|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Antični parket
14.2.2007 19:16:09   
Anonimen
Sem vprašala tišlerja za sivi les.To ne obstaja,če pa hočeš sivega ti ga tišlerji premažejo z lužilom(pajc)sive barve,samo to ni dobro za parket.Edino za na strop ali zid.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Antični parket
14.2.2007 19:22:28   
Strawberrie Cherrie
Dalija: eeejjj, vpraši ti tišlerja, kako je pa z lesom za kuhinjo? ker jaz sem mislila tudi kuhinjo imeti ''sivejšo'' pa jo potem popestriti s kakšnimi keramično zelenimi detajli????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Antični parket
14.2.2007 19:23:01   
Strawberrie Cherrie
Mišek13: a na svoji parceli se lahko sončiš naga?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Antični parket
14.2.2007 19:25:05   
Anonimen
Isto je za pohištveni les,to z luženjem je za vse drugo samo ne po tleh.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Antični parket
14.2.2007 19:28:48   
Strawberrie Cherrie
Ok, se pravi, da kuhinja lahko ostane v ''sivkastem'' tonu...

Ej, sej niste tolk mim vsekali s tem zažganim - Pireneji dimljen, beljena hrapava površina, oljen user posted image ; samo nikjer ne najdem, kako zgleda tale barva...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Antični parket
14.2.2007 19:29:08   
Anonimen
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, si z lune, še v bajti si ne upam naga skakat, ker če me kter vidi skozi okno sem lahk v user posted image user posted image , seveda če je smotan


sem zadnjič šla na sprehod s psom in se je ena ženska stokrat prekrižala, ker sme imela ramena zuni. no, to se redko dogaja, ker so kar uvidevni in jih ne moti,pa ti noben nič ne reče, se pa najde kdo tak, kot ta ženska in s e potem raje prekriža in gre naprej. Edino ramadan je pa fajn, da si zadekan in pokrit

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Antični parket
14.2.2007 19:30:05   
Strawberrie Cherrie
Kaj pa če ti mož reče, da se moraš sončit naga??? user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Antični parket
14.2.2007 19:31:36   
Anonimen
nema mož glasanjauser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Antični parket
14.2.2007 19:35:30   
Strawberrie Cherrie
pol dubai ni zameuser posted image

a smučat si se šla kajuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Antični parket
14.2.2007 19:40:25   
Anonimen
Midva sva drgač nudista, pa mi tle ni čist nič hudega. Si mislim, vsaj enkrat  je mojim joškom prišpranano vroče sonceuser posted image in so v varnem zavetju modrcauser posted image .

Ne smučam, je pa moj šel, nič posebnega, tri ovinke narediš in že moraš bremzat ko zmešan, da se ne zaletiš user posted image . Je pa bilo pred kakim mesecem svetovno prvenstvo user posted image in  so zmagali avstrijci pred bosnouser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Antični parket
14.2.2007 19:48:39   
Strawberrie Cherrie
Logično, da so avstrijci boljšiuser posted image user posted image user posted image

A tko srečaš ful bogatunov?? A si že vidla kakega ŠEJKA?user posted image user posted image ZDejle se ne morem ravno spomnit iz URSKINIH slik , ali si ti blond ali nisi? Kolk kamel bi tvoj dobu zateuser posted image user posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Antični parket
14.2.2007 19:58:17   
Anonimen
ma se mi zdi, da tle ne dajo tolk na blont, ampak bolj na obline. sem umetno blontuser posted image .

ja bogatunov je vse naokoli velik, sam itak ne veš, kdo je kdo. arabci so itak vsi zadekani v une rjuhe, ne glede ali je šejk ali navaden kmet, belce pa tudi težko rečeš.  jih je pa definitivno ogromno.

odvisno kako kamelo misliš, nekatere so vredne več kot pa nafta (ta dirkalne kamele ala šumaher), nekatere pa niti počenega groša ne user posted image , te si pa lahk kar ob cesti nabereš

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Antični parket
14.2.2007 20:00:14   
Strawberrie Cherrie
Ok, kolko dirkalnih kamel ala šumaher bi tvoj dobu zate?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Antični parket
15.2.2007 4:55:02   
Anonimen
Me je včeri zmanjkalo, preden si mi postavila vprašanje.
Odgovor nobene, nimam oblin, kost in koža sta tle poceni roba. Saj hvala bogu, če ne bi me še kje res prodaluser posted image

Upam, da si/boš našla pravi parket oz dile za svojo bajtouser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Antični parket
15.2.2007 22:07:53   
Anonimen
Uf, ste zašle s teme user posted image user posted image user posted image

A misliš kaj takega (to je antični hrast):
user posted image
user posted image

Tudi siv les obstaja user posted image user posted image user posted image . Kupiš macesnove dile (ali pa kakšne koli druge), jih daš za dve leti v kozmetično preobrazbo na zrak, voda in dež naredita svoje in voila imaš sive deske. Sicer pa prodajjajo tudi hrastov parket, pobarvan sivo, ali pa parket z črvi (resno).

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Antični parket
18.2.2007 23:28:02   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: Dalija

a tebi je to všeč? Meni zgleda,kot da je potreben ribanja.user posted image user posted image
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Antični parket
19.2.2007 6:04:20   
Anonimen
Ankica tale parket mi je pa všeč.Če je to antični, mislim da bo tudi London-Paris všeč.
Res je dober.user posted image

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Antični parket
19.2.2007 15:47:40   
Strawberrie Cherrie
Ankica, za tole barvo smo se kasneje odločili, ker bo v kombinaciji s trami po stropu -> upam, da bo OK izpadlo, delal nam ga bo pa tišler, je malo ceneje kot Kerin.Povirk -> od njih smo kopirali že celotno otroško sobouser posted image Walt Disneyevo za fantičke user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Antični parket
19.2.2007 15:48:20   
Strawberrie Cherrie
Dalija, jap tole je antični parket, hrastuser posted image

da ne bo še tebe prijelo.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Antični parket
19.2.2007 16:04:55   
Anonimen
Lep je,ker je prelakiran,če pa ni pa zgleda drugače. Bi ga tudi jaz imela.Zdaj pa vidim,da imaš res okus.user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?