|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
17.2.2007 23:46:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
17.2.2007 23:53:19   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI


Uuuuuu, ko boste pri vas imeli tikovino, vam jo pridemo mazat vsaki dan. In to čisto zastonj!user posted image


Ni potrebno. Tik vsebuje toliko naravnega "olja", da ga ni potrebno mazati. In nočem, da se mi še v sanje prikradeteuser posted image , saj v realnosti pri meni ne boste imeli prilike tika mazati ali zamazatiuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
17.2.2007 23:59:09   
saving
Jaz sem imel oboje, je pa res, da sem laminat polagal sam, parket pa mi je položil profi. Laminat je, če je lepo položen in kvaliteten (predvsem je važna višina letev, da ti kje ne "štrli" rob, ker se bo tam začel cufati) zelo trpežen. Obvezno ga položi na 2mm peno, potem je tudi čisto enako topel kot parket. Tudi parketov je veliko vrst in debelin, ta tanki niso nič kaj "topli" - fizika pač - bolj je debel, bolj "topel" je. Vrsta lesa je pri parketu tudi važna; na mehkem lesu se pozna vsak kamenček, ki ga pohodiš. Pa sušenje tlaka, vrsta lepila, lakiranje... to vse pri laminatu odpade. Tudi "les je le les" argument me ne prepriča, ker pač pri laminatu hodiš po plastiki, pri parketu pa po laku. No ja.
Nič ne navijam, je pa res, da če imaš denar, vzemi 20+ mm parket iz trdega lesa, dobrega parketarja, nabavi kompleten materijal (tudi lak!) in naj ti to položi. Drugače bo pa (dober) laminat tudi čisto OK! In ko vidiš prasko na svojem paket/laminatu, ne se sekirat, tudi na laminat/parketu bi se poznala user posted image .


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
18.2.2007 7:57:03   
štorkljica
Definitivno + za parketuser posted image

Sem mela laminat v svoji sobi in se mi je zameril ker je zelo hladen, pa še dvignil se mi je na enem predelu in sedaj ko tam gor stopiš ful zaškripa pa prav čutiš kako je dvignjeni.
Je pa laminat manj zahteven za čiščenje, samo pobrišeš z vlažno krpo pa je.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
18.2.2007 23:18:45   
Moyca_
parket (če ti dopuščajo finance)

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
18.2.2007 23:20:25   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: amazona

Definitivno + za parketuser posted image

Sem mela laminat v svoji sobi in se mi je zameril ker je zelo hladen, pa še dvignil se mi je na enem predelu in sedaj ko tam gor stopiš ful zaškripa pa prav čutiš kako je dvignjeni.
Je pa laminat manj zahteven za čiščenje, samo pobrišeš z vlažno krpo pa je.

laminat se dvigne če ni dobro položen, na koncih mora ostati kar nekaj lufta ker se položečez čas. In če lufta ni oz. ga ni dovolj se laminat dvigne. Preverjenouser posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
19.2.2007 8:02:01   
kalbo
Lara, tist taprvi argument za parket "les je le les" povozi vse argumente za laminat.
Na koncu laminat vseeno ni tko zlo cenejši od parketa, ker moraš računat še na vse lajšte. Da bi blo pa treba parket nevem kako vzdrževati pa tudi prvič slišim. Pomije se ga z mokro cunjo in to je to. Ko se pa zdrma (to je pa v najbolj frekventnih prostorih v 15 letih) se ga pa pobrusi in prelakira. Res pa je, da je treba dat kvalitetni lak. Pri starših so pa najbrš lakirali z vodnim. 

Svak je imel spodaj laminat, mi imamo zgoraj parket. Če bi videla to razliko, ki je sploh ne znam opisat ti laminat niti na misel nebi prišel, res.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
19.2.2007 8:09:29   
žogicanogica
Seveda parket!! Pa tud cenovno se da najti ugoden parket. No mi se sedaj selimo in smo položili tikov parket na 80 kvadratih. Smo ga pa res dobili zelooo poceni(okoli 8500 bivših sit na kvadrat). Izgleda pa tolk lepo, da ga ne zamenjam za nič. lp

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
19.2.2007 9:13:45   
TheAngel
oj
še moje mnenje
mi smo doma imeli parket kakih 15 let. položen profesionalno...ampak he ko se jaz spravim na kolena na tla in to pucam se lak zdrza in potem smo imeli cele kolobocije kam naj gremo, da nam pridejo pobrusti in polakirati...
sedaj imamo laminat - luksuz. škoda, da ga nismo dali že prej

_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu žogicanogica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
19.2.2007 9:16:02   
TheAngel
aja še to - kot je napisala ena pred mejo
parket res zahteva kvaliteten lak
nas laminat tudi malo ni prišel ceneje kot parket, vzeli smo še kvalitetnejšega bolj trdnega, da se na njem ne poznajo kremplji kuža, ki so na parketu se
in cenovno ni bilo ugodneje kot parket

_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
19.2.2007 9:53:26   
kalbo
aja še to - kot je napisala ena pred mejo
parket res zahteva kvaliteten lak


Napisal eden pred teboj!!!user posted image

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
19.2.2007 9:55:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

aja še to - kot je napisala ena pred mejo
parket res zahteva kvaliteten lak


Napisal eden pred teboj!!!user posted image


user posted image user posted image user posted image

Mogoče nimaš dovolj očitnega avatarjauser posted image

Punce se zatipkamo k ste moški primerki tako redkiuser posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
19.2.2007 9:59:34   
April
Pri nas imamo parket že 25 let, pa še vseen izgleda super. Jaz sploh ne bi pomislila, da bi imela laminat, edino če bi šlo za stanovanje v katerem bi preživela največ par let in da bi bila razlika v ceni res očitna.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
19.2.2007 10:04:59   
Saša27
Definitivno parket, mi laminati delujejo zelo hladno, tudi sama imam parket.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
19.2.2007 10:26:08   
Olivija
mene pa preseneča v kakšnem slabem stanju je parket (pa dvomim, da je kakšna poceni varianta) pri moji prijateljici, pa so ga polagal kakšne 6 let nazaj (spraskan, deluje nekam umazano, ...). Ker drugače se midva tudi nagibava bolj k parketu, samo to mi je zdaj dalo misliti.

V najinem "prehodnem" stanovanju imava laminat po dnevni sobi (5 let) in priznam, da zgleda dosti bolje kot njihov parket user posted image , kar pa mene res preseneča. Sva pa takrat vzela laminat visoke kakovosti in očitno se nama je obrestovalo.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
19.2.2007 10:30:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

mene pa preseneča v kakšnem slabem stanju je parket pri moji prijateljici, pa so ga polagal kakšne 6 let nazaj (spraskan, deluje nekam umazano, ...). Ker drugače se midva tudi nagibava bolj k parketu, samo to mi je potem dalo misliti.

V najinem "prehodnem" stanovanju imava laminat po dnevni sobi (5 let) in priznam, da zgleda dosti bolje kot njihov parket user posted image , kar pa mene res preseneča. Sva pa takrat vzela laminat visoke kakovosti in očitno se nama je obrestovalo.


Lahko je še nevem kako dobra stvar če ni vzdrževana je user posted image .

Midva imava tudi visoko kakovosten laminat sam še zmeri sem 100% za parket. Parket obrišeš s krpo pa je. Pri laminatu se pa vsak flek pozna(sploh k sončk posijeuser posted image ). Pa statika me ful moti. Nekatere ne motijo lise po laminatu-mene ful.

Pa še o tem če kej težkega dol pade. Jaz imam tudi v kuhinji luknjo v tleh oz. vdrtino k mi je en lonc dol padu. Tako da tud laminat ni 100% odporen proti vdrtinam.

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
19.2.2007 10:39:21   
Olivija
kako sta vzdrževala nevem...

To glede statike me preseneča, pri nas ni nihče naelektren od laminata. V kuhinji ga pa itak ne bi nikoli imela user posted image . Fleki se pa res poznajo, brišemo pa z mokro cunjo.

Mene pa moti pri parketu in laminatu bolj sledeče. Če imaš notri psa, potem lahko vsak dan dlake sesaš/pometaš user posted image . Pri naših je odkar nimajo več tepiha obup. Tako, da zdaj premišljujem o rešitvah za ta problem, ker psa bomo pa definitivno imeli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
19.2.2007 10:44:43   
Anonimen
K najdeš rešitev za to jo še men posredujuser posted image

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
20.2.2007 9:28:37   
Olivija
bom user posted image , sem že gledala tistega user posted image  brez dlak namesto psa. Baje, da pudlji ne puščajo dlak, samo mi niso tako zelo pri srcu, jaz bi raje kakšno mešanico med koršpanjelom in labradorcem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
20.2.2007 11:44:59   
Anonimen
Ujej. Jaz mam ful rada živali sam mislim da tista muca brez dlak ni glih primerna za naše okolje. Bi rabu skoz pazit da je dovolj toplo v stanovanju.

Moja tašča ima maltežančka in tud ne pušča dlak.

Jaz imam pa dva mačkona. Ma jih ne menjam. Na dlake se navadiš.user posted image

Ko bomo pa v hiši(enkrat v daaaaljni prihodnosti) bomo mel pa poleg mojih mačkonov še kkšnga psa. In bodo še tiste dlake. Sam jst si ne predstavljam življenja brez živali pa dlake gor al pa dol.

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
20.2.2007 22:47:27   
spacey
Parket! Trenutno nekaj dražji, vendar dolgoročno cenejši.
In laminat tako "trka", ko hodiš po njem...user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?