|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
25.2.2007 23:31:22   
Naja30
Meni je pa vseeno za ime, važno je da pridemo do konca 90-ih dni.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
26.2.2007 7:49:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
26.2.2007 7:51:34   
tinkav
ok super ideje imas.res bolse kot to da smo tangice al kaj podobneg.sam ne se jezit!lepo je da poves svoje mnenje,ampak na lepsi nacin lepse izpade.oprosti!no zdaj pa neki izberimo,naj se ostale predlagajo kaj je najbolj primerno.kmalu zacnemo komaj cakam!!!!!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
26.2.2007 8:51:19   
MatMaj
ja, bumerang na lepši način se pove. pametni ljudje ponavadi ne žalijo drugih.
lahko bi že na začetku predlagala kakšno ime, ne pa da si začela pljuvat po nas.

sicer pa nismo tu zaradi tebe, ampak zaradi sebe. no ko boste izbrale ime javite, da bom vedela kje se od 1.3 dalje javljat.

_____________________________

Najin zakladek Patrick, rojen 16.01.2006
Zdaj pa je že mali šerif.

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
26.2.2007 10:04:56   
tinkav
MatMaj mislis da ce po kosilu spijes kozarec terana je kaj narobe??kdo ve ce pol dieta deluje.al pa recimo ce gres v soboto kam ven in pijes pivo al kar koli drugega.o tem bi prosila ce morda ves al lahko kaj spijemo al ne.

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
26.2.2007 10:07:22   
tinkav
zivjo zanima me kolko kg sta ze shujsala?hvala

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
26.2.2007 10:38:08   
MatMaj
tinkav koliko jaz vem redkokatera zdrži strogo dieto (da je in pije smo to kar je dovoljeno). skoraj vsaka, ki je navajena na kavo jo med dieto ravno tako pije. jaz sem pač zamenjala belo kavo z črno in sladkor z enim natrenom. ne morem namreč pit grenke kave. pa tudi kak kozarec vina sem spila, mi je edino žal da sem po 3 tednih nehala. jaz sem takrat izgubila 1kg, tako da bi verjetno do kanca izgubila kar nekaj kg, če bi se držala.

tako, da bom zdaj tudi kavo pila. se pa držim hrane, to pa ne odstopam.

_____________________________

Najin zakladek Patrick, rojen 16.01.2006
Zdaj pa je že mali šerif.

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
26.2.2007 10:57:26   
Naja30
Kavica se seveda sme, samo brez mleka in sladkorja ali pa z natrenom, kakor je rekla MatMaj. Ne verjamem, da se bo katera držala diete v nulo, zato se ne sekirajte in za zdravje tudi kakšen kozarček vinčka spijte, samo ne pretiravat. 1x na teden je čisto dovolj.

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
26.2.2007 11:06:05   
CUKRČEK
Moje mnenje je, da se je brezveze držat diete v nulo, ker potem hitreje obupaš.
Jaz se nisem tako "v nulo" držala.....pač  sem se držala okvirjev diete , samo misem pa komplicirala. Naprimer...jedla sem pohano meso, ki kao ni dovoljeno(ker je mokca zraven, pa drobtince, pa še v olju pečeno). Pa saj je tudi kos kruha zraven dovoljen, pa ima tudi moko v sebi.
Tako, da čimmanj kompliciranja in bo šlo lažje. Meni je šlo dol okol 30 kil in sem jih tudi obdržala.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
26.2.2007 11:16:25   
tea
Bi se mogoče tudi jaz pridružilauser posted image .
Sem se letos že enkrat odločila in zdržala 3 tedne, potem pa sem začela grešit in je šlo vse po vodi. Upam, da mi bo ob vaši podpori uspelo. Je pa res, da moram tudi jaz malce prilagajat, ker še vedno dojim, pa še moj mucek je alergičen in moram pazit kaj jem. Nimam pa tako hudega cilja, kot nekatere izmed vas. Bo 5 kilc čist dovoljuser posted image
Aja, pa po prvem porodu mi je s to dieto uspelo shujšat v dobrem mesecu na mojo predporodno težo. Pa še to, ko sem šla rodit sem jih imela dobrih 17 viškauser posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
26.2.2007 11:39:12   
mojca75
JA jest sem že 10 dni na tej dieti, in bom 1.3. glih v štric z vami na beljakovinskem dnevu! Se pridružujem.

Moj plan je 10kg, lahko tud več user posted image , ker tale šlaušek okol trebuha je prav bedn! Count me in!

No če ne prej se beremo 1.3, pa kakršno koli ime že bo! sam da shujšam-o!

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
26.2.2007 11:47:46   
tinkav
kolko si velika?jaz sem 175 in imam 63 kg!!rada pa bi imela 56!!imam pa 3 leta starega sincka

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
26.2.2007 11:49:25   
tinkav
ja svaka ti cast da si shujsala 30 kg!!!!!!!!!kapo dol!!!!!!!kako si lahko bila tako mocna?jaz se bojim da nebom niti 7kg!!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
26.2.2007 12:09:05   
tinkav
mojca75 kolko kg si do zdaj izgubila in ali si se kaj pregresila?punce zanima me kaj pa ce spijes 3l vode kot so ZA LIFE;HARMONI...te sladkane vode ki imajo okus??

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   [Brisano sporočilo]
26.2.2007 14:55:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinkav)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
26.2.2007 15:06:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinkav)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
26.2.2007 21:23:14   
mojca75
Jap aurora se strinjam, navadna voda bolje - še bolj ožeja, harmony in podobne mene sam še bolj žejno naredijo, jaz si zjutraj nalijem bučko z vodo, stisnem not pol al pa celo limono, pa eno do dve bučki stankam.

Moje mere 174cm 80kg, cilj pod 70.

V najboljših časih sem jih imela 59 ampak takat sem bila ful suha, moje idealne kg so 65.

Tinkav - brez zamere 175 in 63kg - men se zdiš manekenskih mer! Kaj bi hujšala? vem vsak ima svoje predstave ampak ??? pa  res ne zamert, ne mislim slabo!

ja, v 10 dneh sem zgubila 1 - 1,5kg. pregrešila sem se včeraj cel dan ko smo meli eno veliko družinsko fešto (po moževi strani) pa se mi res ne razlaga da hujšam, bla bla... pa sem normalno jedla, pa še na enem kmečkem turizmu smo bili in  se ni dal skombinirat. al bi pa totalno spacan krožnik pustila. pa bi me imel res za avšo!

sicer pa tud kak prekršek naredim v smislu - za kosilo meso, zvečer sir (ker naj bi kao tud meso) etc, če je kriza pojem kak sadež. Tud banane jem - po eni verziji naj jih ne bi, sam men zha zajtrk sedejo. Pa tud pojem jaboljko in hruško skupaj, ne sam en tip sadja.

Nisem orto tip, pa mislim da mi bo vseeno uspelo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
26.2.2007 21:43:31   
Tejči
Jaz sem tud zraven..velika 169 cm, težka 66,5 kg--priti moram pod 60 kg oz. bedre se morjo tolko posušit, da bom vse hlače lahko gor spravlauser posted image  Torej v četrtek je prvi mučni dan-yhauser posted image

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
26.2.2007 22:39:14   
simanej
Jaz tudi komaj čakam , da začnemo. Cukerček v kolikem času pa si izgubila 30 kg?

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
26.2.2007 22:49:15   
dalin
Jaz bi začela 1.4.Do konca marca imam namen dojiti.Verjetno ne pridem v poštevuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu simanej)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 6:27:26   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: simanej

Cukerček v kolikem času pa si izgubila 30 kg?


Jaz sem 3x ponovila po 90 dni. V 1.rundi sem zgubila nekje 18 kil, v 2. osem kil in v tretji še nekaj kilc. Je šlo vsakič manj dol, kar je tudi logično.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu simanej)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 7:59:59   
tinkav
zivjo Mojca75.vem to mi rece tudi moj moz ampak ne upam se prenasat take.vedno sem jih imela 56 in tako hocem tudi zdaj in vem da bom veliko bol samozavestna!!!!taka sem .hodila pa sem tudi na manikenski tecaj ampak mi starsa nista mogla vec dajati denarja da bi nadeljevala...verjemi mi je bolse tako!!!imena se nimamo kaj?

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 8:01:09   
tinkav
cukercek ti nas bos mogla najbol spodbujat ker si nam u zgled.bravo 

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   [Brisano sporočilo]
27.2.2007 8:44:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 9:20:36   
tinkav
ma ne zgledam suha verjemi!!!jaz ne vzamem kot zalitev saj je prav da poveste.po porodu mi je ostal trebuh in slaufi okrog pasu!pa tudi zadnica ni najbol pri suhih.pac to je moja zelja da zgubim 7,8 kg in to je to.vas pa prosim ce mi pomagate in vam bom hvalezna.jaz vam bom pomagala neglede kolko bi rade shujsale!!!imam ideje za recepte.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?