|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
22.2.2007 17:02:52   
tinkav
nelly sem iz krasa.oprosti za včeraj nisem mela vec casa.kaj je s temi puncami nobena ne piše????kako si pa bomo pomagale če si ne pišemo???

(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
22.2.2007 17:11:02   
simanej
 Ko bomo začele se bomo javljale vsak dan in pisale svoje izkušnje, jaz sem že večkrat bila ba dieti, ampak tele še nisem poskusila, zdaj prvič, imam pa tudi cilj se znebiti 20 kg , do poletja, saj nam bo uspelo, samo moramo se potruditi in stvar vzeti zelo resno, saj to dela za svoje zdravlje.Lep pozdrav, vsem , ki se nam bodo pridružile. Ima mogoče katera kako idejo za ime.

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
22.2.2007 23:12:41   
Teni_
Evo, sedaj pa azres. 1X mi je že uspelo, potem pa sem večkrat poskušala, pa vedno izgubila voljo. Dajte obljubite, da me boste vzpodbujale kolikor se da, da mi spet uspe. Kg pa želim izgubit kolikor bo šlo, ampak do poletja bi jih rada vsaj 20.

(odgovor članu simanej)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
23.2.2007 8:17:03   
darčica
Pozdravljene punce!

Jaz sem sicer malo pred vami, pa nič zato.......bom z veseljem z vami klepetala....
jaz sem začela 28.1.2007. Cilj -10 kg....do poletja seveda.......

In še en cilj, ki je malce težji: začeti telovadit in oblikovati telo.....

Kaj pa ime, ste že izbrale?!?!?!?!

Lep dan

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
23.2.2007 10:09:04   
tinkav
simanej zivjo.nevem katero ime iščete?ime za dieto oz da bi blo to naše geslo?joj komaj čakam da zacnemo!!!!!moramo bit močne in naredit nekaj zase,da nas bojo občudovali kakšno voljo imamo da shujšamo in s tem ME postanemo bolj samozavestne

(odgovor članu simanej)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
23.2.2007 10:13:57   
tinkav
darčica!kolko kg pa si ze izgubila do zdaj??pa se nisi še nič pregrešila?bravo bodi močna in vztrajaj!!stabo sem.

(odgovor članu darčica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
23.2.2007 12:24:27   
simanej
Iščemo naše geslo po katerim bi se vsak dan javljale in spodbujale , tako kot je bilo napisano na začetku,če hočete lahko začnemo prej,prej bomo začele boljše bo za nas in hitreje bomo prišle do zastavljenega cilja. Darčica ti pa vstrajajuser posted image in se nam pridruži seveda te bomo spodbujale, saj tudi mi hočemo spodbudo, saj vem kako je težko če ti nihče ne daje motivacije , tako pa se bomo vsak dan motivirale in si delile izkušnje. 

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
23.2.2007 20:20:41   
Anonimen
Spet prišel je tisti pomladni dan,
ko treba dat bo zimske gate stran,
si treba bo nadeti tangice
in lepe pisane rožaste špangice.
A kaj se čudo čudno tu godi,
tangice premajhne so za številke tri!
Le kako se je to zgodilo,
da telesce se je tako poredilo?
Je bilo predolgo zimsko spanje,
zdaj pa je porazno tole stanje.
Nič ne pomaga jok in stok,
treba bo v nov naskok!
Zdaj sta na vrsti regrat in solata,
da bo spet manjša zadnja plata,
pa treba stopit bo na planine,
da lepše bodo te obline,
saj zdaj je konec dolge zime,
fantje že cedijo sline,
zato le pazi draga punca,
da se špeh okrog ne gunca...

user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
23.2.2007 20:31:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinkav

nelly sem iz krasa.oprosti za včeraj nisem mela vec casa.kaj je s temi puncami nobena ne piše????kako si pa bomo pomagale če si ne pišemo???


Hmmm...
Dieta se začne šele prihodnji teden(1.3),in mišljeno je,da se od takrat javljamo na teme,če pa komu je,pa lahk piše že zdaj-če bo komu za odpisat,bo itak odpisal.
Lahko pričakuješ več postov od začetka diete naprej.user posted image


(odgovor članu tinkav)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
24.2.2007 5:36:35   
tinkav
simanej dobro jutro.ja vem da je zgodi ampak sem v službi.veš kaj tudi jaz sem razmišljala da bi lahko začele prej ampak se mi ne zdi pošteno ker se je tega spomnila prvo aspirin in je prav da začnemo 1.3.ni prav da bi bile komu spotika da hočemo bi neki posebnega in začet prej.kaj misliš?lep dan ti želim.

(odgovor članu simanej)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
24.2.2007 14:29:50   
simanej
Tinkav tudi tebi lep pozdrav, jaz sem še na porodniški, tako da sem bolj pozna saj mi moj mali pušča podnevi zelo malo prostega časa, saj spada v skupino tistih, ki ponoči spijo podnevi pa skoraj nič. Ja najboljše bo , da začnemo 1.3. tako kot je napisala aspirin in se skupaj spodbujamo. Najti pa moramo primerno geslo imaš kakšno idejo? Aspirin lep verz si napisala, si ga bom dala na hladilnik, to mi bo še motivacija, da uresničim cilj.

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
24.2.2007 22:15:31   
MatMaj
Lep pozdrav!

Se pridružim. Sem sicer že začela pred mesecem in pol ampak sem nehala po 3 tednih...fuj, packa.user posted image Zdaj pa ne odstopam od tega. Strogo sem se odločla, da res shujšam.
Prej je bil moj cilj okrog 6kg, zdaj pa hočem okroglih 10kg izgubit. Se mi je zdelo eh saj teh 6kg boš z lahkoto zgubila pa sem v 3 tednih zgubila kilo pa sem kar nehala, ker sem voljo zgubila.
Si bom jaz tudi tisti verz nalepla na hladilnik, ampak na veliko napisano!!! Da bom ja šla proč od hladilnika. Ma sem packa, da sem nehala. user posted image
Saj se bomo vspodbujale, ne? Torej mene kar zraven štejte.
Ime pa mora biti pozitvno, močno, takšno da nas bo kar pritegnilo ko bomo gor prišle. Ampak jaz ravno nisem za takšne ideje tak, da bom to kar vam prepustila. Lahko je pa povezano z datumom 1.3.2007.

ok, letim spat. današnji dan je bil nekam čuden. sem ko cotika.


Nočkouser posted image

_____________________________

Najin zakladek Patrick, rojen 16.01.2006
Zdaj pa je že mali šerif.

(odgovor članu simanej)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
25.2.2007 11:46:58   
Anonimen
Hmmm...lahk bi ble...
  • tangice
  • kopalke
  • poletne
  • misice
  • želvice(ki bomo slekle svoj oklep)
  • ...

Dajmo,napišite svoje ideje!!!

(odgovor članu MatMaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
25.2.2007 13:46:17   
tinkav
lahko bi bile mačkice ail pa ponosne mislim same nese,sexsi mamice,lahko bi bile važičke kar tudi bomo ker bomo postale veliko bol sexsi..vroče mamice...nevem nekaj kar bi pomenilo da smo ponosne da nem je uspelo da smo nekaj naredile zase.naprimer hude miške, lahko tudi tangice kot je predlagala aspirin ampak mislim da ene so ze tangice .kopalke?tudi lahko ker se bomo pač oblekle v kopalke in bomo super..lahko bi bile lepi trbuščki...kar koli.naj še kera najde kaj sladkega po kateremb bi se imenovale.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
25.2.2007 14:11:33   
MatMaj
Halo...

kako kaj?

Vidim, da že imate ideje... lepo, lepo. So mi zelo všeč. Kaj pa Vroče tangice 2007?user posted image  Sicer pa za kakršno koli ime se boste odločle bom zraven. Se že veselim. Sploh če pomislim kaj sem ravnokar vse pojedla za kosilo...fuj packa.


_____________________________

Najin zakladek Patrick, rojen 16.01.2006
Zdaj pa je že mali šerif.

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
25.2.2007 14:17:31   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO:

lahko bi bile mačkice ail pa ponosne mislim same nese,sexsi mamice,lahko bi bile važičke kar tudi bomo ker bomo postale veliko bol sexsi..vroče mamice...nevem nekaj kar bi pomenilo da smo ponosne da nem je uspelo da smo nekaj naredile zase.naprimer hude miške, lahko tudi tangice kot je predlagala aspirin ampak mislim da ene so ze tangice .kopalke?tudi lahko ker se bomo pač oblekle v kopalke in bomo super..lahko bi bile lepi trbuščki

Vidim, da že imate ideje... lepo, lepo. So mi zelo všeč. Kaj pa Vroče tangice 2007?
 
 


A je treba pri tej dieti zraven tudi bruhat? (ob imenih)

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
25.2.2007 14:57:46   
MatMaj
bumerang zakaj pa bruhat? no, da čujem razlago!!!

_____________________________

Najin zakladek Patrick, rojen 16.01.2006
Zdaj pa je že mali šerif.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
25.2.2007 15:13:16   
bumerang
Zato ker so imena za bruhat. Posebej Vroče tangice.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
25.2.2007 15:21:05   
Anonimen
user posted image  jaz še nisem mamica user posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
25.2.2007 15:53:22   
Naja30
Jaz se tudi pridružujem klapi za hujšanje, samo da ne bo vse propadlo zaradi imena še pred začetkom dneva D? user posted image
No, shujšala bi pa rada enih 10kg. Rodila sem pred 3 meseci, ostalo mi je še ene 3 kilce, ampak sem se zredila že preden sem zanosila. Dojim še vedno, zato bo moja dieta, vsaj zjutraj, rahlo prilagojena. Namesto sadja bom jedla corn flekse ali kakšne kosmiče. Drugače pa vse isto.
Sem pa že hujšala s to dieto in sem spravila dol 13 kg v 2-h mesecih z rahlimi vmesnimi grehi in menjanji dnevov. Tako da punce, se da! Najbolj je treba paziti, da se spije veliko tekočine in da se pazi na presdelke med obroki in smo zmagali user posted image

Aja, pa še to. Doma še nimam interneta, bo pa v kratkem, tako da moje javljanje ne bo vsakodnevno. Sem pa v mislih z vami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
25.2.2007 17:19:05   
tinkav
glej,tista ki misli bit preveč pametna in misli žalit druge pa sploh se sama ni dala pametne ideje ,ni treba da se pridruzi!!!pa povej ti da ti nebo treba bruhat sicer bi prehitro shujsala.mislim da je pomembno da drzimo skupi neglede kako bomo imele ime.pa nej aspirin izbere ker nas je tudi spodbudila,in ni treba da smo druge nasramne in se delamo pametne!!!lepo je da sodelujemo ne pa da se spikamo!!!tebi ni treba  ce te imena ze motijo!!!!!!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
25.2.2007 17:21:22   
tinkav
matmaj nc se ne sekiri ce je tako odgovorila sam svojo kulturo pokaze!!lahko bi sam napisala svoje mnenj pa ga ocitno nima!!!pridna si da si si uzela cas in predlagala!!!!

< Sporočilo je popravil tinkav -- 25.2.2007 17:25:55 >

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
25.2.2007 17:23:57   
tinkav
aspirin lepo je bit mamica ampak uzivaj svojo svobodo dokler le upas!!!!nikdar vec ti nebo tako kot zdaj,vstanes kadar hoces,spat kadar se ti zazdi....zakon!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
25.2.2007 20:26:06   
bumerang
Seveda je pomembno, da skupina drži skupaj, pomembno pa je tudi ime saj je neke vrste identifikacija. In ker tudi sama že nekaj časa razmišljam o tej dieti, ki mi je prvič zelo uspela, sem pokukala kaj se dogaja in videla predlagana imena... ki so, milo rečeno, za bruhat. Nebulozno primitivna.
Ob misli, da bi bila del "Vročih tangic 2007" ali česa podobnega, me vse mine!
To je seveda moje mnenje in ker sem del foruma in ker sem premišljevala, da bi bila del te skupine, sem ga tudi zapisala. Ponavadi ne ploskam v prazno ampak napišem to kar si mislim!
To je torej moje mnenje, zato mi ne očitaj, da ga nimam. Kar pa se predlogov tiče, pa bi bili zame primerna imena tipa: vztrajne, odločne, natančne, nepopustljive, spet fit, spet jaz, ... skratka, karakterna ali telesna lastnost, ki spodbuja k hujšanju in odvrača od grehov, ne pa neke tangice in podobne revijalne floskule, pomožnosti povezane z besedo sexy v vseh njenih pojavnih oblikah.

p. s. Se popravljam. Vzdevek "Ponosne nase" se mi zdi zelo primeren.

p. p. s. Se mi ni treba delat pametno, sem pametna! user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   [Brisano sporočilo]
25.2.2007 22:01:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?