|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
13.2.2007 10:08:43   
Astrica
Živjo

Jaz imam od PegPerega Duette SW. Sicer je en za drugim, kar si rekla, da ne pride v upoštev. Sem kar zadovoljna, je pa katastrofa, kar se tiče zlaganja. Ker je potrebno dati športne sedeže dol, da lahko zložiš ogrodje. Imam berlingota, pa voziček zavzame skoraj cel prtljažnik. Je pa res, da se zaenkrat ne vozim z avtom naokoli, tako da me to zlaganje niti ne moti. Pridem pa z njim povsod, ker je normalno ozek, ima volan, ki se da blokirat, pobca imata dovolj prostora, ima velika kolesa, tako da gremo lahko tudi off road, nanj grejo tudi lupinice. Lahko pa sedeže obrnem v obe smeri. In lahko ga pustim na v bloku na hodniku, kar vzporednega ne bi mogla ;) Moti pa me, da je košara spodaj težko dostopna (ogromna košara, noter pa na morem spravit zavoja plenic), pa da nima nobenih priročnih žepkov pri straneh. Tako da tovorim nahrbtnik s sabo, kot da gremo v hribe, hehe.

Če se bom pa spomnila še kakšno dobro ali sabo stran, se pa oglasim

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
13.2.2007 13:38:45   
guppy
Včeraj sva šla v PegPerego na Celovški. Prodajalka je bila tako prijazna, da res, same pohvale!
Ogledala sva si Aria Twin in Duette. Aria Twin z lahkoto spraviva v prtljažnik, Duette pa le tako, da zrušiva en zadnji sedež in voziček porineva naprej... s tem, da potem košar z njega nimava kam postavit user posted image

Za PegPerego Aria Twin je gospa rekla, da ta voziček ni za novorojenčke in da ni neke uradne rešitve, kako bi se ga dalo prilagoditi. Je pa "neuradna", to pa so košare, kot je bilo opisano že na prejšnjih straneh. Košaro se enostavno položi čez sedež vozička, podlago ima trdo (ampak po moje bi jo bilo treba še malo ojačati), tako da je popolnoma primerno za novorojenčka. Prednost tega, da košaro ustaviš tako v voziček je, da jo lahko obrneš tako, kot sam želiš - da gledaš dojenčka v glavo ali v nogice. To se mi zdi nekako sprejemljiva varianta...

Potem sva šla še v trgovino Buši v BTC-ju... In tudi o tej trgovini lahko rečem samo vse najboljše!! Dolgo že nisem po trgovinah srečala tako prijaznih in ustrežljivih prodajalk, kot so bile v teh dveh trgovinah. No, tu sva sprobala Maclaren vozička Twin Techno in Rally Twin in samo slednji se zbaše v najin avtomobil
(http://www.busi.si/shop/index.php?page=3&skupina=4&podskupina=0&artikel=125) in JE primeren za novorojenčke.

Ne vem še, kako se bova odločila, ampak v trgovini so nama dali tudi lupinice za sprobat v avtu in počasi prihajam do zaključka, da bo res treba zamenjat avtomobil za kakšnega karavana.

Upam, da komu informacije pridejo prav.

(odgovor članu Astrica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
13.2.2007 13:53:41   
soncece24
http://baby.search.ebay.de/zwillingswagen_Baby_W0QQfkrZ1QQfromZR8QQsacatZ12081

tu malo prebrskaj e-bay, mogoče najdeš kaj finega.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
13.2.2007 13:55:21   
siskamiska
Guppy, ali se meni samo zdi da smo se včeraj srečali na Celovški?
Midva sva spravla Ario Twin v avto, sicer na milimetre, ampak bo šlo. Tud lupinice bojo šle notri, tko da ne bo panike. Najbolj sem se ustrašila da  bom mogla zaradi tega vozit možev avto, ki je pa zelo velik in mi ni najbolj pri srcu.
Tako da user posted image user posted image user posted image , sem res zelo vesela.
Glede prodajalcev na Celovški, pa res same pohvale, so zelo ustrežljivi in spotoma ti povedo še za kak praktični nasvet.

lp

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
13.2.2007 13:57:12   
guppy
siskamiska, Nissan Micra?? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
13.2.2007 13:57:40   
siskamiska
Guppy oprosti, pozabila sem te uprašati ali ima Rally Twin tudi zimske vreče?

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
13.2.2007 13:58:51   
siskamiska
Ja Guppy, skoraj najbolj mini avto, ampak zelo prostoren in zelo simpatičen.

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
13.2.2007 14:00:04   
soncece24
www.abc-design.de

To pa je abc designov novi voziček za dvojčke. Sicer ni vzporeden, ampak zaporeden, ima pa možnost obračanja sedežev, montiranja lupinic, pa zloži se na minimum.

Ni šlo linka skrajšat, pod produkti so Geschwisterwagen, voziček pa je Zoom.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
13.2.2007 14:00:19   
guppy
siskamiska, tisti Rally Twin je sicer fajn, sam nima nobenih košar user posted image . Ma samo neke "spalne vreče", ki so dejansko samo "vreče", brez kake trde podlage spodaj in tudi otročičkov ne moreš prenašati tako lepo, kot v tistih košarah iz PegPerega. Voziček sam je bolj "trden" od Arie, ampak se ne razlikuje kaj dosti, samo še večji je, ko je zložen. Se mi zdi, da bova kupila kar Ario, če ne bova menjala avta.

soncece, hvala za linke, sem že gledala na eBay in to.. ampak problem je dejansko v tem, da dokler ne probaš nečesa stlačit v avto, niti ne veš... Obup, res.

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
13.2.2007 14:02:43   
soncece24
Guppy, verjamem, da mali avto in velik voziček nista ravno idealna kombinacija. Fajn zberi user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
13.2.2007 14:05:18   
siskamiska
Guppy, meni se tudi dozdeva da bova vzela kar Ario Twin, ker ima vse kar mislim da mora imeti. Tiste 3-4 mesece bom že improvizirala z vrečami, potem jih bomo pa itak razdrli.
Pa še točno ta zelena mi je takooo lepa, oranžen mi je presvetel, toffe barva pa pretemna.

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
13.2.2007 14:06:48   
guppy
soncece, hvala!

siskamiska, tista zelena je res WOW... čeprav se je moj mož včeraj zaljubil v oranžno user posted image
Tebi se pa že fajn trebušček pozna, v katerem mesecu si? Uuu, zdaj sem vidla tvoj trakec... 5 tednov si pred mano user posted image

< Sporočilo je popravil guppy -- 13.2.2007 14:16:15 >

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
13.2.2007 14:21:04   
siskamiska
Guppy, ko sem bila jaz v tvojih tednih, se ni prav veliko poznalo, zdaj v zadnjih dveh tednih pa boom, tko da mi je že kar nerodno ko vsi mislijo da sem že v šestem mesecuuser posted image user posted image . Seveda samo tisti ki, ne vejo da imam dva. Pa zredila sem se vsega do zdaj 3 kg, v zadnjem tednu mi je šlo 1.5 kg gor. Tako da mislim da se mi je žurka začela.

Mi je še G rekla da znam biti fajn okrogla ker sem tako majhnauser posted image . Verjetno se ni zmotilauser posted image user posted image .

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
14.2.2007 8:17:47   
masna
IZVIRNO SPOROČILO: guppy

Včeraj sva šla v PegPerego na Celovški. Prodajalka je bila tako prijazna, da res, same pohvale!
Ogledala sva si Aria Twin in Duette. Aria Twin z lahkoto spraviva v prtljažnik, Duette pa le tako, da zrušiva en zadnji sedež in voziček porineva naprej... s tem, da potem košar z njega nimava kam postavit user posted image

Za PegPerego Aria Twin je gospa rekla, da ta voziček ni za novorojenčke in da ni neke uradne rešitve, kako bi se ga dalo prilagoditi. Je pa "neuradna", to pa so košare, kot je bilo opisano že na prejšnjih straneh. Košaro se enostavno položi čez sedež vozička, podlago ima trdo (ampak po moje bi jo bilo treba še malo ojačati), tako da je popolnoma primerno za novorojenčka. Prednost tega, da košaro ustaviš tako v voziček je, da jo lahko obrneš tako, kot sam želiš - da gledaš dojenčka v glavo ali v nogice. To se mi zdi nekako sprejemljiva varianta...

Potem sva šla še v trgovino Buši v BTC-ju... In tudi o tej trgovini lahko rečem samo vse najboljše!! Dolgo že nisem po trgovinah srečala tako prijaznih in ustrežljivih prodajalk, kot so bile v teh dveh trgovinah. No, tu sva sprobala Maclaren vozička Twin Techno in Rally Twin in samo slednji se zbaše v najin avtomobil
(http://www.busi.si/shop/index.php?page=3&skupina=4&podskupina=0&artikel=125) in JE primeren za novorojenčke.

Ne vem še, kako se bova odločila, ampak v trgovini so nama dali tudi lupinice za sprobat v avtu in počasi prihajam do zaključka, da bo res treba zamenjat avtomobil za kakšnega karavana.

Upam, da komu informacije pridejo prav.



Meni jso pa v Bušiju rekli, da Rally twin ni za novorojenčke ampak le Twin techno!

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
14.2.2007 8:21:46   
Seven*
No jaz Ario twin samo hvalim, ce bo katero kaj zanimalo..

Lahko pa opozorim na par pomanjkljivosti. Recimo: Kosara spodaj je zelo nizko, zato se hitro vlece po tleh, ce jo preobremenis. Pa za nastavljat hrbtisce je vrvica in otrok obcasno grdo zleze v levo ali desno..

Drugace pa samo pohvale. Meni sluzi odlicno, se vedno..


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
14.2.2007 12:08:50   
guppy
Masna,
meni Rally Twin tudi ni "izgledal" za novorojenčke, pa mi je prodajalka pokazala katalog, v katerem dejansko piše, da je. Samo tako kot pravim zgoraj - ni skoraj nič drugačen od Arie Twin, le malo trše sedeže ima...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
18.2.2007 10:51:10   
tajtaja
Tako, naj tudi jaz povem svoje izkušnje.
Moji dvojčki so sicer stari že 10 in pol mesecev, pa vendar mam še živo pred očmi, kako sem sama tuhtala in iskala.
Pa smo se po dolgem premisleku odločili za BabY Welt  Ohio Twin, kupljen v BC.
Uporaben od rojstva naprej, velika kolesa, zelo lepo se vozi. Če obrneš streho, lahko tudi gledaš otroka, če ne, je v smeri vožnje. Ker smo ga uporabljali od aprila naprej, nismo vzeli vreč, ni bilo neke sile. Stal nas je 77.000 sit.
Ohišje močno, lep na pogled, vglavnem super.
Ko pa smo ju začeli posedat, je nastal problem, saj so pasi nekako čudno nameščeni, ne držijo prav otroka in sta na sredini oba lezla navznoter, ker je bil nekako mehak naslon, pa največja pomanjkljivost je bila, da med njima ni pregrade in sta se začela cukat.
Npr., eden je spal in ga je drugi zbudil.... Za ponoret.
Sedaj imamo tudi od BW ta nov model za dvojčke, sploh ne vem točno kako se mu reče, take lepe skoraj turkiz modre barve. Ima sicer štiri kolesa, vendar so sprednja tako skupaj, da skoraj zgleda kot trikolesnik. Tudi zelo močan, masiven, pa vendar dosti lažji od prejšnjega. Ima predgrado, je tudi precej visok, mislim, meni je super. In tamala dva sta v njem dosti rajši, kot prej v onem.
Pa stane okrog 65.000 sit.
Sicer je obrnjen vstran, ampak sedaj itak raje opazujeta vse okrog sebe...
Z malo improvizacije pa mislim, da bi se ga morda dalo uporabljati od rojstva naprej.
Pa še ožji je od prejšnjega, tako da pridemo v vsak lift in vsepovsod.

Zelo priporočam.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
18.2.2007 10:53:15   
tajtaja
Ima predgrado,



PREGRADO!!!!


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
23.2.2007 10:42:35   
Afnica
Anja O. je pri julijkah pripopala en link...takšnega vozička, ki ga jaz hočem imet.
 
http://kikiwelt.de/htmlneu/firstframe.html
 
http://kikiwelt.de/htmlneu/ct_8_2.html

 
 
Na pogled ima vse kar je v mojih zahtevah, slabo pa razumem nemško, tako da ne vem točno kako ga opisujejo. Stane 409 €, torej 100jurčkov + poštnina. Pridemo na podoben znesek kot so Hartan ZXII (120 jurčkov) ampak meni ta izgleda precej bolj fajn.
 
Če pa ima kdo kaj pojma,,,pa bi prosila, če mi na kratko opiše karakteristike:

Zusatz :
Preis : 409,00 EUR
Mehrwertsteuer : 19,00 %

Beschreibung :
[font='"arial"']
Der Kinderwagen ist bis ins Detail durchdacht!!! Damit sind ihre Kinder von Geburt bis zum
3. Lebensjahr sicher gut aufgehoben.

Austattung

höhenverstellbarer Schwenkschieber (v. ca. 65 cm - 100 cm), somit können Sie die Fahrtrichtung ändern
dieser Wagen hat ein großes Sonnenverdeck mit extra Lüftungsnetzen jeweils seitlich am Verdeck und zwei großen Tasche am Kopfende
extra große Luftreifen (12,5 Zoll) sorgen für ein sehr komfortables Fahrgefühl für Sie und Ihr Baby, diese sind durch den Schnellspannverschluss sehr einfach abzunehmen. So können Sie auch mit weniger Stauraum im Kofferraum zurecht kommen
eine leicht zu betätigende One- Step- Bremse befindet sich an beiden Achsen
die weich gepolsterten Soft-Tragetaschen mit abnehmbaren Windschutz haben eine Liegefläche von ca. 70 cm x 27 cm und je eine eingearbeitete Bodenplatte
jede Rückenlehne ist separat mehrfach verstellbar von Sitzposition bis Liegeposition
die Fußteile sind ebenfalls separat mehrfach verstellbar
die Bezüge sind von sehr guter Qualität, sie sind abwaschbar und gut imprägniert
ergonomischer und moderner Schiebegriff
der Kinderwagen lässt sich einfach zum Sportwagen umbauen
integriertes 5-Punkt-Gurtsystem m. zusätzlicher Riemenpolsterung (bei Nutzung als Sportwagen), dicke weiche Polsterung der Sitzfläche u. Rückenlehne
großer, stabiler Einkaufskorb
dieser Top-Kombi-Kinderwagen ist sehr hochwertig verarbeitet und super ausgestattet
inkl. Handytasche
inklusive Soft Pflege-Wickeltasche
Gewicht: 26,5 kg
Durchfahrtsbreite 78 cm
Liegefläche ohne Softtragetasche je Seite 78 cm x 30 cm
Maße zusammengeklappt m. Rädern: Höhe 50 cm, Länge 100 cm, Breite 80 cm
Alle verwendeten Stoffe sind schadstofffrei.

Alle Kinderwagen werden hergestellt nach den sicherheitstechnischen Anforderungen und Prüfverfahren.

Der Hersteller behält sich geringe Farbabweichungen vor.


_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
23.2.2007 10:43:37   
Afnica
aja, pa če kliknete na prvo povezavo, morate potem na levi izbrati še Geschwisterwagen in nato Tako.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
23.2.2007 19:05:58   
guppy
Afnica, po čem ti je ta boljši od Hartana?
Me je pa skoraj kap, ko sem videla, da ima 26,5 kilogramov!?!

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
25.2.2007 21:07:58   
trinityslo
Zdravo!
Mi imamo od Hartana ZX II in ga toplo priporocam. Mislim da ne bi smela imet problmov poleti brez kosar, saj lahko naslonjala spustis cisto do konca in je cisto raven. Mi smo kupili kosare ker sem malcke rodila septembra lani in sta celo zimo bla skoz zunaj na toplem, brez vsakih kombinezonov, samo cof v kosaro in cez dekico pa smo bli zunaj. Je pa fajn ker imas lahko malcke obrnene proti sebi. Ne more se obracati rocaj vozka, ampak se odmontira cel vozek iz ogrodja in obrne naokrog. Samo to tak naredis na zacetku enkrat in imas pol mir vse dokler ne ratata malcka  radovedna in hoceta gledat naokrog. Meni osebno se zdi da je vozek tud lepo vodljiv. Se pa zavedaj da noben vozek za dvojcke ni tak okreten ko za enega in ima svojo tezo. Hartanov mislim da ima 18kg, sirok je pa 79 cm, tak da gre dlih za las skozi vsa vrata, samo je fajn da je tak sirok, majo mali vec prostora.
Upam da ti bo uspelo najti pravi vozek in uzivaj v nosecnosti!
Trinity

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
1.3.2007 20:43:29   
boki
user posted image Ojjjjjjjj!
Tudi midva z ženkouser posted image sva bila v podobni zadregi.user posted image Na koncu pa sva se odločila za Hartana zxIIuser posted image in ni nama žaluser posted image .Pravilno sva se odločila in zelo sva zadovoljnauser posted image .Kupila pa sva ga v http://www.hartan.net/.Lep pozdrav!Midva imava dve punčkiuser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   lep pozdrav
8.3.2007 11:39:08   
rožica3
NO KO SEM BILA ŠE NOSEČA Z MOJIMA DVOJČKOMA ,SEM KUPILA RABLJEN VOZIČEK ,KER SEM BILA NAVDUŠENA IN SEM HOTELA IMET ŽE VSE NAPREJ. NO KO PA STA SE RODILA PA JE BIL VOZIČEK ADIJO,NIKAMOR NISEM MOGLA ,KER JE BIL PREŠIROK,TAKO DA SEM DVA MESECA PO ROJSTVU OTROK KUPILA NOVEGA V BAJBY CENTRU OD BAYBYWELTA IN JE ZADOVOLJIV. BIL JE UGODEN 65 TISOČ MISLIM DA ,S TEM ,DA SEM DOKUPLA PLASTIĆNO FOLIJO,PREVLEKO ZA ĆEZ NOGICE ZA ZIMO SEVEDA,RES PA JE DA JE TRIKOLESNIK,VENDAR JE STABILEN,GLEDE NA TO,DA SE ROLAM Z VOZIĆKOM.  

UŽIVAJ V NAKUPOVANJU IN UPAM ,DA SEM ,KAJ POMAGALA.

(odgovor članu alpog)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
9.3.2007 23:28:21   
lololulu
OJLA!
MI IMAMO PEG PEREGO ŠTIRI KOLESNIK,CENA:60.000.ZELO LAHKO GA JE ZLOŽITI.ČE ME SEDAJ VPRAŠAŠ KAKŠEN VOZIČEK BI IMELA:ENEGA ZA DRUGIM,KER TO JE KATASROFA.KO SEDITA ENA ZRAVEN DRUGE SE VEDNO ŠČIPATA IN LASATA.ČE GA UPORABLJAŠ OD ROJSVA MORAŠ IMETI KOŠARO KI PA NISO PRETIRANO DRAGE.
CIAOuser posted image

(odgovor članu Astrica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?