|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktoberke
6.2.2007 21:05:27   
inja2
ojla

Tudi jaz sem danes po več kot enem letu zagledala user posted image . še vedno nisem čisto dojela....
Pregled sem imela danes (za nosečnost sem izvedela pri zdravnici), naslednjega pa imam 20.2.

So pa tudi mene 14 dni obupno bolele prsi, sedaj pa je malo boljše

vsem srečkam user posted image , čestitke in čimlepšo nosečnost

se tipkamo

lp,inja



(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: oktoberke
6.2.2007 21:08:58   
Solero
Klaudia:
Mene take situacije spremenijo v Jean D'arc. Verjetno bi udarila nazaj in to pošteno. S še močnejšim ultimatom, seveda je pa treba o tem močno premisliti in predvideti vse njegove možne reakcije in posledično potem tudi lastne. Udariti tja, kamor najbolj boli. V moški ponos. Ego.

(Vse v smislu:  1. da sem jaz ženska, ki daje življenje, in se odloča, kdo bo pri tem ob njej, da sem absolutno sebi na prvem mestu, ki ga zdaj pač zaseda pričakovano dete in da niti slučajno ne rabim ob sebi ene mevže, ki ne ve, niti kaj bi rada sama s sabo, kaj šele z mano in otrokom.
2. Da sem v obdobju, ko bom rabila (naj)več pomoči, pozornosti, razumevanja, prijaznosti...in če teh ljubkih malenkosti ni pripravljen iz ljubezni dati, ali jih celo ne premore, potem v mojih očeh ni (več) moški in kot tak me tudi več na zanima in si ne želim biti ob njem. Raje sama kot s takim strahopetcem.
In 3. V tem obdobju se lahko dokaže, koliko res velja kot človek, partner, bodoči očka, tako da ti stoji 120% ob strani. Če pa ga kaka (ne)znana sila vleče drugam, naj gre, in to čimprej in z vsem. In naj se ne vrača nikoli več, in tudi otrok nima več z njim nobene veze.)




< Sporočilo je popravil Solero -- 6.2.2007 21:09:33 >

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: oktoberke
6.2.2007 21:14:05   
Solero
Pozdravljena, inja!! Čestitke za user posted image .  Je bila pa lepa novica pri zdravnici...

Jaz pa grem v petek na pregled. Sem mislila, da bom čakala par tednov na vrsto, pa me je hotela že jutri na mizo spravit. user posted image  Ampak sem prav vesela, da bom lahko tako hitro na vrsti. (Da že čimprej dobim knjižico, hahaha.)

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: oktoberke
7.2.2007 8:54:20   
Bety upa
Klaudija....ni vse črno-belo v življenju...

Ne poznam vas, vendar iz opisanega sklepam, da ta tvoj moški v tem trenutku ima hudo osebno krizo. Zaradi tega človeka ne zapustimo. Z njim se pogovarjaj ODKRITO. Predvsem je pomembno, da poveš tisto, kar TI čutiš in kako se ti ob njegovih besedah počutiš, kaj si misliš.

POGOVARJAJTA SE!!! S tem pogovorom se bo njegova kriza ublažila, stvari razčistile in posledično si bosta bolj blizu.

Meni, osebno, se zdi čudovito, da ti je iskreno povedal, da je ujet, se ne znajde...In te prosi, za pomoč.

Zapomni si, da smo ženske genetsko bolj čustvena, razumevajoča, bolj zrela...človeška bitja. Za nas je uspeh, če zanosimo, rodimo in dojimo uspešno otroke. Za moškega je uspeh, če je močan in lahko poskrbi za svojo družino, da ji nič ne manjka. Včasih so se moški mogli skozi iniciacijo dokazovati, z golimi rokami uloviti konja in ubiti kakšno drugo žival. V Afriki še zdaj to počnejo nekatera plemena.

No, da ne duljim. Sedanji moški je moški, če ima končano šolo, dobro službo, veliko plačo, dober avto in takoj začne zidat bajto.

Tvoj moški....nima vsega tega. In se počuti obupno. Saj hoče biti odgovoren do otroka. Ne ve pa kako.

Jaz ga razumem.

Srečno!

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: oktoberke
7.2.2007 12:43:03   
jasna
Klaudia, se močno strinjam z Bety. To krizo bosta morala prebroditi skupaj. Ne obupaj že takoj v štartu, saj nista več sama.

Oktobrčice, bomo naredile en seznam? Dopišite ZM ali PDP:

Ursikazala
Klaudia
Kasija 78
Micla
pPngi
Inja 2
Jasna PDP 13.10.07

Nekih hudih nosečniških znakov še ni, me malo daje paranoja...

Bety držim pesti!
LP

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: oktoberke
7.2.2007 14:30:13   
Pandica
Pozdravljene oktoberke user posted image

Kako se počutite? Jaz sem čisto vredu, edino kaj sem opazila, da so me mozolji napadli kot, da sem v puberteti user posted image   Sem pa nekje na tem forumu prebrala, da so napisale punce, ki so že rodile, da če imaš veliko mozoljev bo user posted image  .  še ve katera o tem kaj? A ve boste vprašale kaj bo?
Jaz ziher bom, ker sem preveč radovedna user posted image
Sem pa bila včeraj na prvem pregledu, imela vaginalni ultrazvok in že videla na monitorju čisto majhno pikico user posted image   Čez 2 tedna grem ponovno, da bom zvedela še kaj več.
Po moji ZM ( 26.12.2006 ) so mi rekli, da sem v 6 t .
Aja, še to me zanima: a je katera iz Mb?


(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: oktoberke
7.2.2007 15:06:34   
pingi
Pozdravček!

Jasna, ne znam vpisat svojih podatkov direkt v tvoj post, zato bom kar tule napisala.
ZM 20.12., prvi pregled 7.3.user posted image

Za spol pa še ne vem, če ga bom želela vedet. Se mi zdi, da ne prinese kakšnih bistvenih razlik, če veš vnaprej. No, razen, da lahko kupiš oblekce v določeni barvi, ampak saj si jih želimo uporabit tudi pri kakšnem naslednjem otroku, ki pa morda ne bo istega spola. Moj možek sicer pravi, da če lahko zveš, zakaj potem ne bi? Bomo videli.

Ja, jaz tudi upam, da ne bodo slabosti izbruhnile s tisto silovitostjo o katerih lahko beremo tudi tu na forumu. Jaz imam že v osnovi ful fobijo pred bruhanjem, tako da... Pa precej neprijetno bi znalo bit v službi, kjer seveda še nič ne vedo o user posted image
ja, mozolje pa tudi jaz opažam in pa lasje imam hitreje mastne. Bomo začeli olje zbirat user posted image  

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: oktoberke
7.2.2007 15:53:25   
Solero
Za seznam: po mojih izračunih bo PDP 6.10.

Opažam pa, da sem precej utrujena že popoldan, zaspana, in vedno bolj mi je slabo. Koža je morda za odtenek bolj mastna, večjih sprememb pa še ne opažam.

Kako ste kaj oktoberke?

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: oktoberke
7.2.2007 16:15:39   
kasija78
Za seznam:
ZM 24.12., PDP (po moje) 5.10.

Klaudia,
Se pridružujem mnenjem od prej, da mu skušaj pomagati s pogovorom. Če to ne zaleže, pa si se že odločila, da boš imela otroka tudi sama. Glede pogovora je res fino, da se toliko poznata in si zaupata, da je pripravljen kaj takega izrazit. Morda poznaš koga, ki je tudi imel otroka kot študent, pa bi se z njim tudi lahko pogovoril? Uganjujem lahko, da se boji ne biti prinašalec denarja in skrbnik v družini. Ideja pač. Sporoči, kako se zadeva razpleta.

Mene ful skrbijo te viroze, sem že čisto panična, ker delam z otroci in je tega polno. Limone so moje naj prijateljice. Kolikšna T je povišana za user posted image ? Kaj naredim, če je previsoka?

Sicer se počutim dobro. Prsa me bolijo hudo, pa vsa hrana ima drugačen okus in vonj, kar oteži moje prehranjevanje. En dan mi riž zelo paše, drug dan mi je slabo, ko samo pomislim nanj. Tako da moram imeti doma malo vsega, da sploh kaj lahko pojem.

lp vsem,   kasija

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: oktoberke
7.2.2007 17:34:52   
inja2
Ojla

Moja ZM 19.12.06,  PDP 2.10.2007

Glede znakov se je tudi pri meni začela pojavljati slabost, pa prsi me tudi še vedno bolijo.....
Ampak vse to se da preživet....

No tudi jaz sem včeraj prvič videla mojo pikico.

Ali ste že komu povedale da ste user posted image

lp, inja

(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: oktoberke
7.2.2007 19:36:52   
ursikazala
Zivjo bejbe,
Jaz imam po mojih izračunih PDP 5.10... ampak itak moram prej malo na pregled, da bom mirna user posted image  da je vse ok. Ah, še en mesec... upam, da bo hitro minil.
Danes sem bila pri kozmetičarki in mi je prav pasalo, tako da mozolji kot pravi ona, niso nič ven udarli kaj posebnega.
Se pa že na momente bašem malo, moram nehat to početi, ker sem se že takoalitako preveč prej zredila... zdajle sem zmazala štiri toaste s filadelfijo...
Pa na tiste tanove jogurte od Ljubljanskih mlekarn sem čist trapasta... Maxim al kaj so že...
Drugače pa - slabosti nič, samo utrujena, glava včasih boli malo (verjetno bolj pritisk v zraku zdaj čutim), pa prsi seveda... spim v športnem nedrčku, pa res malo pomaga.

Klaudia, upam da bo tvoj prišel k sebi od prvotnega šoka, kot so punce napisale: pogovor, pogovor, pogovor. Edino to pomaga. Matra ga pa res mogoče ta moški občutek, da je še nesposoben skrbeti za družino...
Ti moraš imeti zdaj čimmanj skrbi in se imeti lepo z novo pikico.

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: oktoberke
7.2.2007 20:14:21   
micla
Pozdravljene souser posted image .
Vidim, da ste začele kar lepo polnit strani.
Moji podatki za seznam so: ZM=4.1., PDP po mojih izračunih=11.10.
Sicer pa je tudi meni po malem slabo, bolj proti večeru. Tak čuden, napet občutek v želodcu. Problem pa je, da mi nič ne paše za jest. Sploh nimam okusa, kaj bi jedla. Pol si zamislim nekaj, ko pa si to pripravim, mi sploh ne gre. user posted image  Ne vem, al bi se mogla kej prisilit jest al bo kmalu minilo.

Sem ugotovila, da če preveč časa stojim na mestu (prejle sem čistla solato) me začne mal špikat in kot da bi me neki tiščalo dol.
Bomo vidli, kaj bo na prvem pregledu.

Grem jst kar malo ležat. user posted image

Lp in mirne sanje.

_____________________________

micla

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: oktoberke
7.2.2007 23:01:14   
mišk
Ja, jst se vam tud pridružujem. user posted image  sem zagledala danes in še zmeri nisem čist dojela.
Z.M. je bila 31.12.2006, po mojih izračunih pa bi moral biti PRP 10.10.2006.

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: oktoberke
8.2.2007 18:20:09   
Klaudia
Živjo!

Kako smo kaj? men gre kr vredu, edin dans mi nič ne paše zajest - sam solata.

Partner je pa tut že mal bolš - sva mela včer pogovor in je nakoncu reku - bomo že!! user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: oktoberke
8.2.2007 19:30:01   
tinki_winki
Najprej vsem nosečkam lep pozdrav,

tudi jaz imam veselo nivico user posted image  in se vam bom preidružila v klepetu. Moj PDP po mojih izračunih je 10.oktober, sicer pa bom za enkrat malo bolj v ozadju, vse dokler ne preverim če je vse v redu pri G. Za mano je že ena slaba izkušnja SS v 8. tednu (razočaranje je še vedno veliko tako, da se ne želim prehitro veseliti).

Kar se tiče znakov nosečnosti pa nič posebnega, kot da nebi bila noseča (prvič pa je bilo povsem drugače, tako da kar ne morem verjeti da sem noseča). V resnici pa se bolj zaskrbljena kot vesela, sploh se ne morem pomiriti in ne mine dan ko ne pomislim, da bi lahko šlo kaj narobe. Vsekakor pa je moja želja, da bi ostala kar se da mirna in pozitivno razmišljala (tako kot so nekatere že predlagale user posted image .)


Klavdija kar pogumno, tvoj fant se bo že pomiril, in ko ga bo user posted image  prevzel se bo nad današnjim razmišljanje in nelagodjem smejal (verjetno je to manjši šok ob novici, potrebuje svoj čas). če dobro pomislim je tudi mene ob novici, da sem noseča (ko sem bila prvič noseča in se je kaseje končalo slabo user posted image ) kar stisnilo v srcu, pa čeprav je bila nosečnost načrtovanja.....ja ja zdaj gre pa zares. dokler o nosečnosti samo razmišljaš  in si štručko želiš je eno ko pa se to v realnosti tudi zgodi je pa drugo (skrbi istočasno pa veselje).


Da se še malo predstavim,

doma sem s primorskega konca, prvi pregled pa imam šele 5.3. Kaj več pa naslednjič.....

Malo sem se razpisala, se še kaj beremo, lep pozdrav in držim pesti za vse nasuser posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: oktoberke
8.2.2007 20:50:52   
Anonimen
Pozdravljene pupike!

Imam eno hudo težavo in moram se vam izpovedati, da mi bo lažje in mi daste kakšne nasvete. Pa začnimo: na fantovo pobudo sem lani aprila nehala jemati KT, da boma začela delati na user posted image  . Lani decembra je šel z mano v lekarno in kupila sma Tifol tabletke, da bo vse tako kot treba. Letos, po novem letu mi je šel po novo škatlico Tifola celo sam in mi jo prinesel. In 14 dni po tem jaz naredim test in pokaže mi močno user posted image  user posted image  . Mu povem veselo novico, ni bil vesel in mi reče, da naj grem na splav. Odide domov k staršem. Čez 2 dni se vrne in mi pove, da je rabil nekaj časa za sebe, da boma mela user posted image  in, da je že povedal tudi prijatelju, da bo ati. Skratka, se kao veseli. Kupi same negazirane pijače, češ, da zdaj pa jaz ne smem piti gaziranega in moram zdravo jest. Čez 4 dni pove doma,svoji družini, mami, atiju in sestri. Je vse kao v najlepšem redu. Cel teden ne gre k svojim, takoj po službi prihiti domov k meni. Včeraj pa pride domov, se mu ftrga in mi reče, da ne zeli, da sem jaz mati njegovega otroka in me lepo prosi, da naj grem na splav. Spakira in spet domov k starsem. Danes pride k meni, ker mi prinese se neke moje stvari nazaj, se hočem pogovorit z njim, vendar zaman.
Vztraja pri dejstvu, da ne želi, da sem jaz mati njegovega otroka in, da naj grem na splav.
Zdaj pa je problem v tem, da sama ne bom zmogla skrbet za user posted image  , ker živim v podnajemniškem stanovanju in nimam še redne službe, z strani moje družine pa tudi ne morem pričakovati ne vem kakšne podpore.Žalostno, ampak resnično. user posted image
Punce jaz sem se tako veselila tega user posted image  , vendar sama ne bom zmogla, resnično ne.
Mislim, da je zame res samo splav rešitev v tem trenutku... tehtam,tehtam, pa se ne morem odločit...
Se vam opravičujem, ker sem zatežila malo na dolgo, samo zdaj mi je spet malo lažje, ko sem se lahko še vam zaupala.Ker se tak samo cele dneve user posted image  .

Lep večer vam želim, pazite nase in na svoje user posted image

(odgovor članu tinki_winki)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: oktoberke
8.2.2007 21:52:58   
micla
Najprej čestitke user posted image novim user posted image . Počasi se nabiramo. Bravo mi user posted image .

Tinki winki - tudi jst sm s primorske (severne). In na žalost imam tudi jst kar dve slabi izkušnji za sabo, zato sem se tudi jst odločla, da bom bolj v ozadju, vsaj dokler ne bo kaj bolj jasno. Zaenkrat nimam kej dosti znakov, razen, da se hitro utrudim in če sm preveč na nogah, me mal špika. Držim pesti in upam, da se bova kmalu obe lahko sprostile in začele polno uživat.

Anonimna - žal mi je, da se ti to dogaja. Sicer ne vem, kakšen je vajin odnos in kako stojijo zadeve, ampak menim, da kljub vsemu ta njegova reakcija ni le šok ob novici. Verjamem, da vsakdo lahko drugače reagira, ampak ta način je pa kljub vsemu pregrob. Probaj se pogovorit in ugotovit, kaj je sploh na stvari. Ti ga najbolj poznaš in le skozi pogovor boš ugotovila, ali je pač tip, ki tko reagira in  rabi malo več časa, ali pa res ni pripravljen imeti otroka s tabo. Upam, da boš čimprej dobila vse odgovore, ki ti bodo vsekakor pomagali v tvoji odločitvi.

Klaudia - me veseli, da prvi krči popuščajo in se tvoj dragi počasi mehča. Kar tako naprej.user posted image

Bety upa - kako kaj počutje. Držim pesti in pazi nase in na tvoja dva user posted image user posted image .

Ursikazala, solero, inja2, kasija78, pingi, pandica, jasna.....pobožajte svoje trebuščke.

Lahko noč vsem,

_____________________________

micla

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: oktoberke
9.2.2007 7:52:04   
Bety upa
Pozdravljene vse punce!

Čestitam novim pozitivnim testom in mislimo pozitivno. Narobe ne sme biti.

Klaudija, vesela sem, da sta se pogovorila in pogovarjajta se še in še. Edino tako boš preživela nosečnost in kasneje brez velikih stresov. Vključi ga v vsa dogajanja in če bo namesto tebe kaj postoril, se bo čutil tudi on, kot nosečnica. To rabijo. Srečno!!!

Anonimna..........

Ti najboljše veš, s kom imaš opravka. Ti boš mogla odločiti, kako bo z user posted image .

Osebno mislim (iz tistega, kar si napisala in splošnih izkušenj in prosim, da mi ne zameriš, ker bom povedala samo svoje, osebno mnenje), da se ta moški, ne bo zlepa spremenil. Je še nedozorel, nedorasel, razvajen, grob, brezčuten..... In če bo dočakal dojenčka, se njegovo obnašanje ne bo spremenilo. Malo bo skrbel, večino časa pa ne. In vedno bo imel izgovor, da saj ti je že rekel, da nisi njegova izbranka.
Anonimna, kako to, da si ravno izbrala takšnega moškega?!?! Mogoče te spominja na očeta, ki si ga zelo pogrešala in zdraviš rane iz otroštva. Skrben moški in oče ni niti približno podoben očetu tvojega user posted image . Srečno, anonimna.

LP

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: oktoberke
9.2.2007 8:32:41   
naja2
Čestitke vsem trem, če sem prav preštela Klaudia, Kasija78 in ursikazala user posted image  user posted image  user posted image .

Se vam pridružim še jaz. Prvi dan zadnje M je bil tako kot pri Klaudiji 3.1.2007. In včeraj sem tudi jaz zagledala user posted image  user posted image . (po enem letu in pol). Tudi jaz sem mu že povedala - ko delaš na tem več kot eno leto kar ne moreš verjet, se mi zdi, da on niti ne verjame.
Jaz sem seveda prepričana, da sem user posted image  - boleča prsa in nek čuden občutek v spodnjem delu trebuščka. Zato bova počakala na pregled pri G.  

To je moja prva nosečnost, letos bom 33.

Danes sem se po e-pošti že naročila za pregled pri G - tako, da čakam datum.


(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: oktoberke
9.2.2007 8:42:01   
naja2
Se takoj opravičujem ker sem nehote prebrala le prvo stran tako, da sem šele sedaj vidla, da nas je res že zelo veliko.

Čestitek user posted image  user posted image  user posted image  še vsem ostalim mišk, micla, tinki_winki, inja2, pingi, jasna in pandica. Če sem še katero pozabila se kar vnaprej opravičim.

Za seznam prvi dan zadnje M, 3.1.2007, po mojih izračunih PDP 10.10.2007.

(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: oktoberke
9.2.2007 12:40:05   
Pandica
Uuuu, zdaj pa nas je že kar nekaj "oktoberk" user posted image
Jaz se zaenkrat vredu počutim kot, da sploh nebi bila user posted image  , opazila sem edino, da mi vsi modrčki postajajo premajhni user posted image  . Pa moj mi je zadnjič rekel, da imam bolj trde user posted image  .
Bodite lepo, čuvajte na svoje user posted image  in pustite se razvajati user posted image
Lp

(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: oktoberke
9.2.2007 13:40:03   
Miško
Pa da se še jaz javim, ZM 28.12.2006, PDP 5.10.2007. Pa sem oktoberka že v drugo, doma imamo že oktoberčka 2004. Hja očitno naju z najdražjim januarja bolj zebe ... pa se stiskava. Lepo nosečnost in zdrave dojenčke vsem user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: oktoberke
9.2.2007 15:57:32   
naja2
Zdaj nas pa je res že veliko, pa šele začetek meseca je.
Tako kot je rekla Pandica, bodimo pridne, se čuvajmo in zeloo razvajamo.

Čestitke še za Miško user posted image  user posted image  user posted image .



(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: oktoberke
9.2.2007 16:59:30   
tinki_winki
Ja se že kar nabiramo in postaja že kar pestro.

Naja2 midve pa si kar datume deliva, super. Prav vesela sem, da si lahko delimo izkušnje. Vsaj z nekom lahko malo pokremljaš. V službi itak nebom še izdala skrivnost, doma - staršem pa tudi raje ne (vsaj dokler nimam potrditve G, da je vse OK).

A je katera med vami, ki nosečnosti ni pričakovala pa jo je doletelo prijetno presenečenje. Take nosečnosti so še najbolj šokantne in zanimive (kar predstavljam si, da ko se predaš drugim opravilom in pozabiš na veliko željo te iznenada preseneti, ko pa vneto čakaš ali bo ali ne pa ničesar samo user posted image ).


Lep in miren konec tedna vsem.

(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: oktoberke
9.2.2007 17:27:02   
Klaudia
Da naredim torej malo bolj poln seznam

                                   


OKTOBERKE 2007


                                  ZM                   PDP
 
01. ursikazala           29.12.             5.10.
02. Klaudia                 3.01.            10.10.
03. kasija78    
          24.12.             5.10.
04. Solero                                        6.10.
05. Pingi                   20.12.
06. jasna                    6.01.            13.10.
07. Pandica              26.12.
08. inja2                   19.12.              2.10.
09. micla                     4.01.            11.10.
10. mišk                    31.12.            10.10.
11. naja2                    3.01.            10.10.
12. miško                  28.12.              5.10.
13. tinki_winki           28.12.              5.10.




Če je treba še kaj dopisat se javite user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu tinki_winki)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?