|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
5.5.2008 14:18:14   
skuštrana
Evca, jaz bi ti tudi za tvojega 8 mesečnika priporočila mei tai. Jaz sem svojega sina nosila v slingu z obroči do 4 m, potem pa smo prešaltali na MT.No, sling mi je še vedno zakon za na hitro kam skočit, daš gor na en dva tri in letiš...Ker pa moj otrok ni ravno lčjubitelj vozička ga v mt nosim na full dolge relacije in je super.Nosim ga tudi po 3 ali več ur skupaj in to spredaj.



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Eva*)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
5.5.2008 14:22:59   
Eva*
Sem se kar odločila za MT. Sem pogledala filmčke na netu, pa je čist enostavno za zavezovanje, saj zgleda.



_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
8.5.2008 20:46:49   
jajula
živjo,
dobila sem tomyjev kengurujček freestyle roma, pa brez navodil.
a mogoče veste kje se jih da dobit?

zanima pa me tudi kako med nošenjem v kengurujčkih/slingih zaščitite user posted image zdaj ko sonce že kar pripeka? se bojim da ji bo kar prevroče not, ker v vozu ima vsaj malo sence.

(odgovor članu Eva*)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
8.5.2008 20:59:50   
Eva*

IZVIRNO SPOROČILO: jajula

živjo,
dobila sem tomyjev kengurujček freestyle roma, pa brez navodil.
a mogoče veste kje se jih da dobit?



V baby-centru mogoče?


_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
10.5.2008 22:12:39   
Naja31
Kupila sem sling by mama in sem danes prvič poskušala dojenčka dat notri.
Poskus je bil neuspešen, tako da smo na koncu morali z vozičkom ven.

Tiste ki imate sling, na kateri strani je dojenčkova glava? Tam kjer so obroči alina drugi?
V navodilih je narisano, da je glava nasprotno od obročev, sem pa gledala en video na Yuotube in je glava na isti strani kot obroč.

Upam, da bo naslednji poskus uspešen.

(odgovor članu Eva*)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.5.2008 10:17:36   
skuštrana
Naja, glavo lahko ima na strani kjer so obroči ali pa na nasprotni strani. Kakor vama bolj paše.

Kaj vama je pa šlo narobe?


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.5.2008 10:26:15   
Kasija
Naja31 iz kje pa si? Če si iz ljubljane, ti lahko pokažem. Pošlji zs.  Sicer moj se noče nosit v zibki, samo pokonci, tako da to bolj obvladava. Ampak za pokazat bo že potrpel. Meni je pokazala najprej skuštrana, pa potem še par dgugih, da sem dojela - zdaj je pa res ko vožnja kolesa - ne pozabiš več.  

Zdaj sem šele videla, da imaš čisto majhnega dojenčka (po kilah je sicer  pravi korenjak user posted image ). No, boš sama povedala, če in kdaj rabiš pomoč.

< Sporočilo je popravil Kasija -- 11.5.2008 10:29:53 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.5.2008 22:36:44   
Naja31
Ko sem ga dala v sling, mi nikakor ni uspelo z eno roko zategniti traku. Zdaj pa ne vem če nisem kaj narobe trak speljala skozi obroče. No, potem je mož držal dojenčka, da sem jaz poskušala zategniti pa ni šlp, meni je bilo vorče, dol mi je teklo, dojenček je začel jokati in sem imela dovolj.

Zdaj mi je skuštrana poslala par linkov pa bom probala tako naštudirati. Če mi spet ne bo uspelo, te bom kasija res lepo prosila za pomoč. Sem iz Ljubljane in se pripelejm kamorkoli, da mi pokažeš, ker bi res rada uporabljala sling.

Hvala.

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
13.5.2008 14:23:12   
gajči
Tudi jaz nameravam kupit sling, ker se naš 3,5m fant enostavno noče več vozit v vozičku. Zanima me kako debelo je to blago, ker je moj user posted image  zelo vroč, vedno mu je vroče.
Gledala sem pa Maya Wrap sling in SlingByMama.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
13.5.2008 15:38:11   
skuštrana
SlingByMama


To je indijsko platno. Mi2 se kljub vročini (živimo na morju) še nosivauser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
14.5.2008 10:09:00   
arsha
Punce, je katera sama šivala sling ali pouch?

Zdi se mi, da sem nekje na tem forumu nekoč zasledila to temo, pa je zdaj ne najdem. Help user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
21.5.2008 11:46:32   
Rožica*
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2712463

(odgovor članu arsha)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
26.5.2008 10:35:27   
arsha
Rožica hvala

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
30.5.2008 19:46:19   
Roberta69
Jaz imam pa na preizkušnji pouch (HotSling) pa sem čist nesrečna, ker mi ga ne ratuje glih najbolj uporabljat. Mali mi je notri sicer dvakrat zaspal, ampak to samo takrat, ko je bil koma - itak bi zaspal kjerkoli. Ne znam ga naštimat v položaj zibke oz. ima glavo na prsih - kar baje ni prav - ampak sploh ne vem, kako naj mu ritko naštimam bolj naprej in nogice višje user posted image . Pa še ful firbčne sorte je in bi rad gledal ven, položaj spredaj pa piše, da je primeren šele od 2 mesecev naprej. A sling z obroči je treba ful naštimavat? Jaz bi rabila predvsem nekaj, kar je preprosto za uporabo, ker bi ga uporabljala predvsem za bolj kratek čas - sprehodi s psom in dojenje v javnosti. Bi ful rada videla, da mi nekdo pokaže kako je prav - častim eno dobro tortico ali kaj podobnega user posted image .

(odgovor članu arsha)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
15.6.2008 7:46:05   
pomlad08
roberta, jaz skoz uporabljam sling z obroči, je super! lahko ti pokažem v živo, kako dam jaz našega 2mesečnika not, sem pa iz LJ.

aja pa še glede izdelave slinga z obroči, jaz sem na netu naročila obročke in si za ceno 10eurov (2 eura obroči, ostalo blago) izdelala sling.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
18.6.2008 11:18:41   
Kasija
pomlad08 Kakšno blago si uporabila za sling in kje si ga kupila? Pa če ti ni odveč, daj pokaži kako fotko svojega slinga prosim user posted image

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   [Brisano sporočilo]
19.6.2008 7:17:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kasija)
  Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
19.6.2008 15:01:52   
pomlad08
zivjo
blago sem kupila v ikei, neko tako ne preveč debelo platno. lahko ga narediš iz česar hočeš, jaz imam različno tople variante doma user posted image
bom dala sliko gor čim prej, zdele ne utegnem,
lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
19.6.2008 16:21:34   
mali007
Oj, pomlad08, na kateri internetni strani si naročila obročke za sling?

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   [Brisano sporočilo]
20.6.2008 0:07:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mali007)
  Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
23.6.2008 22:26:20   
annnna
lp

jaz imam pa trak in ga gledam in očudujem, vas berem, gledam vide kako ga zavezat ampak mi še kr ne gre, oz če povem po pravici ga ne upam uporabljatuser posted image

pri položaju cradle mi je pa hudo ker ima tako nogice pokrčene in zmečkane nekje tam noter in potem se mi zdi da ga nimam prav noter danesga kar ga vrjetno tudi res nimamuser posted image

mam tega ki je neraztegljiv in je blago tako debelo, se mi zdi da če bi bil raztegljiv pa blago tanjše bi ga blo lažje zavezat zdaj se mi pa zdi da je sva cela zavita v ta trak in mu ni konca...

kakšen nasvet?

hvala


_____________________________

Moj mali princ Mai - 30.5.08.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
24.6.2008 8:19:31   
pomlad08
zivjo
sori ker bolj pozno odgovarjam, ampak bolj malo sem na netu te dni.
kot je napisala že nalin, obročke dobiš na www.slingrings.com.
so ful lepi, različnih barv, pa tudi poceni, kljub poštnini.

a veste, da slinga sploh ni treba šivat - poglejte si ta video:
http://www.youtube.com/watch?v=7lhk8lcO8as

Jaz zdaj že ves čas uporabljam ta način, se super obnese. Zdej ko sem že dovolj spretna iz vsake rute  123 nardim sling.

Slike pa spet nimam kle, so na moževem računalniku, bom probala popoldne prilepit, če se spomnim.

(odgovor članu annnna)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
24.6.2008 8:25:21   
pomlad08
annnna, teb pa ne znam pomagat, sem imela jaz iste težave pri cradle hold, zato sem prešaltala na sling z obroči.
upam, da bom počasi začela (znala) uporabljat trak, kmalu bomo stari 3 mesece, ker je po moje teža bolje razporejena (pa se mi zdi da za pokončno držo dojenčka ga bo lažje naštimat) ...

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
24.6.2008 9:53:15   
Kasija
pomlad08 hvala za odgovor, slike pa bom  tudi pogledala ko bodo gor

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
7.7.2008 12:13:09   
mojani
živjo vse "nosačice"!

tudi jaz se bi rada " včlanila v vaš klub".
sama sem za sinka (4 mesece) sešila mei tai in sling.

mei tai je sešit po enih navodilih iz neta in je OGROMEN tako da bo še nekaj časa počakal v omari.
sling je pa krasen. se mi pa zdi, da bi lahko bil material vsaj malo elastičen. trenutno se torej nosiva v slingu in resno razmišljam o tem, da bi sešila še enega malce elastičnega.
no, to je to.

imam pa še eno prošnjo. full sem se navdušila nad ellaroo trakom, pa me zanima, če ga slučajno katera proda. sej bi novega, samo je trenutno preveč suša v denarnici. poletje pa to...

mojca

_____________________________

mojca+jani = ambrož (23.2.2008) & ožbej (25.12.2010)

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?