, kar pa seveda ni bilo res....skratka kalvarija se je vlekla do 08.00 zjutraj ko se je prikazal "odrešitelj" dr. Koren in po pregledu predlagal carski rez, seveda sem bila takoj za, ker nism imela več atoma moči da bi lahko še sploh predihavala popadke in normalno rodila. ob 09.05 pa je prišla najina sončica Zara Ana in ko sem jo dobila na prsa, sem res v trenutku pozabila na vse slabo od prej.
kar se tiče oddelka je bil tud pr men na vizitah dr. Pirc, ki je imel dokaj čuden pristop (deluje nečloveško), ostali so bili ok in prijazni, še posebej otroška zdravnica Ilijaševa, kar se tiče otroških sestr so mi bile najboljše dve mladi (mislim da Tatjana in Natalija) in seveda Helena, ostale pa so bile bolj čudne (enim celo ne bi pripisala da sploh delajo na takem oddelku). sestre za "mamice" pa so mi bile tud zlo vredu še posebej Beni in še 2 ki pa si nism zapomnila imen žal.

skratka vesela sem da je z najino sončico vse ok in da sma doma, vse ostalo bo pa tak al tak normalno steklo, tak kot mora.



(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Porodnišnica Celje
4.6.2008 12:00:01   
bambam
Jaz sem 2005 rodila v Celju. Sem bila res fuuuullll zadovoljna. Tudi Pavičevičeva se mi ni zdela tolk napačna. Pač ma tak nekak "hladen" odnos (pogleda, pove, gre). Saj veš- jih da veliko skozuser posted image .

Se mi zdi, da recimo tvoj G mora bit nekak zavzet zate, ti svetovat, ko maš kako vprašanje,... V  P je pa to bolj tako.... Morš jih razumet in pač ne bit preveč občutljiv če pač niso takoj tam pri tebi....

Drugač so pa ble babice in nasploh sestre res zeloo prijazne. Je punca zraven mene mela težave z dojenjem in so ji celo noč hodle pomagat, jo bodrile z besedami in tolažle, ko jim je tam jokala....

Jaz sem sicer mojo pupo mela skoz pri sebi, razen ko so ji jemali kri in ko je bla dva dni pod lučko. Se mi pa zdi, da ji ni blo hudegauser posted image

Skratka ne grem nikamor drugam ko t v CE!!user posted image user posted image


Lep dan vse skupaj!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Porodnišnica Celje
4.6.2008 12:01:19   
bambam
Aja! hotla sem pa vprašat, če mogoče katera ve, kako je v CE z ultivo. Slišala sem namreč da je nimajo. A mogoče katera ve??user posted image

Hvala!

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?