|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 17:29:00   
Anonimen
Ninny to je za preventivo.
Malo heca mora bit a ne?

točno tako user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 19:52:05   
kepa*
Uh, pa je večer. Saj je kar šlo samo z vodo. Sem šla popoldne k frizerju in sem mal pozabila na slabost.

Upam, da se bo jutri na tehtnici kaj poznalo.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 19:55:15   
Anonimen
Jaz sem se že stehtala in se že pozna.user posted image  Zdaj pa hitro v posteljo in Emo gledat, da ne bo skušnjav. Saj je danes 1. del izbora, a ni?

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 19:59:02   
Anonimen
joj, splišni a  ni šele jutriuser posted image ?
Meni kar gre samo glava me boli. Še katero?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 20:03:43   
kepa*
Ninny, mene je tud bolela, še kar hudo, sem morala vzet tableto.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 20:28:47   
Anonimen
Ja, ninny, res je šele jutri. Sem mislila, da je danes četrtke, malo me zaliva tale voda.user posted image

Me pa glava niti ne boli, ampak tečna sem pa kot sto user posted image . Otroka sem kar spat popokala,  reveža. No, kakšne pol ure prej je pa res šel.

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 21:44:48   
petarda
Čeeeeeeeeeeruser posted image

Jaz sem še vedno z vami...včeraj sem imela vodni dan...zdaj vas prehitevam le še za en danuser posted image user posted image user posted image , ker sem malo čarala zaradi ene fešte....

Joj...vodni dan se res pozna...bi bil lahko kar ene dvakrat na mesecuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Boste vidle, kak boste jutri zjutraj veseleuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: MINI BIKINI(29)-31.1.07-VODNI DAN
31.1.2007 23:15:36   
LanaM
tudi jaz sem še ena, ki je 3.1.2007 začela z ločevalno dieto. Po porodu so mi šli kilogrami namesto dol precej navzgor, tako da sem se res mogla vzeti v roke in začeti. No zaenkrat mi je šlo dol slabe 4 kg, sem pa danes čisto pozabila, da je vodni dan, čisto avtomatsko sem imela danes meso. No bom naslednjič bolj pozorna. itak pa ne vem, če bi zdržala samo navodi, saj še kar nekja obrokov dojim. drugače pa sem na tej dieti drugič. prvvič sem bila pred 2 letoma, kjer je bil uspeh: v enem mesecu -9 kg, po drugem mesecu še -6 kg,  zadnjem mesecu pa še -3, skupaj -18 kg, potem pa še v pol leta z rednim gibanjem 6 kg. tako da sedaj sploh nimam take volje kot takrat, ko je bil boljši rezultat, ampak mislim da obupala ne bom. Koliko pa je šlo vam kaj dol'

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?