|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Porodnišnica Celje
4.6.2008 12:53:04   
eva78
Ojla!

Jaz sem letos februarja rodila v porodničnici Celje. Sicer sem bila sprejeta že dva dni pred porodom v 3.štuku  in so bile sestre na tem oddelku zelo prijazne. V porodni sem imela dr. Pavičevičevo in pa najprej babico Jožico in kasneje eno prav tako mlajšo babico. Zdravnica in obe babici sta mi bili zelo všeč in verjetno je tudi njihova sproščenost pripomogla,da sem rodila v 2 urah. Zdravnica se je precej šalila z mojim partnerjem,pa tudi kasneje z mano, ko ni bilo nikakor konca šivanja....user posted image

Na oddelku so otroške sestre bolj tako tako....user posted image Jaz k sreči nisem imela težav z dojenjem, vendar ko sem opazovala, kako so se obnašale do moje sosede, ker ni mogla takoj dojiti,nimam besed. Kljub temu,da sem bila prijazna in potrpežljiva s vprašanji,so mi največkrat grdo zabrusile nazaj. Opaziti je bilo,da imajo precejšnjo gužvo,pa da jih je premalo, pa da se tudi med seboj kregajo( tako kot v vsakem kolektivu), samo za porodnice to ni ravno  prijetno.

Sicer pa zelo dober vtis o porod.Celje.user posted image

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Porodnišnica Celje
4.6.2008 13:23:18   
maja&m
bambam-ultiva v Celju je.Stane isto kot EA.Zanjo se zmeniš,ko prideš v porodno.Dobiš jo,če je anastezist na razpolago.

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Porodnišnica Celje
4.6.2008 22:47:35   
bambam
Eeeej... superuser posted image !
Maja&m, hvala za hiter odgovor. Mi je namreč kolegica, ki je tik pred porodom, rekla da se je pozanimala in da je nimajo. Verjetno se bom morala, ko bo prišel moj čas, orng pozanimatuser posted image . Saj veš.... stvari se ful hitro spreminjajo....

Nočkouser posted image

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Porodnišnica Celje
4.6.2008 23:46:02   
maja&m
bambam-na ogledu porodnišnice sem bila v decembru 2007.Takrat sem tisto babco vprašala kako je z Ultivo,pa je rekla,da je in da stane toliko kot EA,pa da jo dobiš,če je anestezist na voljo.
V taisti bolnici sem rodila februarja,ko sem prisopihala v porodno sobo,sem že na vratih zahtevala Ultivo. Tako da jo imajo.

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 54
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?