|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   waldorska šola
18.9.2004 20:34:48   
TARA in MAJ
ne vem če sem pravilno napisala ime šole vendar me zanima kaj menite o njej in če vam je kaj znana. HVLA:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   waldorska šola
18.9.2004 21:04:40   
Tom Sawyer
Več o šoli izveš tule:



(upam, da bo link aktiven)


(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   waldorska šola
18.9.2004 21:26:31   
Anonimen
tom, na RR ni treba dajat v < >
lp,:fis:

(odgovor članu TARA in MAJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   waldorska šola
18.9.2004 21:58:00   
Tom Sawyer
Hvala ;)


(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   waldorska šola
18.9.2004 21:58:33   
Anonimen
Ni za kaj;)
lp,:fis:

(odgovor članu TARA in MAJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   waldorska šola
18.9.2004 23:02:54   
Urša
Moj znanec je pred leti hodil tja... Ker so se preselili, se je v 7. razredu prepisal v klasično OŠ in si je njegova mama nakopala enih stroškov pri inštruktorjih, ker ni imel pojma o matematiki, fiziki,kemiji... :(:(:(
Drugače pa se mi zdi njen koncept vzgoje zelo sprejemljiv... res si preberi načela v omenjeni knjigi.
Sama sem poučevala na šoli, kjer so imeli Waldorfci oddelek in ti lahko rečem, da so bili disciplinsko gledani pravi :angel::angel::angel:, samo naši učenci so bili totalno netolerantni do njih (višja stopnja) in jih imeli za čudake.

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   waldorska šola
19.9.2004 9:10:11   
malika
Jaz sem pa slišala, da imajo potem probleme,ko se prepišejo na "pravo" šolo.Meni je sam koncept všeč, samo kaj ko pa je toliko stranskih učinkov.:)-

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   waldorska šola
19.9.2004 15:02:19   
TARA in MAJ
Hvala za odgovore tudi sama sem nekaj slišala da ta šola ni prav na dobrem glasu pa me je vseeno zanimalo če je to res.;)

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?