|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 9:29:51   
darčica
No punce, kaj je z imenom?!?!?!?
Naj ga ena določi, pa je........

Jaz vas bom vzpodbujala, tinkav - z veseljem bom prebirala tvoje ideje za recepte, ker mi škrobni dan dela full probleme....

lep dan

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   [Brisano sporočilo]
27.2.2007 9:47:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu darčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 10:24:06   
tinkav
darčica danes popoldne ce bom mela caj vam jih bom poslala nekaj potem pa sproti magari zjutri in boste pol jedle isto al pa kaj podobnega.ime pa najbo magari .ponosne,ali pa....naj od teh idej zbere aspirin in naj določi ko je ze ona nas spodbudila na dieto.torej aspirin se en dan mas cas in izberi ime!se strinjate vse?

(odgovor članu darčica)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 10:32:25   
tinkav
ko idej imam za dan ko jemo meso,za og.hid.,nimamo kaj dosti zbirat ampak si ga bomo ze kako popestrile,potem pa se skrobni dan tudi tuki imam par idej.sadje pa je sadje.mislite da ce na sadni dan jes zraven se zelenjavo je kaj narobe???recimo kuhano zelje al repo ,brokoli,in cvetaco???recimo zjutri 2hruski kosilo okisano cvetaco in za vecerjo isto kuhano cvetaco.kajti sadje zvecer ima tudi kalorije zelenjava pa zelo malo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 10:35:44   
tinkav
seveda prides u postev tudi ce zacnes bol ksno!!!!!!!!!!te bomo spodbujale.

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 10:51:51   
MatMaj
Halo.

Kako kaj? Ime že imate? Kje je aspirin, je pobudnica in bi bilo prav, da izbere ime. No, jaz sem visoka170 in imam 66kg. Nisem debela, ampak imam samo tak lep žlauhec okrog pasa in mi dela problem pri starih hlačah. Nikakor jih ne spravim skupaj v pasu.user posted image user posted image user posted image  Pa rada bi se sklonla brez, da bi mi ta žlauh visel dol kot, da imam nekaj zvezano okrog pasu.user posted image

Ma bo že, saj imamo 3 mesece časa, a ne?

Sem si na hladilnik nalepla dva lista. Na prvem je gor verz, ki ga je napisala aspirin. Na drugem pa vsi trije meseci z razpredelnico, da si bom lahk pisala gor kolk kg sem izgubila.

lep dan


_____________________________

Najin zakladek Patrick, rojen 16.01.2006
Zdaj pa je že mali šerif.

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 11:03:21   
MatMaj
Pozabla sem povedat, da grem z sinom do nedelje na počitnice. Tako, da se takrat javim. Bom pa za nazaj vse napisala.

Lepo se imejte....

user posted image

_____________________________

Najin zakladek Patrick, rojen 16.01.2006
Zdaj pa je že mali šerif.

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 11:59:37   
mojca75
Tinkav - sej te razumem, sam mogla sem pripomnit, taka sem. Te bomo vzele medse pa spodbujale.
Ja jedilnike pa kr na plano, men beljak. in OH dan ne delata problemov. Škrobni je pa štala, sam prebranac mi je na misli. ne maram graha, pa stročjega fižola - pa se takoj zmanjša krog možnosti.

Aja med sadnim dnevom jest veselo jem tud zelenjavo - za ksilo si spečem bučke pa solato, al pa kako repo ali zelje,... jest ne kompliciram. držim se principa. Mi pa ni logično da lahk vedno pojem en kos kruha, no jest ga ne jem. Razen če je kriza na OH dan vmes malo. med drugimi dnevi pa ne.

Ime - kaj pa če bi bile "vitke ritke"?

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 12:08:16   
1ksantipa
Punce, ne vem, če se vam splača trudit, ker vas bo večina kmalu odnehala.

No, razen, če me presenetite.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 12:17:46   
mojca75
1ksantipa - a gremo stavit da ne!? (da ne bomo odnehale). In zakaj jim (nam) jemlješ voljo in upanje še pred začetkom?
Če ti pač nimaš volje, karakterja etc - še ne rabiš drugim volje jemat. TOLK ZA ENKRAT! Mogoče teb tud ni treba hujšat? Pol ta forum ni zate!

Splača se nam trudit, jest sm pred 3 leti dala dol 10kg in jih do nosečnosti nisem dobila nazaj!

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 12:19:54   
1ksantipa
Mojca, to naj bi bila spodbuda. Da vidim, če zmorete. Ne se pustit, da vas sprovociram.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 12:36:09   
tinkav
ups pa si me najdla Mojca75.jaz namrec obuzujem fizol...ampak se bom potrudila zate najdit kaj drugega.meni je fizolovka enkratna pa prebranec tudi!!!bomo najdle kaj verjemi

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 12:38:14   
tinkav
e ,pa da vidimo kolko smo mocne da bomo to bejbiko ki nas drazi mal za.....ti nam sam sledi in nas obcuduj kako smo vztrajne!!!!!!!!!!!!!!!!!1user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 12:40:19   
CUKRČEK
Za škrobni dan je polno idej:
*Prebranac (brez mesa)
*pasulj(brez mesa?
*ričet(brez mesa)
*krompir na 100in 1 način(v pečici pečen, kuhan, tenstan...)
*krompirjev golaž z gobami(narediš enako kot kromp. golaš, le da meso zamenjaš z gobami...jaz velinom az lisičkami in jurčki..njami)
*riž na 100in 1 način(gobova rižota, zelenjavna rižota, beli riž+kakšna omakica....)




_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 13:17:08   
cincin
Pozdravček!
Sem se tudi jaz odločila, da sodelujem. Poskušala sem že predlani pa mi je kar uspelo 15 kguser posted image . Zraven sem bla še ful pridna - vsak dan trebušnjaki in počepi, pa nisem pretiravala. Potem je bila pa zima pa prehlad pasem s telovadbo nehala in nič več začela. Ostala sem na teži do danes, pridobila sem  sicer 2 kg - mislim da kar v redu. Lani sem se celo leto pripravljala k telovadbi, pa sem bla ful gnila. user posted image  Letos sem se odločila še do 10 kg dol dat, pa rabim vzpodbudo. Za ime pa so mi všeč predlogi: "nepopustljive", "ponosne nase", ali pa "spet jaz"

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   [Brisano sporočilo]
27.2.2007 15:17:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cincin)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 15:20:11   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: mojca75

Ime - kaj pa če bi bile "vitke ritke"?



A smo spet tam? user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 15:59:52   
mojca75
ej bumerang menj je čist vseen kaj se imenujemo, važn da jest hujšam, sam vitke ritke se mi je tko zarimalo! Zarad mene smo lahk tud zašpehane mamke
 
Škrobni dan - ja tenks, sej vem da je kr nekaj sam vsega tega nisem glih ljubiteljica

predvsem pa je meni ključ do uspeha, da je kosilo "lepo" ne kr neki vrženo na talar, ampak že so že makaroni sam z paradajzem da niso razkuhani, pa ne kr neki polžki (ki jih ne ljubim) amlak da si naredim široke rezance (njami) pa mam prec več volje user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   [Brisano sporočilo]
27.2.2007 16:38:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 20:00:54   
tinkav
vam povem neki!danes sem jedla pol struce z salamom in sirom celo tamalo milko in za vecerjo cvrt krompircek pol pa se pasto z paradajzem.da ne pozabim omenit umes pa slane krekerje.mater sem si dala duska!!!!fuj, mi je zdaj prov cudno!!!!ampak jutri pa psihicne priprave na dieto!!!komaj cakam da vas u cetrtek zjutri pozdravim:korajza velja,punce gremo!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 20:17:14   
nelly
Ojla punce.No tudi jaz sem že devet dni na diete in se vam bom tudi pridružila tako kot mojca75 mislim da na beljakovinski dan.Le vstrajat je treba punce pa bo.Danes imam sadni dan in sem kar malo lačna, vendar se ne dam. Pa še moj dragi je tule zraven mene pico jedel user posted image user posted image

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 20:20:14   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

kaj pa če bi ble

princeske  user posted image




user posted image  maš moj glas..bom vsaj enkrat v življenju princeskauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 20:21:19   
ursi
No jaz sem vsekakor z vami. Glede imena mi je čist vseeno, samo da se bomo najdle skupaj. Jaz se bom načeloma oglašala zvečer, ker sem od zgodaj zjutraj pa do popoldne v službi. Zato bi mi bolj pasalo, če bi dobila idejo za obroke za en dan naprej. In jaz verjamem v nas, da nam uspe.

Torej punce, jutr si dajte duška, ker pol bo malce bolj strogo. Ampak kljub vsemu mislim, da kakšen mali prekršek pol tud ne bo katastrofa. Se ne bom glih 100% držala, ampak se bom pa potrudila.

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 20:28:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ursi
Ampak kljub vsemu mislim, da kakšen mali prekršek pol tud ne bo katastrofa. Se ne bom glih 100% držala, ampak se bom pa potrudila.


Jao, se je že začelo, pa še začelo ni, bi rekla 1ksantipa.user posted image

(odgovor članu ursi)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: 90 dnevna ločevalna dieta-začetek:1.3.2007
27.2.2007 20:34:51   
bonika
jaz sem tudi z vami, sem že poskusla, pa mi ni uspelo s to dieto, bom pa zdaj poskusla da se bom čim bolj držala, samo ne obljubim, da se bom vsak dan javljala, bom poskusla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?